63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • bemki
    #19110
    Köszi!
  • vikimaki1
    #19109
    Itt mindenki le tudja tölteni.
  • Routeres
    #19108
    Ebben reménykedek én is. :)
  • bemki
    #19107
    Sajnos nem. Próbáltam proxy oldalakat is, de mindenhol ezt az ip-t dobja fel. Az enyém sem ez az ip.
  • gabor514
    #19106
    Ennek ellenére remélhetőleg a készítője megcsinálja rendesen a buszt és kiadja majd.
  • kem001
    #19105
    Régebben regisztráltál, próbáld megnézni jelszóemlékeztetővel
  • bemki
    #19104
    Valaki aki regisztrált, megadná a download linket ami hivatkozik a fájlra.
    Nem tudok regisztrálni, mert egyfolytában ezt dobja ki:
    'It appears that there is already an account registered from this ip address, 178.63.252.32!'
  • atila4
    #19103
    "Mindezek ellenére a 3ds max egy nagyszerű unaloműző alkalmazás, jobb, mint bármelyik játék jelenleg fent a gépen."


    Szerintem is
  • Routeres
    #19102
    Így csináltam eredetileg. A box objekttel jó volt, de a rectangle objektnél már előjött a hiba. Ügyködünk rajta még, hátha rájövünk a titok nyitjára. Mindezek ellenére a 3ds max egy nagyszerű unaloműző alkalmazás, jobb, mint bármelyik játék jelenleg fent a gépen.

    Más:

    @gabor514:
    Nem éppen. A leaked nem azt jelenti, hogy hivatalosan, a készítő beleegyezésével adták ki a buszt. Az ilyenek miatt megy a hiszti a hivatalos fórumon. Röviden: a busz lopott. Playglobe-ék keverik a szart megint.

    Fogd fel úgy, hogy ami a Hivatalos fórumon nincs kint, az nem is létezik. (Vagy nem tették ki, de ami késik nem múlik.)
  • gabor514
    #19101
    Csak regisztrált tagok tölthetik le.
  • bemki
    #19100
    Hogyan lehet letölteni? Nekem azt írja, hogy nincsen meg a kellő engedélyem a letöltéskezelő használatához. :S
  • gabor514
    #19099
    A lényeg az, hogy utasokat lehet már vele szállítani, és az ibis, meg az utastájékoztató is működik rajta. A kamera nézeteken lehetne mit változtatni.
  • interstart
    #19098
    Hello! A problémádra tudok egy elméleti választ, de majd a tutit úgyis megmondják a nagyokosok ;).

    Azt az elemet, amire a szöveg kerülne, azt duplázd meg és amin a szöveg lesz, azt hozd egy picit előrébb. A hátsó táblát pedig úgy csináld meg, hogy arra ne kerüljön szöveg, csak a tábla alap, fehér textúrája.

    Remélem tudtam segíteni :)
  • kem001
    #19097
    Eddigi hibákat amiket találtam: ablaktörlők hülyén mozognak, a kinyitható dolgok elég furán néznek ki nyitott állapotban, és még utasokat nem is szállítottam vele
  • ikarus 280 BPI
    #19096
    Akkor gondolom ezt az "új" masinát,nincs is értelme leszedni... Kár pedig jól néz ki...
  • kem001
    #19095
    Kipróbáltam, de nem tud beolvasni néhány o3d fájlt..
  • Routeres
    #19094
    Leaked...

    Még csak nem is hivatalos. Honnan lopják a Playglobe-osok a buszokat?

    A szitu ugyan az, mint a Lion's City-nél....
  • gabor514
    #19093
    Solaris Urbino 12 BETA LEAKED
    Új beta alacsonypadlós busz jelent meg letöltés itt
  • omsidriver
    #19092
    Készül a Dél-Buda pálya is.
    képek
    http://imageshack.us/photo/my-images/137/ulaszlo1.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/826/ulaszlo2.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/804/ulaszlo3.jpg/
  • Zoliikp
    #19091
    Magát a pedált sehogy, mert olyan csatlakozó-átalakító nincs...

