3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • davidka003
    #1923
    Batiatus lehet visszatér, végülis nem mutatták, hogy meghalt. :D
  • Prof William
    #1922
    Mellesleg remélem hogy Glaber és kedves neje valami nagyon csúnya halált halnak az évad végén és nem fogják átmenteni őket egy következő évadra.

    Glaber tipikusan az az arc akit Spartacusnak le kell zúznia mielőtt nagyobb célok felé indul. Közel van, valamint van egy kis elintézetlen ügye a főhőssel.

    Azt nem bántam volna ha Batiatus megússza az évad végét, de Glaberrel szemben nincsenek ilyen fenntartásaim. :)
  • ForzaInter
    #1921
    batiatus mellett a másik kedvenc karakterem volt, remélem minél hamarább visszatér.
  • Cucmey
    #1920
    Most vettem észre a fórum képén Ashurt. :D
    Ha jól emlékszem ő is túl élte a Battiatus ház bukását. Kiváncsi vagyok mikor tér vissza. Nagyon jó volt ahogy keverte a szart. :DD
  • Cucmey
    #1919
    Igen ez így volt. Ezért is vagyok kiváncsi hogy a sorozatban hogy oldják ezt meg ha már most feszülnek az ellentétek.
  • PetruZ
    #1918
    Ja, ja, látható volt egy villanásnyira, hogy odáig kihúzza. :)
  • Prof William
    #1917
    A trailer alapján Sparatiék ott majd erősen bebüntetnek mindenkit kezdve Glaberral. :)
  • Tyler1
    #1916
    az oké, de én azt mondom, hogy már az első részben klikkesednek, pedig most még nem kéne :)
  • PetruZ
    #1915
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most indultak Naevia után. Délre. Add össze az egyet, meg az egyet :), és tedd hozzá, hogy az eddigi előzetesek alapján az évad nagy valószínűséggel a Crixus halálára rendezett játékokig fog tartani.

  • ForzaInter
    #1914
    jó írás.. de a felénél inkább abbahagytam az olvasását, így is túl sok mindent tudok már. úgy pedig, hogy mindent tudok nem az igazi nézni a sorozatot.
  • Tyler1
    #1913
    én úgy tudom Crixus csak a déli vándorlás során különült el Spartacus seregeitől saját bandával, mert ők ok nélkül legyilkoltak minden népet, falvat, családot, Spartiéknak meg nem a népirtás volt a céljuk. de az elején még együtt vezették a felkelést.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megoldhatták volna ezt úgy, hogy Naevia halálakor borul el Crixus agya, és kezd bosszúhadjáratba
  • Sir Quno Jedi
    #1912
    Nanaá hogy nem, mer látod itt szerepel a TV-ben!
  • Cucmey
    #1911
    Állitólag nem.

    ajánlom mindenkinek ezt az írást meg úgy az egész oldalt akit érdekel a Római Birodalom.

    http://www.romaikor.hu/szorakozas/gladiatorok/spartacus_a_gladiator/az_igazi_spartacus
  • Cucmey
    #1910
    Szerintem a nézettségtől is függ hogy nyújtják a történetet... Vagy ezt az évadot már teljes egészében leforgatták?
    Ha az első két évadot adták szerintem ez is menni fog magyarul.
  • ForzaInter
    #1909
    én úgy tudom spartacus holttestét nem találták meg soha..
  • Prof William
    #1908
    Mivel 3-ik évad is be van már jelentve ezért még nem ennek az évadnak a végén fog Spartacus kereszten lógni.

    Ha sikeres lesz a sorozat akkor a 4-5 évad is eltelhet lázadás leveréséig.

    Mellesleg nem tudjátok a HBO-fogja adni magyarul? És ha igen mikor?
  • Cucmey
    #1907
    engem egyáltalán nem zavart az új színész.
    A történelem szerint is szemben állt egymással Crixus és Spartacus olyannyira hogy Crixus embereivel ki is vált.
    Én egyébként arra leszek kíváncsi hogy a nagy csata jelenteket hogyan oldják meg. Az utolsó csatában állitólag a rómaiak 60.000 felkelővel végeztek hatezret pedig keresztre feszítettek.
  • Tyler1
    #1906
    Na megnéztem az első részt, nekem bejött, és amitől tartottam, szerencsére nem következett be, nevezetesen, hogy McIntyre túl idegen lesz Spartacusnak. Ez a srác teljesen jó, kicsit szokni kell még a fejét, mert mindig Andy-re asszociálok, ahogy meglátom, de egyelőre nem találtam benne kivetni valót.
    Nagyon jól kezdték az évadot, minden eddiginél jobban.

