63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • rarma
    #18228
    És akkor a buszra mit írjak ki?
    adjam meg a járatszámot?.
  • Geri556
    #18227
    Már megint kavarsz...
    Csak maga a modell van meg és majd egy buszba megy...
  • balazsgigi
    #18226
    Hát szerintem is jobban jártál volna egy DFGT-vel,használtan kijött volna az is.Már csak a 900fok miatt,és jó kormány.De azért kezdésnek ez se rossz,senki nem kezdi egyből a drágább cuccokkal,bár vannak kivételek.
    Nekem G27 van,ez a negyedik kormányom,az első egy Genius volt.
    Hát van különbség,nem bántam meg.
    Amúgy OMSI eddig warez volt nekem,de az akciós ár végett beszerzem.
  • fiat126
    #18225
    Én is ezt vallom róla.Csak is ajánlani tudom.Én is(bár tudom ,hogy pénztárcafüggő dolog)ezért választottam anno.Bár mondják,hogy a g27 jobb mert a hibákat állítólag javították már.Én azt halottam róla.
  • olimano2222
    #18224
    Ja Értem az úgy már teljesen más :) én csak omsira használom és azért ott nem annyira kell durván bánni vele főleg a váltóval ,amikor vettem néztem róla videókat és láttam hogy váltanak vele ,mondom ez most marad a kezében és nem ... tényleg elég strapa bíró :) Szerintem jó kis vétel ha nem újonnan veszed és le is alkudód :)
  • fiat126
    #18223
    A széria hibáitól eltekintve ige jó kis cucc.Nekem már 3 éve van meg a hibái javítva mert drift-re is használom.
  • olimano2222
    #18222
    A g25 tényleg egy szuper cuccos én is azt vettem és minden pénzt meg ért :)
  • fiat126
    #18221
    Háááát.Vannak széria hibái Pl:rüki töri de orvosolható vagy a kormány forgató motor jeladó tárcsája idővel törik de ez is orvosolható.Amúgy super kis cucc.
  • Plett
    #18220
    Akkor meg pláne. :) Azért ilyen drágák a tapasztalataim alapján a Logitech kormányok mert tartós cuccból készülnek. Sokkal jobban lehet ezeket alakítgatni, jobb a motorjuk.
  • fiat126
    #18219
    Az igaz de simbe van építve és így már nem kevés a gomb.
  • Plett
    #18218
    OFF: fejem* és sry a 3. posztért...
  • Plett
    #18217
    OFF: G25 sajna?? :) Legjobb kormány a G27 előtt, csak a gombok kevesek.
  • Plett
    #18216
    Jól van le ne szedd a fejed. :) Azért éri meg mert tartós kormány, nem megy hamar tönkre, igaz nehezen beszerezhető már és amikor én vettem nem volt ilyen vészes az ára. És pl amit linkelt Sosy, nem hinném hogy tud 900 fokot fordulni és a buszhoz a 900 fok szerintem kötelező. Az alacsony árkategóriájú kormányok nagy része nem tudja a 900 fokot, azért ajánlottam a DFGT-t, semmi rossz szándék nem volt benne.
  • fiat126
    #18215
    Nekem ez van írva. Itt melyik?

    [smoke]
    -0.500
    -2.000
    0.150
    -1
    -0.7
    0
    auspuff_vel
    0.2
    auspuff_freq
    auspuff_leben
    0.95
    -0.2
    0.5
    3
    auspuff_alpha
    10
    0.0
    0.0
    0.0
  • dgufoplast
    #18214
    Ott lesz lent a hol meg adod a koordinátát van ott le írás is hogy mi micsoda RGB szín alapján van meg adva

