4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • power16
    #427
    Látom senki se tudja miért nem indul nekem :((

    ötlet?? CBS.exe hibát észlelt és leáll... LOADING-nál , felraktam a directx-et is meg nvidia drivert semmi...a tutorial bejön de ott se tudok semmit csinálni, van egy faszi az csak ott áll nemtok beszélgetni se vele
    mi lehet a hiba??

    demo se indul el, ugyan ez hibát észlel :(
  • gumikacsa
    #426
    nem tudom, nekem nagyon tetszik a mozgásuk, igaz, csak az evoval mentem, meg az emeletessel, de az is billeg, ahogy kell, nekem nagyon bejön az egész játék. Hát még ha működne vele a kormány is....
  • spy803
    #425
    Nekem nem akar elindúlni. Azt modnja nem megfelelő a hardverem, pedig ATi X1900GT-m van, két giga ramom és 3,4es dual core procim. Windows 7 nem tetszik neki?
  • DJKonya
    #424
    Azt tudja valaki miért pattognak úgy az új buszok mintha tojás alakúak lennének a kerekek? vagy ez csak egyedi probléma?
  • DJKonya
    #423
    Most már jó a GY.I.K-ből is de azért köszönöm:)
  • kobi14
    #422
    1.3 patch:
    1.3 patch
  • DJKonya
    #421
    Az se működik, nem hozza be csak üres lap. Google-ba is csak ezen az oldalon találtam, de akkor várok hátha jó lesz.
  • papi08
    #420
    a GY.I.K-ban van egy link hozzá:)
  • DJKonya
    #419
    Az remek:)

    Nincs egy új linketek az 1.3-as patch-hez? Mert a mostanit nem hozza be.
  • gumikacsa
    #418
    Szia!

    Készül a Berlines verzió, és év végén jön egy pályaszerkesztő, úgyhogy szerintem el leszünk látva pályával.
  • DJKonya
    #417
    Sziasztok!
    Nagyon király ez a játék, az eddig kiadott játékok közül a legjobb szerinte.
    Bár én jobban örültem volna olyannak ami európai városokban játszódik európai csuklós illetve szóló buszokkal valamit vidéki és városi viszonylatokkal.
    De persze ettől függetlenül így is nagyon jó:)

    És az lenne a kérdésem, bár lehet hogy volt már csak átsiklottam fölötte, hogy kormánnyal nem lehet játszani? Mert nekem G25 van és sehogy se tudom működésre bírni.

    Köszi előre is.

    Ja megvan...szóval G25-el nem
  • papi08
    #416
    Én már jeleztem a moderátorok felé, de semmi
  • kifli
    #415
    am topik címet át kéne írni mert így nem talál az ide akit érdekel (má nyitottak neki egy új topikot)
  • kifli
    #414
    :O azt a kérdőjel buszmodelt hogy tetted bele a játékba? :D
  • papi08
    #413
    Köszönjük a képeket!
  • sandor72
    #412
    Még nem próbáltam, de most megnéztem és tényleg nem lehet kiállni vele.
  • Blackdog
    #411
    Próbált már valaki az emeletes járművel kiállni a depóból? Vicces dolog, a kijáratnál és a bejáratnál sem fér ki
  • kobi14
    #410
    Hali 1 kérdésem van.Hol a buszom?
    1.2.1 + 1.3 patchek fent vannak.
  • gumikacsa
    #409
    Pár kép a buszokról:






