63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Zoliikp
    #18348
    Ha tudsz, gyere fel MSN-re, átdobom az enyémet...

    Néztem, sok busznál nincs ilyen osc, úgy hogy nem igazán értem...
  • kem001
    #18347
    Köszi, csak most nálam a summer.osc-vel van valami gondja a játéknak... Valami nagyon megkeveredett
  • Zoliikp
    #18346
    Megígértem, akkor lássuk:
    - a bus fájlt valószínüleg már módosítottad, kb. így:


    A letöltött modból az o3d-ket az általad létrehozott Cashdesk mappába kell másolni.

    A cfg-t is módosítani kell:


    Azokat a bejegyzéseket, melyeket be kell szúrni, a következő linkben szereplő txt-ben található:
    http://data.hu/get/5103549/MAN_Lion_City_Cash.txt

    Felhívom a figyelmet, hogy ez a mod nem kompatibilis egyik más moddal sem! Ha újat tesztek fel, nagy valószínűséggel nem fog benne szerepelni, ezért újra el kell végezni a másolást....!
  • kem001
    #18345
    Igen, nekem te segítettél a beüzemelésében. Az más kérdés, hogy közben más hiba is előjött nálam..
  • vikimaki1
    #18344
    Sziasztok! Miért van az, hogy amikor kinyomom a kuplungot akkor az IBIS is léptet megállót? Megnéztem a beállításoknál A tab csak kuplung funkciót látja el.
  • Zoliikp
    #18343
    Most már nem vagyok gépközelben, de holnap összeszedem, és megosztom...
    Tulajdonképpen másolásról van szó, mert a különbözo fejlesztések saját cfg-vel rendelkeznek, ezek felülírása pedig a mutatott eredményt adja.
  • Brad33
    #18342
    Heló!
    A Cristian Skytter által módosított berlini pályát (Berlin Spandau V1.4) kicsit fejlesztgettem. Mostanra sikerült kibővíteni 4 új járattal és - bár nem vagyok jó pályaépítő - némiképp Berlin térképe is bővült. A továbbiakban tervezek még egy éjszakai, illetve egy távolsági járatot is ugyanerre a pályára, de most egyelőre itt a legújabb (1.6-os verzió) Berlin Spandau 2012.
  • LMG123
    #18341
    Alapjába vége nem működik, csak annak, aki megoldotta... :D esetleg megoszthatná velünk az illető, hogy hogy lehet megoldani... :D
  • Zoliikp
    #18340
    Azt azért nem mondanám, hogy nem működik...


    Azért van, aki megoldotta...
  • LMG123
    #18339
    Én szóltam előre... :D
  • vikimaki1
    #18338
    Hát igen, megtaláltam, Beraktam és íme az eredmény:
  • GMI
    #18337
    Próbáld ki az FPS növelőt.
  • LMG123
    #18336
    Megakadájózni szerintem sehogy...talán ha már írni is tudsz... :D megakadályozni viszont nem nagyon tudod, nem bírja a géped...
  • matec1996
    #18335
    a MAn lions City-nél a szaggatást hogy tudom megakadájózni ?
    Várható busz a közel jövöbben utolsó nagyon rossz kérdésem.
  • LMG123
    #18334
    Az nem működik...felesleges letölteni. :)
  • vikimaki1
    #18333
    Sziasztok! Honnan tudnám letölteni a Man Lion's Cityhez a pénztárgépet?
  • TheSosy
    #18332
    Én készítem,már ha erre gondolsz:

    Kiadásra ne számíts legyalább 5hónapon belül,mert még semmi sincsen le scriptelve,és animálva.Attól még hogy a külseje azt sugallja hogy a vége fele járok,az nem azt jelenti.
  • LMG123
    #18331
    Bocsi, hogy nem OFF-ba rakom!