    [spoiler]ami viszont nem tetszett, hogy túl korán kezdtek klikkesedni. remélem ez kicsit csillapodni fog a következőkben, így hogy Sparti Crixusra hallgatott.[/url]
  • hapi
    #1905
    kisebb hibákkal de simán nézhető ezzel a felirattal.
    A film meg k. jó. Hogy hiányzott már egy felnőtt sorozat a sok tini agymosás helyett...
  • szucsy89
    #1904
    http://data.hu/get/4654882/Spartacus.Vengeance.S03E01.720p.WEBRip.x264-XS.srt



    elvileg itt van már felirat, még most kezdem nézni, nem teszteltem le de jobb mint a semmi!
  • davidka003
    #1903
    Kár, hogy két nagy karakter is meghalt. Batiatus és most Spartacus is. :(
  • PetruZ
    #1902
    Jó rész volt. Elhangzottak a fontos mondatok, amelyeknek később jelentősége lesz (pl. "We must stand as one... or fall divided."), Lucretia belépője felejthetetlen volt (és érdekes lesz látni, mire fog emlékezni - újra), az eredeti sztorit jól követik, miközben kellően feltupírozzák a saját hozzáírásukkal... jó lesz ez, na. :)
    Egy gondom van csak: nem is az "új" Spartacus kinézete, hanem a hangja. Gyenge, erőtlen, és akárhogy várom, hogy olyan érdesen szóljon, mint Andy volt, messze nem az jön vissza. Mindegy, majd megszokjuk ezt is (egy bizonyos szintig), de az "igazzyt" nem fogja megközelíteni...
  • szucsy89
    #1901
    Ha megcsinálja a gyerek, akkor linkelje már be valaki ide, én nem vagyok regelve ott
  • Cucmey
    #1900
    Tegnap néztem meg az első részt. Szerintem nagyon komoly lett. Igaz nem értettem kristály tisztán. :) Várom már a feliratot.
  • davidka003
    #1899
    Estére lehet lesz felirat, magon írta egy gyerek, hogy megcsinálja. Csak sok majom már rögtön elkezdte fikázni, hogy úgyse lesz jó.
    Ha most mczolly úgysem ér rá 1 hétig akkor nem értem miért fáj bárkinek is, hogy lesz egy plusz felirat hamarabb.
  • Csacsi
    #1898
    csak 3 hozzászólást kellene elolvasni.
  • ForzaInter
    #1897
    mikor lesz felirat?
  • csubakkamuki
    #1896
    mondjuk én már nem tudtam várni a magyar feliratra.. ezért megnéztem angollal, de majd magyarral megnézem sztem méég 1x.. elég jó volt am. főleg a vége.. csak sajnos még nem mindent értettem belőle!
  • davidka003
    #1895
    Valaki akkor úgyis megcsinálja helyette.
  • toysoldier
    #1894
    2 perc volt megkeresni:

    Elkezdem ma a Spartacus feliratot, de még van egy fontos vizsgám hátra, szóval nem lesz meg a TV-s leadás előtt.
    21 Jan
  • csubakkamuki
    #1893
    és vki tudja esetleg mikorra várható magyar felirat..?
  • Sir Quno Jedi
    #1892
    már rég
  • csubakkamuki
    #1891
    jól látom, már fent van az első rész?
  • Sir Quno Jedi
    #1890
    Hmmm, kicsit nyögvenyelősen indul, node minden kezdet nehéz és így érdekesebb is, hogy próbálják jobban bonyolítani a sztorit. Kifejezetten érdekes. Nincsenek egyértelmű dolgok.

    Az azonban biztos, hogy nem ezen film alapján fogjuk megkedvelni a rómaiakat. :DDD
  • Jim Morrison
    #1889
    ~700mega környéki jó kis rip (mkv) nincs?:(
  • Sir Quno Jedi
    #1888
    Ac adult content
    AL adult language
    GV graphic violence
    SC strong sexual content
    N nudity

    Naaaa, így kezdődik egy fasza fim MINIMUM! Ójeee!
  • Dynamic
    #1887
    isohunton pl. fent van
  • szucsy89
    #1886
    Lol, és tényleg kint van HD-ban is már :D


    Angol felirat már van is!
  • Tyler1
    #1885
    azt hittem csak cameozni fog egyet, amíg összevarrják az ő szálát is Spartacuséval.
  • Csacsi
    #1884
    Sajnos privát oldalakon nem vagyok fent.

    Piratebayen még nincsen... :(