63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • vikimaki1
    #18027
    Kösz! Tehát döntenem kell, hogy melyiket(fűtés vagy hűtés) használjam.
  • rarma
    #18026
    Találtam az omsi hivatalos oldalán egy,Grundorf FR v.1.0.1 névre hallgató Fictional Maps.
    Grundorf FR v.1.0
    Lefordítottam amenyire csak tudtam,és azt írja hogy a vastag betűvel szedett ETAPE 1 -nél mindd le kell tölteni ami linkek ott vannak.
    De például a felső,első linknél az oldal japán és hogy ott mit? és honnan letölteni?
    A többiből még egy párat végigkattintottam,vannak olyan kiegészítők mi szerintem fölösleges,mert már van benne a játékban olyan,meg minek ehez az Omninsk 1.0 pálya? a többit még megsemm néztem.
    Nemhogy készített volna egy egyszerűbb olyan packot,ami tényleg kell a térképhez,és némelyik link oldalon jobban leírhatta volna,példa a japán oldal, hogy ott mire kattintson az ember mit kell letölteni tölteni. Mert van ott sok minden más is,és japán betűkből kibogozni,mi az...
  • atty707
    #18025
    A módosítás a fűtést cseréli le hűtésre.
    Levegő keringtető:
    Ezen az ábrán meg tudod nézni, melyik az:
  • rarma
    #18024
    Igen ezt tudom én is hogy van,nekem is felvan telepítve .
    De ezt csak kb 80 legfeljebb legjobb esetben 90 amit ki tudsz belőle hozni, de a videón teljesen ki van akadva az óra.
    Ezért is érdeklődtem, hogy ezt a videón lévő sebességet hogy tudta elérni.
  • matesz19
    #18023
    A műszer falon a Második sor az első kapcsoló és a tekerő mellet a ventilátor gomb együttesével lehet fűteni a buszt, vagy ha a fülke ajtó melletti hőfok szabályzó kart fel tolod a pirosra és a tekerőt fel tekered a maxra. :)
  • gabesz012
    #18022
    De vajon patch lesz a Lion's city-hez? Nálam továbbra is csinálja a 10 mp-ként megakadást, olyankor elhomályosodik a műszerfal is. Az NL is ezt csinálta, de a patch óta tökéletes. Egyáltalán mi okozza ezt a beakadást? Pedig tök jó busz lenne... :(
  • vikimaki1
    #18021
    Ezzzela móddal ha fűtök akkor közben hűt is vagy, ez hogy van?? És melyik levegőkeringtetővel?? A fűtő motor gombjával vagy azzal a fekete tekerőssel?
  • vikimaki1
    #18020
    Ezzel az addon-nal csak 82 km/h-val lehet menni, tehát csak 10-zel többel mint gyárilag.
  • halaszfi
    #18019
    Nem is tudom,mit mondjak.A MAN NG272-t nem várom ennyire.
  • halaszfi
    #18018
    A LIAz 5256-ban hogy kapcsolom ki a fordulatszámmérőt?
  • DJKonya
    #18017
    Köszönöm!
  • atty707
    #18016
    Valószínűleg ez van feltelepítve nála:
  • fuszhi
    #18015
    Szép lett csak így tovább. Remélem egyszer majd kipróbálható álapotban is lesz szerencsém hozzá. Üdv minden jót.
  • fiat126
    #18014
    Köszi.
  • Stig95
    #18013
    Fraps
  • fiat126
    #18012
    Tudnátok segíteni milyen progival tudok hasonló videót csinálni?
  • Robi546
    #18011
    Szerintem se de szerintem ez arra jó lehet hogy hamarabb felmegy a "Dombokra" bár a vidit még nem néztem meg. :D
  • Apocalipto
    #18010
    Semmi értelme az ilyen addonoknak.
  • rarma
    #18009
    Sziasztok !!

    Találtam egy videót,ami nagyon érdekes számomra, milyen kiegészítő lehet ebbe a MAN-ba ami ilyen gyorsan megy vele.
    A videó csak 5:08 lesz érdekes.


  • Robi546
    #18008
    Sry,nem rakta be,még egyszer:





  • bence099
    #18006
    Müködö légkondi a Man csodagéphez Lions City
  • bence099
    #18005
    Szia a C:\m-r-software\Omsi\Vehicles\MAN_SD202 a kispest.HOF fájt másold át és a sound mappából a Ansagen mappát az összes buszodba és így működik

    @Ikarusfan:
    nyisd ki a vezető ablakot és lesz hangja :)
  • DJKonya
    #18004
    Sziasztok.
    Kispest 1.4 pályán külön be kell rakni a kijelzőt, hogy kiírja a Gloriet és Határ utat?
  • Ikarusfan
    #18003
    Kösz!
  • Routeres
    #18002
    Az ez a Liaz. Egy updatelt verzsön.
  • Ikarusfan
    #18001
    Ez melyik Liaz? Mert ha jól tudom, az 5256-nak fehér a műszerfala, és lehet, hogy másnál nem, de nálam szinte semmi hangja szabad furulás közben, ami enyhén kiábrándító...
  • Apocalipto
    #18000
    Az nem bug, a sok ütközéstől tönkre megy a busz...a villáskulcs ikonnal lehet javítani.
  • Robi546
    #17999
    Hát ja és amikor én mentem vele kb. 3 percenként elromlott tehát elment az áram,nem tudom mitől csinálja a buszban szerintem bugos,mint amiokr sokszor ütközöl és akkor elromlik. :S
  • whitecap861
    #17998
    A kép nem sikerült....

  • whitecap861
    #17997
    Sziasztok!

