63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Plett
    #19960
    Szerintem már nem fogják módosítani a megjelenési dátumot amíg nem lesz tuti...
  • matesz19
    #19959
    OFF: Akkor most végül is mikorra is várható az OMSI?? Mert az 576 oldalán azt írják hogy Megjelenés: 2012.05.31. De még mindig előrendelhetőként van kint és nem raktárként...
  • Zoliikp
    #19958
    Innen:
    http://dl.dropbox.com/u/54960859/Bad%20Kinzau%20Remover.exe
  • ekepista
    #19957
    és ezt aremover progit honét szedjem le
  • Zoliikp
    #19956
    Célszerű azt használni.
    De előtte le kell törölni a régi, 1.0-ás verziót, amihez készítettek egy kis remover progit is.
  • Zoliikp
    #19955
    Nos, megpróbáltam, de megmakacsolja magát.
    Amint manuálisan kiveszem azokat a sorokat, amelyekre debug hibákat ír (118 db), valamint a valamiért sokszorozódott megállókat (Heerstr/Wilhelmstr), majd 60kB lesz a mérete, viszont a hof_creatorban nem jelenik meg az útvonal.
    Bármit változtatok, a hof_creatorban, a mentés, vagy mentés másként hatására megduplázza az eredeti méretet...
    A játék viszont megjeleníti, viszont falsch route-t jelez...
  • ekepista
    #19954
    sziasztok ha badkinzu ketes pályát akarom fel telepíteni az omsiba akor szerintetek használjam az omsi adon managert hozá
  • kem001
    #19953
    Úgy néz ki, hogy megjavult 1500 MB-al a játék, szóval szeretném megköszönni a segítségeteket Routers és Zoliikp!
  • ekepista
    #19952
    sziasztok ez ajelcz 272 es busz elfog készülni az omsiba vagy ha má elkészült akor letölthető valahonét
  • rarma
    #19951
    Na akkor mégegyszer a videó.
    JELCZ 272
  • rarma
    #19950
    A Youtube-on találtam.
    JELCZ 272
  • Routeres
    #19949
    OFF: Epic win!
    De a csillagászati nyár csak június 22-én kezdődik.
  • TheSosy
    #19948
    OFF:Hát akkor legyen az enyém a NYÁR 1. kommentje
  • matesz19
    #19947
    OFF: hmmm látom sok embernek tetszik a 2. hang :P eddig 20 like :P :D
  • Brad33
    #19946
    Rendben, köszi!
  • Brad33
    #19945
    Érdekes...akkor nem igazán értem, hogy másoknál miért nem működik.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azóta egy kicsit babrálgattam vele, bár új járat nincs benne, de apróságokat javítottam rajta. Ha esetleg kell, szívesen feltöltöm. (Pár objekt módosítása, menetidők kozmetikázása, meg menetrendek módosítása van benne, hogy ne torlódjanak annyira a buszok, főleg Staaken állomáson.)
  • Zoliikp
    #19944
    Azt, hogy mitől lett a hof-fájl majd az 5x-e, azt látom, de a megoldhatóságát csak holnap nézem meg, most már késő van...
  • Zoliikp
    #19943
    Meg van mindkettő, de az utoljára feltett, és működő verzióban benne van a 8, 87 járat...
  • kem001
    #19942
    Ja és 2008-as beállításokkal
  • kem001
    #19941
    1000-en nem működik, 1500-on viszont igen
  • Brad33
    #19940
    Megkérdezhetem, hogy melyik verziót töltötted le utoljára? A 87-es járat már benne van? (Mert többeknek ez már nem működött).
    Illetve a HOF fájlról jutott eszembe két kérdés:

    - mostanában 1-1 apró módosítás után is kb. 2x-esére nő a HOF fájl mérete. Ez mitől lehet?
    - illetve azon járatok esetében, amelyek megállnak egy bizonyos megállóban (konkréten Heerstr/Wilhelmstr), az IBIS-be több 10x bekerül ez a megálló, és vagy egyesével kitörlöm a HOF Creatorban, vagy újra meg kell csinálnom a járatot. Erre esetleg van valami ötleted?

    Köszi az eddigi ötleteket és örülök, ha tetszik a pálya.
  • vikimaki1
    #19939
    OFF: *akinek, no annak
  • Zoliikp
    #19938
    Nagy pályának számít.
    Ezért az alap beállítások között kell nézelődni.
    Előbb válassz egy régebbi, mondjuk a 2008-as beállítást, ha azon elindul, hiba nélkül betölt, akkor lehet változtatni, és saját néven elmenteni...

