4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Rayden02
    #792
    Fényszórót nem,de a táblát megtudom!
  • kifli
    #791
    az angol verzióból van már torrent? vagy crack az 1.4-hez?
  • mk452001
    #790
    Najó, csak lükülök :-)
    Nagyon szép lett.
  • mk452001
    #789
    Így már nyugottabban tudok aludni :-)
    Bár, ha elöl csak 1-1 fényszóró lenne, a kijelző meg zöld, és a... XD
  • kitt2000
    #788
    a másik alacson padlos busznál nem lehet átfesteni ilyen szinre(az a kedvencem)
  • kitt2000
    #787
    CHAPER 5 kűldesnél mit kell csinálni pontosan!
    (kihalgatunk két fazont a molonál igy kezdödik a videó)
    43rd street Útvonalon valami sárga jelzés elmentem de nem történt semi(edig eljutottam)
    A CHAPER részbe nem lehet kicserélni a busz hogy másik fajtával kezdjűk el?
  • leho94
    #786
    zsír
  • Rayden02
    #785
    Tessék,Ikarus 412 Festés!



    Sajna a belső színárnyalatokkal nemigen vagyok tisztában hogy milyenek!
    Így sikerült!
  • mk452001
    #784
    Jaja!
    Én próbáltam beajánlani az Ikarusokat a CBS fórumon, de azt mondták, hogy európai buszoknak nincs sok értelme NY-i pályán.
    Erre visszavágtam a 416-al, meg a 286-al XD (egyik gyárilag, másik szállított amcsi)
  • Rayden02
    #783
    Semmi rosszat nem mondtál,am én is csak azért csináltam meg mert már nagyon hiányolom az ikarus buszokat,de ugye a modellezés nem megy egyik napról a másikra!És ez így is van rendjén,csinálják meg minél szebbre!De majd arra nagyon kíváncsi leszek hogy mi lesz az első buszmodell amit megalkotnak a modellezők a játékhoz!Gondolom a kedvenc buszait csinálják meg legelőször!Üzenem is minden modellezőnek hogy HAJRÁ,MINDENT BELE!
  • mk452001
    #782
    Hali!
    Sajna nem tudom a választ a kérdésedre, de sztem az IK412 festése jobban illene ehhez a géphez.
    Bocsi, ha esetleg rosszat mondtam
  • Rayden02
    #781
    Jah elfelejtettem megkérdezni hogy valaki tudja-e hogy hogyan kell a busz hangjait megváltoztatni?Annyit tudok hogy valami stringtable fájlal kell valamit csinálni!!Ha esetleg valaki vágja a dolgot az röviden leírhatná!
  • Rayden02
    #780
    Megpróbáltam full át textúrázni az LF260-at,de nem lett az igazi!A hangokat meg aszt sem tudom hogyan kell!Pl motor hang stb!Egyedül csak az ajtók hangját vágom hogy hogyan kell!





  • pajti
    #779
    most már mind1 , töröltem.. :D
  • pajti
    #778
    kormányt támogat a gamma?
  • gabcsi13
    #777
    4. link és ott a legfölsö.
    Nekem az angol verzio vanmeg.
  • BravoFox
    #776
    Köszönöm a válaszokat. Az angol leírást (pdf?) még mindig keresem, ha bárki tud segíteni, lécci. Kinyomtatható térkép is jó lenne, pl. az útvonalakkal stb.

    Free Ride-ban sajna nincs tolószékes (a program egyik hülyesége a jó néhány közül), ezt a hivatalos oldalon olvastam, ahol szintén megkérdezték.
  • mk452001
    #775
    Bocsi, ezt kihagytam: vannak hozzá letölthető buszok, vagy csak azok vannak, amik az 1.3-as patchben vannak?
  • mk452001
    #774
    Sziasztok!

