3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • ForzaInter
    #2123
    ashur a legnagyobb arc:D
  • Kongy
    #2122
    Azt adom (Y) Mira a legjobb

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jóhogy csalódott a Doctore, hisz rájött, hogy a felesége halála előtt még megcsalta Gannicus-szal... meg aztán Ashur még ki is színezi picit a történetet.
  • ddany7
    #2121
    Ilithya jo nagy ribanc :D Amugy meg Sparti csaja a legjobb szerintem.

    Glaber szerepe kimerül a loser képében... Batiatus sokkal jobb karakter volt szerintem, Glaber a közelébe sem ér sajnos.
    .
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én Doctore-Gannicus találkozásra leszek kíváncsi, ugye Doctore kicsit cslódottan nyiatkozott a nőkről Crixuséknak
  • Sir Quno Jedi
    #2120
    Nekem hiányozna Glaber a sorozatból. Van egy stílusa, jó gonosznak és őt is mindig szopatják, mert nem elég jó politikus. Próbálkozik, de mindig felsül (ami nem csoda, ilyen háttérrel).

    Amúgy szvsz. nem hülye Lucretia. Azzal hogy most "segít" Ilithyának, tulajdonképpen ki fogja csinálni, hiszen ha összeugrassza a férjével és pluszban felhasználja amit tud a gyilkosságról, amit elkövetett, meg bevet még ezt-azt, akkor simán kicsinálja a csajt. Galber meg ráadásul segített neki, tartozik neki ennyivel amúgyis (bár nyilván ez nem érdekli különösebben).
  • Cucmey
    #2119
    Én azért rendeznék vele egy ünnepséget az Istenek tiszteletére! :D
  • Kongy
    #2118
    Egyszerű CGI-vel meg lehetne oldani, nem kerülne olyan sokba szerintem. Amúgy elég szolidak a lázadók által bejárt helyszínek... nagyon látszik, hogy egy díszlet az egész :S de egy sorozattól nem is szabad többet várni, nem a létfontosságú, és ettől függetlenül nagyon jó Vengeance, egy panasz nem érheti.

    @gabo91

    Most mit mondhatnék... Ilithya nem az esetem :P Szóval szubjektív, hogy ki a jó nő. Azért azt nem mondom, hogy rossz, egyszerűen csak nekem nem az esetem.
  • ForzaInter
    #2117
    happy end semmiképp sem lehet a mivel megtörtént eseményen alapul
  • Cucmey
    #2116
    Ehhez kapcsolódva akit érdekel egy kis történelem:

    Venatio
  • Cucmey
    #2115
    Erröl jutott eszembe....
    Állatok ellen egyszer sem harcoltak még az arénában. Mint pl a Gladiátorban. Gondolom rengeteg pénzbe kerülne megcsinálni. Kár mert látványos lenne..
  • gabo91
    #2114
    1. Ilithya meg ne haljon, ő a legjobb nő az egész sorozatban :p azok a fürdős jelenetei létfontosságúak a sorozatba :D

