19753
  • Solt
    #834
    Köszi, este ránézek...

    @Alex: Ahogy a vak is mondja... majd meglátjuk! :))
  • unrealnoise
    #833
    igazából nekem már az is nagyon gyenge, hogy még a wip videók sem egyformák, pár videón ott a dátum egy része vagy az rF log, meg hogy wip, itt meg csak az hogy wip. nem mintha olyan fontos lenne, de azért ha én csinálnék valamit, és ilyen apróság, akkor azért már adnék annyira magamra, hogy következetesen jó legyen valami...
  • Alexease
    #832
    Igen, kiszamithatatlan a dolog, ahogy irtam, lehet a program is fake;)

    Nem tudom, ki csinalja a videokat es a kepeket (nem mintha olyanm sok lenne beloluk;P), de az rF2-nel ez is erdekesen alakul.

    Mas cegnel, megprobaljak a legdurvabb dolgokat eloadni, megmutatni - es bar mindenki tudja, valszeg atomeromukevek csinaltak, es kicsit atveros jellege van, de ez igy mukodik.

    Ha Wheatley, akkor talan nem annyira rossz a helyzet, mivel az adatlapja alapjan, kozepesnek tuno gepe van otthon;)
  • mcmoha
    #831
    Itt van az eredeti video. Ez talan nem akad.
  • Solt
    #830
    Az a baj, hogy egy játék ezt idén már eljátszotta velem... a CloD ( IL2 folytatása ) videója pont így akadt anno... ugyanezt mondtuk mi is, hogy biztos a felvétel miatt... hát nem... egy optimizálatlan félkész fos, és az elmúlt több mint fél évben sokat nem léptek előre...

    Ez a videó mind látványban, mind akadásban kísértetiesen emlékeztet rá, de ne legyen igazam! :)
  • Solt
    #829
    A szépségével nincs bajom, csak az akadás aggaszt egy kicsit... a 6990-n azért csak eldöcög majd valahogy! :D ( mondjuk, ha mikroakad, akkor a hajamra kenhetem )
  • Alexease
    #828
    Meg az open beta alapotot sem erte el, igy ha az valamikor megjelenik, utana meg honapokig WIP lesz:D
  • Alexease
    #827
    Az akadasok lehetnek a video miatt is, azt igy nehez megallapitani, nincs ertelme ez alapjan lehuzni. Bar a grafikai motort nem irtak ujra, csak tunningolva lett, ezert is csak gMotor2.5, igy elofordulhat, hogy a frissebb fizikai es AI dolgokkal, foleg ennyi arnyekkal mar problemak lehetnek;)

    Igazabol, akkor kell majd parazni, ha ezzel a "regi" tunningolt engine-nel dinamikus esot szeretnek latni, hasznalni:DDDD
  • Alexease
    #826
    Wheatley, amikor utoljara utoljara olvastam, azt irta, hogy csuszott a zart beta fejlesztese/tesztelese, igy a tobbi is csuszik. Open beta TALAN meg iden.
  • unrealnoise
    #825
    hát jah, bassza meg itt tényleg kevés lesz az 560ti... egyébként én a grafikával nagyon meg vagyok elégedve... oké, lehetne szebb, de nah. csak az AI meg az eső rendben legyen, meg legyen sok official pálya...
  • Roger6
    #824
    Azt ugye tudjuk, mit jelent a WIP? Bár ennyi idő után már valóban nem kéne WIP állapotban lennie...
  • Solt
    #823
    Ráfér egy kevés optimalizáció... nem gyenge mikroakadások vannak benne! No meg élsimítás sincs eltúlozva... :S
  • Ulvar
    #822
    Ahogy az rFben sztem a kormány is kikapcsolható lesz. Bosco mondta mindig hogy a kormány előtted van minek még egy a képernyőn :D.
  • mcmoha
    #821
    Azt mar irtak regebben, hogy az animaciok meg nincsenek keszen, de ugy tudom kikapcsolhatok.
  • Szabi1991
    #820
    na most ez komoly hogy váltáskor is szorongatja kormányt ? :-/
    remélem kikapcsolható lesz a kéz -.-"
  • Ulvar
    #819
    Tudom, ezt akarom :).
  • mcmoha
    #818
    Ahogy kiadjak a betat mar lehet is rendelni es akkor 18 honapos online elofizetes lesz az arban.:)
  • Ulvar
    #817
    Akkor tempózzanak vagy megbaszom őket ^^. Finoman és nőiesen...
  • mcmoha
    #816
    Allitolag meg az iden.
  • Ulvar
    #815
    Mikor lehet előrendelni???
  • mcmoha
    #814
  • f1andris
    #813
    rFactor 2 Monaco gameplay!
  • lac coo
    #812
    Közeben nekem is beugrott :)))
    hiába, nem is emlékszem mikor láttam utoljára rF-et :)
  • Alexease
    #811
    Igen;)
    Az os ISI cucc (pl. F1C) volt a gMotor1/pMotor1, az rF1 lett a gMotor2/pMotor1.0, es az rF2 lesz a gMotor2.5/pMotor2 (talan) ;)

    A Simraceway-hez en is mar 3 eve regisztraltam, bar nem foglalkoztam vele. Csak most akartam kiprobalni, amikor a beta megjelent. De eleve csak a tucatkivancsisag miatt, mert az rF1 engine miatt, mar igazabol nem erdekel a dolog.
  • Szabi1991
    #810
    nem tetszett, nem tetszett, nem tetszett a rendszer..
  • lac coo
    #809
    Jah, lehet hülyeséget írtam, GMotor2 az a sime rF ?
    akkor bocsi :)))))
  • Ulvar
    #808
    Ezt ki mondta?