  • Blackdog
    #408
    Van valakinek valami ötlete, hogy milyen programmal lehet megnyitni és szerkeszteni a textúrákat?
  • power16
    #407
    én kipróbáltam úgy hogy, patcheket felraktam meg úgy is hogy nem :( :@
  • gumikacsa
    #406
    nekem akkor nem működött, mikor az alap játékra rögtön a 1.3-as pecset tettem. Aztán rájöttem, hogy előbb 1.2.1, aztán 1.3
  • stuka85
    #405
    köszi...én is próbáltam eddig csak nem jött be semmi valószínűleg nem volt tekerve a felső állomás jelző....meg egyszer köszi:D
  • power16
    #404
    :SSS
    áhh nem igaz...pedig kipróbáltam volna...csak van vmi megoldás
  • sandor72
    #403
    Nekem is volt ilyen hiba. Előfordult, hogy a pálya vége előtt 3 negálóval jött elő ez a CBS.exe hiba. Néztem a játék fórumát, de nem találtam rá megoldást. Ma is már vagy 5x volt ez a hibajelenség nekem is csak nekem játék közben jön elő váratlanul.
  • power16
    #402
    Sziasztok!
    Nekem olyan hibám van hogy be jön a menü,elindítom a játékot kiírja hogy loading... tölt és bejön egy ablak hogy CBS.exe hibát észlelt ezért leáll :((( tudtok vmi ötletet?? nvidia drivert felraktam akkor is
  • gumikacsa
    #401
    sajna nem, én a 399-est tenném bele, ha tudnám, hogyan kell...
  • papi08
    #400
    Az a busz úgy néz ki mind ha Te tetted volna bele:)
  • gumikacsa
    #399
    Ja, és arra is figyelj, hogy tekerj végállomást, mert ha az van kiírva, hogy "not in service" akkor nem szálnak fel. Szerintem mindegy, mire tekered, legalábbis nekem eddig mindegy volt.
  • gumikacsa
    #398
    Szia!

    Odamész a táblához, egeret rávezeted a click-re, majd (nem egérrel) az interakció gombal rányomsz, megjelenik az aktuális idő, és az indulási idő, rányomsz az acceptre, leokézódik, és innentől ráálsz a sárga jelre, minden buszmegban lesz ilyen sárga jel.





  • stuka85
    #397
    Egy kérdés, a szabad játék részben nem lehet utasokat szállítani, mert hiába állok be a buszmegállóba senki nem száll fel?
  • Rayden02
    #396
    Oké!!Én amúgy csak a második missionig vittem el,én majd megvárom az angol verziót és majd azután viszem végig a küldetéseket,addig is marad a freeroam mód!!
  • papi08
    #395
    Köszönjük!
  • nrgasdasd
    #394
    srácok nem tudjátok, hogy Freie Fahrtban hol a busz ?:S
  • Blackdog
    #393
    Sztem nem a lámpa miatt. Azok elég furcsán villannak, van mikor a korai sárgánál is, van amikor a érett pirosnál sem. Meg aztán ezek, ahogy láttam a fájlokban, előre definiált lineáris menetelű párbeszédek.
  • gumikacsa
    #392
    Abban a küldtésben, amikor a csajt kell elvinni, a végén jól lebaszott az ipse, ez azért van, mert elvittem a muffot, vagy azért, mert átmentem a sárgán? (ami nem nehéz, sokszor jártam már úgy, hogy zöld volt a lámpa, mikor belementem, már jócskán a kereszteződés közepén jártam, mikor sárgul, és villan a vaku...)
  • Blackdog
    #391
    Lesz időm hétvégén írok egy rövid összefoglalót a küldetésekről, csak jövő héten vannak már zh-im. Legalább gyakorlom a német nyelvet is:D
  • Rayden02
    #390
    Az igaz,nekem is el kéne mert ez a német verzsön elég iszonyatos!!
  • gumikacsa
    #389
    köszi, így volt.

    Valaki, aki végigvitte, írhatna egy gyors tutorialt, hogyan kell a küldetéseket végigvinni...
  • sandor72
    #388
    Kicsit bővebben:
    Nézd meg a térképet hol van TIMES SQUARE felirat utána szállj ki a kocsiból és a 7. utcán menj a TIMES SQUARE felirat fele. és kb. a T betű magasságában meglátod a buszt és mellette a sofőrt. A másik oldalon 1 nagy női fej van. A sofőr kék ingben áll a busz mellett. A visszaút az már egyszerű.