    1. szerintem nem

    2. mert túl sokat használtad a féket, és már nincs elég levegő a buszban

    3. szerintem igen, de remélem tévedek

    4. -

    5. nem, csak akkor, ha tolószékest veszel fel

    Az 5-öshöz kapcsolódóan: látott már valamelyikőtök Free Ride alatt tolószékest?
  • BravoFox
    #773
    Sziasztok!

    Engem csak a Free Ride érdekel, és ezzel kapcs. pár kérdés:

    1. Számít, hogy melyik célállomást írom ki az elektronikus táblára? Úgy veszem észre, egyáltalán nem.

    2. Miért fogy el gyakran a levegő (piros mutató 90 alá megy)? Ilyenkor persze parkolófék bekapcsol, ami elég kellemetlen, és ciki.

    3. Csak a Circle Line - UN vagy a Javits Center - UN útvonalat lehet nyomni?

    4. Valaki el tudja nekem küldeni az angol nyelvű leírást, vagy linket adni? Sehol nem találom a neten.

    5. Le kell térdepeltetni a buszt minden megállóban? Ezt is, azt is látom a videókon. Vagy csak különleges esetben kell megdönteni (pl. tolószékes utas)?

    Kösz
    Jó buszozást!
    BF
  • Faterx
    #772
    Menj tovább (a felüljáró alatt) aztán a végén jobbra és állj meg.
  • Tade00
    #771
    Sziasztok

    Chaper2-ben (a vontató furgonos küldi után), amikor végig kell buszozni UN-ig, akkor miután beérek az utolsó buszmegállóba, mit kell csinálni? Visszamentem a depóba, de nem tudtam beszélgetésbe elegyedni az ott álló emberkével. Csak állt ott, de nem akart megszólalni.

    A segítséget előre is köszönöm!!! :)
  • 204028
    #770
    Nekem ugyan ezt írja: C4 Engine
    meg valamit a 32-bit color-rol, de arra van beállítva. valaki segíthetne. pls
    [email protected]
  • Rayden02
    #769
    Elvileg igen!De igazad lehet van köztük egy-kettő olyan amit lehet hogy nem csinálnak,mivel a legtöbb busz request/kérések!Majd idővel kiderül hogy mi lesz!
  • adambatyam
    #768
    Ezek a City bus simulatorhoz készülnek egyáltalán?
    Csak mert egy kicsit gyanús a vbusdepot felirat az X3G-n...
  • kifli
    #767
    1.4-hez valaki talált már cracket? me jó lenne már g25-el tolni
  • Rayden02
    #766
    Egy kis képözön!

    X6-DD:


    Mercedes-Benz Citaro:




    X6 SHD:


    X3 és X3G:


  • Rayden02
    #764
    Mármint letöltési link!
  • Rayden02
    #763
    Jaja!Elvileg már le lehet tölteni,de az amit megadtak nem jó!
  • kem001
    #762
    Wow, legalább Design-X tervez új buszokat hozzá, nagyon fain
  • Rayden02
    #761
  • sandor72
    #760
    Ahogy mondod. Sajnos sehol sem találtam még meg.
  • kitt2000
    #759
    A beállitásoknál az irányitásnál megadtál valamilyen gombot akkor aszt kell használni!
    -rádiózásnál is meg a tábla váltásnál is!
  • Rayden02
    #756
    Ok!
  • kem001
    #755
    Ne foglalkozz vele... Valamit nem tud és kapásból szidja, 5 éves szintjét megüti...
  • gabcsi13
    #754
    world editort ?
  • gabcsi13
    #753
    Valaki már kiprobálta a world editort[/U]world editort?
  • Rayden02
    #752
    ja,ha minőségi busz szimulátort akarsz akkor jácáál az astragonos bus simulator 2008-al,na az a neked való!Tessék!
  • gumikacsa
    #751
    Kár volt betalálnod a topikba. Arról nem is beszélve, ha akkora paraszt vagy, hogy le töltöd a játékot, nem sok jogod van a minősége miatt reklamálni...
  • Rayden02
    #750
    Ha jól emlékszem 9 kapitelből áll!