63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Ikarusfan
    #18508
    Ez nem lecseszés volt... Egyébként nem nagyzolásként, de mint ahogyan az én példám is mutatja, járulékos költségek nélkül (mint pl. hogy le kellett mennem a váltógombért Ceglédre) egy joystick ára, és ennyi, már csak egy kis fa meg valami rúd kell hozzá...
  • bocskor3
    #18507
    Xpadder és egy Logitech Xtreme 3d pro és már meg van oldva a kuplung és a váltóbot is...
  • atty707
    #18506
    Ha van egy kis barkácshoz kedved, kb. 5000Ft-ból tudsz magadnak H-váltót fabrikálni. Kell hozzá, egy joystick, amelyre pl. felmosó nyélből kart raksz, valamint az xpadder progi, amivel be lehet állítani a joystick megfelelő állásához milyen gombnyomást emuláljon.
    Nekem is így van megoldva.
    Ha van felesleges pedálod, és a joystick tartalmaz még egy plusz analóg potmétert, akkor a pedált is be lehet a helyére kötni, így akár lehet kuplungod is.
  • Zoliikp
    #18505
    Nekem sincs, sőt, kormányom sincs...
    Jelen gazdasági helyzetben pedig nem is lesz.
    Billentyű+egér kombinációval nyüstölöm az Omsit, több-kevesebb sikerrel...
  • Plett
    #18504
    Ha megoldható valahogy a fel-le váltás szekvenciális váltásban a játékban akkor semmi problémám nem lenne. De ahogy néztem a beállításokat mind külön váltófokozat.
  • bocskor3
    #18503
    Én minden fajta manuális váltót imádok..
  • Plett
    #18502
    Nekem semmi bajom nem lenne a manuális váltóval ha lenne H váltóm, de mivel az már picivel az ára magasabb szinten van így nincs, csak szekvenciális. Elnézést hogy az OMSI fórumon mertem ilyet kérdezni...
  • bocskor3
    #18501
    Ja és itt a jó link a mazhoz. http://www.mediafire.com/?ik83haeckybq46t
  • bocskor3
    #18500
    LAZ LF12 Mégyegy új busz.
  • Zoliikp
    #18499
    A válasz:
    csak beugrunk, gázt adunk, és ami a csövön kifér...

    Akinek nem inge, nem veszi, de van akinek gyorsan fel kellene öltözni...
  • Ikarusfan
    #18498
    Csak egy kérdés; miért van az, hogy kapásból 3-4 ember is azt írta, hogy nem tud elindulni, meg hogy nem jó a D, miközben az elsőre kapásból jött a válasz, hogy manuális?
  • bemki
    #18497
    Minden váltásnál nyomd be a TAB-ot. (kuplung)
  • Plett
    #18496
    Hát ez egyfolytában visszafullad. Gondolom nem automatára lett tervezve és azért. :(
  • bemki
    #18495
    Igen. Van egy orosz link is, azzal gyorsabban lejön. ;)
  • bemki
    #18494
    Elindulás:
    TAB benyomása, majd -1-. Utána TAB + -2-, majd TAB+ -3- stb...
    Akár egyből 2-esből is indulhatsz.

    Rögtön egy hiba: az index kapcsoló ellentétesen mozog. :D
  • leony
    #18493
    Nekem is az elindulással vannak gondjaim...
  • ccv520
    #18492
    ZF 4HP-500-as váltó jó lesz bele?
  • ikarus 280 BPI
    #18491
    Üdv ez a link : "Download: http://data.hu/get/5.../Ikarus_263.rar" , ez AZ amit itt lentebb pár hosszászólással ,a videón láthatunk IK260-as ?:O
  • omsifan
    #18490
    Na nem változtatunk véleményt! :D Amúgy a hangot kérném nem sértegetni, BAS-953-nak igazából is ilyen a hangja. :)
  • Plett
    #18489
    Nekem az elindulással vannak gondjaim az IK-nál. :) Hiába nyomom a meg a D-t, 1,2-es gombot, nem vált sehova. Manuál váltós busz csak? Mert váltót nem látok a buszba, sem menet irány gombokat.
  • bemki
    #18488
    A csengőt hogy kell megcsinálni, hogy folyamatosan szóljon?
  • cSuwwi
    #18487
    Na jó, nem szar, csak nem ehhez szokott a fülem. Jó ez :D
    Automata váltó szentségkáromlás vajon? Jobban kézre áll, hogy nem kell váltogatni
  • omsifan
    #18486
    Eeeejjmár leszarozni a hangjaimat. :D Amúgy semmi gond, szerintem is szarul csináltam meg. Pedig jó hang lett volna. De mindegy, lesz jobb is.
  • bemki
    #18485
    A MAN 103C nem jó. Hibás az archívum. Ne is szedjétek le.
  • cSuwwi
    #18484
    Megnéztem a 263-ast.
    A hangok szerintem szarok, remélem valaki csinál belőle egy normális hangú release-t.
    A modell sztem korrekt, jobb mint a mostani 260-as v1 vagy v2.
    Jó pofa, hogy ki kell pakolnod a dobozból magadnak az IBIS-t, a menetrendet meg a jegyárus cuccokat.
    Ami kicsit értetlen számomra, hogy van össszes ajtó nyitó/záró gomb alul, de az utolsó sor is ugyanezt csinálja. Nyomáskor látszik, hogy mind a 4 gomb benyomódik.
    Ígéretes sztem.
  • olimano2222
    #18483
    Na ez jó hír és köszi!!!!!
  • bemki
    #18482
    Az ikarus busz működik! Nagyon cool lett. :)
  • cSuwwi
    #18481
    Az orosz link jó, szedhetitek. Én már lekaptam, és jó.
  • olimano2222
    #18480
    Én várok inkább hátha ki irja az arhivum sérült :D
  • bemki
    #18479
    Az ikarushoz használjátok ezta linket. 4 perc alatt lejön.
  • TheSosy
    #18478
    Nekem is:D
    Data.hu elég lassú :|
  • ZsBalu01
    #18477
    Nekem a MAZ busznál mikor letöltöttem és a 7zip be automatán berakná valami hibát kiírt, nem jelenítette meg a mappa tartalmát. Nekem az nem működik.
  • bernio
    #18476
    18 perc és lent van! :D

    várom már

    köszi
  • Plett
    #18475
    "A Firefox nem találja a fájlt a(z) http://ddl3.data.hu/get/0/5109141/Ikarus_263.rar helyen.

    Ellenőrizze a fájlnevet, hogy jól írta-e.
    Ellenőrizze, hogy a fájlt áthelyezték-e, átnevezték-e vagy eltávolították-e."
    Nem akar indulni a letöltés. :(
  • VL67
    #18474
    Elnézést, csak bemásoltam és így jelenítette meg!
  • bernio
    #18473
    köszi! :)
  • marka47613
    #18472
    Ez jó link!
  • bernio
    #18471
    nem jó a link :/
  • TheSosy
    #18470
    OFF: Uppssz.
    Akk ezek szerint nem az.:|
    De hasonlít a külseje.
  • TheSosy
    #18469
    Jobb alsó sarokban ki van írva,hogy regisztráció.Oda írj be egy tetszőleges rendszámot,és már tolhatod is.