  • Routeres
    #19937
    Pár hozzászólással korábban 1000 MB-ot írtam neked, annyi nekem bőven elég, még sosem használt 700-800 MB-nál többet.
    De mivel ez a videokártya memóriájának a felhasználására vonatkozik, így max. annyinak van értelme, amennyi VRAM a vidkarin van.

    Egyébként ilyen velem az Editorban fordult elő, még a boldog békeidőkben, amikor Kispest épült.
  • vikimaki1
    #19936
    OFF: Nem ír ki. De mindegy most már aki annak küldtél linket jó lett neki úgyhogy ez tárgytalan.
  • kem001
    #19935
    Mennyire érdemes állítani egyébként?
  • kem001
    #19934
    Sajnos legnagyobb baj itt az, hogy hiába van 4 magos processzorom, egyszerűen nem használja ki a játék.. Beállítottam 1500 mb-ra textúra méretét, és most betöltötte rendesen úgy néz ki..
  • Zoliikp
    #19933
    Ha az aláírásodban szereplő felsorolás a géped valós konfigja, akkor sajnos nem a pályában van a hiba...

    Az enyém szerényebb kivitel, ennek ellenre betölti.
    Igaz, hogy közben félig elszívhatok egy cigarettát, de működik...
  • Zoliikp
    #19932
    OFF: Őszintén megmondom: nem tartom fontosnak a szavazást...
    Hidd el, hogy lesznek olyanok, akiknek "nem ez, miért a másik" hoozászólása is lesz.
    Készüljön el, majd kiderül a "vallatásnál", és készítenek maguk, és mások kedvére egy hang-modot...
    Egyébként pedig mindegyik jó...
  • kem001
    #19931
    Egyszerűen nem hiszem el, bármit csinálok, nem tölti be normálisan a pályát..
  • Zoliikp
    #19930
    Azt nem tudom, ki, hogy telepítette, nálam működik.
    Köszönöm is a munkádat...

    Ha megfogadják a tanácsomat, akiknél nem működik, az előző verziós mappát töröljék le, majd másolják be az újat.
    Tehát ne másolják rá a régire.
    Érdemes megnézni azt is, hogy az általad készített verziónak pl. több, mint kétszerese a hof fájl mérete. A neve ugyan az, lehet ez is problémaforrás...
  • Brad33
    #19929
    Próbáltam feltölteni a Berlin Spandau pálya továbbfejlesztett változatát, de a letöltés után másnak valahogy nem akar elindulni. Elvileg a menetrendekre panaszkodik az OMSI (ha jól értettem főleg arra, amiben van 'ö' betű), de nálam minden tökéletesen működik, illetve a korábban feltöltött verzióknál nem volt semmi ilyen gond (pedig az 'ö' betűs fájlok már akkor is léteztek). Nincs valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond? Előre is köszönöm!
  • BPO193
    #19928
    Nyári szünetben valószínüleg elkészül, már időhöz kötetlen mondom, mert ezt se tudom biztosra mondani.
  • Tirdi
    #19927
    Az ikarus 405-tel mi van?
  • Tirdi
    #19925
    OFF: Én is szavaztam, másodikra. 9.vagyok
  • BPO193
    #19924
    OFF:Eddig a második vezet :D
  • matesz19
    #19923
    OFF: Meg volt, szavaztam :P
  • BPO193
    #19922

    Sziasztok! Akinek van youtube csatornája, és érdekli az OMSI-ba készülő Ikarus 412-es, az szavazzon a lájkjával, hogy melyik hangot hallaná legszívesebben a buszban. A kommentekre kell rányomi, szerintem a leírások alapján elég érthetőek, hogy melyik-melyik.
  • Zoliikp
    #19921
    OFF: Megkérdezném, hogy egyébként valami hibát nem ír ki?
    Mert ha nem figyelsz egy kicsit, akkor simán felülírja az eredetit, amit már tényleg nem tud megnyitni, mert sérül a fájl...
  • vikimaki1
    #19920
    OFF: De hiába.. Én is próbáltam és amit 7-zippel csomagoltak(mindegy milyen formátumban, akár .zip) nem akarta kicsomagolni a winrar