    Na de, szerintem életben marad ő. Egyszer már megmenekült így tuti hogy még egyszer lesz akkora szerencséje (plusz jól tud helyezkedni). Lucretia hát lehet, hogy Ilithya apjával összemelegedik. Ashur a végén megdöglik majd mint egy patkány. Olyant tudok még elképzelni, hogy most mivel sparti megmentette cryxus nőjét, a végén cryxus menti meg majd spartacus nőjét, sparti feláldozza magát, hogy ők megmeneküljenek. Mondván hogy ő miatta vannak ott stb. stb.
    cryxus megmenekülésére pedig olyasmit tudok elképzelni, hogy aránába küldik őket (lényegtelen hogy együtt egyedül egymás ellen állatok vagy katonák ellen) kapnak fegyvert mert nem kivégzést akarnak, hanem cirkuszt, hogy a nép jól szórakozzon. És mivel a népnek nagy hatalma van, ha cryxus legyőz mindenkit mit lehet tenni? üvölt a tömeg őt akarja... kivégezni ott helyben... elégedetlenség... valamelyik lannista befogadja és ő küldi arénába... aztán majd valahogy kimenekítik.
  • Cucmey
    #2113
    Szerintem nem biztos hogy olyan hűde nagy happy end lesz. Pl a Maffiózóknak sem lett egy vidám vége. Aki látta a sorozatot az tudja miről beszélek. :-D
  • killecske
    #2112
    Nagyon jó volt a 4. rész is!
    Ebben az évadban az első komoly csalódást az új Naevia okozta az eredeti után valahogy nagyon nem szimpatikus főleg úgy h ebbe a részbe igazából miatta halnak meg egy páran. Mondjuk egy igazi jó vezér felméri a helyzetet és hagy 1 embert veszni h megmentsen többet! Jó tudom igéretett tett úgyhogy nem is firtatom tovább ezt a dolgot. Illetve néha azt veszem észre magamon h jobban érdekel a rómaiak ármánykodása mint az h mi történik a lázadókkal! Összességébe eddig meg vagyok elégedve ezzel az évaddal és várom a folytatást!
  • Kongy
    #2111
    A nagy filózás közepette, mikorra várható az 5. rész? :D Oké, péntek, de már előbb kint szokott lenni.
  • Prof William
    #2110
    Ez igaz. történelmi tény hogy sosem találták meg a testét.

    A végén elmélkedne egy jót a világ dolgairól majd a csajával az oldalán ellovagolna thrákia felé. :)
  • sandor8206
    #2109
    pedig valahogy happy end lesz a vége
  • PetruZ
    #2108
    Ilyen nincs, ez nagyon sz*r vég lenne. :)
  • sandor8206
    #2107
    na mondjuk az még jobb vég lenne, spartit elfogják, de megmenekül, mert Carrassussal üzletet köt és akkor tényleg happy ending
  • PetruZ
    #2106
    Spartacust nem fogták el és a teste sem került elő, tehát akármi is lehet a vége (a győzelmen kívül). :)
  • sandor8206
    #2105
    sztem azért válik Litia a férjétől, mert az írók még szerepeltetni akarják, ugye Glaber majd nem sokára ugrik a képből
    + én azon se lepődnék meg ha a sorozat legvégén purcanna ki, én legalább is úgy csinálnám, hisz a nép szereti a happy endinget itt meg nem lesz, hisz Spartacusnak kapa lesz
    de Crassus a végén kerül úgy is a képbe

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elfogja Spartacust, leveri a rabszolga lázadást, mindenki vírit a kereszten és akkor Sparti még el mondja neki, hogy ott volt az unokahúga Lucrétiánál, így még is lesz elégtétele a hősnek, "győz"

    letargia, hisz kedvenc hősünk hallott, gonoszok, Lucrétia, Ashur, Litia meg élvezik az életet, de Crassus ott is rendet vág és máris jobb szájízzel alszik mindenki
  • Prof William
    #2104
    Lucretia majd nevet változtat felveszi páncélját és harci karikáját majd Xena néven elindul és egyenként levadássza Spartacus embereit. :)

    Nem azért de aki már Herculessel is küzdött annak holmi trák rabszolga nem jelenthet akadályt. :)
  • Kongy
    #2103
    Én csak Ilithya-ra értettem, hogy kinyírhatták volna, természetesen antihősre szükség van, arra tökéletes Glaber meg az a sz.rkavaró Ashur... Még ide tartozik szerintem Lucretia is.
  • Prof William
    #2102
    Sztem Glaber meg a kis felesége max az évad végéig fogják húzni.

    Batiátus nem olyan rosszarc volt mint ők. Vele szívesen megittam volna egy pofa sört valami krimóban és persze vigyáztam volna hogy sose kerüljek az ellenfelei közé.

