3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • PetruZ
    #1963
    A 2. részből egy rövid részlet:

  • PetruZ
    #1962
  • Dean Winchester
    #1961
    +1
  • Attila8805
    #1960
    Köfi!
    Én azt hittem csak szimplán effekt.
  • tigeroo
    #1959
    a művér lufi pukkasztást felveszik külön a zöld vászon előtt aztán ezzel turbózzák fel az eredeti képeket
  • Attila8805
    #1958
    Mádzsárul?
  • desigo
    #1957
    Az évad új részét félve kezdtem nézni de pozitívan csalódtam.
    Hozta a megszokott komoly hangulatot.
    Elején még zavart a sok új arc de szerintem pár rész múlva szokhatóak lesznek.
  • PetruZ
    #1956
    Hogy készülnek a vér-effektek: "What we often do is fill balloons with our fake blood then film them at high speeds against a green screen getting sliced, poked, and exploded. We then take these blood elements and composite them into shots. We also do it the old fashioned way with tubing and pumps for those ridiculously awesome throat slashings." (Steven S. DeKnight)
  • PetruZ
    #1955
    Rájöttem, hülye default kitöltés... Valaki majd törölje innen, ha tudja.
  • PetruZ
    #1954
    Hé, nem ezt akartam. Hanem ezt: http://www.youtube.com/embed/MWFxvpKFjbo
  • PetruZ
    #1953
  • PetruZ
    #1952
    A Spartacus - Gods of the Arena-t jelölték a Screen Actors Guide Award Outstanding Stunt Performance díjára (a linken a legalsó), a végeredményt ma este hírdetik majd ki (magyar idő szerint éjjel / hajnalban).
  • Cucmey
    #1951
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.starz.com/originals/spartacus/Episode202APlaceInThisWorld#/preview


    itt vannak érdekességek. :D
  • Cucmey
    #1950
    Hát maradjunk annyiba hogy már nem emlékszek rá mikor láttam meg először. De lehet csak olvastam és ott mondta nagyon régen. Igazából lényegtelen is.
  • Csacsi
    #1949
    Előzetes még nincs a második részhez? :)
  • Tyler1
    #1948
    mit? hogy mikor, hogy tűnik fel? kétlem, hogy ezt 1 éve ellőtték volna...
  • Cucmey
    #1947
    jól van legközelebb nem rakok be semmilyen hírt. Lucreciát meg má egy évvel ezelőtt tudtam. Na ez az amit idő előtt el lőttek.
  • Dean Winchester
    #1946
    pontosan erre gondoltam :D köszi...
  • Tyler1
    #1945
    egyszerű, ezentúl minden későbbi epizóddal kapcsolatos dolgot spoilerbe! :)

    én se szeretem előre tudni a dolgokat, jó, ez az Ashur dolog egyértelmű volt, de tényleg jobb az, mikor váratlanul lép be a jelenetbe az egyik badass főszereplő. pl. Lucretia megjelenése az első részben nagyon durvára sikerült, de ha előre tudom, akk az omg-faktor gyengébb lett volna :D
    ezért nem is néztem soha semmilyen évad/epizód videót, trailert, stb...
  • Dean Winchester
    #1944
    jó semmi gond ,én így gondolom a többiek meg másként :D
    a képpel semmi gond, nem a képen van a hangsúly hanem az időponttal :D ha nem írod oda akkor egy kurva szót sem szóltam volna.
    mint ahogy az "új" spartacusról is láttam már képet...

    a topikba miért jövök? Talán mert kíváncsi vagyok van-e valami spoiler mentes fejlemény...

  • tigeroo
    #1943
    akkor miért jösz a topikba? :D
  • Cucmey
    #1942
    A fészbukon rakott ki a Stars csatorna hivatalos Spartacus oldala 5 új képet a második részből. Gondoltam megosztom ha a neten 2.2 millió ember meglepetését már elrontották akkor itt sem lesz nagy újdonság. :)
  • Dean Winchester
    #1941
    nem meglepetés hanem amit már írtam jobb nem tudni előre melyik részben fog újra feltűnni...
    de hát ha te szereted tudni,hogy a szereplőket melyik részben látod újra akkor egészségedre, én nem szeretek tudni semmit sem, szeretem a sorozatot élvezni és percről percre élvezni :D
  • ForzaInter
    #1940
    ez milyen spoiler már? mivel nem halt meg, és továbbra is szerepel a sorozatban, ezért egyértelmű, hogy visszatér hamarosan.. szóval nem tudom mi lenne azon a meglepetés ha meglátnád..

  • Dean Winchester
    #1939
    ez spoiler vagy tévedek? pl. én mint laikus élvezni szeretném a sorozatot és nem tudni semmit sem előre... ha meglátom a 2.részben akkor legalább meglepődök..stb így meg sajnos tudom előre :(
    ne rontsd már el más örömét...
  • Cucmey
    #1938
    Nem jött össze. :DD
  • Cucmey
    #1937
  • Cucmey
    #1936
    Ez a kép a második részből van. Úgy néz ki itt tér vissza Ashur. :)

  • Prof William
    #1935
    Úgy tűnik az az égős arénás rész lesz az évadzáró. Valszeg majd ott bánnak kegy Glaberékkel de nagyon csúnyán. :) Akik Spartacus halállistáján vannak azoknak nem szánnak kegyes halált az égiek. :)
  • KaBuTo666
    #1934
    Roh*dt jó rész volt, és ez még csak az első része az évadnak. :D
  • daver88
    #1933
    Aki a héten nézi, és a XviD-SYS vagy a 720p-dimension verziót szedte le (mint én), annak beidőzítettem a feliratot. Innen letölthető:
    Letöltés
  • PetruZ
    #1932
    Nem, muszáj lesz kibírni. De addig meg lehet nézni újra az elsőt, hátha eltér a webestől (kétlem). :)
  • Cucmey
    #1931
    Nem adják véletlenül a neten a második részt is. már nem birom jövő hét péntekig. :DD
  • PetruZ
    #1930
    Majd jövő pénteken. Ma az első résznek lesz a valódi tévés debütálása (múlt héten csak weben adták).
  • Dean Winchester
    #1929
    Mikor is jön a következő rész?
  • szucsy89
    #1928
    OMG meg akarom nézni az összes részt MOST!
  • Jim Morrison
    #1927
  • Prof William
    #1926
    Végül is elképzelhető hogy volt a zsebében egy ragtapasz amit szépen felrakott a félig átvágott nyakára amikor senki sem figyelt így megúszta. :)

    Lawless meg majd ha összeszedi magát felveszi a Xena-s rucit és indul bosszútálíni. Nem lennék Spartacusék helyében az biztos. :)
  • Tyler1
    #1925
    Nem fogják, de többre mentek volna vele, mint Lawless életben tartásával :)
  • szucsy89
    #1924
    Glaber amúgy kiköpött Vastag Csaba