    Simracewaynél voltam vagy fél évet és sokat beszélgettem velük. De már rég nem vagyok ott mert nem tetszett a rendszer a korábbiakhoz képest. Nem rF2 motor van alatta hanem sima rF.
  • lac coo
    #806
    Logitech DFGT-hez hol tudnék alkatrészt venni ?

    Egy kis műanyag vacak kellene, ami az optokapu között forog ....
  • Dietrich
    #805
    Engem meg az érdekelne, hogy ez milyen festés?

    2012-es :DD
  • lac coo
    #804
    Jah, crc hány éves és máig szuper a törés ...

    Amúgy meg emlékszem milyen állapotban adták ki az rF -t, és hány évig vártunk javításokra :))))
  • Alexease
    #803
    Semmit;)
    Igazabol a hir hallatan, csak remenykedni lehet, hogy bizonyos modderek mar korabban megkaptak az rF2 engine-hez tartozo devkit cuccokat (max plugin-ek, shaderek, uj technikai, fizikai leirasok stb.), igy amire megjelenik a beta (vagy a vegleges), addigra mar korrekt, rF2-re optimalizalt modok fognak megjelenni.

    Pl. jo lenne, ha az autok, mar valodi alkatreszekbol lennenek osszerakva, nem csak bump-mappokkal jelolve, hogy az mas-mas epitoelem (ablakok, ajtok, kilincsek, motorhazteto mittudomenmi).

    Persze, itt sose lesz olyan tores, serules, mint mar tiz evbe mas programban, hogy fizikabol szamolva fityegnek az ajtok, alkatreszek (tudom, tudom, az itt talalhato sorozatok nagyreszeben nem fityeg semmi, meg ajto sincs a legtobb helyen:DDD).

    De legalabb a lehetosege legyen meg, ahol olyan a mod, amiben elofordulhat egy utkozesnel, borulasnal, gurulasnal, hogy leesik ez+az az autorol;)
    Nem mondom, hogy fizikalis csatolo helyeket szamoljon, de legalabb essen le, es ha neki megyek, az fajon egy kicsit;D
  • PacsutaTibi
    #802
    Engem meg az érdekelne, hogy ez milyen festés? Mikor ment ilyennel Tomi? Tudtommal egész évben a feketével ment, év elején vagy tavaly meg kékkel tesztelt.

    Egyébként nagyon jó a skin, a modell és a render is. De nemhiszem, hogy ennek az SMT-nek (ami állítólag most alakult - nemtudom kik alkotják a csapatot) már lenne Rf2es devkitje.
  • lac coo
    #801
    Ezen mit kell most nézni ???

    (Kicsit én is károgok, hátha ....)
  • Alexease
    #800
    Kivancsi lennek, hogy ezt mar az rF2 devkit-tel keszitik (uj modell, grafika, tores, tukrozodes, onarnyekok, fizika, gumikopas, -torzulas stb.)?! :) Mert ha nem, akkor az osszes most keszulo vagy letezo mod is rF2-es:) Persze, az hogy rF2-re keszul, igazabol azt is jelenti, hogy csak arra, vagyis nincs vele semmi gond. :)
  • Roger6
    #799
  • Dietrich
    #798
  • Dietrich
    #797
    GP3 Series for rFactor 2 – New Previews
  • Alexease
    #796
    Igen, ez benne a legnagyobb pozitivum.
    Remelhetoleg, a beta is ugy fog mukodni, hogy folyamatosan jnnek hozza a javitasok, valtoztatasok, ujdonsagok, esetleg meg plusz tartalmat is tolnak bele:)
  • Szabi1991
    #795
    de ez egy bármikor könnyedén frissíthető játék lesz, csak nincsenek benne hatalmas elvi hibák.. kisebb javításokat meg bármikor letölti a kliens progi megjelenés után :D
  • Alexease
    #794
    A beta eleve erosen korlatozott tartalommal jelenik meg (1-2 sorozat, es hozzajuk 1-2 palya). Valszeg valamelyik kissebb formula es valami turaauto.

    En kinezem belulok (az eddigiek alapjan), hogy a beta elott semmilyen erdemleges video, info nem lesz elerheto;) Lehet, hogy meg beta sem lesz ebben az evben. De ha lesz, meg az is belefer, hogy kepesek minden ujdonsagot, uj dolgot, funkciot kiszedni belole, hogy tesztelhessek a beta-ido alatt;)

    De ha lesz is beta, 2 het mulva december, az ezevi megjelenes szerintem eselytelen. Ha az emberek raugranak a betara, annyi visszajelzest fognak kapni, hogy keptelenseg feldolgoznijuk. Foleg ugy, hogy ez nem egy tobb tucat embert foglalkoztato ceg, ami egyhelyen, egy irodaban/studioban van osszeszedve.

    De azert a beta jo lenne ebben az evben, ha masra nem is, legalabb tesztelgetni, piszkalni egy kicsit;)

    (Ilyenkor szokott az tortenni, amikor karogok, hogy szinte utana azonal, bekovetkezik az, amit mar leirtam:DDDD)