3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • PetruZ
    #1843
    Az első három perc a Vengeance-ből... (Túlterhelés miatt a palyer néha nem indul el, kicsit várjatok és próbáljátok újra.)
  • davidka003
    #1842
    "Recruits, gladiators, even you are but slaves. Mine to command despite my fucking mood! :D
    LEGNAGYOBB
  • cylonflatus
    #1841
    Én konkrétan Batiatus miatt lettem a sorozat rajongója. Zseniális a faszi...
  • davidka003
    #1840
    Jó, akkor én azt mondom, hogy nekem nem éri meg az idegeskedést. Amúgy meg szedhet tablettát is. Úgy oké.
  • Jim Morrison
    #1839
    azóta fizeted a gyerektartást


    a kövi évad is annyi részből fog állni mint eddig ?:(
  • SötétBarom
    #1838
    Imádom az ilyen rutinmatyikat.. Előző csajommal 5 évig nyomtuk gumi nélkül.
  • jugen
    #1837
    Nekem is meg kell majd barátkoznom vele, mert nagyon szépfiús gyermeteg vonásokkal...
  • Tyler1
    #1836
    ejj most nézem, jövőhét csütörtök...
  • Tyler1
    #1835
    csütörtök 21:20 Universal Channel -> Szinbád és a Minotaurusz

    na erre kíváncsi leszek :D
  • ForzaInter
    #1834
    pl. de elsősorban a sztorira és a megvalosításra gondoltam.

    nagyon fog hiányozni batiatus karaktere, legjobb karakter volt.
  • DaemoonHunter
    #1833
    egyik legnagyobb arc, főleg a sunyi kis játékaik, cselszövéseik amiket műveltek, na meg a szövegek:)
  • Tyler1
    #1832
    Crixuuuuuus
  • davidka003
    #1831
    Batiatus? xd
  • ForzaInter
    #1830
    nem gáz, csak szokatlan, és Andy magasra tette a lécét.. de majd idővel megszokja mindenki. azért ez a sorozat elsősorban nem spartacus miatt volt nagyon jó.
  • csubakkamuki
    #1829
    De jó, hogy én már nem nézek előzeteseket! Majd a sorozat első pár részénél eldöntöm, hogy maradok-e nálla, remélem azért jó lesz, az első évadot viszont soha sem fogja szerintem túl szárnyalni!
  • shaba23 #1828
    Szerintem ezzel mindenki így van :(
  • davidka003
    #1827
    Előzetesek alapján nagyon gáz az új főhős. :\
  • tigeroo
    #1826
    csak engem nem visz rá a kurzor hogy megnézzem az új S2 előzeteseket?
    kicsit fenntartásaim lesznek andy hiánya miatt a sorozattal, de persze azért várom, csak korántsem annyira a halála óta...
  • Reg5
    #1825
    3. évad berendelve! Lassan újra kéne nézni az 1. évadot...
  • Tyler1
    #1824
    inkább siránkozzunk a Spartacus topikban, hogy messze még a kezdés, mint arról vitatkozzunk, hogy kinek mikor érik a petéje, és hány napig éldegél a spermája. arra ott a Született feleségek topik.
    :)
  • Csacsi
    #1823
    Jó lenne, ha lehetne, de egyelőre csak annyit lehet mondani, hogy Jajj de messze van még a kezdés :(((((
  • Tyler1
    #1822
    Lehetne esetleg a sorozatról beszélni, és nem a gyermeknemzés anatómiai szabályairól?
  • Csacsi
    #1821
    Akkor az én fiam egy varázsló,Mert 2 nappal peteérés után voltunk együtt.És nálunk a doki mondta,hogy már elmúlt két nappal.Van abbsn igazság,hogy akkor a legvalószínűbb,de nem csak akkor lehet.A sperma a női szervezetben akár egy hétig is életképes,de ez már nagyon off.
  • davidka003
    #1820
    Felelőtlenség bármikor gumi nélkül csinálni. Megszakítás meg aztán semmit nem ér.
  • shaba23 #1819
    Értem, szóval szerinted, a nejed szerint és 5 nőgyógyász szerint minden hónapban csak 24 olyan óra van, amikor teherbe lehet esni. Nekem megfelel, ha te így gondolod. A többiek meg húzzanak gumit. A témában otthon vagy, az igazság meg odaát van.

    Off vége részemről.
  • immovable
    #1818
    Akkor lehet teherbe esni, ha van ovuláció, ez minden nőnek máskor van. Van akinek menszesz közben van de az azért ritka. Innentől #1815
    Témában kicsit otthon vagyok, 1 éve ezzel foglalkozunk, úgy 5 nőgyógyásszal beszéltem erről, úgy hogy szerintem nem nekem kell olvasni. :)

    alapvető fogalmak utánanézésre, ovuláció, ciklus, tüszőérés, tüszőrepedés, progeszteron, andrológia, TSH szint, etc. :)
  • shaba23 #1817
    Hidd el, meglepődtem, mikor megnéztem a korodat. Ha gyerekvállalás előtt állsz, olvass utána a témának picit. Amiről te beszélsz, az csak esélynövelő tényező. Bármikor teherbe lehet esni, még menstruáció közben is, bár akkor a legkisebb az esélye. Tehát ha nem akar valaki gyereket, ne intézze el azzal, hogy megkérdi a csajt ovulál-e
  • immovable
    #1816
    Kár, hogy nős vagyok és épp gyerekvállalás előtt. :)
  • shaba23 #1815

    Ezzel a tudással csak óvatosan dugdosd csajokba a farkad, mert lesz sok-sok zabigyereked... Ja és még valami...inkább ne terjeszd, mert a hülyeség ragadós.
  • immovable
    #1814
    Úgy, hogy akkor dugtak mikor a nő éppen nem ovulált. Nőknél az ovuláció kb 24 óra. Ha nem abban a 24 órában dugod meg nem lesz gyerek, mert nincs tűszőérés/repedés. Ez rendszerint a ciklus közepe, tehát a menszesztől számított 14. nap. Kapíse? :)
  • Dynamic
    #1813
    Rengeteg új jelenet!

  • Tyler1
    #1812
    birka/marha belet húztak a farkukra a komák. de amúgy sztem teherbe estek, csak nem nagyon jutott el a kölök még a 6 hónapos állapotig sem azokban az időkben :)
  • davidka003
    #1811
    Amúgy most néztem meg újra a GotA 2. részét ahol megdugja Gannicus a csajt. Hogy nem estek teherbe régen a nők, tudja valaki?
  • davidka003
    #1810
    Doctore?
  • Jim Morrison
    #1809
    2:05: ez az akire gondolok??
  • PetruZ
    #1808
    Ez lemaradt (új poszter, új videó, stb.)
  • desigo
    #1807
    várós
  • PetruZ
    #1806
    Spartacus: Vengeance - 2012.01.27. :)
  • tigeroo
    #1805
    na ja basszus, még vikidál koppánya is lepipálta volna, pedig ő nem színész hanem zenész, és nem x millió költségvetésű sorozat, hanem az istván a király..

  • Arnoux
    #1804
    Lábán sincs semmi.. lehetne kicsit masszívabb.