63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • buszvezeto1
    #10542
    Én általában GT vagyok, de szoktam lenni a 45-ösön,98,198-ason is!! :D
  • Vazzeazze
    #10541
    Használj "válasz" gombot...valami nagyon nincs rendben a pályáddal, ha Haselhorst-tól indulsz akkor az első megállónak még mindig a Haselhorst-nak kell lennie, csak a másik oldalon a lámpás kereszteződés után! A Rathaus a tizenvalahanyadik megálló csak...
  • omsidriver
    #10540
    Ha elindul az OVKV, akkor én is megyek vezetni. :)
  • ozimak
    #10539
    Amúgy melyik vonalon vagy? Ha nem vagyok indiszkrét
  • ozimak
    #10538
    Annak idején valaki tett fel egy képet amin a 31-es vonala épült,én örülnék is neki mert azzal járok sokat és jó lenne azon a környéken menni :) De azóta(kb. fél éve) nem is hallottam róla sajnos.
  • matesz19
    #10537
    Nem vagy egyedül :D Én csak hallottam hogy készülőben van olyan pálya, de nem tudtam hogy ki is adták volna.
  • ozimak
    #10536
    Miért van olyan pálya? Lehet én vagyok lemaradva... :)
  • Stig95
    #10535
    Ezt a fogalmazást barátom! :D
    Weather, Heavy Snowfall. Így lesz hó a zúton. xD
  • CB 31 Szmötyi
    #10534
    Sziasztok!

    Bocsánat de kezdő vagyok.Ahoz hogy hó essen alapból van olyan időjárás hogy a zúton hó legyen? vagy annyi hó lekell hogy essen annyi hó hogy megmaradjon?
  • mimo0612
    #10533
    Az U Haselhoftól ahogy indulok az első megállónak az U Rathausnak kéne legyen, de ha a nyíl után megyek akkor nem az jön
  • csige791
    #10532
    Amikor még én csináltam discrete segítségével akkor volt busz park, megvolt melyik buszt használtuk ás bevoltak osztva rájuk sofőrök. Buszonként 2-3 sofor.
  • Vazzeazze
    #10531
    Én imádom azt a pályát, szerintem tudok segíteni, csak pontosan írd le, hogy mi a probléma, honnantól nem vagy jó helyen?
  • buszvezeto1
    #10530
    Sziasztok Srácok!!!
    Egy kérdésem lenne, hogy a Budapest( 31,144,174,931.... ) pályával mit lehet csinálni akkor ha nincs menetrend???

    Előre is köszi!
  • Penge88
    #10529
    Üdv! Ja, ahogy láttam, nem sokan jelentkeztek vezetésre. Pedig reméltem, hogy újra elindul a dolog, engem továbbra is érdekel.

    Szerintem nyugodtan be lehetne szúrni egy reklámot, sofőrtoborzás céljából :)
  • tatra105
    #10528
    Nekem van pár gondolatom az OVKV-hoz:
    1, Forint modot kéne használni
    2,Kéne egy buszpark amit a későbbiekben lehet majd változtatni ahogyan jönnek ki az új járművek
    3,1 v 2 jó pálya amin vezetünk
    4, ranglétrát lehetne egyszerűsíteni mert szerintem kicsit sok....

    Amúgy ha sikerül elindítani , akkor szívesen jövök vezetni ahogy időm engedi :D
  • mimo0612
    #10527
    A spandau xtreme3-nál amikor megfordulok és kezdem a járatot az Omnibushof felé akkor nem követi a nyilazott útvonal a menetrendet, valaki ezt tapasztalta vagy csak én tévedek el?
  • Routeres
    #10526
    Igazán nagy segítség az lenne, ha felbaktatnátok ide, alaposan körbenéznétek, és elmondanátok, mi nem tetszik, mi tetszik, mi maradjon, mi változzon.

    És akkor ráállnánk az oldal vérfrissítésére. Közben meg folyamatosan ügyködünk a vezetéssel, viszont ha januárban nem tudjuk elindítani, akkor nagy valószínűséggel hagyjuk a dolgot.
  • buszvezeto1
    #10525
    Sziasztok!
    Én viszont buszvezető vagyok a BKV-nál.
    Szóval, ha tudok ebben az ügyben valamit segíteni akkor szóljatok!

