63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • kem001
    #19070
    Az utastájékoztatót esetleg nem csinálnád majd meg GPS alapúra?
  • hungaryws
    #19069
    Köszönöm
  • alexander1993
    #19068
    Az Ikarus 263-ashoz annyit, hogy a mostani verzió ahhoz képest, hogy elvileg beta rendesen kidolgozott és szép busz lett, bár vannak hiányosságok de ezt lehet írni annak a számlájára, hogy beta. Az lenne a kérdésem, hogy mikor jelenik meg újabb verzió a buszról és mi lesz benne javítva?
  • atty707
    #19067
    OFF: Ne foglalkozz velük, sajnos egyre többen lusták használni a gombot, ami a két fülük közt van. Egyszerűbb sírni a fórumokon, mint gondolkozni egy picit, vagy használni egy keresőt...
  • Alias Pingvin
    #19066
    akkor bocsánat!ne haragudj! :D
  • LMG123
    #19065
    Taknyos tizenéves léttedre jó nagy szád van...hinni a templomba kell és a hitgyülibe...ha volna eszed lentebb görgetni, akkor látnád, hogy látható a kiírásod. Másrészt én nem várom egyből, hogy írjanak, pont magadról beszélsz, ahogy a példa is mutatja...
  • Alias Pingvin
    #19064
    csak azt hittem nem láttátok a kiírásomat...de persze ha neked kell a segítség akkor várod,hogy egyből írjanak....na mindegy lényegtelen úgyse látod be..
  • LMG123
    #19063
    Azért, mert óránként beírod a kérdésedet, még nem fog hamarabb válasz érkezni rá. Másrészt ha nem csak azon járna az eszed, hogy óránként feltedd a kérdést, hanem például azon, hogy visszagörgess 1-2 oldalt a fórumon, akkor még csak a kérdést se tennéd fel...ez itt egy fórum, ahol nem lóg mindenki a nap 24 órájában, hogy a te kérdéseidet várja és egyből válaszoljon rá!!!
  • Alias Pingvin
    #19062
    Hogyan lehet a játékba magyar pénzt és jegyeket csinálni/tenni?
  • gylacus
    #19061
    Nagyon jó a Berlin 2012 csak egy kicsit memóriazabáló :D
    amúgy nekem nem írt ki hibát....
  • vikimaki1
    #19060
    OFF:Köszönöm!
  • atty707
    #19059
    Bal oldalt a van egy fekete doboz. Nyisd ki a tetejét, és voila ott van a menetrend, az ibis. Kattints rájuk, és a helyükre kerülnek.
  • vikimaki1
    #19058
    Szia! És hol van az IBIS a 263-ban?
  • atty707
    #19057
    Kiraktam a Berlin Spandau 2012 pályát a hiányzó objektumokkal együtt az oldalamra.

    Frissült továbbá az Ikarus 263 "Ultimate" is, hamarosan elkészül a manuális váltós változata is.
  • Alias Pingvin
    #19056
    Jó reggelt!Azt szeretném kérdezni,hogy hogyan lehet a játékba magyar pénzt és jegyeket rakni be?Előre is köszönöm
  • generalGGabe
    #19055
    Mint lentebb írtam, nem adom ki, míg nincs teljesen kész.
    Amikkel még gondom van:
    -Kétoldalt a viszonylat táblák nincsenek még meg.
    -A hátsó kocsiba az utasok nem szállnak fel. Ha kijön a csuklós busz, remélem azzal meg fogom tudni oldani.
    -Sajnos arra ötletem sincs, hogy hogy lehetne megoldani, hogy az utasok a megfelelő oldalon szálljanak le. Mos csak jobb oldalt szállnak le és fel, mindegyik ajtón.

    Ha elkészülök vele teljesen, gondolkodom rajta, hogy megcsinálok egy ezrest is, ami nem nagyon tér el ettől.


