4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Rayden02
    #468
    Bocs,sajna én is így jártam,az előbb nekem is hazavágta a másik vinyóm,csak nekem nem sikerült helyreállítanom!!Neked hogy sikerült?
    Tényleg ezer bocs!!Nem tudtam!
  • sandor72
    #467
    A #387 és és a #388 -as választ nézd meg.
  • zolo
    #466
    Baszki hogy vírusos a fálj amit feltettél, 5 perc menüben bóklászás után tönkrebaszta a rendszert, amit 1 órámba telt helyreállítani /mérgi
  • papi08
    #465
    A moderátorok végre ráértek.:D Így talán nem lesz neki ismét másik topik:D
  • dennis88
    #464
    a 6-os küldetésben tudja valaki hogy mit kell csinálni?
  • zolo
    #463
    Köszkösz
  • BB7
    #462
    Látom meg lett változtatva a topik neve!
  • TaRka0107
    #460
    Szevasztok! Angolul meg fog jelenni a játék? Németül a küldetésekkel nem igazán boldogulok!(igaz hogy most 2. éve már tanulom a németet, de úgy utálom mint a szart):D
  • zolo
    #459
    Őőő, a mediafire-s linkről szedtem a játékot, és ebben a csomagban csak egy darab telepítő exe volt, 1.6 giga. Crack nincs benne. Fel tudná valaki tölteni gyorsan valahova?
  • papi08
    #458
    Nem lehet abba be szállni. ott van az amelyiknek nyitva az ajtaja.
  • repastam
    #457
    én azt se tudom ,hogy lehet beszállni olyan buszba aminek nincs nyitva az ajtaja ? kívülről mivel nyitom ?
  • gabcsi13
    #456
    a kapitel 1 -ben hogy kell felvenni a buszt a seviz kocsira?
  • kobi14
    #455
    Nem tom volt ilyen kérdés,hogy nem tudnátok leírni hogy mit kell csinálni a küldetésekben.(hiába megyek végig a megállókban a végén semmi nem történik).
  • papi08
    #454
    Ezeket az msn-es dolgokat kéretik PM-ben intézni!
  • gabcsi13
    #453
    amugy nem kell elöre menni hogy becsukd a hástsó ajtót csak közel mész hozzá és F8 elsö ajtonál is mükszik, csak ki ne zárd magad a buszbol
  • power16
    #452
    köszi!!
  • gabcsi13
    #451
    aha
  • power16
    #450
    Áháááá sikeeeer :D hátra kell menni liftezni?? de sz@r :)
  • gabcsi13
    #449
    vegyél fel msn-re [email protected]
  • gabcsi13
    #448
    ott hátul a buszban az ajtó mellett jobb oldalt
  • power16
    #447
    ööö mikor? hol?
  • gabcsi13
    #446
    amikor ott voltála rámpa irányitojánál
  • gabcsi13
    #445
    ki volt irva fönt a képernyő tetején valami zöld szöveg?
  • power16
    #444
    Aham, elvileg be van num7-8-6felszálás 9-5-4 leszállás
  • gabcsi13
    #443
    az options-ban beálitottad a irányitását a rámpának?
  • power16
    #442
    Elindult a játék frankó!

    tutorialba vagyok de nemtudom leengedni a rámpát :S hiába num7-et nyomok semmi nem történik :S busz le van döntve mg be van kapcsolva a mozgássérült dolog is

    tudtok segíteni?
  • Rayden02
    #441
    Na így már sokkal jobb!!
  • Rayden02
    #440
    Mármint egy kész buszt?Fogalmam nincs!!Csak bele lehet valahogyan!!Én nem tudok sajna modellezni,az ilyen fajta dolgokhoz én nagy láma vagyok!!Láthatod,még itt is bakiztam,a busz hátulja fúl fehér lett!!
    Amúgy én innen szedtem az infót ha valakit érdekel!!

    http://forum.tml-studios.com/forum/viewtopic.php?f=79&t=2174&sid=646f986715e4dfd7db8d3ad16a87d452

    Én aszt hiszem ennél többet nem tudok csinálni!!Ezért én aszt mondom,HAJRÁ minden Módolónak!!
  • gumikacsa
    #439
    az még rendbe is van, idáig eljutottam. De hogy lehet vele kívülről buszt beimportálni?
  • Rayden02
    #438
  • Rayden02
    #437
  • Rayden02
    #436
    http://i36.tinypic.com/21j2g4o.jpg
  • Rayden02
    #435
    Ja bocs,elfelejtettem hozzátenni hogy a főmenüben kell nyomni!!

    Ennek kell bejönnie!
  • Rayden02
    #434
    Igen!!Elindítod a játékot és nyomsz egy CTRL+N kombinációt,és előjön az editor!!
  • [HUN]FaTaL
    #433
    Sajnos egy szót sem beszélek németül, ezért is várok az angol verzióra, még a demot sem próbáltam ki. :D
  • csige791
    #432
    Elírtam, nem Magyar hanem angol. Egyébként elég sok minden Angol lett, de néhány dologra viszont azt írta, hogy missing.
    Egy jó németes amúgy pár óra alatt lefordíthatná az egészet Magyar nyelvűre.
  • [HUN]FaTaL
    #431
    Ha az angol demóból másolsz fájlokat a német teljesbe, mitől lenne magyar?:D
  • csige791
    #430
    Sziasztok, sajna nem találtam rá erre a topic-ra, mert city bus simulator 2010 néven kerestem, majd létrehoztam egy topicot, erre valaki belinkelte ezt :) Ezentúl így fogok forumot keresni ha nem talalok.

    Na szóval a kérdéseim:
    Van-e a német crackelt verzióhoz angolosítás esetleg magyarítás ?
    Bemásoltam pár file-t az angol demobol a német tekjes verzioba de nem lett teljessen Magyar.

    Lehet ujabb buszokat berakni a jatekba ?
  • hungaryws
    #429
    #427
    #428
    Töröljétek le a quick time-ot.
  • gabcsi13
    #428
    Nekem is ugyan ez a hibám.