63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • feca3339
    #11469
    Én letöltöttem, bemásoltam a patch-et de ugyanúgy akad... :S
  • omsifan
    #11468
    Nekem is kb. ilyen a grafika és elfut akadásmentesen, pedig nem olyan erős gépem van.
  • kuhnzsolt
    #11467
    ok köszi
  • Martinez01
    #11466
    OFF: Olyan, hogy a NASA is tőle kéri kölcsön :D [Kisféreg:D]
  • halaszfi
    #11465
    Traffic Rules /v.milyen traffic very/extreme low
  • kuhnzsolt
    #11464
    Üdv mindenkinek! Az editorban azt hol tudom beállítani, hogy egy adott szakaszon nagyon ritka legyen a forgalom?

    A választ előre is köszönöm !
  • alexander1993
    #11463
    Hogy lehet beállítani a MAN NL202-t AI járműnek és hogy lehet beállítani, hogy adott rendszámú busz milyen festéssel közlekedjen?
    Előre is köszi az esetleges segítségeket.
  • szil balázs
    #11462
    HSTB-Fix.rar ezt hova kell be rakni? a man NL 202be meik mappába ?
  • bocskor3
    #11461
    http://www.multiupload.com/W8AG0QYZQP
  • olimano2222
    #11460
    néztem róla videot és köszönöm ez kell nekem :D tudsz adni egy normális letöltő linket ?
  • olimano2222
    #11459
    még nem az is jó ?
  • omsidriver
    #11458
    Bad Kinzau-t próbáltad?
  • olimano2222
    #11457
    köszönöm ezt is megnézem :)
  • olimano2222
    #11456
    rendben köszi :)
  • Deniske
    #11455
    Mestechko az olyasmi..
  • olimano2222
    #11454
    Megszűnt az akadás MAN NL202

    http://www.sendspace.com/file/ocd001


  • Geri556
    #11453
    Nem tudom, omsi.cz-n nézz szét :)
    Üdv:geri556
  • olimano2222
    #11452
    okés :) köszi
    még egy utolsó kérdés :) nem tudsz valamilyen pályát amin ki lehet menni az autópályára hosszú egyenes és így tovább falukba bemenni mint igazábol szintén :D amin esetleg jól ellehet lenni
  • feca3339
    #11451
    és honnan tudom a patch-t letölteni hozzá?
  • bocskor3
    #11450
    Sziasztok az Ikarus 256 KB mikorra várható? Meg még valami amikor megpróbálok csinálni a man NL202-hoz vagy az Ikarus 415 Manuális váltót (mert jobban szeretem)elindítom a játékot rámegyek h new bus és ott a MAN NL 202 "Manualnál" kiírja hogy "Ungültiger Dateiname" és nem tudok továbblépni. kérlek segítsetek! :D
  • Geri556
    #11449
    Nincs mit :)
    Én ma a fordulaton akartam állítani, de a sebbségnövelést nem tudom úgy megoldani, hogy ne gyorsuljon lassan :(
  • zsilka péter
    #11448
    Megcsináltam igen mindent.
  • Deniske
    #11447
    Zsilka Péter átállítottad a Route-ot 2-re? pl kezdesz A-B-be Route 1-en, de ahoz hogy B-A-ba menj ahoz át kell állítani az IBIS-en a Route-ot 2-re..
  • olimano2222
    #11446
    hát az majdnem ugyanaz :D és ezt nem tudod hogy lehet meg gyorsítani egy kicsit ? vagy hol lehet ilyen váltó modot beszerezni ?

    láttam hogy felszálnak mert én is leteszteltem csak úgy mellékesen írtam
    :D

    és tényleg köszi
  • Geri556
    #11445
    Sajnos az is csak 90-el megy :(
  • szil balázs
    #11444
    hali mindenkinek miért van az hogy a man Nl202 nagyon beszaggat vagy mintha lefagyna vagy frissülne?? mit tudok ellene tenni:) előre is köszi
  • zsilka péter
    #11443
    Szerintetek az miért van, hogy az utasok nem szállnak fel a végállomáson a buszra? Amikor elkezdem a játékot akkor az "első" végállomáson fel is szállnak és amíg el nem érek a másik végállomásra addig is folyamatos az utascsere, de amikor indulnék vissza arra a végállomásra akkor nem szállnak fel az utasok. IBIS-ben minden stimmel. Járatszám illetve végállomás is stimmel. Menetrend is van beállítva. Szóval, hogy egyszerű legyen: Kezdem a játékot "A"-ban. "B"-ig eljutok és van utascsere is végig. Majd amikor "B"-ből indulnék el "A"-ba akkor "B" végállomáson nem szállnak fel. De nem csak a végállomásokon nem szállnak fel visszafelé hanem a többi megállóban sem. MAN NL202-vel megyek amúgy. *.hof file-t is áttettem. Köszi előre is!
  • Geri556
    #11442
    Felszállnak, csak van térdepelő funkció is :DD
    Van egy ZF váltó modom, azt felrakhatom ha akarod sztem megy 120 körül
  • olimano2222
    #11441
    szia köszi szépen sikerült :) nagyon jó lett ügyes vagy a térdeltetésröl anyit hogy ha a kedves utasok nem tudnak felszální erre az alacsony padlos buszra akkor ***** be :D

    Még egyet szeretnék nem tudod még azt hogy kell megcsinálni hogy egy kicsit gyorsabban menyen mint a valoságban 120-140 körül :D

    mégegyszer köszi oli
  • Geri556
    #11440
    Nincs mit :)
    Sajnos a térdeltetést elfelejtettem de nem is tudom ,hogy hol kell azt
    megcsinálni.
  • olimano2222
    #11439
    igen letöltöttem és utána jó lett de akkor is az az ajtó fék -.-" .. :D na meg probálom köszönöm
  • Geri556
    #11438
    A javítást letöltötted ?
    Mert van egy amivel nem fagy az ajtófék.
    Na mindegy itt van : http://data.hu/get/4579641/MAN_NL202_ajto_mod.rar
    A megaupload nem tudom miért nem működik, kiírja, hogy 100% de semmi nincs utána.
    A fájlt a busz mappájában lévő SCRIPT mappába másold és írd felül a régit.
  • olimano2222
    #11437
    Rendeben az jó lesz nem szeretném hogy megint akadjon mert tök idegesített
    :D
  • Geri556
    #11436
    Én is mostanában kezdek a scriptekkel foglalkozni, néha-néha próbálkozok:)
    Még tezstelek egyet és töltöm fel :D
  • olimano2222
    #11435
    Még ha értenék hozzá valamit is akkor meg probálkoznék ezzel de inkább nem :) én annak örülök hogy normálisan be tudom rakni a játékba a buszokat és a pályákat most már ...
  • olimano2222
    #11434
    Köszi :)
  • Geri556
    #11433
    Persze, megcsinálom és küldöm :)
  • olimano2222
    #11432
    Köszönöm Szépen És a pályádat is hogy használhatom valoban jó lett ügyes vagy :D
  • olimano2222
    #11431
    Szia nekem is megvan a pach de akkor is kell ajtó féket használni Elküldenéd hogy ne keljen mindig az ajtofékel játszanom? :D hogy ki nyiljon az ajtó köszi
  • Routeres
    #11430
    Február környékére terveznek egy használható verziót kiadni, de ez nem olyan multiplayer, ahol látjátok is egymást. Csak egy kis térképen fogtok látszani, mint piros pontok... A Flight Simulator X-nél van hasonló, onnan szedték az ötletet.

    Bővebb infó