63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • atty707
    #19191
    Miért rossz a link? Most jön le mindkét állomány.
  • Tirdi
    #19190
    Köszi!
  • tuningmark
    #19189
    Üdv.

    Valaki a MAZ-hoz tud egy működő linket adni? Az omsihu-s rossz.
  • rarma
    #19188
    Nem tudd valaki egy olyan játék video recorder-t, mi nem nem lassítja annyira a játékközbeni felvételt. Fraps, és camstudio-t már probáltam.
  • Zoliikp
    #19187
    Rossz helyen kerested...
    Itt megtalálod:
    http://data.hu/get/5135169/templates.zip
  • Tirdi
    #19186
    Nem találok. Windows keresővel is megpróbáltam (beírtam .xml) de az se talált.(az egész omsi mappán belül)
  • matesz19
    #19185
    OFF: Rendben, én nem tudtam, akkor nem szóltam.
  • Robi546
    #19184
    Na végre elkészült a H-Shifter a kuplung az vagy holnap lesz meg vagy később de nagyon jó,úgy működik minden ahogy kell. :) Képek csak holnap este lesznek. ;)
  • fiat126
    #19183
    Köszi
  • atty707
    #19182
    OFF: Nagyon jól tudom. Azért van ilyen dátummal, hogy normális sorrendben jöhessen az üdvözlő, és 7-zip cikk után kiemelten...
  • Zoliikp
    #19181
    A Move Pivot Point gomb aktíválása után a kép szerint "felviszed" a pivotot, majd egyszerűen leolvasod a pozíciót a tulajdonság panelen...


  • fiat126
    #19180
    Sziasztok!
    Tudnál segíteni abban,hogy ez a kormányoszlop egyben van és amit bejelöltem annak hogyan tudnám meg a középpontját?Mert az irányjelző kart csinálnám de mindig össze vissza ugrál.És nem úgy ahogyan kéne.(gondolom hasonlóan kell megcsinálni mint a mutatok mozgását?) Vagy ha van valami ötleted nyitott vagyok rá?
    [IMG][/IMG]
  • matesz19
    #19179
    OFF: @ atty707: Nem kötözködésként mondom csak mint észrevétel. Az omsihu.wordpress oldaladon, 2011-12-17. dátum van az Ikarus 263 “Ultimate” előtt. Gondoltam jelzem nekedezt az apró hibát.
  • ekepista
    #19178
    az omsi adon managert hogy kel használni légyszi segítsetek
  • Zoliikp
    #19177
    Kell lennie a MAN-okhoz, -az újabb buszok közül is néhánynak-, xml kiterjesztésű fájlnak, azt keresi...
  • Tirdi
    #19176
    Ilyenkor mi a baja a HOF Creatornak?
    [IMG][/IMG]
  • kem001
    #19175
    Innen, de legközelebb használd a keresőt az oldalon!
  • kem001
    #19174
    Sebességbe tetted, felengedted a kéziféket? Ha jól emlékszem kis időt várni kell a busz indítása után
  • ekepista
    #19173
    valaki lenne szives meg mondaná honét szedjem le abad kinzu pályát
  • sirenato
    #19172
    Nincs benne sebvátó, amúgy meg már mindent ki próbáltam és,csak a motor pörög fel.Am hol laksz?
  • rajenmax
    #19171
    OFF:van
  • kem001
    #19170
    Tedd üresbe először és utána add rá a gyújtást, majd indítsd el M-el
  • sirenato
    #19169
    aha
  • kem001
    #19168
    OFF: Teljesen egyet értek veled, meg egyébként is ez off, miért nem teszi abba?
  • kem001
    #19167
    Billentyűzettel próbálod?
  • vikimaki1
    #19166
    Ment a privát üzenet, de ne zavarjon.
  • atty707
    #19165
    OFF: Matematikai kérdés: Szerinted mennyi a valószínűsége annak, hogy aki az elmúlt két órában az oldalon járt, az szegedi legyen? Legyél türelmes, és nem kell telespamelni a topikot a kérdéseddel! Ha nincs türelmed, kezeltesd magad!
  • vikimaki1
    #19164
    N betű, gyújtás, motor, Tab(kuplung) 2-es billentyű, majd Kuplunk és 3-as.
  • sirenato
    #19163
    Van valaki aki szeged könyékén lakik?
  • sirenato
    #19162
    Köszi! DE nem jött össze!
  • bence099
    #19161
    Köszi :D
  • vikimaki1
    #19160
    Gyújtás, motor, kézifék, sebességbe rakod(D).
  • Robi546
    #19159
    oks,köszi.
  • Ikarusfan
    #19158
    Azt hiszem a rükverc, az üres, meg 1-5-ig vannak beállítva a fokozatok. Úgy állítsd be, ahogy kézre áll neked. Mindenesetre ha véletlenül félreváltasz, simán lefullasztja a motort, tehát érdemes az indító fokozatoktól messzebb rakni.
  • Robi546
    #19157
    Pff,így senki se fog hamarabb válaszolni neked ha többször ki írod. -.-
  • sirenato
    #19156
    Sziasztok!Két kérdéssel fordulnék hozzátok! Egyik az ikarus263(amvátlós)-sal hogy lehet elindulni? A másik pedig van valaki aki szeged könyékén lakik?
  • Tirdi
    #19154
    Sziasztok! A LAZ LF12-vel hogy lehet elindulni?
  • Robi546
    #19153
    Ikarusfan még azt szeretném kérdezni hogy te a R azaz rükvercet hogy csináltad ? Mert Xpadderben csak 8 Way van itt és te ott hogy állítottad be hogy úgy legyen a rükverc ? Előre is köszi ha segítesz.
  • Robi546
    #19152
    Sry a 3x posztért de már jó lett. :) OMSIban a Controller Configál át kellet állítani a Throttle helyett Clutchra.
  • Robi546
    #19151
    Na de várjunk most nekem van itt egy fék meg egy gáz pedál de ha a kuplungot be akarom állítani az OMSI-ban akkor nem érzékeli,miért ? Ezt is valahogy meg kell csinálni Xpadderben vagy hogy ?