    Csak kb annyira volt tetű mint a többi nemes akik a saját anyukat is megölnék a hatalomért. :)
  • Sir Quno Jedi
    #2101
    És akkor még egy jó karakterrel kevesebb??!? Glaber is kell ide, mióta nincs Batiatus. Megfelelő "gonoszok" nélkül a hős sem lhet igazi hős.
  • Kongy
    #2100
    Kinyírhatták volna Batiatus-szal együtt, nem esett volna rosszul :P
  • sandor8206
    #2099
    sztem még nagyon messze van az még
    azért is kanyarítják így a sztorit sztem
  • Prof William
    #2098
    Az ilyen karakterekre valami nagyon csúnya halál vár előbb utóbb. :)
  • gabo91
    #2097
    Na végre megtudtam nézni a 4. részt.

    Egyre jobb a sorozat, nagyon jól játszották a szerepüket a színészek.
    Spartacus nője nagyon kemény lett. A többi nő (inkább k**va) meg hogy kavarta a szart. Ilithya mekkora egy ribanc, önelégült pofával mászkált, kereste apját, majd hogy pofára esett... :D
    Örültem, hogy cryxus életben maradt, gondoltam hogy nem őt választja, félt tőle szerintem.
  • Kongy
    #2096
    hát igen, már akkor is kavarták a sz.rt, ahogy most is...
  • Cucmey
    #2095
    Egyébként attól féltem hogy ebben az évadban nem lesznek majd aréna jelenetek de eddig teljesen elégedett vagyok. :)
  • Cucmey
    #2094
    hmm. én se láttam pedig néztem is a fészbukot.
  • vixo
    #2093
    Oenomaus biztos ad Gannicusnak majd az arénában a következő részben! :D
  • PetruZ
    #2092
    FB-n hamarabb ki szokták tenni a hivatalos csatornára, mint a honlapra (bár most nem láttam, vagy nem tűnt fel).
  • Cucmey
    #2091
    Ezt honnan szedted? :-D
    Ma néztem a hivatalos honlapot de még ott sincs kinn.
    Amúgy komolyan mondom kezdem sajnálni Glabert. Ezek a nők. :-D
  • Kongy
    #2090
    Ahham... ez mondjuk teljesen elfogadható, ismerve Gannicus-t... :D Szerintem nem fél a haláltól, bőven kinézem belőle, hogy nem tud meglenni gladiátorkodás nélkül. Érdekes csata lesz, ha összekerül a galljainkkal annyi szent! :)
  • Szolnokboy1
    #2089
    annak idején tudtommal voltak olyan gladiátorok, akik felszabadulásuk után is gladiátorok maradtak, csak kaptak érte pénzt is. itt is ez lehet a helyzet.
  • Dean Winchester
    #2088
    köszi de bazdmeg arra nem gondolsz , hogy nem volt időm végig nézni??? annál a résznél abbahagytam, gyors egy kommentet bedobtam majd mentem a dolgomra... elnézésed kérem amiért meg mertem osztani a gondolataimat -.-"
  • Kongy
    #2087
    Az szép! :O Gannicus végül nem szabadult fel?
  • Szolnokboy1
    #2086
    Nagyon jó volt a 4. rész, az eddigi legjobb az évadban. A római oldalon a szarkavarás volt jól megírt és érdekes, míg az erdős részek a harcok és a kerete (volt íve az epizódnak, menekülés, veszteségek, katarzis, megnyugvás) miatt tetszett. Remélem, még sok ilyen lesz.

    Következő rész promo:

  • stargatelost
    #2085
    Annak aztán sok értelme van epizód nézése közben beírni ilyen baromságot, mikor még hátra van a fele és egy rakat dolog kiderülhet. Grat.
  • Dean Winchester
    #2084
    gondoltam mivel már kijött a 4.rész így spoiler nem kell :) de akkor elnézést kérek.