4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Rayden02
    #508
    Ja bocs,én az angol verzióra gondoltam!Vagy te nem?
  • SyNeX
    #507
    Helló! A Blue Dragonon fenn vannak a linkjei. Több helyről is töltheted :-)

    bdwteam.net/listazas.php?id=1228295207&lapszam=2] Blue Dragon[/URL]
  • landwir
    #506
    Valaki tudna adni egy linket ahonnan letudnám tölteni a teljest? mert a googolbe nem talátam
  • devid1414
    #505
    Köszi a válszt.:)
  • Rayden02
    #504
    Hát én már szét gugléztam az agyamat,de semmi találat!!!Van ez így!!Majd talán holnap lesz valami!!
  • devid1414
    #503
    Hellosztok most láttam a forumot előszőr és olvasgatam és látom h kiadták és azt szeretném kérdezni h véletlenül nincs-e torrent amin lelehetne szedni az egész játékot.
  • sandor72
    #502
    Ma megakartam nézni a játék oldalán lévő fórumot, hogy van-e valami új hír rajta és meglepve láttam, hogy a fórumot bezárták. Valami spam támadásról írtak ha jól értettem.LINK
  • v43 001
    #501
    Helló!
    Elindítom a játékot és kiad egy ablakot, és regisztrációra kényszerít. :S Nem tudok játszani vele e miatt. Valami megoldás? Válaszokat elöre is köszönöm!
  • BB7
    #500
    Fel kell tenni a patcheket, mert addig nem lesz benne térkép!
    Miután felraktad a Pause|Break gombbal hívhatod elő azt hiszem, de lehet, hogy az Insertel! :D
  • kuntakinte86
    #499
    sziasztok!!
    a játák az nagyon szuper !!!
    csak ahogy nézztem a hozzászolásokat, olvastam hogy van benne térkép.
    csak én nem tudom elöhozni,pedig minden billentyüzetet meg nyomtam :)
    aki tud kérem segitsen!!mert térkép nélkül nem tudom hogy merre kell menni :)
    sziasztok!!
  • sandor72
    #498
    Most néztem meg a játék fórumát, hogy vannak-e új hírek és ha jól értettem akkor a mai naptól a kapható a BOX / Dobozos verzió. LINK
    Csak a nyelv nincs kiírva gondolom nem csak a német és az angol is közte van.
  • rgida666
    #497
    Sziasztok!

    Sajnos még mindig nem megy a játék, ezért ha valakinek x1950 pro VGA-ja van írja már meg legyen kedves, hogy nála megy-e (játék elindul de a kép széttöredezett és villog).
    Direct-x oké, a gond esetleg még a Catalys-tal lehet, ugyanis az ATI csak negyedévente ad ki ehhez a kártyához újabb verziót és a mostani a 9.3-as (júliusi). Hiába próbálom feltenni a 9.8-ast a verzió marad a régi.

    Addig marad az Asragon féle Bus Simulator 2009, amit tegnap kipróbáltam és hát nem a legtökéletesebb. :)

    Mivel a fórumában az utolsó hsz szeptember végi ezért itt kérdezném meg, hogy a térképet vagy mifenét (GPS?) mivel lehet előcsalogatni?


  • adambatyam
    #496
    Ha beleragadtok valamibe akkor nyomjátok meg a vissza a buszba gombot, a magyar billentyűzetkiosztás valahol itt van 2 oldallal visszább. Így visszarak a buszba, nem kell elölről kezdeni az egészet.
  • sandor72
    #495
    Mindenben teljesen igazad van.

    Szerintem is ez a legjobb buszos játék. Bocs, de Délután egy kicsit felhúztam magam mert már 3x kezdtem el a feladatok (Aufgabe) közül az egyiket és nem tudtam végig vinni. Nem is ez a gond ami tulajdonképpen nem gond csak egy picit bosszantó, hogy általában a pálya végénél az utolsó 1 - 2 megállónál történik minden.
  • gumikacsa
    #494
    Nem tudom, mi a gond, nem mondom, hogy velem nem fordult még elő, de több 10 óra játék alatt 3X, 4X kb. Ez teljesen tűrhető, ezeknél sokkal durvább hibák vannak komolyabb játékokban.

