3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • suba53
    #2203
    Az ilyen harcos körökben nagyra értékelik a dicső halált, a nemes halált.
    Gannicus mélyebb érzésű mint gondolnánk. Szerintem azért vállalta el az arénát ismét, hogy a testvérei méltó kezek által érjék el végzetet.
    Aztán másként alakult.
  • vixo
    #2202
    sztem azért tűnhet sötétebb bőrűnek, mert abból vagy legalábbis hasonló pöcegödörből húzza ki Ashur, ahol Spartacus és Varro is együtt töltött egy kis időt az 1.évadban.:)
  • bcrics
    #2201
    Vagy inkább ki a Trák?
  • Cucmey
    #2200
    Szerintem biztos nem ő az. A promóban sokkal sötétebb bőrű valaki mászik kifelé.
  • MeoH #2199
    MEgeshet. Bar nekem a promo videoban ugy tunt, mintha sotetebb boru lenne, mint a kepen. DE majd kiderul. Csak olyan fura, hogy nem mutatjak, mintha vmi nagy visszatero lenne :)
  • Dynamic
    #2198
    Először én is erre gondoltam, mikor láttam a Starzon az új képeket, de a haja valahogy mégis más. De valóban: majd kiderül ;)
  • vixo
    #2197
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    új karakter, mennek a találgatások: "Castus he was also a General in Spartacus' army along with Crixus,Oenomaus and Gannicus. In history Castus was a Gaul slave Gladiator who actually survived til the end"
    majd kiderül,h jó tipp-e vagy sem. :)
  • Kongy
    #2196
    már bocs, de ez ki a rák?! :DDD
  • vixo
    #2195
    Spoiler!!! kép: nagy valószínűséggel Őt húzza ki Ashur a gödörből.
  • Sir Quno Jedi
    #2194
    Ezek a buzgárok amúgy is elég szaporák. Pediglen szépen hullanak is a filmben. :DDD
  • Kongy
    #2193
    És mi van ha Agron tesója tér vissza? Neki is raszta haja volt :DDD
  • Kasadya
    #2192
    nah akkor majd veszekednek a kis arabon Agron-al:S
  • Kongy
    #2191
    nem létezik. :O de ha jól emlékszem vízbe zuhant mikor meghalt... szóval nem tudni..
  • ForzaInter
    #2190
    ez tuti barca:D
  • Cucmey
    #2189
    Attól függetlenül hogy Spartacusékat üldözi nekem egyre szimpatikusabb Glaber. Bár biztos vagyok hogy ebben az évadban ő távozni fog a sorozatból és van egy olyan sejtésem hogy mivel a feleségének most ekkora bosszúságot okozott ezért Ilithya keze biztos benne lesz ebben. :D
  • Prof William
    #2188
    Az a kút túlvilág kapuja, és most szépen felhívják az eddig meghalt arcokat. :)
  • Sir Quno Jedi
    #2187
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Annál sokkal fontosabb az, hogy az apja befolyása volt az a szenátusban, ami kívánatos arává tette a másik praetor szemében. Namost azzal, hogy az apja kampeca, el is fogytak az okai, amiért elvette volna a ribit. Ez látszik is Varinius arcán, ahogy ott áll. A felismerés mindkettőjük szemében ott van. Ilithya terve kútba esett, már nem értékes portéka, így nincs mit "eladnia", Varinius szemében értéktelenné vált. Az "érdekházasságok" már csak ilyenek, ha nincs már érdek...

    Ilithya fiatalkori hibájáért fizet, hogy kisírta az apjánál, hogy hozzá mehessen Glaber-hez. Ha ült volna a seggén, előbb-utóbb az apja "méltó" férjet kerített volna neki (mint amilyen most pl. Varinius, vagy még hatalmasabbat), dehát egy fiatal buta lánykának a "kemény" római katona kellett. Rábaszott valljuk be.

    Glaber meg az apósa halálával nyilván veszített egy erős támogatót, viszont már bent van paretorként és akár még előnyt is kovácsolhat az öreg halálából, ha jól forgatja a szavakat. Ámbár mivel nem jó politikus, csak egy katona, így kb. semmi esélye a szentáusi dögevők ellen, szvsz. élve felfalják, ha azokkal kezd. Vannak előnyei a szabadságnak, de durva hátrányai is.
  • daver88
    #2186
    Kövezzetek meg, de nekem annyira nem jött be ez az 5. rész. Nem igazán értettem, hogy Gannicusnak mi a motivációja...pénz?? hát nemtudom...
    Sztem sokkal jobb volt a 4. rész minden szempontból...Valahogy hiányzott a meglepetés (jó meghalt Ilithya apja), de vártam még valami OMG-t...na mindegy, majd legközelebb...nem azt mondom, hogy rossz rész volt, de volt már jobb is...meg amúgy is...Who is this man???