    Üdv: Buszvezeto1
  • Routeres
    #10524
    Ezzel sokan így vannak. Éppen ezért próbálunk a jelenleg működő oldalból valami frankót alkotni.

    @Csige: Szerintem az OVKV-nak egyáltalán semmi köze nem lenne a BKV-hoz. :) De ha lenne elég ember, akkor szerintem sokan vezetnének.

    Bár ezt igazán Discrete kolléga tudja :)
  • wollnerd #10523
    Pedig az volt a (számomra) LEGJOBB magyar OMSI-s oldal.. :(
  • csige791
    #10522
    Hát az a baj hogy én megcsinálnám rendesen az ovkv-t újra, csak én sosem dolgoztam a bkv-nál így azt a rendszert nem ismerem. Viszont Londonban vagyok buszsöfőr, így a londoni működés szerint megtudok csinálni egy ovkv-t.
  • Routeres
    #10521
    Abszolúte semmit.
    Egy hétfői napon dőlt be, az előtti vasárnap még beszéltem is a tulajjal msn-en...
  • omsidriver
    #10520
    Lehet arról tudni valamit, hogy az augusztusban indult Omsi Hungary miért dőlt be?
  • Routeres
    #10519
    Feltételezem azért, mert az OH valamiért megállt még tavasszal. Akkor szépen feledésbe kezdett merülni. Majd augusztus végén elkészült egy "új" Omsi Hungary, ami jó volt, szép volt, de szeptemberben be is dőlt... Igaz, ott működött az közlekedésesdi. Meg majdnem 800-an voltunk... :)

    Majd nem sokkal rá Discrete kolléga talpra állította a régi OH-t, ami működik, fejlesztgetjük, javítgatjuk, stb, de szerintem sokan azt sem tudják, hogy újra működik a honlap. Vagy hogy egyáltalán létezik... :)
  • csige791
    #10518
    hogy hogy, hisz régen nagyon jól ment
  • Routeres
    #10517
    A szervezéshez van ember, csak játékos nincs... :)
  • csige791
    #10516
    Nincs elég játékos vagy aki csinálná a teendőket?
  • Routeres
    #10515
    Discrete meg még pár emberke szorgoskodik az OH-n, de az OVKV nagyon nem akar összejönni. Nincs elég ember.
  • csige791
    #10514
    Köszi,

    OVKV-t működteti valaki? Anno én kezdtem el csinálni, majd páran csatlakoztak, de később idő hiányban abbahagytuk.
  • BlueMaster
    #10513
    Szia!

    Bemész az Aerosoft-on belül a My account-ba, ott látod a Previous Orders-t rákattintasz a View-re, és ad 2 letöltési linket is!
  • csige791
    #10512
    Sziadztok régen megvettem az omsi letöltős verziójűt az aerosofttól, de azóta letöröltem. Hogy tudnám újra megszerezni, semmiféle linket nem találok az aerosofton...
  • fuszhi
    #10511
  • Norbi779
    #10510
    nem hiszem
  • Zoliikp
    #10509
    Közvetlenül nem lehet?
  • Norbi779
    #10508
    ugycsinaltam h a Cinema 4Dből konvertáltam Dierct 3D -t és abból x fájlt.
  • Zoliikp
    #10507
    Akkor sajnos ez a fajta x-fájlt nem hajlandó konvertálni...
    Mivel a Cinema 4D programot nem ismerem, próbáld meg az x-be konvertálás paramétereit állítani...
  • vzsolo
    #10506
    Szia!

    Leírás.
  • Gabi1162
    #10505
    Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudok saját objektumokat készíteni?
    Milyen program kell hozzá, meg ilyenek...
    Ha valaki leírná, azt nagyon megköszönném!
  • Routeres
    #10504
    A GPU-d vezérlőpultjánál keresd. Az OMSI-ban nincs ilyen beállítás.
  • Norbi779
    #10503
    nem engedi az OmsiXCon -val átkonvertálni. Azt írja Export Failed. És a fájl amelyet át akaron convertálni o3d re az csak 870kb! Mi a hiba?