63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Robi546
    #18308
    Üdv!

    Valaki tudna segíteni "saját spline" elkészítésében ? Előre is köszi. Aki tud segíteni az itt írhat nekem Chaten. :)
  • Brad33
    #18307
    Üdv!
    Egy kereszteződésbe telepítettem közlekedési lámpát, de azt vettem észre, hogy a járművek a pirosat észlelik zöldnek, a zöldet pedig pirosnak. Tehát ha a lámpa piros, akkor átmennek, zöldnél pedig megállnak. Valaki nem tudja, mitől lehet ez? Előre is köszi!
  • Alias Pingvin
    #18306
    köszönöm
  • atty707
    #18305

    a kért busz is fenn van volvo7700
  • Alias Pingvin
    #18304
    Ezt a buszt honnan lehet lementeni,kérlek segítsetek!köszi
  • Alias Pingvin
    #18303
  • Alias Pingvin
    #18302


    Most találtam google-n
  • Alias Pingvin
    #18301
    Jó reggelt!Azt szeretném kérdezni, hogy hol lehetne letölteni a forgalomba helyezhető buszokat és kamionokat és autókat?előre is köszönöm
  • Zoliikp
    #18300
    A hírértékben van a lényeg:
    - egy dll-t készítenek, melynek segítségével a meghatározható az adott kereszteződés magassága...
    Ezzel tulajdonképpen a pályaépítőknek kedveskednek, hiszen az objektum a pályára letéve gyakorlatilag "eltűnik", ha annak magassága nem 0.

    Valamiért az az érzésem, mintha nem egészen ezt ígérték volna...
    A buszt viszont várom, de inkább a megoldások érdekelnének...
  • Routeres
    #18299
    Ez a hír már kint van egy ideje, csak a német szekcióban. De ezeket eddig is tudtuk, semmi újdonság nincs benne, leszámítva, hogy mozgolódnak a készítők, mivel átrendezték, leporolták a főoldalt.
  • wollnerd #18298
    Hivatalos oldalon van ez a hír, tehát a készítők írhatták.... Nehezen tudom elhinni!
  • LMG123
    #18297
    Egy kis segítséget kérek szépen! Felraktam a Bowdenham pályát, és vele új spline-okat és objekteket. Azóta minden pályán a kereszteződések, megállók, stb modernebbek, sötétebb rajtuk az aszfalt és más kőből van a járda, mit töröljek, hogy visszaváltozzon a dolog? Előre is köszi!
  • Robi546
    #18296
    Nem de az az érdekes hogy a saját mapom meg működik. :S
  • dgufoplast
    #18295
    Külön tag csinálja de szerintem együtt adják ki majd
  • Dév92
    #18294
    értem köszi
    és a hangot ki csinálja hozzás és azt külön adják ki?
    Ja és ik260nak lessz új bkvs hangja?
  • dgufoplast
    #18293
    Készül még
  • Dév92
    #18292
    magyar csoda az a lényeg nem az hogy orosz pályán
  • Dév92
    #18291
    ja és a 412-esről se tud senki semmit?
  • Routeres
    #18290
    Tavaly óta áll a projekt.
    De mit is akarnál magyar villamossal orosz pályán? :)

    Azért remélem a Kispest 2.0-hoz elkészül, igaz, manapság TW6000-es jár a 42-esen... :)
  • Dév92
    #18289
    http://www.youtube.com/watch?v=Tj8nInGol4I
    Nem tudjátok hogy mi van ezzel az ics-vel mert moges pályához jó lenne
  • TheSosy
    #18288
    Raktál fel valamilyen módosítást a hiba előtt?
  • Robi546
    #18287
    Nem tudjátok hogy miért írja ezt ki ? :S Próbáltam újból berakni a mapot/pályát akkor is ugyan ezt csinálja,más megoldás ? :S Előre is kösz.
  • Robi546
    #18286
    Jó estét!

    Na most rakok be képet hogy miért nem megy a Grundorf MAP-om mert hiba üzenetet dobál és már ugyanígy a Kis Pestre is. :(
    Kép a hibáról:

  • hungaryws
    #18285
    Olvastátok a ezt:

    "News - 05/01/2012

    Continuing building Map Spandau!


    Some weeks ago, we started to continue the Spandau map! We decided to build line 5 from Spandau Nervenklinik to the U-Bahn station Ruhleben. This line offers the possibility to use existing areas (Rathaus and longer parts of the Falkenseer Chaussee) and to add new interesting locations in Spandau (Altstadt, Charlottenbrücke, underground station Ruhleben...).

    We have also added new features to OMSI which help us to build this new section:

    - The map is now based on world coordinates, so it is possible to easily import DEM (a DLL is used for this which can also be programmed individually).
    - The streets and intersections follow the real elevation gradient! We used DEM and also the elevation information from topographical maps. Even nearly invisible gradients are now included - but very obvious is the new gradient under the railroad bridge at Rathaus Spandau!
    - Intersections can be bended vertically with an extra mesh file. The advantage: The paths will move vertically, too, and you can bend even existing intersections without altering the original blender file!

    Furthermore, a new bus is under construction: The MAN NG272 will be the first real articulated bus expanding the OMSI fleet.

    On our screenshots page we have arranged the highlights of the current expansions."

    Forrás:http://omnibussimulator.de/english.htm
  • Robi546
    #18284
    Oks,semmibaj. :D
  • kem001
    #18283
    Leírtam omsihu-ra a gps alapú utastájékoztatóhoz.. Egy rakat módot tettem fel hozzá
  • omsifan
    #18282
    OFF: Mert?
  • Apocalipto
    #18281
    Nem irigylem azt akinek ezen kellett dolgoznia...
  • GMI
    #18280
    Ittvan még1 kép a laz műszerfaláról!
  • omsifan
    #18279
    Ja, akkor elnézést. Ilyennek tudtam, mint a modellben.
  • omsifan
    #18278
    Istenem, mit írok... "Milyen más legyen a műszerfala, ha OLYAN.
  • interstart
    #18277
    történetesen így néz elvileg ki a ruszki csodagép műszerfala:
  • ccv520
    #18276
    Jóvana'! :D
  • omsifan
    #18275
    Milyen legyen a műszerfala, ha nem olyan? :) A SZU-ban nem figyeltek a megjelenésre...
  • Robi546
    #18274
    Na próbáltam a LAZ buszt mint ahogy eddig még mindegyiket :D és nekem eléggé tetszik bár a műszerfal ami nem nagyon tetszik mert Liaz koppintás + nincs fűtés de ezt leszámítva jó. :)
  • Plett
    #18273
    bakker és tényleg, nem gondoltam hogy felül a menetet kell lefele húzni, köszi! :)
  • Plett
    #18272
    Akkor vaksi vagyok, egy ideig kerestem ma de nem találtam. :) akkor nézem
  • Geri556
    #18271
    A bal oldali fehér rúddal a napellenző mellett.
  • Routeres
    #18270
    Nálam nem jelentkezett ilyen hiba. Egyből az első ajtóhoz mentek, és ott szálltak fel. A leszállást pedig az első és hátsó ajtón végezték. Megvárták, amíg kinyílik az ajtó, szóval minden rendben volt.

    De ez esetben mégsem működik minden. Van ilyen... :)
  • Plett
    #18269
    A LAZ buszon hogyan lehet visszahajtani a napellenzőt? :) Visszakéne tekerni egy "rúddal" alapesetben, de ugye ez lehajtós és nem lehet visszahajtani.