  • RatBaG #2185
    hát én most nagyon röhögtem az epizód végén, mikor először leesett nekem, aztán ilithyanak is, hogy a papa halálával nincs aki felbontsa a házasságot. fordult a kocka :DDD
    glabert se csipázom annyira, de azért annak örülök, hogy végre móresre tanítja az asszonyt.
  • Kongy
    #2184
    Ütős előzetes :) Mira az íjjal (Y) :D Ashur-t is szépen kipofozták a végére, és lesz Spartacus vs Gannicus harc is. Tetszetős. Várjuk szeretettel:)
  • Kasadya
    #2183
    falkavezért ki kell választani:P:()
  • ddany7
    #2182
    ugy latom a sparti-gannicus 1v1re nemkell sokat várni
  • MeoH #2181
    NAgypn jo resz volt. Komolyan meg izgultam is, hogy mi lesz :) Nem is tudom, mikor volt ilyen sorozatnezes kozben. Gannicus visszahozasa nagyon tetszett, kedvelem a karaktert. Kivancsian varom, mit kevernek az irok a sztorival, de asszem beindult a sorozat :)
  • Cucmey
    #2180
    Ezen gondolkoztam én is. Ha igen akkor a borotválkozás nagyon sokat fiatalít rajta. :DD
    A gödörből egy sötét bőrű fonott hajú emberke mászik ez biztos.
    Hmm.. Talán Barca is visszatér a túlvilágról?? :DDDD
  • vixo
    #2179
    Jól látom,h a végén,aki ledobja a kötelet a kútba vagy mi az isten az, Ashur? Megborotválkozva és kicsit kipofozva? :D jól felvitték a dolgát,a promo elején még kapja az ívet, a végére meg így ki van pofozva? XD
    És ki a fene mászik ki a gödörből??? O_O
    Am jó volt az 5.rész, szépen emelkedik a színvonal, ahogy már megszokhattuk, Gannicus belépője EPIC volt! :)
  • Cucmey
    #2178
    6. rész előzetes. :)

  • Cucmey
    #2177
    Én most néztem meg az ötödik részt. Hát ez valami elképesztően jó volt.
    CGI nem volt a toppon de egy sorozatnál felesleges ezt figyelni.
    Azért sajnálom hogy összedőlt ez a nagyszerű aréna. Valószínűnek tartom hogy ezért nem lesz több aréna jelenet.
    Buzulás nem tetszik. Értem én hogy nagy divat volt az ókori népeknél de az én gyomrom nehezen veszi be.
  • PetruZ
    #2176
    Glaber tipikus római, nem egy lángész (taktikailag pláne nem), de kellően fennhéjázó és opportunista, hogy meglássa és megragadja a kínálkozó lehetőséget. :) Kár, hogy mint tudjuk, olyan helyzetbe manőverezi majd magát az önteltségével, amiből már nem lesz kiút, de legalább addig is okoz még néhány meglepetést, mint pl. most.
    Amúgy tényleg jó rész volt, most már mindenki összekerült, jöhet a hent. :)
  • ForzaInter
    #2175
    ja eddig bíztam benne, hogy nem buzul be, de most már egyértelmű..:\

    kurvajó rész volt amúgy.
  • Kasadya
    #2174
    Agron-nak faxé kell homárkodnia basszameg:S
  • KaBuTo666
    #2173
    FELIRAT
  • Kongy
    #2172
    lehet, hogy lesz rá alkalmad :D ebben a sorozatban bármi megtörténhet a Lucretiás eset után :DD
  • Csacsi
    #2171
    Azért egy Spartacus vs. Gannicus párharcot megnéznék.
  • Kongy
    #2170
    A legutóbbi rész óta Glaber-t is kezdem legalább annyira bírni, mint Spartacus-ékat :))
  • Sir Quno Jedi
    #2169
    Öcsémfacsiga, ez odabaszott! :D

    Nem csak Spartiék tolják kőkeményen, hanem murva jól tolja ez a Glaber gyerek is. Mindenki hülyének nézi, de ha úgy adódik bármire képes és kijön győztesen a vesztes helyzetből is. Megfelelő villain. :D No meg Ashur sem gyenge, nem ma kezdte az ipart.
  • Hoz_Hun
    #2168
    Hát ez egy "fucking good" rész volt. :D
  • Kongy
    #2167
    Hát emberek, az 5. rész egyértelműen az eddigi legjobb, és legeseménydúsabb rész. Alig várom a következőt :) Együtt a nagy csapat. (Y)
  • ddany7
    #2166
    copy pastre sikerült,sry
  • ddany7
    #2165
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elküldve: 2012.02.25. 12:51:23 Hozzászólás témája:
    palesz77 írta:
    Hát ez az új Spartacus! Sanama nézd meg minél hamarabb!!!

    Gannicus túlélte! El se hiszem komolyan.. Rhaskost sajnálom, már kezdtem megkedvelni pedig az utóbbi 2 részben - eddig nagyon nem bírtam -, erre tessék.. Bár várható volt hogy nem élik túl mindhárman. Az aréna leégetése elég gagyi lett amúgy, de a harcok jók voltak legalább, történt is valami most a sztoriban, nem úgy mint az előző epizódban.. Jó kis rész volt, már várom a folytatást!!


    Jó rész volt tényleg.

    Amúgy ami nem tetszett,hogy az aréna harcokkal elment vagy 10perc,mikor noname1 püfölte noname2-t...
    Meg amiket még észrevettem...
    -Gaius megérkezett az arénába és ivott bort, Lucretia nagyon nézte a poharat,és mutatták... Csak nem megmérgezték?
    -Doctore meg Gannicus... Rájuk esett valami égő ponyva,de semmi bajuk
    Doctore hogy fog víz alatt úszni mire kijutnak az arénából?
    -Illetve Gannicus otthagyta a fakardot--»szívás
    Innentől kezdve szerintem Gaius be fog durvulni

    Mondjuk elég érdekes az egész. Crixust megcsapták rendesen... Már eleve annak el kéne fertőződni,aztán még elkezdenek úszni a szennyvízben, ahol belek,stb vannak...
    A másik amin beflasheltem, Nasir... 2nap alatt lábraállt
  • PetruZ
    #2164
    Ó, igen, várható volt, hogy így fog Crixus és Oenomanus meglógni és így áll össze a csapat. :)