    Régóta kísérem figyelemmel a fórum életét. Gratulálok mindenkinek, aki pálya/busz készítésére adta a fejét, sok kitartást hozzá. Az utóbbi időben belefutottam egy olyan problémába, aminek a megoldását sajnos nem látom. A kiadott béta állapotú Scania busz textúráival van problémám. A kereken nem jelenik meg textúra sajnos.

    [imgw=http://noob.hu/2012/05/05/bus1.jpg]

    A logfile-ban is találok erre utaló nyomot, mely szerint hiányzó textúra fájlok vannak. Amikre hivatkozik tényleg nincs bent a Texture mappában.

    ......
    83 18:03:47 - - Warning: Did not find texture file "CINZAP~1.TGA"!
    84 18:03:48 - - Warning: File vehicles\Busscar\model\model_urbanuss.cfg: texture filename regen.tga not found in mesh file vehicles\Busscar\model\busscar_vidro_LCH.o3d!
    85 18:03:48 - - Warning: File vehicles\Busscar\model\model_urbanuss.cfg: texture filename regen.tga not found in mesh file vehicles\Busscar\model\busscar_vidro_LCH.o3d!
    86 18:03:48 - - Warning: Did not find texture file ""!
    87 18:04:02 - - Warning: Did not find texture file "WHEELS~1.TGA"!
    88 18:04:03 - - Warning: Did not find texture file "WHEELS~1.TGA"!
    89 18:04:03 - - Warning: Did not find texture file "WHEELS~1.TGA"!
    90 18:04:03 - - Warning: Did not find texture file "WHEELS~1.TGA"!
    91 18:04:04 - - Warning: Did not find texture file "CINZAB~1.TGA"!
    92 18:04:05 - - Warning: Did not find texture file "CINZAB~1.TGA"!
    93 18:04:06 - - Warning: File vehicles\Busscar\model\model_urbanuss.cfg: texture filename logos.tga not found in mesh file vehicles\Busscar\model\busscar_logos_exte.o3d!
    94 18:04:06 - - Warning: File vehicles\Busscar\model\model_urbanuss.cfg: texture filename logos.tga not found in mesh file vehicles\Busscar\model\busscar_logo_bussc.o3d!
    95 18:04:06 - - Warning: File vehicles\Busscar\model\model_urbanuss.cfg: texture filename wheel_leather.tga not found in mesh file vehicles\Busscar\model\busscar_volante_SC.o3d!
    96 18:04:06 - - Warning: Did not find texture file "CINZAP~1.TGA"!
    97 18:04:06 - - Warning: File vehicles\Busscar\model\model_urbanuss.cfg: texture filename regen.tga not found in mesh file vehicles\Busscar\model\busscar_vidro_LCH.o3d!
    98 18:04:06 - - Warning: File vehicles\Busscar\model\model_urbanuss.cfg: texture filename regen.tga not found in mesh file vehicles\Busscar\model\busscar_vidro_LCH.o3d!
    99 18:04:06 - - Warning: Did not find texture file ""!
    100 18:04:08 - - Warning: Sound vehicles\Busscar\sound\D_2566UHx@1280_bass.wav could not be loaded!
    ......

    A kérdés az, hogy ha másnak jó akkor nálam mért nem? Friss OMSI installálás után is ez a helyzet. A busz a hivatalos fórumról származik..

    Köszi előre is a válaszokat.
  • fiat126
    #17996
    Sziasztok!
    Milyen progival készíted a videofelvételeket?
  • olimano2222
    #17995
    Igazán hangulatos kis pálya főleg ezzel az útszakasszal ahogy látom a szint külűlömbség elég nagy szóval garat hozzá hogy ilyen jól el is tudod helyezni az objecteket ,baromi nehéz így haladni vele,gartulálok hozzá...
  • Routeres
    #17994
    Rossz dolog a betegszabi, de legalább tudok haladni a pályával. :)

    2 új falut is sikerült többé-kevésbé befejeznem, de még így is baromi sok meló van hátra...

    Legfrissebb videóm ezen két faluba enged betekintést.
  • Apocalipto
    #17993
    Én is mentem már vele többször, de csak most esett jól felvenni :) A retarder+váltó kombón van még mit csiszolni, lassításnál nem tudom mi az a hatalmas koppanás féle, de annak sztem nem kéne ott lennie.. :D
  • Robi546
    #17992
    Pedig nekem sehogy se akar menni. :( Oké,akkor írj itt chaten,egyszerűbb és akkor meg beszéljük. :D :)
  • kem001
    #17991
    Köszi, kipróbáltam és működik. Csak a pénztárgép miatt model cfg fájljában módosítások kellenek, hogy az is benne legyen.
  • atty707
    #17990
    Ami az omsihu.wordpress.com oldalon van légkondi, az tutira működik, ugyanis ma hajnalban készítettem el a script-et hozzá, amely megtalálható a csomagban. Az oldalon megtalálod, hogy melyik gombbal lehet bekapcsolni.
  • Routeres
    #17989
    A HOF készítés a legszórakoztatóbb az egész pályaépítésben szerintem.

    Nem bonyolult, elmagyarázom, ha kell.
  • atty707
    #17988
    Pedig nem olyan nehéz, naponta több száz külföldinek sikerül, akkor ...
  • Robi546
    #17987
    Na akkor valaki tudna segíteni a .hof fájl be programozásában a mapomhoz ? Mivel már próbáltam hogy a grundorf.hof fájlt át másoltam és át neveztem majd ott próbálgattam át írogatni pár dolgot amit kell de se hogy se jó. :( Aki tud segíteni az leírhatja PM-ben a Skype címét és meg beszéljük. Köszi! :)