63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • dgufoplast
    #20120
    Nekem nincs meg de valaki fel rakta ha jó emlékszem de nem tudom ki majd jelentkezik az illető ha meg van még valakinek
  • bmwcrash
    #20119
    Hali!
    dgufoplast ikarus 280 le lehet tölteni valahonnan?
  • Frenklin737
    #20118
  • kem001
    #20117
    Írj be egy rendszámot, bizonyos buszoknál ahol kiválasztod a buszt jobb alsó sarokba kell beírni
  • Frenklin737
    #20116
    Az Miért Van Hogy Ha Kiválasztom A Buszt Azt Írja ki hogy állítsa be a jármú típusát
  • alexander1993
    #20115
    Hogy lehet beállítani, hogy a 263-as csöngője addig szóljon amíg be nem csukódott az összes ajtó?
  • Zoliikp
    #20114
    Plusz még kapott előre egy kiegészítő táblát, és a műszerfalon az ajtó nyitó/záró gombok külön mozognak, és jelzik az ajtó állapotát.
    Igaz, hogy billentyűzetről még nem a megszokott módon lehet működtetni, de lejjebb van már megoldása...
  • matesz19
    #20113
    Festhetővé vált és pár új hangot kapott asszem.
  • Apocalipto
    #20112
    Mi változott az új 263asban?
  • bence099
    #20111
    Valaki nem csinál egy automata váltót a új Ikarusnak ?
  • longhaul
    #20110
    Börzsönyi települések: Nagyoroszi
  • Robi546
    #20109
    Okés,na ez nagyon jó ötlet. :) Valamikor elkezdem de ha el kezdtem és már "alakulóban" lesz akkor rakok róla képet bár az még soká lesz,úgy kb. június végén amikor elkezdem. :) Nagyon szépen köszi az ötletet! :)
  • seresa
    #20108
    Szia !

    Egzotikus park-körjárat.

    A név elárulna mindent. Egy egzotikus zöldségben vezeted a busz, melyben családi házakat rejtesz el a növényesben. És egy békés kis település járatát valósítod meg. Mondjuk két kisebb állomással, amelyről ebbe a kert-településre összesen egész nap 2 autóbusz jár. A két kisállomáson létrehozol egy megállót,melybe az a buszjárat fut be, ami a nagy-nagy belváros közepéről érkezik, és innen átszállással tudnak továbbközlekedni a békés település lakosai... Madárcsicsergés,nyitott ablakok, kellemes hegyi levegő , élvezet a vezetés :))


    Én is szeretnék idővel egy pályát alkotni, és ilyen elképzeléseim vannak.
  • Robi546
    #20107
    Meg addig el se kezdem amíg nem lesz kész a saját Splineom tehát amíg nem tudom be tenni úgy a játékba hogy működjön addig nem kezdem a fiktívet mert azt már saját splineal szeretném készíteni meg először meg csinálom a Slovakia mapot és majd aztán. :) Csak előre meg kérdezem hogy mi legyen a neve. :D
  • Robi546
    #20106
    Nem,miért ? :D A Slovakia map nem soká kész a fiktívet meg pedig el se kezdtem. :D
  • TheSosy
    #20105
    Nem lesz kicsit sok a pálya tőled?:D
  • Robi546
    #20104
    Hali!
    Fiktív pályát akarok készíteni,nincs is semmi baj csak nem tudom hogy mi legyen a neve. :D Valaki nem tud valami jó nevet ? Mert nincs ötletem. :S Előre is köszi!
  • Robi546
    #20103
    Nagyon jó lesz! :D (Y)
    Ezt a képet amúgy hogy csináltad így fentről,editorból ? :D
  • kuhnzsolt
    #20102
    Így már megfelel? Pontosan, csak a lényegre tér ki, viszont érthető!
  • adam993
    #20101
    OFF:A magyar nyelvben nincs "de viszont".
  • kuhnzsolt
    #20100
    Pontosan, csak a lényegre tér ki! De viszont érthető!
  • bpyfan
    #20099
    OK köszi! Remélem minél hamamarabb!
  • Brad33
    #20098
    Ez egy kicsit részletesebb. Én ebből tanultam meg, de amennyire belenéztem, az általad linkelt ennek lehet egy rövidített, magyarosított verziója.
  • BPO193
    #20097

    Az ígért videó :)
  • adam993
    #20096
    Igaz.:D
  • BPO193
    #20095
    Helló mindenki! Már csak percek kérdése, és érkezik a 166A vonalról a videó :)
  • omsidriver
    #20094
    Az IK 263 v0.8.7-ben mit kell átírni ahhoz, hogy addig szóljon az indulásjelző, amíg becsukódik az összes ajtó? Előre is köszi.
  • Routeres
    #20093
    Kemence tervbe van véve. :)
  • kuhnzsolt
    #20092
    Falu név: Kemence, Diósjenő,Hont.
  • fghjk
    #20091
    Köszi
  • LMG123
    #20090
    Lesz majd olyan 263-as is, ezek most fiktívek...
  • Routeres
    #20089
    Szénáspuszta még csak a Börzsöny közelében sincs.

    Ha már Börzsöny a pálya neve, akkor illő lenne börzsönyi településeket beletenni, nem? :)
  • adam993
    #20088
    Szénáspuszta létezik.
  • Routeres
    #20087
    Egy kivételével az összes településnek valós nevet szeretnénk adni.
  • adam993
    #20086
    Falunév ötlet. Felül van egy picike -ha jól látom- faluszerűség. Arról rögtön az Alsószénás jutott az eszembe.
  • bpyfan
    #20085
    Meg tudnád csinálni a HV-s festés mellé hogy a rendszáma HLF-947 legyen?Pont az én városomban van a HLF' magon jó lenne. Ne és a ajtók fölötti kiírás sincs rajta.
  • kuhnzsolt
    #20084
    http://data.hu/get/3583527/utvonal_omsi.doc


    Én ez alapján tanultam meg pályát csinálni!
  • fghjk
    #20083
    Nem tud valaki, olyan pályaépítési leírást, amiben a megállókkal a buszúttal és a menetrenddel foglalkoznak?
  • generalGGabe
    #20082
    annál azért több. hát, lesznek részek, ahol lehet huzatni majd, de lesz egy-néhány hely, ahol bizony meg kell bírkózni az emelkedővel. :-D
    Egy helyi járat lesz, az biztos, és szerintem a pálya elbír legalább 4-5 helyi járatot is.
  • matesz19
    #20081
    hmm de jól néz ki, amint látom lehet majd rajta húzatni a buszt is rendesen. És hány járat lesz a pályán kettő, három?