3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • zzeN
    #1883
    Magon fent van.


    Tegnap adták le amcsiknak online ha minden igaz.
  • szucsy89
    #1882
    nem 25 volt a megjelenés?
  • Csacsi
    #1881
    Fent van már az első rész torrenten?

    Ha valaki tud linket ne fojtsa magába :))
  • PetruZ
    #1880
    Miért meglepő?
  • Tyler1
    #1879
    Gannicus?
  • Punker
    #1878
    marad a torrent
  • PetruZ
    #1877
    Az első rész már nézhető... lenne, ha nem lenne az ország letiltva. :(
  • PetruZ
    #1876
    Új promóképek. Sajnos elég kicsik, nem alkalmasak háttérnek... Hátha lesz belőlük nagyobb változat is.
  • PetruZ
    #1875
    Január 20-án le fog menni a Vengeance első része a facebook-on (a Spartacus oldalon, ha jól értettem).
  • mindero
    #1874
    Szóval feldolgozás lesz?
  • Sir Quno Jedi
    #1873
    há ha kúrnak benne, meg vérengzenek akkor megvettük!
  • PetruZ
    #1872
    Na, Marco Polo lesz. :)
  • davidka003
    #1871
    Spartacus: Vengeance - 2012.01.27.
  • toysoldier
    #1870
    #1806
  • davidka003
    #1869
    Most akkor mikor lesz új rész?
  • Sir Quno Jedi
    #1868
    nyem rossz, Lucy nagyon brillíriozik majd a lecsúszott és újra feltörekvő képébe
  • PetruZ
    #1867
    Új videó: The Women of Spartacus
  • kropotkin
    #1866
    Ez a Liam gyerek tényleg csirke. Fizikailag mindenképp és hát a színjátszásban sem brillíroz, legalábbis az előzetesekben. Remélem, egy komplett rész megnézése után jobb benyomást alakít ki. Mondjuk nem véletlen, hogy ki is szórták az első rostán a beválogatáskor. Gondolom végül az dönthetett, hogy ha nem is tehetséges, de távolról szűrt fényben hasonlít Andyra. :)
    Görög témában feldolgozhatnák az Anabasist, az elég komoly lenne.
  • Punker
    #1865
    hát Glaber-es események megérnének mondjuk 10 részt
    aztán még mondjuk 10-et a teljes bukásig.
  • Tyler1
    #1864
    Crassus után meg ott volt még Pompeius, őt még kihúzhatják egy új évadra, és akkor úgy lesz 4, de sztem az már keményen a minőség rovására menne. lehet a nézettség már itt komolyat fog csappanni, ha ez a McIntyre szinten alul hozza Spartacust.
  • PetruZ
    #1863
    Meglehet, mert Crassus Crixus halála, majd az azt követő súlyos római vereségek után került képbe, amikor jóformán már nem volt egy épkézláb légió sem Itáliában.
  • Tyler1
    #1862
    mondjuk Crassust nem is mutatták a trailerekben, szóval lehet addig tart a 2. évad, és a 3. lesz a vége.
  • hapi
    #1861
    ebből a sorozatból bármennyi évad jöhet mert ez kiégett sorozatként is ütni fog pár mostani "futó sorozatot"
  • Reg5
    #1860
    Még egy régebbi interjúban a sorozat exec producere azt mondta, hogy 5 évadban gondolkodnak.
  • PetruZ
    #1859
    Új sorozat szerintem lehetne valami görögös, most hirtelen egy sem jut eszembe, ami abban a korszakban játszódna. Vagy egyiptomos, de nem Kleopátrás, se Mózeses. :) Ott is volt rengeteg csata, belháború, külső hódítás, meg intrika, és ott is voltak karizmatikus alakok, csak kevéssé ismertek.
    A Camelot-projektjük nem volt igazán sikeres, nekem se nagyon tetszett, bár az átírt alapsztori ott is jó volt.

    A Spartacus-ban szerintem még két évad van. A mostani Vengeance, ami kb. Glaber bukásáig és a nagy győzelmek végéig tarthat (mondjuk Crixus haláláig és a 300 római fogollyal megtartott gladiátor-viadalig), meg az utolsó, ami a végkifejletig tartó évet ölelné fel. És mivel Sparti halála kétséges (a teste nem került elő), lehetne a vége, hogy az új nővel ellovagol a naplementébe... :)
  • tigeroo
    #1858
    ezt osztom én is. inkább legyen rövid, de velős (ezáltal újranézős, pl. band of brothers), ne húzzák el LOST-ként
  • PetruZ
    #1857
    Korábban volt már szó itt is róla, a Vengeance után még egy évad biztosan lesz, vélhetően az lesz a lezárás.
  • Punker
    #1856
    hát azért volt pár nagyobb csata, ha mondjuk évadonként 1-2 -őt megtudnak csinálni akkor is elhúzható 3 évadra, persze ehhez értelmes töltelék részek kellenek.
  • Tyler1
    #1855
    minek? nincs annyi a sztoriban. 2 évad + 1 előzmény sztem maximálisan kimeríti Spartacus történetét, minden más csak felesleges vontatás lenne.

    erre takaró, aztán a készítők hasonló koncepcióval, hasonló minőségben álljanak neki valami új sorozatnak.
  • Csacsi
    #1854
    Most látom, hogy tényleg csak 10 részes lesz? :(

    Remélem be van rendelve a folytatás még legalább 5-6 évadra.
  • PetruZ
    #1853
    Happy Bloody New Year :)
  • PeeTeR
    #1852
    +1 (ez van ezt kell szeretni )
  • öregharcsa
    #1851
    Nem tudok ezzel a Liam McIntyre gyerekkel megbarátkozni, olyan majom feje van, és valahogy nem "hiteles" ahogy játszik, erőltetett... no mind1 azért ki nem hagynám a sorozatot
  • PetruZ
    #1850
    Hosszabb interjú, pár új jelenet, behind the scenes, stb.
  • Jim Morrison
    #1849
    'nyád :D

  • Tyler1
    #1848
    10 évvel fiatalabb, mint Andy volt. ez eléggé látszik is az a baj.
  • jugen
    #1847
    Annyira babyface ez a srác...
  • DaemoonHunter
    #1846
    Ha Andy 10/10 es átéléssel játszott, akkor ez halvány 7/10...bár nem tűnik rossznak összességében.
  • Jim Morrison
    #1845
    érdekes lesz. Amióta valaki itt mondta, hogy milyen szar neki a mellizma andy éhez képest, azóta ahányszor ránézek visszavesz a hangulatból :/ :D
  • szucsy89
    #1844
    Először gondolkodtam hogy ne nézzem meg, de aztán nagyobb volt a kísértés... E P I C !