    Matec! Nem unod még ezeket a "mikor"-os kérdéseket? Nem kaptál még elég leb*szást emiatt???
  • matec1996
    #18330
    Hello sziasztok azt szeretném kérdezni hogy amit az egyik forumozo készit credo ec12 vagy ic12-őt mikor kapjuk meg. Már nagyon várom remélem jó lesz és amúgy a vbusból konvertálja arra gondoltam.
  • Robi546
    #18329
    Tudom,nembaj. XD
  • Norbi779
    #18328
    de ez még csak az alja és az eleje :D
  • Robi546
    #18327
    Jó lesz, fain! (Y) :D
  • Norbi779
    #18326
    És mit mind1 hogy melyikbe rakom be a textúrát?
  • TheSosy
    #18325
    Igen 2x. Gondolom azért van,mert több material van egymáson.Hogy eltüntetni hogy lehet,azt nem tudom.
  • Norbi779
    #18324
    és ott 2x a textúrára? és mit csináljak hogy ne legyenek ezek a fehér foltok? mert a textúrában ilyenek nincsenek?!
  • TheSosy
    #18323
    2x katt,és materials fül
  • Norbi779
    #18322
    Deep Exploration -ban lehet egy meglévő textúrát szerkeszteni?
    Mer van nekem egy buszom

    és vannak benne fehér foltok és azokat akarom a DE-ben kijavítani. A modellezéo programban nem voltak ilyen fehér foltok.
  • Robi546
    #18321
    Nincs mit.
  • szaszy0830
    #18320
    Már megoldottam.Csak másképp.Az Man NL202 ringby hof fájlt másoltam át.És működik.Azért köszi!
  • Robi546
    #18319
    Sry elírtam nem játékba illetve a Map Editorba. (sry a 3x posztért!)
  • Robi546
    #18318
    Na a Spline készítést már tudom hogy kell most szeretnék saját objektot csinálni, illetve az objekt (tábla) már kész is van csak valahogy be kellene rakni a játékba aki tud segíteni az írjon,előre is thx. (Cinema 4D-ben csináltam a modellt,Deep Explorationom van.)
  • Robi546
    #18317
    Amikor választod ki a buszt akkor van ott olyan hogy Depot és ott is ki kell választani tehát mint Hof fájl.
  • szaszy0830
    #18316
    sziasztok!A Lions busz nálam nem működik a Ringby pályán.Vagyis csak a menetrendet nem tudom beállítani.HIába másoltam be a hof fájlt a mappájába, akkor se.Miért?:'(
  • Robi546
    #18315
    óemgé,jó lett. :OOOO Ez az, 1 Spline-omat meg csináltam. :D


  • Robi546
    #18314
    OFF: Már jó lett. :)
    Szóval itt a kép,mi lehet a hiba ? :S

  • Routeres
    #18313
    OFF: A noob.hu is tökéletes, csak nem szabad ékezetnek lennie a fájlnévben.
  • vikimaki1
    #18312
    Sziasztok! Miért van az, hogy amikor kinyomom a kuplungot akkor az IBIS is léptet megállót? Megnéztem a beállításoknál A TAB csak kuplung funkciót látja el.
  • Robi546
    #18311
    OFF: Hova töltsem fel a képeket ? Noob és Imageshacken kívül mert oda nem engedi. :S
  • Robi546
    #18310
    próbálgattam új utat készíteni illetve a saját mapomhoz,sajátot és nem jó mivel nem egyenest van mert ilyen "cső" ( xD ) alakja van.
    Itt a kép:



    És még itt van a .sli fájl is, tehát ez van benne,itt lesz valami hiba:

    ---------------------------
    Textures
    ---------------------------

    [texture]
    road1.bmp

    ---------------------------
    Graphical Lanes
    ---------------------------

    [profile]
    0

    [profilepnt]
    -1.52
    0.10
    -1
    0.200

    Mi lehet a hiba ? válaszokat előre is köszi




  • generalGGabe
    #18309