4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • turbo1991
    #832
    sziasztok egykis segítségre lenne szükségem véletlenűl nem tudjátok hogy hogyan tudom sebeségbe rakni a gépet?előre is köszi
  • Rayden02
    #831
    Oké rendben,köcce az infót!
  • adambatyam
    #830
    Ott a busz mellett áll egy sofőr, azzal beszélj, mikor befejezte a mondókáját szállj be a buszba és állj ki a kocsik közül. Én a lámpáig gurultam vele, ott kiszálltam, vissza a csávóhoz megint beszélni vele, megköszöni és azt hiszem mehetsz vissza a garázsba a vontatóval.
  • vvakond
    #829
    Sziasztok. A chapter 6ot hogy a fenébe csináltátok meg? elmegyek time squarre és aztán vmi német szöveget ír ki az angol verzió. Találtam 1 buszt a közelben aminek nyitva volt az ajtaja de nem tudtam elé beállni mert állt már 1 kocsi előtte. Ha valaki tudna postolni 1 mapot és bejelölni rajta hogy hol és mit kéne csinálni azt megköszönném.
  • Szigi90
    #828
    Lejebb vettem a grafikát, ez sem segített. Ráadásul amikor kilépek belőle, akkor kiírja, hogy hibát észlelt. Itt valami más gond van. Asszem hagyom is. Azért köszi.
  • Misi az ezredes
    #827
    minimum 1 hét mire meg lesz a net vagy 2, és csak utána tudom letölteni és nekiállni a fordításnak...
  • Rayden02
    #826
    Kb mennyi idő,még kész lesz?Csak mert nagyon jól jönne már sokaknak!
    Tűkön ülök!
  • papi08
    #825
    igaz:)
  • Misi az ezredes
    #824
    Hehe addig ne köszönd amíg nincs kész :)
  • papi08
    #823
    Előre is köszönjük!
  • Misi az ezredes
    #822
    Ha leszedtem és kipróbáltam és meg is nyerte a tetszésem lemagyarosítom ha tudom.
  • timexxx
    #821
    remélem magyaritás is lesz a játékhoz hamarosan
  • Misi az ezredes
    #820
    Na akkor majd letöltöm és öntöm az észt ide . :)
  • kifli
    #819
    a kormányra értettem, az 1.4-es patchben már kezeli a g25-öt, a fizika nemrosz, ha a többi busz szimet nézzük akkor kiváló :)
  • Misi az ezredes
    #818
    Melyikre válaszolod "1.4-es patchel igen"

    ha konkrétabb lennél megköszönném ugyanis 2 kérdésem volt nem tudom eldönteni melyikre válaszoltál.
  • kifli
    #817
    1.4-es patchel igen, mondjuk ahoz nem találtam cracket, illetve az angol verzió nemtudom támogatja-e, akinek angol van annak milyen verziószámú?
  • Misi az ezredes
    #816
    Sziasztok. Még nem volt alkalmam letölteni esetleg 1-2 hét múlva. Azt szeretném megkérdezni, hogy a játék a kormánnyal való irányítást támogat ja? Konkrétan Logitech G25-öt lehet használni hozzá? előre is köszönöm válaszaitok.

    Ja és a fizika milyen? Tűrhető vagy Kiváló?
  • papi08
    #815
    Szigi: próbáld meg lejebb venni a grafikát.
    eddin: nem hiszem hogy elindulna azzal.
  • eddin
    #814
    Ez a game elindul ATI radeon 9250 es vidikarin?? Köszi a segítséget előre is.
  • Szigi90
    #813
    Intel C2D 1.86, 2gb ram és XP pro. Egy ideig általában jó szokott lenni, de, ahogy megmozdulok egyből szétesik minden.
  • papi08
    #812
    Mi a géped további paramétere(proci, RAM, stb.)?
  • Szigi90
    #811
    Sziasztok
    Nekem ugyanaz a problémám lenne, mint rgidának. X1950pro kártyám van és a játék képe ilyen széttöredezett. a texturák villognak össze vissza. Lehetetlen így játszani vele. Legújabb directx, quicktime, vga driver fent. Angol 1.3-as a verziója a játéknak.
  • gabcsi13
    #810
    Ha van itt moderátor akkor menjen ide legyen szives: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1196626063
  • [HUN]FaTaL
    #809
    Az csak egy kiterjesztés bármilyen formátumot rejthet.
  • papi08
    #808
    Mivel elhagytuk már a 800HSZ-t(!) és ahogy visszaolvasok van pár off HSZ.-is, ezért elkelne egy HáziGazda is.
    Lehet jelentkezni. Aki a legtöbb szavazatot eléri az nyeri el a HG jogokat.
  • papi08
    #807
    Magyarul akkor ott meg lehet nézni a modellt, csak szerkeszteni nem. Köszönkük az Infót!
  • gabcsi13
    #806
    Kép
  • gabcsi13
    #805
    A busz modell fálja .mdl counter strike-ban is ez van az ember modellnek.
  • papi08
    #804
    Ebben lehetne is valami, de az nem csak skineket tud? Én úgy emlékszem
  • mk452001
    #803
    Valószínüleg hülyeséget mondok, de azért megpróbálom:
    Nem lehet, hogy a játék buszszerkesztője konvertálja át magának a cuccokat?
  • Rayden02
    #802
    Hát az elég nagy gond!De tényleg semmi program nincs?Mondjuk a zmodeller hátha frissít erre a formátumra a jövőben!Vagy most hülyeséget mondtam?
  • gumikacsa
    #801
    Az a baj, hogy egyik modellező progim sem tud konvertálni abba a formátumba, amit ez ajáték használ.
  • Rayden02
    #800
    A táblaszerkesztés meg hát...!
  • Rayden02
    #799
    Szerintem megoldható de nemtom hogy...lehet hogy nem lenne valami szép!
    Majd Azért megpróbálom megcsinálni!
  • kitt2000
    #798
    igen pontosan arra!
  • [HUN]FaTaL
    #797
    Esetleg brake...
  • papi08
    #796
    Nem tudom hogy vagy vele de, ha a breakra kell tenni a féket, akkor az jó...
  • totti10
    #795
    gáz-fék pedált valaki bebirja állítani normálisan?

    nekem a break-re kell tennem a féket hogy elinduljon... ilyen fost
  • kifli
    #794
    az angol verzióba még mindig szarakszik a g25?
  • Rayden02
    #793
    Melyik tipus?Az X3evo-ra gondolsz?