4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • kifli
    #629
    akkor nézd meg jobban egy kicsit pl a #616-os hsz-t...
  • TaRka0107
    #628
    Igen, visszaolvastam és valaki szúrt be képeket angol felirattal! Ha nem is a full az is jöhet!:D Vagy ez még nagyon kezdeti?
  • kifli
    #627
    olvass vissza csak 1 kicsit
  • TaRka0107
    #626
    Angol feliratos cuccot valaki linkeljen pls!
  • kifli
    #625
    am ez a megoldás a g25-el valami ritkaszar :S
  • [HUN]FaTaL
    #624
    Egyelőre semmi. :/
  • kifli
    #623
    jöhet, szöveg még német :/
  • [HUN]FaTaL
    #622
    Elvileg pár napon belül lesz a full angol verzióhoz rapidshare linkem, ha még érdekel valakit.:)
  • sandor72
    #621
  • sandor72
    #620
    Remélem most jó.




  • kifli
    #619
    fákingjó :D
  • sandor72
    #618
    Pár kép a játékból angol felirattal:




  • BB7
    #617
    omg
  • sandor72
    #616
    Találtam a játék fórumában 1 javítást - HOTFIX - az angol verzióhoz mert valami hiba volt vele. Leszedtem és az angol nyelvű str fájlok vannak benne. Felülírattam a német nyelvű fájlokat és most mát angol felírat van a játékban.

    A fórum linkje ahol írnak a hotfix -ről

    És a hotfix linkje

    Képek az angol menüből a játékból még nincs kép:



  • kifli
    #615
    na chapter1 és kocsma kész :)
  • gabcsi13
    #614
    Szerkesztő

    A nyelvi fálj helye: \data\game\game\ és ott az .str fáljok (én a game.str -t és a tutorial.str -t probáltam

    Én csak a tutorialt probáltam magyarítani, amúgy meg németül se tudok.
    Az eredeti fáljról készits biztonsági másolatot.
  • Rayden02
    #613
  • [HUN]FaTaL
    #612
    Megvárod az angol verziót.
  • Guillotine
    #611
    Szevasztok! Hogyan lehet a német nyelvről a feliratokat angolra varázsolni?
  • kifli
    #610
    :O
    hol van a nyelvi fájl és mivel tudom szerkeszteni? énis belevágnék a fordításba :)
  • gabcsi13
    #609
    Kép
  • gabcsi13
    #608

    Le magyarítottam 4 szót.
  • ATKJ
    #607
    Sziasztok.
    A 4. kapitel után Lewis elmondja, hogy jó-ra értékelte az ellenőr a vezetésemet. Mondja, hogy pihenjek egy kicsit, ekkor megjelenik egy újság, amiben olyasmi van írva, hogy sok embert elbocsátottak, és azzal végződik, hogy kezdjem újra a kapitel-t. Mit rontok el? Hogy kell megcsinálni a 4. kapitelt?
    Előre is köszi.
  • TaRka0107
    #606
    Komolyan?:)
  • Magnumrolcsi
    #605
    Ha már volt akkor bocsi. Billentyu beállítás.
  • kem001
    #604
    De elvileg a letölthető verzió 22.-től elérhető már
  • kem001
    #603
    Expected release of the English box version: November 2009 vagyis Novemberben adják ki angolul
  • LecterDoktor
    #602
    Áh, köszi!
  • TaRka0107
    #601
    Angolul megjelent már? Ha nem, mikor fog?:)
  • kem001
    #600
    c-vel szállsz be a szervízkocsiba
  • LecterDoktor
    #599
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki, hogy az első feladatot hogy kell elkezdeni? Úgy kezdődik, hogy egy szobában vagyok, csöng a mobil, fel kell venni, és el kell menni a telephelyre. Elmegyek, beszélek ezzel a Lewis-szel, vagy kivel és nem tudom, hogy tovább! :( Németül van meg a játék és azt meg nem értem. A neten keresgéltem ahol meg azt írták, hogy be kell szállni egy szervízkocsiba, Lewis-szel szemben van is egy ilyen kocsi, de abba meg nem lehet beszállni. Nem tudja valaki, hogy mit tegyek?
    Előre is köszi!

    Üdv!
  • gumikacsa
    #598
    hát, nem az igazi
  • [HUN]FaTaL
    #597
    Google Translate angolra. :)
  • Rayden02
    #596
  • sandor72
    #595
    Bocsi ezt elszúrtam.
  • sandor72
    #594
    Megpróbálom leírni mit csináltam vele, hogy működöt a kormány nekem.

    1. Kattints
    [URL=http://www.logitech.com/index.cfm/441/131&cl=hu,hu?section=downloads&WT.ac=sc|downloads||dd]IDE[/URL, hogy a Logitech G25 -ös driver oldalára juss.


    2. Válaszd ki az oprendszerhez megfelelőt és töltsd le a legfrissebb drivert és telepítsd fel.


    3. Majd a beállításoknál az első pipa ne legyen bent COMBINED mellett. A ROTATION ne 900ºlegyen mint az útmutatóban hanem jóval kevesebb mert a busz lassan/hosszan fog fordulni - nálam 130º. A 2. pipánál a FORCE FEEDBACK -ot nem éreztem szerintem ki lehet kapcsolni, de döntse el mindenki, hogy mennyire kell neki. A 3. pipánál CENTERING SPRING ahol a kormány középre ugrását lehet beállítani szerintem ne legyen benne mert lassabban megy vissza középre, de ezt is döntse el mindenki, hogy használja -e vagy nem. A 4. pipa GAME SETTINGS legyen beállítva mert a játékon belül is engedélyezni kell a beállítást.


    4.Ha beállítottad akkor nyisd meg Logitech profiler. Ha nincs kint az óra mellet akkor a START MENÜ/PROGRAMOK/LOGITECH/LOGITECH GAMING SOFTWARE útvonalon található meg.

    5. Ha megnyílt a Profiler akkor PROFILE/IMPORT -nál importáljuk be azt az XML fájlt amit a játék oldaláról letöltöttünk. Középen BROWSE gombbal keressük meg a CBS.exe-t majd ok.

    6. Ha megvan akkor a Profilerben látjuk a SELECT GAME alatt a PLAY CBS szöveget. Innen indítsuk a játékot kattintsunk a szövegre.

    7. A játékban állítsuk be a kormányt. Nem kell megijedni mert nem azokat a tengely neveket fogja beírni amit várnánk. Nálam a következő: A GÁZ/CLUTCH - A FÉK/BRAKE - A JOBBRA ÉS BALRA/ACCELERATOR feliratot kapott. A játék így is működik nálam.
  • gumikacsa
    #593
    Örül is.... Csak kár, hogy a használati útmutató német, így egy kukkot nem értek belőle, mit kell vele csinálni...
  • Rayden02
    #592
    Na ennek gumikacsa biztosan örülni fog!!!
  • sandor72
    #591
    Le lehet tölteni a LOGITECH G25 -ös kormányhoz azt a javított XML fájlt amivel rá lehet venni, hogy működjön a kormány.

    LINK
  • Rayden02
    #590
    Ógy én se tudom!Amikor freeroam-ban megyek mindíg nyitva van az első ajtó a buszon!!szval,pass!