63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • ccv520
    #18067
    Az új hangokat, és a többi mod-ot honnan lehet letölteni?
  • olimano2222
    #18066
    jól sikerült! :)
  • Apocalipto
    #18065
    Nem tudtam aludni, hát mentem már egy kört a 92-es vonalon..nem is emlékszem már mikor jártam arra utoljára.. :) Lion's city új hangokkal, utastéri klímával, hátul kétszárnyú lengőajtókkal.



    Ha valakinek van valami kérése hogy melyik pályán, melyik kocsival menjek, jöhetnek tippek. Szerencsére a gép bírja a Fraps-et :)
  • olimano2222
    #18064
    zsír király :D !
  • omsifan
    #18063
    Ja, igen.
    A hangfelvételeket, amikből készült a hang BKVBUSZ-tól kaptam, köszönöm neki!
  • omsifan
    #18062
    Rába D2156 HM6U hangok.
    V1:


    V2:
  • whitecap861
    #18061
    Köszi szépen megpróbálom!
  • bocskor3
    #18060
    Próbáld a beállításokban a texture memory-t nagyobbra állítani, ha így sem jó akkor egy kicsit állítgasd a beállításokat, próbálj ki sok konfigurációt és talán jó lesz.
  • Brad33
    #18059
    Meg is van. Köszönöm, törlöm őket, aztán érettségi után újból megcsinálom. Legalább a pályaépítést nem kell megint megcsinálni:)
  • Zoliikp
    #18058
    Akkor nézd meg a pálya könyvtárában lévő TTData mappában lévő ttl, ttp, és ttr fájlokat.
    Ha ott van az általad készített is, akkor azért ír hibát, hiszen az nem teljes, vagy hibás.
    Ha törlöd őket, akkor újra tudod kezdeni az adott útvonalat....
  • Brad33
    #18057
    Érdekes, maga a pálya minden objektummal megvan, viszont a "track"-ek, tehát az AI busz útvonala illetve a megállók nincsenek meg és úgy tűnik nem hogy azt visszaállítani, újracsinálni sem engedi, mert beugrik az a hibaüzenet. Mindenesetre köszönöm a segítséget.
  • gylacus
    #18056
    DE-t hol tudom letölteni? OFF: amúgy ez warez témának számít? :D [/szin]
  • ekepista
    #18055
    szia vikimaki oké semmi baj
  • vikimaki1
    #18054
    Ekepista! Nem akartalak megsérteni, főleg tudva a háttérben mi áll.
  • Zoliikp
    #18053
    Ezt nem tudom megmondani...
    A pálya építése, és a hozzátartozó dolgok (sem) az erősségem...
  • matesz19
    #18052
    Kipróbáltam, királyul néz ki és működik, köszi.
  • Brad33
    #18051
    Kösz a tanácsot. Mindenesetre az eddigi változtatásokat buktam?
  • gylacus
    #18050
    Hogy nagyobbíthatnám meg a térképem alapterületét az Editorban?
  • matesz19
    #18049
    Vagy egyszerűen próbáljam ki és megtudom? :D
  • matesz19
    #18048
    Ez működni fok az lopott Man Lion City-n is? Mert nekem az eredeti túlságosan zabálja a memóriát és kifagy tőle a játék is...
  • Zoliikp
    #18047
    Akkor egy jó tanács:
    amikor egy változtatással készen vagy, akkor manuálisan a felső menüsoron mentsd el, majd ugyan ott csak lejjebb refress utasítással frissítsd.
    Így kilépés nélkül menti, és frissíti az állományt, indításkor pedig már benne kell legyen a változtatás is...
  • Brad33
    #18046
    Vagyis mégsem egészen...ezzel az új járatok, amiket csináltam eltűntek...
  • Brad33
    #18045
    Köszi!
    Olyan, mint új korában!:))
  • Zoliikp
    #18044
    Próbálj meg egy másik, kisebb pályát betölteni...
    Ha ez meg van, akkor kapcsold ki, és töröld a logfile.txt-t, és újra indítsd az editort...
    Azt az egyet jól nézd meg, hogy honnan tölti be a pályát, mert a saját meghajtójáról szereti betölteni.
  • Brad33
    #18043
    Grrr...bocsi, tehát a képek még egyszer:
    kép1
    kép2
  • Brad33
    #18042
    Heló!
    Múltkor már próbáltam segítséget kérni, de akkor nem érkezett válasz, ami megoldást jelentett. Az Editorban szerkesztgettem, és amikor legutóbb be akartam lépni, az alábbi két hibaüzenet fogadott:





    Valaki tud valamiféle megoldás? Köszi előre is!
  • Tirdi
    #18041
    Sziasztok!
    Készítettem Man Lion's Cityhez BKV festést. A csomagban van még egy műszerfali kijelző módosítás is, amellyel jobb lesz a színe, magyarul írja ki a dolgokat, és egy kicsit jobban néz ki elrendezésileg.
  • Zoliikp
    #18040
    Ha én értelmezem rosszul, akkor előre is bocsánat:
    a pálya készítője azt írja, hogí a hibák elkerülése végett szükségesek a következők... És felsorolja azokat a pályákat, amelyekből felhasznált elemeket, objektumokat.
    De nem a pálya megléte a fontos, hanem a Sceneryobjects, és Splines mappákban létrehozott azonos nevű könyvtárak...

    Majd megadja a saját mapjának a letöltési linkjeit.

    Ha engem kérdezel, azért nem rakta, rakhatta egy telepítőbe, mert nem tudott, vagy nem akart az objektumok készítőjétől külön engedélyt kérni...
  • Robi546
    #18039
    Tudsz adni linket ? Megnézném én is azokat a modelleket.
  • vikimaki1
    #18038
    De vannak Omsi-hoz valók módok is.
  • halaszfi
    #18037
    Azok szerintem nem omsi modellek.
  • vikimaki1
    #18036
    Bárhonnan töltesz le elronthatja ez általában nem oldal függő. Én egyszer töltöttem onnan jó volt. Próbálgassad. Amúgy meg megtisztelhetnél mindenkit annyival, hogy betartod a magyar helyesírás szabályait. Amúgy te nem tudsz helyesen írni vagy így akarsz kitűnni???
  • ekepista
    #18035
    sziasztok ahárom dstúdió netvörk oldalon találtam buszokat azok szerintetek nem rontsák el ajátékomat ha beletszem őket mondjátok meg ha tudjátok előre is köszi
  • rarma
    #18034
    Na amennyit tudtam mindd betettem a letöltéseket,magas épületeket,stb..
    csak azokat nem mi japán felíratú útszakasz,csak egyet nem értek,mi köze a grundorf mappához ezekhez,amit nem töltöttem le és nem tettem bele a mappába.
    - Sceczin: Project Szczecin
    - Addon RAV: Aachen-Walheim 0.1.0b
    - Buldings Alex: Omninsk 1.0
    - Buldings Freeman:Caterbury Basic 1.0
    - BMO Objecte törölve lett!!
    És még így is van olyan hiba,hogy nincs jópár útszakasz meg, és ezeket a hibákat dobja el betöltéskor, mit itt a képen látható.
    Amúgy kisebb utat körbejártam egy busszal vele,megnézzem milyen változások vannak benne.


  • mojorisin
    #18033
    A Man Lion"s.. üvegét hogy lehetne világosabbá tenni annyira mint az alap MAN buszoknál? Túl sötét Nekem...
  • gylacus
    #18032
    én ajtónyitáskorhallom mindig hogy "visszajön" az áram...
    amúgy attól még király busz :P
  • Robi546
    #18031
    Nekem miért csinálja azt a Man Lions City hogy 10-20 másodpercenként elmegy az áram ? tehát az elektronika elromlik,a kulcs jellel meg tudom szerelni fent de újra ezt csinálja 10-20 másodpercenként,tegnap is csinálta de nem ilyen sűrűn,mitől lehet ? :S
  • rarma
    #18030
    Azzal történt meg a lefordítás .
  • atty707
    #18029
    fűteni lehet a piros karral is, így ennek a gombnak a fűtő funkciója inkább csak ráadás, érdemes hűtésre átrakni.
  • atty707
    #18028
    Használj chrome-ot, az le tudja fordítani az oldalt (már amennyire)