63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • wollnerd #18188
    OFF:Nem lehet hogy a kormány egy kicsit nagy? :D
  • TheSosy
    #18187
    OFF: Ezzel élvezetesebb lehet vezetni :D
  • wollnerd #18186
    OFF:Na, Ezzel hogy futhat az OMSI?? :DDD
  • TheSosy
    #18185
    Köszi,az jó.Közel van mind1ik :D
  • atty707
    #18184
    pl. Tesco, Media Markt, kérdés van-e raktáron nekik.
    De gondolom informatikai boltok is be tudják szerezni.
  • atty707
    #18183
    GPS alapú utastájékoztató MAN Lion' City-hez.
  • TheSosy
    #18182
    Köszönöm,megfogadom.
    OFF: Hol lehet beszerezni amúgy? Valami linket dobsz?
  • atty707
    #18181
    A Thrustmaster Universal Challenge 5 in 1 Racing Wheel-t javaslom, nekem ez van, teljesen jól működik OMSI-val az olcsóbb árkategóriából (10k alatt lehet beszerezni), annyi van, hogy minden egyes gépindításkor be kell kalibrálni.
  • Dév92
    #18180
    sziasztok.
    Tudom hogy nem szeretitek a kérdezősködést de hogy áll a 412-es omsiba?
  • Ikarusfan
    #18179
    OFF: Attól függ, mi az elvárásod. Lehet 10k-ért is kapni rendes kormányt (itt mondom, hogy pl. a Genius Speed Wheel Pro 5-tel nem megy, mert nem tengely, hanem gomb a két pedál - ezzel én is megszívtam). Az olcsóbb kormányok 90-90 fokot fordulnak egy-egy irányba - ezzel lehet vezetni, de azért egy kicsit körülményes. Vannak 10-20 között szintén erre képes kormányok, és úgy 30-nál kezdődnek a rendes 900°-os kormányok (másfél fordulat/irány), mint pl. a Logitech Driving Force GT. 50-60-ért megkapsz hasonlót, csak H váltóval és kuplunggal.
  • gylacus
    #18178
    Köszönöm, nem tudtam hogy van ilyen téma!
  • Routeres
    #18177
    Ezt a kérdést fel nem tettnek tekintem.

    Természetesen mindkét program fizetős.

    A warez témát az Off/Spam/Warez Topicban tessék folytatni.
  • gylacus
    #18176
    [szin] OFF: a deep exploration fizetős? (vagy honnan lehet letölteni?)[/szin]
  • Robi546
    #18175
    Nekem 512-es VGA-m van mégis raktam 700Mb -ra és mégis ment rendesen. :)
  • mk452001
    #18174
    OFF: köszi
  • Stig95
    #18173
    OFF: danza kuduro
  • Routeres
    #18172
    Tetszenek? Pedig csak egy van belőle. :)

    3ds Max és Deep Exploration.
  • mk452001
    #18171
    OFF: Hali! Nem tudjátok véletlenül az első szám címét? Már egy ideje keresem, de nem sikerül, a címét meg sajna nem ismerem
  • gylacus
    #18170
    Routeres! Mivel készítetted az objektet?
    nagyon tetszenek :D
  • Routeres
    #18169
    OFF: 3D Instructor a neve. Orosz vezetés szimulátor.

    Azért ne nagyon szálljunk el OFF irányba.
  • TheSosy
    #18168
    OFF:Ez milyen játék? :o
    Az ember nem valami profi a vezetésben :D
  • Routeres
    #18167
    Hajjh... Ezek a ruszkik... :)
  • halaszfi
    #18166
    Találtam,ki ismeri fel?
  • halaszfi
    #18165
    OFF:
  • matesz19
    #18164
    OFF: Ember válogatja, akár 5 ezer ft-tól is lehet már kormányt venni xD de olyan 10 ezer ft környékétől, de be mész egy saturn-ba ott tudsz nézelődni olcsón is.
  • TheSosy
    #18163
    OFF: *kezdődik?
  • TheSosy
    #18162
    OFF:Egyébként árkategóriában omsiba a kormány hány Ft-tól kezdődig.Olcsó,de használható.
  • TheSosy
    #18161
    Sajnos semelyik se jó.Mindig van egy pont,ahova ugrik a kormány,így nem lehet vele vezetni.Úgynézki erről és lemondhatok :(
  • TheSosy
    #18160
    Uppssz..Lebuktam :D
    Köszi!
  • atty707
    #18159
    Azt, hogy nem eredeti játékot használsz.
    Tessék, lehet fáradni a pénztárhoz. :) (Az aeroStyle-dll.dll ugyanis a crack egyik állománya...) Sok oka lehet:
    -sikerült felrakni egy windows frissítést, vagy drivert, ami megölte a dll futtatórendszerét
    -ha van vírusírtód, akkor az nyúlt bele
    -valamilyen rejtett hardver hiba is lehet az oka
    stb.
  • brian96
    #18158
    És kajak, köszi
  • TheSosy
    #18157
    Ez mit jelent?Ma ezzel fogadott..

  • maxximum
    #18156
    Sziasztok
    Elkezdtem foglalkozni azzal hogy mi okozhatja a lion szaggatását, arra rájöttem hogy textúrahiba. Ugye a játékban a textúrák alapból BMP formátumban vannak, viszont kezelni tudja a png és jpeg-et is. A lion textúrái ebben a 3 féle formátumban vannak, 2 probléma van ezzel: az első hogy a bmp kiterjesztésű képek túl nagy méretűek, ezeket egy képszerkesztővel 16bit-esre kell csökkenteni, így nekem kb. 30 fps-el javult a teljesítmény, de ez még mindig valamivel kisebb mint az alap buszoknál, ez azért lehet mert ez a busz kb 300 mb memóriát eszik, az alap buszok 60-80-ával szemben, ezt az okozza hogy a png textúráknak hatalmas a memóriafoglalása (egy 4mb-os kép 55 mb memóriát foglal) ezért minden textúraát bmp-be kell átkonvertálni, majd lekicsinyíteni 16bit-re és akkor kb úgy fog futni mint az alap buszok. Ha tudtok valami jó konvertáló progit amivel több képet lehet egyszerre konvertálni írjátok már le légyszi!
  • halaszfi
    #18155
    Tile menü->create new tile
  • vikimaki1
    #18154
    Szívesen!
  • BkvFan
    #18153
    Sziasztok egy kérdésem lenne az Editorral kapcsolatba.
    -ha elfogy a pálya akkor azt hogy lehet bővíteni?? :)
  • gabesz012
    #18152
    Emberek, rájöttem mi okozza a Lion's City laggolását! :) Akinél hozzám hasonlóan szar volt; options-> graphics (advanced)-> max. tex. mem. for high-res tex load: itt kell lehetőleg minél nagyobb értéket megadni (mivel nekem csak 512-es vga-m van, 480 fölé nem húztam, mert gondolom ha túl sokat adok meg neki, másféle textúrákat nem fog tudni betölteni). De így maga a busz tökéletesen megy, talán egy kicsit jobban akad a szokásosnál maga a játék.
  • Robi546
    #18151
    (Bocs a 2x posztért.)
    Na még így sem megy. :S Úgy látszik hogy megint OMSI Reintstall lesz na nembaj, azért köszi. :)
  • Robi546
    #18150
    Köszönöm! :)
  • bence1113
    #18149
    aha meg van a waret topik :D