4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Brad33
    #669
    Hát ha más megoldás nincs...bár sokan panaszkodnak a Win7-re, hogy nem az igazi...
  • rgida666
    #668
    Nekem is ugyanez volt. Felraktam a Win7-t és csont nélkül megy. Neked is ezt javaslom, ha van rá lehetőséged.
  • Brad33
    #667
    Igen, pontosan...az elején néhány kép bejön (gondolom ez a betöltés), és utána a menü így...
    Igen XP-m van.
  • rgida666
    #666
    A játék látszólag betöltődik de a #616-os hsz-ban levő képek már nem csak a menüsor, így van? Xp-d van?
  • Rayden02
    #665
  • Brad33
    #664
    Köszönöm Péter93. Tehát, valaki tud segíteni? Bocs, ha kicsit türelmetlen vagyok, de felspanolt a játék:)
  • Péter93
    #663
    Brad33 képe:
  • Brad33
    #662
    Ha valakinek nem jelenne meg itt a link, ahonnan le tudod tölteni a képet: http://data.hu/get/1864796/bussimulator.PNG.html
    Köszönöm még egyszer.
  • Brad33
    #661
    Üdv. Letöltöttem a játékot, de van vele egy kis problémám. A játék indításakor ez a kép fogad:
    Már próbáltam grafikai finomságokat módosítani, de nem akaródzik rendesen elindulni. Valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm.
  • Péter93
    #660
    Köszi szépen, sokat segítettél, most már csak a navigációt hiányolom hogy merre kell menni.
    A free drive-ot még nem használtam:P
  • Czicsa
    #659
    Itt egy videó hozzá!
    A billentyűk, amikkel működik a rámpa pedig ezek:
    Rampe ausfahren Rámpa kitolása
    Rampe einfahren Rámpa behúzása
    Rampe hochfahren Rámpa mozgatása fel
    Rampe runterfahren Rámpa mozgatása le
    De ez előtt még ezt a kettőt be kell kapcsolnod:
    Bus absenken/abheben Busz süllyesztése/visszaemelése
    Liftmodus umschalten Rámpamozgatás aktiválása
    Aztán kiszállsz az ülésedből, hátramész, majd a rámpa kezelőpultjára nézve nyomkodod a gombokat.
    Ne add fel, jó játék ez csak ki kell ismerni!
    Az útvonal meg Free ride-ban tökmindegy, legalábbis sztem!
  • Péter93
    #658
    Most már sikerült, próbálgattam!
    Csak azt nem tudom, hogy a mozgáskorlátozottakat hogy tegyem fel!
    Mert egyet nem láttam a buszmegállóba, de világított a jel, de nem sikerült pedog beállítottam!
    Hátra kel menni vagy valamit meg kell nyomni?
  • Péter93
    #657
    Nah jó én itt abbahagytam ezt a játékot, elegem van belőle, ilyen sz@r játékot életemben nem láttam!
    Azért köszönöm a segítséget!!
  • Péter93
    #656
    Köszi és hogy választom ki hogy meik útvonalon menjek?
    Mert térképet it nem találok.
  • kifli
    #655
    nem egyszerűbb feltenni az 1.3-as angol patchet? és akk angol lesz a szöveg mindenhol...
  • Czicsa
    #654
    Elindulás előtt állíts be valami gombot erre: Zielanzeige hochschalten, meg erre: Zielanzeige runterschalten, ezekkel tudod kiiratni a célállomást. A buszmegállóban még elindulás előtt kiválasztod valamelyik útvonalat, beállsz a buszmegállóba, kinyitod az ajtókat és már fel fognak szállni!
  • Péter93
    #653
    Sziasztok!
    Engem nagyon felidegesített a játék, nincs valami magyarosítás hozzá?
    Nagy nehezen kitalálom hogy kell elindulni, ajtókatnyitni, de azt már nem hogy felszálljanak abuszra!
    Pls segítsetek.
  • Martinez01
    #652
    megoldás:
    1. 1.2-patch utána 1.3-as patch-t felrakni! (a GY.I.K-ben benne vannak a letöltési linkek.
  • Bufee
    #651
    Sziasztok! Amikor feltelepítem a játékot és elindítanám valami C4 Engine szöveget ír ki ! Valaki segítsen ezügybe! Előre is köszi!
  • merkon234
    #650
    az ANGOL verzához van valakinek linkje????
    lehetőleg ne szétdarabolt
    köszönöm
  • merkon234
    #649
    köszönöm 1000000000000 hála
    így már megy
  • Czicsa
    #648
    Van olyan a billentyűbeállításokban, hogy ticket erstellen, alapból tán T-re van állítva. Na mikor csörög a pénz, nyomsz egy T-t, ezzel adsz neki egy jegyet, így már hátra fog menni és leül!
  • merkon234
    #647
    nos nekem van 1 olyan gondom az 1.2-es német verzával hogy amikor valaki felszál és kézpénzel fizet akkor jön a péncsörgés és leáll az ember
    én ilyenkor becsukom az ajtókat és megyek tovább de azért jobb lenne ha valahogy melehetne oldani ezt a hibát
    valakinek van angol verzája???? elküldehetne 1 torrentet vagy 1 linket (lehetőleg ne sok darabra legyen aprítva)
  • gabcsi13
    #646
    :)
  • Rayden02
    #645
    Egy kis OFF:Amikor megjelent a bus simulator rengetegen írták hogy már megint egy hülye szimulátor-t adtak ki,na ha eszt a szimulátorról készült vidit végig tudja nézni az elejétől a végéig úgy hogy nem lesz rosszúl annak gratulálok!!!Ja és mégegyszer bocs az off-ért,sajnos nem tudtam új topic-ot nyitni neki!( nemtom hogy hogy kell!!!)

