63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Bustom
    #10582
    Tényleg szép kidolgozott pálya, de hogyan kell a kijelzőbe betenni azt, hogy "Határút"? A hof fájlt bemásoltam az adott buszba (IK 260), de így sem találom. Én általában az ALT menüben szoktam ezt beprogramozni. Help?
  • omsifan
    #10581
    Nagyon jó, szép, összetett pálya! Gratulálok hozzá! :)
  • fuszhi
    #10580
    Köszönjük a ajándékot :)
  • alexander1993
    #10579
    Köszönjük! Előre is Boldog karácsonyt!
  • Deniske
    #10578
    A jézuska rakta a fa alá :D
  • nemeza
    #10577
    De jó! Köszi!
  • domonkoszoli
    #10576
    Nagyon szépen köszönjük :):):):)
  • omsifan
    #10575
    Nagyon szépen köszönjük! :)
  • Routeres
    #10574
    Szép estét!

    Karácsony előestéje van és 1 óra 53 perc múlva karácsony.

    Ennek örömére hoztam nektek valamit: Kispest Pálya 1.0





  • LMG123
    #10573
    A TTData mappában vannak a járatok,asszem a menetrendjük. Na most,amit meg tudsz nyitni jegyzettömbbel,az kell neked. A lényeg az,hogy járatonként van egy hivatkozás az aigroup-ra,alapesetben Busses. Egész pontosan én sem tudom,hogy kéne,hogy csak 1 festés legyen,de a Bad Kinzauba meg tudták oldani,és ez a 2 fájl felelős érte.
  • TheSosy
    #10572
    Bocsi,de ez nekem kínai volt.A Bad Kinzau pálya nincs meg,és más pálya TTData mappályában sem tudok nagyon eligazodni.Csak annyi,hogy kiir egy csomó járatot.Esetleg valami bővebb információt?
  • LMG123
    #10571
    Tanulmányozd a Bad Kinzau pálya ailist.cfg-jét és a TTData mappában a járatoknál a groupok nevét. :)
  • TheSosy
    #10570
    Hello,hogy lehetne beállítani,hogy mindegyik AI busz ugyanazzal a festéssel mennyen?A festés mindegyik buszban u.a,de mindegyik busz sima Beige-n van.
  • nemeza
    #10569
    Gondolom.
    Korábban a 260.30M-et kezdted csinálni, illetve annak egy átalakítását. Az volt a gond, hogy nagyon sok poliból és textből állt a modell, így eléggé lagolt a játék többeknél, akik tesztelték.
  • Stig95
    #10568
    Nekem nem volt ilyen... Nem tudom
  • rajenmax
    #10567
    Szerintem 5 biztos készül.. meg már egyet ki is adtak :S
  • Ikarusfan
    #10566
    Több, mint 2 260 készül egyszerre...
  • ccv520
    #10565
    A végeredmény nem lesz teljesen egyforma. :)
  • LMG123
    #10564
    Én sem szeretnék kötözködni,de Nemeza már csinálja ezt a buszt és bőven előrébb jár,mint Te,minek legyen belőle kettő? :D
  • CB 31 Szmötyi
    #10563
    Bocsánat a fogalmazásért. Csak siettem mert végre meg tudtam csinálni az OMSI-m. Lenne még 1 kérdésem. Amikor pályát akarok kicsomagolnimindegyiknél lemezolvasási hibát ír ki. Miért lehet ez valamitorrszul csinálok?
  • szikszaicsabi
    #10562
    Én jelentkeztem. Küldtem zooly89nek többször is e-mailt, de még nem küldött privát üzenetet az eredményről.
  • ccv520
    #10561
    Úgy érted, hogy a zöldnek kéne bal oldalon lenni? Gondoltam rá, hogy megfordítom, a legtöbb buszban pont fordítva van.
  • Zoliikp
    #10560
    Szép, gratula hozzá!

