63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Stig95
    #18148
    Ahogy az ETS2 topik sem warez topik úgy ez sem az!
  • Geri556
    #18147
    Ajánlom figyelmedbe a nagy piros gombot...
  • bence1113
    #18146
    1.00 ra
  • bence1113
    #18145
    valaki tud adni Customer e-mailt és serial numbert
  • vikimaki1
    #18144
    Tessék.
  • Robi546
    #18143
    Valaki fel tudná nekem tölteni az alap Grundorf pályát ? Mert nem akarja betölteni, de csak a Grundorf pályát,előre is köszi.
  • matesz19
    #18142
    Tényleg jól néz ki, ügyes vagy ;) :)
  • matesz19
    #18141
    Húúú hát ez már full kész van, sőt amint láttam még több extra is van mint az eddigi Ikarusban, vagy ami eddig kész Ikarusban volt. :D Vajon mikor lesz ki adva? :O :))))
  • Routeres
    #18140
    Most baromira elvagyok magamtól...

    Az első használható, saját magamtól, minimális tudással készített objektumom! Az első lépés a Kispest 2.0 felé. :)

    Eredeti:


    Játékbeli:


    A méretek nem a legjobban, na de kérem, van forgalomban rosszabb is... :)
  • atty707
    #18139
    Minden egyes gépindításkor kalibráld be a vezérlőpult->Játékvezérlők menüpont alatt
    Az OMSI-ban is lehet a kormányzásnál az "erősséggel" próbálkozni (progressive, degressive, stb...)
  • TheSosy
    #18138
    OFF: Amúgy nekemis ugyan ez a baj a kormányommal,ahol vezet az ember.Kicsit oldalra elfordítom,semmi,mégjobban és már egyből az oldalnán van.Mi lehet a baj?
  • TheSosy
    #18137
    Komoly a busz alja :D
  • vikimaki1
    #18136
    Jóféle!
  • Apocalipto
    #18135
    Nagyon rövidke szösszenet róla:

  • cxaxoxc
    #18134
    Na sikerült előrehaladnom a probléma megoldásában:D Robi546 tanácsolta, hogy nézzem meg, mit csinál levett grafikán. Mivel nekem gyenge a gépem, így alapból minden le van véve nálam. Viszont a haladó grafikai beállításoknál van egy ilyen, hogy Max. Tex. Mem. magas felb. Tex töltésnél (gondolom Maximális textúra memória magas felbontású textúrák töltésénél). Ez nekem 200Mb-on volt. Én átállítottam 500Mb-ra, és nálam megoldódott az elhomályosodásos, játékmegállós gond Most már úgy tűnik, hogy hibátlanul használható a MAN Lion's City nálam. Szerintem akinek hasonló gondja van, nézze meg ezt a beállítást, hátha segít!
  • Apocalipto
    #18133
    Van benne olyan is, igen.
  • cxaxoxc
    #18132
    Amúgy nálam az NL202-nél az ajtófékkel semmi gond nem volt:D Csak miközben mentem, egyszerűen megállt a játék, elhomályosodott a busz, majd kiélesedett. Aztán minden ment tovább normálisan, amíg ismét nem homályosodott el. Pont mint most a Lion's City-nél... Nem tudom mitől lehet ez a hiba. Az az érdekes benne, hogy teljesen független a gép konfigjától, hiszen az én gépem nagyon gyenge, de komoly, erős gépeknél is előfordul ugyanez a jelenség...
  • cxaxoxc
    #18131
    Az az igazság, hogy nekem elvileg teljesen minimumra van véve, mert elég gyengus a gépem:P Egyébként más busszal nincs baj nálam. Nagyon remélem, hogy lesz rá megoldás hamarosan, mert ez az egyik legjobb busz eddig, és szívesen kipróbálnám "leakadás" nélkül is:D
  • kem001
    #18130
    Készül az új verzió belőle ahogy olvasom, amiben javítva lesznek a hibák
  • gabesz012
    #18129
    A hivatalos fórumon már elég sokan megtették.
  • gabesz012
    #18128
    Húú ez jó. :) De ugye lesz ZF 4 HP 500-as váltós verzió is?
  • kem001
    #18127
    Próbáltatok írni a busz készítőnek?
  • gabesz012
    #18126
    Persze, hogy fent van. De látod, ahogy más is írja, random, valakinek jó, valakinek nem. Megnéztem XP alatt is, ott is szar... Lehet valami az árnyékbetöltés körül van, mert ugye elhomályosodik a busz, olyankor elvileg azt a kisebb felbontású textúrát tölti be. De mindenesetre idegesítő, pedig végre lenne egy fullos modern busz is.
  • kem001
    #18125
    Az NL-nél az ajtófék volt hibás, de azt javították. De menetközben avval akkor sem volt gond nálam. Lion's City-nél nincs nálam semmi baj szerencsére.
  • Robi546
    #18124
    Igen,szerintem is érdekes és nekem még a MAN NL202-nél sem volt ilyen gond és ennél sem de viszont régebben még nekem is csinálta ezt de már nagyon régen,még az alap buszokkal és aztán azóta már sokszor újra lett telepítve szóval nem tudom mit csináltam vele de egy próbát meg ér hogy ha teljesen kicsire le veszed a grafikát és úgy hogy mit csinál. :)
  • kem001
    #18123
    Sokan panaszkodnak erre, de érdekes, hogy nálam nincs vele ilyen gond. Reméljük azért, hogy adnak ki hozzá valami fix-et
  • cxaxoxc
    #18122
    Üdv! Nekem volna egy kis gondom a MAN Lion's City-vel. Az a problémám, hogy pár másodpercenként “megáll az élet”. Olyankor elhomályosodik a busz, majd ismét éles lesz és minden megy tovább. Viszont ettől sajnos használhatatlan:( Ugyanaz a hiba mint ami volt régebben az NL202-nél. Itt később jött javítás, és azután már remekül üzemelt. Ehhez van ilyen javítás? Vagy valakinek van ötlete, hogyan lehetne megoldani ezt a hibát?
  • TheSosy
    #18121
  • ikarus 280 BPI
    #18120
    Okés köszönöm így télleg működik : )
  • atty707
    #18119
    Kapcsold ki az ütközést, mert azon a ponton hibás a pálya.
  • ikarus 280 BPI
    #18118
    Gyerekek valaki segítsen ,mi lehet a probléma a Ringby pályán ,hogy van egy kis "domb" féleség már nem emlékszem melyik vonalon , de azt tudom hogy az indulás után 1-ső vagy második megállónál és ott vagy hibát ír ki és nem tudom folytatni a játékot ,vagy felpattan a busz a levegőbe?! Valaki segítsen pliiiz ! Köszönöm !
  • Plett
    #18117
    ne mutassatok videót az IK260-ról, fájdítjátok a szívemet... :( :)
  • ccv520
    #18116
  • Brad33
    #18115
    Megoldódott!:)
  • ccv520
    #18114
    Köszi!
  • Zoliikp
    #18113
    Az eredeti játékra az eredeti patch nem megy fel?

    Ott más van a dologban...
  • ccv520
    #18112
    Nem engem kérdeztél, de még nem.
  • km2000
    #18110
    Omsifan a BAS-953-at nem lehet letölteni????
  • Robi546
    #18109
    Nem tudom,nekem pedig jó mégse az eredeti helyen van. :)
  • Brad33
    #18108
    Ha nem az eredeti célhelyre tettem fel az OMSI-t, hogyan tudom a patchet felrakni hozzá? Nincs lehetőség a főkönyvtár kiválasztására, így nem észleli a játékot.