    Sajnos most kicsit belassultam a pálya készítésével, mert 9 hónap után sikerült végre munkát találnom, és immáron két hete villamosvezetőnek készülődök. Elég sokat kell tanulni, rengeteg az elmélet, úgyhogy most nagyon arra koncentrálok.
    De ahogy készül a pálya, úgy fogok majd feltölteni róla videókat, képeket. Elkészült amúgy a 147-es vonala is, csak a menetrendet kell még megcsinálni hozzá. Úgy terveztem még anno, hogy nyáron kiadom, de szerintem ha a karácsonyi fa alá fog bekerülni, azon sem fog bánkódni senki. Számomra a lényeg, hogy minnél élethűbb legyen a pálya. A másik fórumon egyből felismerték, hogy ez a Görgey-István út sarok. És ez nagyon jó visszajelzés, ha ennyiből fel lehet ismerni.
  • matesz19
    #19054
    Köszi a választ, du. ki is próbálom. :)
  • hungaryws
    #19053
    Akiknek megvannak a hiányzó fájlok az legyen szíves töltse fel valamelyik tárhelyszolgáltatóra. Előre is köszönöm.
  • hungaryws
    #19052
    Mind a két opcióval próbáltam, de akkor sem akart elindulni.
  • LMG123
    #19051
    Új pályát mióta indítunk utolsó szituációval? :D
  • hungaryws
    #19050
    Köszönöm, de sajnos nem indul.
    Ezeket nem találja a játék, pedig a ADDON_SimpleStreets fel van telepítve.




  • olimano2222
    #19049
    nem kell fenn lennie és az alap pálya spilenesei-és objectei vannak !
  • olimano2222
    #19048
    Nagyon jó lett a pályád ! sok járattal bátran ajánlom mindenkinek ,sok féle és változatos járat :) jó lett
  • matesz19
    #19047
    Ehhez kell valami pályának fent lennie az alap berlin spandau-n kívül? Vagy ez egy külön álló pálya rész? :)
  • Brad33
    #19046
    Üdv!
    Elkészültem a berlini pálya távolsági járatával. Mivel ez az első ilyen munkám, kicsit rövidke lett, és valószínűleg nem is egy hű-de-nagyon-jó járat, de legalább most már ilyen is van Berlinben! :) Kisebb hibák előfordulhatnak, de azért igyekeztem mindent kijavítani.
    Íme:
    Berlin Spandau 2012 V1.7
  • Robi546
    #19045
    Ok,köszi egyszer megpróbálok egy ilyet össze dobni. :D ;)
  • atty707
    #19044
    sima joystick van benne, xpadder programmal vezérelve. bővebb leírás:
  • Robi546
    #19043
    Bár az a sebváltó engem érdekelne azt hogy csináltad meg hogy rendesen felismerje a gép abban van benne egy alaplap vagy valami vagy hogy van az ? :D
  • Robi546
    #19042
    A qrva,eszem f.szom megáll :OO Ez rendesen működik ? Nagyon de nagyon cool lett ha működik a váltó,kuplung meg minden. :) Nagy GRAT! :)
  • GMI
    #19041
    Most akkor szabad a 263-as Ikarushoz módosításokat csinálni?
  • Zoliikp
    #19040
    Kötözködök veled:
    én még piros fog-gyemet nem láttam.

    Olyat már igen, ahol a szöveg piros színű volt, de egyébként....

    Magát az egységet elkészítetted már?
    Mert a piros betű egy egyszerű színkóddal megoldható...
  • fiat126
    #19039
    Láttam a vidit.De mikor most megláttam megörültem neki mert Vasúti járműszerelő a szakmám és nosztalgiaként érintett a dolog.
  • Routeres
    #19038
    Emlékszem tavaly, mikor nekiállt, feltettük az első vidit róla. Pár nappal rá, már a friccek is jöttek a villamosos videókkal. :)
  • fiat126
    #19037
    Ja értem.Akkor megvárom még kiadja.Amúgy nagyon tetszik csak így tovább.Gratula hozzá.
  • vikimaki1
    #19036
    Bocs, de a válasz: Ő csinálja, nincs még kész, nem lehet letölteni!
  • fiat126
    #19035
    Sziasztok!
    Te csináltad a villamost vagy le lehet tölteni valahonnan?
  • fghjk
    #19034
    Valaki nem tudja, hogy lehet piros fokgyemet rakni belülre a mercedes-new-ben?
  • generalGGabe
    #19033
    most egyenlőre még nincs teljesen kész, de majd a táblán a saját járatszám lesz olvasható, pont mint a buszoknál.
    És mint már egy régebbi videón látszik, az utasok fel-le szállnak. Remélem mielőbb kijön a csuklós busz, akkor biztos leszek benne, hogy megoldom a hátsó kocsiba való felszállást
  • szabii98
    #19032
    ez nagyon cool!
  • generalGGabe
    #19031
    Jár a villamos Újpesten már :-D