    OFF: Matec1996:az még csak 3ds be van azt még meg kell csinálni hogy az omsiba is jó legyen :D
  • fiat126
    #18213
    Nem tudom hogyan kell a színét változtatni?Én is azt akarom.
  • matec1996
    #18212
    Hello sziasztok ma kaptunk informéciot a másik forumrol hogy kész az emke pénztárgép igy hamarosan játszhatunk vele :D
  • Erlau Trans #18211
    Kékes füstöt adjál neki, úgy az igazi Barkas feeling, hogy eregeti az olajat :)
  • Ikarusfan
    #18210
    OFF: Én 34 ezerért vettem egy számtech boltban a belvárosban... De akkortájt a neten mindenhol kb. annyiba került.
  • fiat126
    #18209
    Tudnátok segíteni?Mégpedig abban,hogy a kipufogó füstöt hogyan lehetne a színét megváltoztatni mert a Barkasom nem disel és így nemigazán néz ki jól.Előre is köszi.
  • TheSosy
    #18208
    OFF:Hát sajnos ez van.. :(
  • Erlau Trans #18207
    OFF: Ezeknél is elgurult a gyógyszer? Tescoba vettem decemberben 13.990-ért... (és nem volt akcióba...).
  • Erlau Trans #18206
    OFF: Megéri... miért is? Nem hinném. a logitech hazai forgalmazóján keresztül veszi mindenki a TESCO-t kivéve. Ennél a forgalmazónál pedig elgurult a gyógyszer. Nagyker ára 44.990. Erre jön rá az ÁFA.... azokban az üzletekben ahol az ár elszabadulása előtte vásároltak be kapható 45-55 ezer között. Ahol utána, ott 60 ezer alatt nem találsz. TESCO extra üzletekben volt kapható, fix 32.990 Ft-os áron, de ők más importőrrel dolgoznak. Karácsony környékén láttam a fogarasi úti tesco extrában 32.990 volt (2 darab volt csak...). Sok üzlet már be sem rendel belőle, mert nem éri meg. Nem kell a kutyának sem. Sok informatikai üzlettel rendelkező ismerősöm van, maximum külön megrendelésre hoznak, egyébként még az árlistájukban, webshopjukban sincs, mert tavaly ősz óta folyamatosan emeli az árát a logitech hungária... és próbáltam. Azért annyit nem ér.... akármennyire is 900 fokos az elfordulása.....OFF:
  • fiat126
    #18205
    Sziasztok!
    Jó kis kormány biztos jó az Omsihoz.Nekem sajna G25-öm van mert a szimulátoromhoz azt vettem.Az a lényeg,hogy neked megfeleljen.Bár ennyiért szerintem egy kicsit sok volt.
  • TheSosy
    #18204
    OFF: Amit mutattam,már megvan.Nekem ez is tökéletes.
  • Plett
    #18203
    Ha OMSI-hoz szeretnél akkor 900 fokos elfordulású kormányban gondolkozz. DFGT-t ajánlanám, igaz hogy kb a duplája, de megéri.
  • TheSosy
    #18202
    OFF:Végül ilyen lett 24k ért,de nagyon jó :)
  • ccv520
    #18201
    Én is..
  • atty707
    #18200
    Küldtem privát üzenetet ezzel kapcsolatban.
  • ccv520
    #18199
    Ezt a Mercedes Camo buszt le lehet tölteni valahonnan? Tudom, hogy volt valami ügy körülötte, ha nincs fenn a neten már, valaki fel tudná tölteni?
  • BKG
    #18198
    Azért tudsz csak a két lehetőség közül választani, mert ez a két társaságot mutatja. A SYT a helyközi, a másik a helyi járatokat látja el. Amint kiválasztotta a társaságot, azután a járatnál tudod kiválasztani azt, hogy melyik tour-t csináld, és főleg a helyközinél, de bizonyos esetekben a helyinél is szinte minden menet után változik, hogy melyik járatot kell teljesíteni. Én ezt szeretem ezen a pályán, hogy nem mindig 1 vonalon kell menni, hanem folyamatosan változik a járat.
  • kem001
    #18197
    Shift + z a piros betűk kiírása
  • rarma
    #18196
    Sziasztok!
    Két kérdésem lenne,aki játszott már a Bowdenham térképpel,hogy mikor a menetrendet szeretném kiválasztani,ezt a két lehetőséget adja,mit a képen is mutatok,s nem a számokat.
    Második kérdésem,hogyan tudom megjeleníteni azt az apró piros betűs kiirásokat,a bal felső sarokban,mit némely videóban is látható.Mint ahogy ezen videón látható is.
    Piros betűk megjelenítése


  • nrgasdasd
    #18195
    Végre volt egy kis időm így kipróbáltam én is a MAN buszocskát, mente egy kört, tetszik, tetszik! Kérdésem, ha saját erőmből megtudom oldani azt a gyanítom scriptelés, hogy az összes ajtót használják fel le szállásra, hogy tudom ?

    Egy képet is mellékelek, azért a pálya is halad! :P

    http://noob.hu/2012/05/09/man.jpg
  • LMG123
    #18194
    Ugyanúgy, mert úgyse használ 2 magot... :D
  • BkvFan
    #18193
    nagyok köszönöm! :)
  • ekepista
    #18192
    sziasztok az mtb villamosnak van külön pályálya az omsiban ha van akor nagyon meg köszöném ha eltudnátok küldeni apálya letöltési linkjét előre is köszi
  • Plett
    #18191
    Remélem nem fog tovább csúszni a kiadás. :) Lehet megpróbálkozom a 85-ös vonalát megcsinálni ha meglesz a játék. Nem lesz egyszerű, de annyira tetszik a játék hogy jelenleg még van motivációm rá.
  • Routeres
    #18190
    Az Ezt Vedd Meg-es kiadás május 15-ig csúszik.
    Addig webshopokból tudod beszerezni.
  • TheSosy
    #18189
    OFF: Nemtudom.Lehet létezik ekkora kormányú busz is :D
    Dehát ez kamion méret