    http://www.youtube.com/watch?v=cCNyTqr4nQk&feature=player_embedded
  • rgida666
    #644
    Köszi sokat segítettél. :)
  • gabcsi13
    #643
    A bus stop brake-et csak akkor tudod bekapcsolni ha már meg áltál :)
  • rgida666
    #642
    Lehet ez csak az én tudatlanságom de azért megkérdezném: mi a különbség a handbrake és a bus stop brake között? Gyakorlatban nem látok különbséget.
  • GiorgioAKG
    #641
    Hát ez elkeserítő :( Akkor nem is próbálom tovább. Inkább feltúrom valahová a WIN7-et.

    Azért köszi!
  • rgida666
    #640
    Szia!

    Nekem ugyanez van. Xp-n nem indul (illetve elindul csak töredezett lesz a kép), Win7 alatt megy szépen. Igaz még csak a demo-t próbáltam, de gondolom a teljes is megy majd.
  • GiorgioAKG
    #639
    azt is felraktam, de sajna nem megy így sem. Azért köszi. Bízom benne, hogy valami Patch majd egít rajta.
  • adambatyam
    #638
    Esetleg az hogy SP3-as Xp kell neki, bár sehol nem írják, de más tippem nincs.
  • GiorgioAKG
    #637
    Az is a legfrissebb. Azért köszi. valami akkor az Xp miatt nem klappol. Vagy egyéb ötlet esetleg?
  • adambatyam
    #636
    Esetleg vidkari driver frissítése?
  • GiorgioAKG
    #635
    Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget! Nekem nem indul el. A demo win7 alatt elindult, a teljes játékot nem próbáltam, de most hogy visszatértem XP-re a demo sem akar elindulni, pedig friss directX és quick player van feltelepítve. Azt írja a hiba, hogy állítsam 32-bit color-ra a szinmélységet. Azon van mégsem megy. Esetleg valaki aki ilyesmi problémával indult tudna segíteni?

    Előre is Közi
  • adambatyam
    #634
    Köszi, mostmár jó!

    Most a 8-as küldiben akadtam el...
    Amikor a lezárt részhez érünk be kell állni egy iszonyat nagy narancssárga körbe, ott a helper azt mondja hogy "Turn the bus on the intersection of 4th avenue", ekkor mit kell csinálni? Az elején magyarázott valamit hogy kapcsoljam be a vészjelzőt, de semmi.
  • TaRka0107
    #633
    Kössz! Ezt nem figyeltem:)
  • sandor72
    #632
    Nekem is jöhet mert a szövegelés még németül folyik csak a felirat lett angol.
  • sandor72
    #631
    Igen volt amíg nem lett feltéve a QuickTime.

    Leszedheted: Innen
  • adambatyam
    #630
    Hi!
    A chapter 6 másoknak is lefagy miután nézték kb 2 másodpercig a szürke-fehér négyzetes képet?