    Nem kötözködés, de az ajtógomboknak biztos, hogy jó a helyük?
    Legalábbis textúra téren...
  • ccv520
    #10559
    A 260-asom jelenlegi állapota: Videó
  • Vazzeazze
    #10558
    Valóban...és a menetrendek is feszítettek, főleg némelyik M32-es...de mindenért kárpótol a realisztikusság :)
  • feca3339
    #10557
    Üdv!
    Valaki meg tudná mondani hogy elérhető e valahonnan még a Querfurt 1.1 pálya?? ha nem akkor esetleg valaki feltenné egy megosztóra? Előre is köszönöm a segítséget . :)
  • omsidriver
    #10556
    Ezeken kívül még nagy hibája az összes Xtreme-nek az, hogy nincs garázs ki/be állás. Az Xtreme 2, 3-ban pedig nincs megállóbemondás.
  • Vazzeazze
    #10555
    Na, nekem a segítőnyilakkal semmi gond sem volt, már nélküle szoktam menni. Egy-két megálló tényleg nem jól van az IBIS-ben, ezt észrevettem. A megjelenített menetrend viszont minden megállót jól mutat, leteszteltem. A pályát imádom (mint a többi Xtreme pályát is)
    Hibák : 1., van egy megálló ahol SOHA nincs utas 2., U Haselhorst felé a Rauchstrasse megálló után már nem érzékeli a megállást, ezért a végállomásnál nem fejeződik be a menetrend...törölni kell majd újat csinálni. Visszafelé pedig végig jó. 3., Az egyik kereszteződés mindig full be van dugulva, se előre se hátra...egy megoldás van, keresztülmenni rajtuk.

    De olyan gondom nem volt ami MIMO kollegának van...az nem tudom hogy lehet...
  • Norbi779
    #10554
    Zoliikp

    Akkor hogyan tovább a buszt?
  • Zoliikp
    #10553
    Nos, megnéztem...
    A pálya tetszik, kicsi dolgok zavarnak...
    Az indulásnál, ahonnan Omnibus vá felé indultam, nem szerepelt a 236 vonal a kijelzőn.
    Kétszer kell léptetnem az Ibis-t, hogy a megfelelő megállót mutassa az elején, ráadásul ékezetes betűket is használt a készítő, amit a font-készlet nem tolerál...
    236-ossal indultam, a 3. megállóban utolért az AI busz. A száma 136-os volt. Kikapcsoltam az Ik415-t, hogy az AI-vel "megnézzem" a pályát, mire az átváltott, és már 236-os volt. Ezt nem értem... A segítőnyilaknál, a megálló jelzésnél pedig szokás jelölni, hogy az melyik vonalra vonatkozik...
  • mimo0612
    #10552
    Igen jó is de nekem ott az Ikarus 415-ös nem megy :(
  • szabii98
    #10551
    inkább New Berlin, nekem jobban tetszik ^^
  • Zoliikp
    #10550
    Mindjárt lejön, és ránézek...
  • mimo0612
    #10549
    Up_North.hof
  • Zoliikp
    #10548
    Azt még nem ismerem, de mi a hof fájl neve...
  • mimo0612
    #10547
    Spandau Xtreme part 3
  • Zoliikp
    #10546
    Egy apró, gyors kérdés:
    amivel probléma van az a Spandau kiegészítése, vagy teljesen új pálya?
  • mimo0612
    #10545
    Nekem a második az ötödik és a 18. helyen is a Rathaus Spandau van megállóként megjelölve.
  • csige791
    #10544
    De sajnos nem a mostani ovkv oldalon lesz megcsinálva, mert ott ugyan én vagyok a főadmin, de amikor visszalett állítva az adatbazis valami nem lett jól beállítva így nem működik egy csomó funkció.
  • csige791
    #10543
    Szerintem én szerzek egy progit az omsihoz ami tolja fel a sofőr vezetési adatait a weboldal adatbazisába. Így nem lehet majd csalni, és akkor lesz karrier mód is.