    De ha figyelmesebben elolvasod a hsz-t, akkor le van írva, hogy mindkét egységet (kormány+pedál) ráteszed, majd az OMSIban úgy konfigurálod, hogy ez egyiket teljesen, a másikról pedig csak az egyik pedált rendeled hozzá...
  • Ikarusfan
    #19090
    És a pedált hogyan kötöd a gépre? Szerintem nincsen a PC-knek olyan bemenete, amire egy pedált csak úgy rátudnál kötni. Itt nem arról van szó, hogy van egy plusz kormányod, amit szintén rákötsz, csak a pedál.
  • Erlau Trans #19089
    OFF: a tanfolyamon még mindig bruttó 50-60 ezerrel szúrják ki a delikvens szemét, majd' egy évig?
  • Erlau Trans #19088
    Méricskélés és barkács nélkül is megy az. Valóban kell hozzá egy kiszuperált kormány, aminek elég ha a pedál része működőképes. Ugyanis az OMSI egyszerre tud kezelni több játékvezérlőt (így használok én 4 különböző eszközt hozzá...).

    A kuplungnak használt eszközt úgy kell kalibrálni, hogy függőleges tengelyen legalul legyen, így egy pedál teljesen kinyomva áll be nulla pozícióba. Az omsiba ezt a pedált kell megadni kuplungnak, majd az inverzre katt ,így elérjük azt, hogy a pedált teljesen kinyomva ne az origoba legyen.....

    Ennyi... nem kell barkácsolni, méregetni... az így feleslegessé vált kormánykereket meg félre tenni, vagy ha nem zavar akkor oldalra kitenni valahová és használhatod a gombjait...
  • atila4
    #19087
    Lehet a konvertálással van a baj, ha nem akkor jelöld ki azt a részt és nyomj a modellező programban egy Flip nevű cuccot :)

    Szerintem az lesz a baj.
    (3ds max-ban modellezek én, ott ez a neve)
  • Robi546
    #19086
    Jah oké.
  • Ikarusfan
    #19085
    Gondoltam, hogy nem Logitech pedálról van szó, csak azért írtam, mert annak van. A pedál joystickhoz forrasztásán kívül nincs ötletem (ezt se én találtam ki).
  • Routeres
    #19084
    Nos, nagyba ismerkedek a modellezéssel, de előfordul néha, hogy egy hátráltató tényező miatt nem halad a dolog. Ilyen hátráltató tényező pl. a képen látható jelenség. Kérdezem a hozzáértőket, mi okozhatja vajon?

  • Robi546
    #19083
    Jah de nekem nem a kormány a Logitech hanem a Joystick azaz "sebváltó" a haveromnak meg talán van kormánya,attól el kérem ha oda adja és az lesz a kuplung.
  • Ikarusfan
    #19082
    Logitech-hez biztosan van, de valami 6-7000, tehát én ezt az utat nem választanám. Ajánlom figyelmedbe Atty707 ezen hsz-ét.
  • halaszfi
    #19081
    Lenne.
  • Robi546
    #19080
    A Kormányhoz illetve pedálhoz van olyan "átalakító" ami USB-re alakítja azt amilyen a pedálnak a csatlakozója ? Mert 1 kormányba 1 csatlakozó mehet és akkor ha lenne olyan át alakító a másik pedált is beszúrnám USB-re és a kuplung is jó lenne. Ezt hogy lehetne megcsinálni ? Választ előre is köszi.
  • gylacus
    #19079
    Routeres: nekem tetszik!
    (tehát igen :D)
  • Brad33
    #19078
    Köszi, örülök, ha tetszik:)
  • Robi546
    #19077
    Oké,nagyon szépen köszi a segítséget majd meg próbálom. :)
  • atty707
    #19076
    nem
  • atty707
    #19075
    szétszeded a joystick-ot, és a visszahúzó rugót "kioperálod" belőle
  • kem001
    #19074
    Szerintem lenne, legyen akkor már élethű
  • Routeres
    #19073


    Lenne igény egy ilyen BKV tábla pack-ra, vagy megfelel a mostani, még a dohánytábla nélküli verzió is?
  • Robi546
    #19072
    (Bocs a 2x posztért)
    Kellene egy kis segítség, van nekem itt egy Logitech Attack 3 Joystickom (Google képekhez beírjátok és meglátjátok milyen) arról ha levenném magát a "Joystickot" azaz a kart és rá raknám a manuális váltót mert az van itt (Nem Ikarus,Skoda Forman de az is jó :D)na és azt kellene megoldani hogy ha például be teszem 1-esbe akkor ott maradjon tehát "ne ugorjon" vissza a joystick,ezt hogy lehetne megoldani ? Előre is köszi a segítséget.
  • Robi546
    #19071
    lol ez az Xpadder működik, Easy Touch ET-2034 Speed Force kormány + Logitech Attack 3 Sebváltó + kuplung,nem rossz csak meg kell szokni de lesz ez jobb is majd,rendes sebváltó. ;) Ha lesz rendes sebváltó meg kuplung valahogy akkor fogok felrakni képet. :D