3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Kongy
    #2163
    Ma este elvileg ep5 premier a Starz-on.
  • davidka003
    #2162
    Jók a csöcsei. :D
  • Cucmey
    #2161
    Na pont ezt akartam bérakni. :-D
  • PetruZ
    #2160
  • bcrics
    #2159
    Ahogy a köztudtadba és a bírói ítéletek közé kerül újra a Kivégzés Fogalma Mindenhol a Földön, Addigra a Realítik is másféle irányt vehetnek egy Ügyes Marketinges kezében, És végre értelmet nyer a kiszavazás.

    Pallosal és oroszlánnal meg minden.

    Az Lesz a Apokalipszis felé vezető Útunk Utolsó lépcsőfoka:)
  • Cucmey
    #2158
    Én úgy gondolom ha Afganisztánban szolgáló amcsi katonák több ártatlan ember meggyilkolásáért kapnak fél év felfüggesztettet meg szolgálatból való felmentést akkor egy sorozat gyilkost meg egy családját kiirtó embert összeereszteni korhű díszletek között ebben semmi betegesség nincs.

    De nem akartam eltérni a fórum témájától.
  • suba53
    #2157
    Készült már jónéhány film ezzel az alapötlettel.

    És az is lehet, hogy dél amerikai, afrikai, szibériai börtönökben játszanak hasonlókat a beteges, korcs börtönőrök szórakoztatására, de hogy hivatalosan nem fognak ilyet rendezni, az biztos.

    Ehhez baromira kevés akármennyi médiahátszél is.
  • Prof William
    #2156
    Nem azért de sztem pár hónapos médiahátszéllel lazán el lehetne érni hogy újra legyenek ilyen játékok. Nem hiszem hogy olyan sokat változtunk azóta, szóval lazán lenne széles nézőközönsége.

  • Kongy
    #2155
    ez mekkora fail XDDDD akkorát szakadtam :DDD
  • Cucmey
    #2154
    ez ma nem jött össze. :DDD
  • Cucmey
    #2153
    Tehát:




  • Cucmey
    #2152
    Orosz rulett szerintem uncsi. Annak izgalmas aki játssza. :D Ezzel nem elégítjük ki a nép és az istenek akaratát! :D

    Apropó! Azoknak akik szeretik Ilithyát :D




  • JackMeadow
    #2151
    na el is basztam, egyes leülhetek...
  • JackMeadow
    #2150
    Spartacus Vengeance S02E04 WebRip x264 xTriLL[eztv]!!!






    vicceltem
  • Kongy
    #2149
    azért ez kicsit beteges, de meg lehetne valósítani... csak nem a gladiátorharcot, hanem pl az orosz rulettezést halálra ítéltek között... csak, hogy haladjunk a korral :DDD A nyertes szabad :D
  • Cucmey
    #2148
    csak én hallom azt hogy 0:39nél azt kiabálja egy nő hogy fuck me Gannicus? :DD
  • Cucmey
    #2147
    Óriási! Arra gondoltam egyik nap hogy manapság is lehetne gladiátor játékokat rendezni. Pl amerikában rengeteg halálraítélt vár a sorsára. Miért ne lehetne velük rendezni játékokat?? Aztán a győzteseknek mondjuk csak 10 évet kéne leülnie halál büntetés helyett. Csak hogy legyen motiváció. :DD
    Egyet értetek vagy nagyon elvetemült vagyok? :DDDD
  • PetruZ
    #2146
    Ahogy mondtam:
  • ddany7
    #2145
    jaaa ez még új
  • Kongy
    #2144
    Ashur az Isten, nem tudtad? :P :DDD
  • ddany7
    #2143
    De őt nem Ashur mentette meg... Az Istenek áldása ez az egész, nem tudtátok?
  • Sir Quno Jedi
    #2142
    Egen, a hasfalat átszakító sérülések általában halálosak voltak, mivel a belső részek gyorsan elfertőződnek. Statisztikák szerint az utóbbi nagyobb háborúkban az alhasi sérültek 99%-a halt meg.

    Viszont vannak csodák, volt aki azt is túlélte, hogy fejbelőtte magát. Szal. lehet, hogy Lucretia tényleg az istenek kegyeltje, vagy csak oltári mázlija van.
  • Cucmey
    #2141
    Ez így van. átvágott nyakat 2012ben se tudtak volna megműteni. :D

    Lucretia visszahozatala azér annyira nem volt valótlan hogy egy filmbe ne lehessen bevállalni de azok után ahogy a Bobby is visszatért a Dallasba nem lepődnék meg Battiatus feltünésén sem. :DDD
  • Prof William
    #2140
    Képzelem ahogy miután Spartacusék elmentek Ashur berohant egy komplett orvosi-műtős teammal. :)

    Mellesleg ha Batiatus egy 21 századi kórház sebészetén kapja ezt a sérülést akkor is 0% esélye lett volna a túlélésre.

    Nekem már az is fura hogy Xena megúszta. Hiába volt olyan fejlett a római orvostudomány de egy egész hasat(gyomor, belek stb) átszúró kardba csak a nagyon-nagyon szerencsések nem haltak bele. Ha túl is élik magát a sérülést a sérült has és belek meg ki tudja mi minden miatt később iszonyú kinok között halt meg a sérültek 99%-a.
  • vixo
    #2139
    A szelleme fog visszatérni a 6.részben, mint félig fej nélküli Quintus! :D :D
  • desigo
    #2138
    Apró vágás,akár borotválkozás közben is megesik az ilyen
  • Sir Quno Jedi
    #2137
    Namost a rómaiak akkora genyók, hogy egy ilyet SIMÁN túlélnek. Láthatod a sorozatban mit kibírnak?! :DDDD
  • Cucmey
    #2136
    Azér nekem elég durva sebnek tűnik. :DD

  • Cucmey
    #2135
    Igazából nagyon fejlett volt az orvoslás a Római birodalomban. állítólag szürke hályogot is műtöttek. Biztos az elvágott nyaki ütőeret is sikerrel gyógyította egy egyszerű rabszolga. :DD
  • Prof William
    #2134
    Volt egy ragtapasz meg egy kis feltöritlenítő a zsebében és amikor Spartiék nem néztek oda gyorsan rárakta a sebre. Logikus nem? :)
  • sandor8206
    #2133
    Varo/Jai Courtney lesz Willis partnere a DieHard5-ben, mint a fia, gratula neki
  • JackMeadow
    #2132
    egyértelműen batiatus vitte sztem a pálmát
  • Kongy
    #2131
    Hidd el, Ashur bevarrta a nyakát :DDD
  • Cucmey
    #2130
    Átvágott nyakkal érdekes lenne :DD
  • davidka003
    #2129
    Batiatus a 6. részben tér vissza, nem halt meg.
  • szucsy89
    #2128
    Nekem Batiatus volt a fav, sajnos ő már nincs :D


    Én is Mirára szavazok mint legjobb nő :D
  • desigo
    #2127
    Ilithya nem gyenge amit leművel.
    Nélküle unalmas lenne az egész.
  • Kongy
    #2126
    Jöhetne már az Ep5 PreAir-je...
  • Hoz_Hun
    #2125
    Én már kifejezetten szurkolok neki. :)
  • DaemoonHunter
    #2124
    ezt adom
    többek közt ő az egyik aki nélkül a sorozat semmit se érne :)