    Számomra a játék most abszolút a favorit, szerintem nagyon jó, kenterbe ver minden eddigi buszos, és kamionos játékot.
  • BB7
    #493
    Fussatok neki egy autónak! -.-
  • Rayden02
    #492
    Sajnos nálam is ez a helyzet,én ezért is várom az angol verziót,addig el se kezdem a campaign-t!!Csak az a kérdés hogy tényleg javítják-e,lehet csak az angolosítását csinálják meg aztán aszt is így dobják ki!Nagyon remélem hogy azért valamelyest kijavítják!!!
  • sandor72
    #491
    Hát nekem már kezd elegem lenni abból, hogy az utasok beleragadnak mindenbe. Hiába olvastam a játék fórumán, hogy a busszal előre vagy hátra kell menni, hogy a felszálló utas másik irányba forduljon és így talán ki tud szabadulni a abból amibe beleragadt. Hát nem mindig jön be ez a dolog és ilyenkor lehet kezdeni elölről az egész pályát. Van olyan amikor én vagyis Carlos karaktere ragad be valamibe - úttest, járda bármi és hiába ugráltatom meg sem mozdul. Semmilyen irányba nem lehet menni vele csak 1 helyben járkál. Van olyan is amikor a felszálló utas csinálja, hogy a lépcsőn járkál 1 helyben. Remélem, hogy az angol verzió már javítva lesz.
  • adambatyam
    #490
    Köszi, már megoldottam a problémát.
    Más:
    Arra nincs valami mód hogy felgyorsítsuk a kártyával rendelkező embereket? Mert így majdnem ugyanannyi ideig tökölnek mint akik jegyet vesznek...
  • gabcsi13
    #489
    opsz *(garancia nélkül)*
  • gabcsi13
    #488
    http://www.aerosoft.com/cgi-local/re/iboshop.cgi?showd,,10890

    ott van hogy: Release: 15. October 2009 (without guarantee) vagyis Megjelenik: 2009 Október 15. (Garancia nélüld)
  • gabcsi13
    #487
    eredeti a játékod? priviben add meg az emailodat elküldhetem
  • kifli
    #486
    angol verzió mikor jön? nemtudja valaki?
  • adambatyam
    #485
    Hali!
    Nekem a CBSoffline.exe vírusos alapból, valaki fel tudna rakni egyet ami nem vírusos? Amúgy megy a játék, csakhát 1 óra alatt mindent elkúrogat...
  • dennis88
    #484
    Pause Break
  • TaRka0107
    #483
    Kössz a választ, de a térképet melyik gombbal hozom elő?:D
  • papi08
    #482
    Én megcsinálnám mondom, de hát a processzor nem bírja a játékot.
  • kifli
    #481
    aha
  • gabcsi13
    #480
    Milyen tutorialt? PL: lelenne irva hogy melyik küldiben mit kell csinálni?
  • papi08
    #479
    Én sajnos nem tudom a k***a processzor miatt
  • kobi14
    #478
    Igazad van.de ki csinálná meg?
  • BB7
    #477
    Kéne már egy tutorial! :/
  • dennis88
    #476
    engem a 8. küldetés érdekelne, hogy odaérek a busszal a lezárt részhez onnantól mit kell csinálni?
  • dennis88
    #475
    beszállsz a szervízkocsiba, benyomod a térképet, ott megkeresed a javits centert és odamész, majd beszólsz cb-n, nem válaszolnak, visszamész a depóba, majd beszélsz a csávóval majd megint vissza a buszhoz, de akkor már nem lessz ott, beszólsz cb-n és visszamész a depóba
  • TaRka0107
    #474
    Szevasztok! Az 1. küldetésben hova kell menni a személyautóval? Vagyis azzal a szállítóval!:D
  • dennis88
    #473
    megvan köszi
  • zolo
    #472
    Nálam a dwwin , drwstn exe-t baszta el, és ez az exe minden folyamatott leállítot amit elakartam indítani, még a ctrl+alt+del-t is. Aztán Spyboot SD valahogy átcsúszott, és elkezdte irtogatni, de végülis a visszaállítás segített csak.
  • Rayden02
    #471
    Na cseszhetem,nincs visszaállítási pontom!!Hát akkor full format lesz,mert a vírusírtó és a malware progi se tudja megoldani!!
  • Rayden02
    #470
    Ok megnézem!!A taskbar,exe-t és az exploer.exe-t hazavágta,meg az összes exét!!!Damn!!
  • zolo
    #469
    Csökkentett mód, és csodával határos módon 10 perccel az eset előtt készített rendszervisszaállítási pontot az Xp, és így megoldottam.