94802
  • illesgergely
    #4957
    Eddig volt egy 370Z-m, amit 130-ért vettem, most 250-et ér.
    Volt egy Audim, amit 250-ért vettem és most 400-at ér.
    Majd jött a Z4 400-ért ami ér 130-at.
    120+150-270=0 Pont egálban vagyok. :)
    Azért vettem Z4-et mert 35-ös szinten gondoltam feltuningolom, erősebb lesz mint a 370Z amit ezután eladhatok. Most az a helyzet hogy pont a Z4-nek kell mennie és a Nissannak maradnia. Főleg mert olyan tuningok vannak rajta amiket valamiért meg se lehet venni olyan erősek :D
    Nem tudom miért kellett így megkeverni a dolgokat.
    Rendőröket meg borzalmasan nehéz lerázni, állandóan jönnek megállás nélkül, tiszta Serious Sam feeling :D:D:D:D
    Versenyek is érdekesek, előbb Silvia nyert Corvette, Z4, 350Z meg még vki ellen. Utána meg valaki úgy gondolta hogy oldalirányban gyorsabban megy a Lotus, így ment előttem az utolsó párszáz méteren, közben meg karistolta a falat. Durva. Verseny végén ki is fagytam most először :S

  • Qrush
    #4956
    és az mért van h az én banneremen meg lotus elise van, amikor eladtam és csak 1 lambo-m meg 1 bmw-m van...
  • Qrush
    #4955
    Hát nekem is előrendelésbe volt, de azt kell mondjam amit te Szabi, hogy max. 2000ért... :D
  • Szabi1991
    #4954
    passz én nem vettem meg a HP-t és egyhamar nem is fogom (max amikor 2ezerért lesz)
    de elméletileg ugyanazzal az ea felhasználóval kell használd mindkét játékot, és akkor a world oldalán megjelenik valamilyen link :D
  • tutika14
    #4953
    az APB is egy EA szülemény és ugyan így mmorpg de az olyan mint a gta és annyira unalmas volt hogy nem tetszett szinte senkinek és lekapcsolták a szerverekről...
  • Csokis
    #4952
    Ahha, már jó!

    #4947-es kérdésemre valaki?
  • Szabi1991
    #4951
    nem tudom hogy járt és mi az a APB, de nagyon megutáltam ezt a fost... :(

    a frissítés hozott 1-2 apró javulást és csinált vagy 20igenkomoly rontást.. :/
  • Szabi1991
    #4950
    én látom, frissíts ilyenkor párat :)
  • tutika14
    #4949
    Szerintetek ez a játék is úgy fog járni mint az APB?
  • Csokis
    #4948
    Hé, eltünt a bannerem a nevemtől?!
  • Csokis
    #4947
    Volt ugye ez a hír! Én megvettem a Hot Pursuit-ot! Hogy tudom kikölcsönözni az Audi R8-at? Illetve miért nem kaptam meg a "Exclusive cop vinyls"-t?
  • Qrush
    #4946
    Én is azt tettem, amúgy is pont erre gyűjtöttem, de még csak 1,3 millám volt:D
  • HUN BECSEHELY
    #4945
    Én gyorsan le is csaptam rá.Vettem egyet,mielött felmegy megint az ára.
  • Szabi1991
    #4944
    SPIKE STRIP DETECTED!!!!4!4

    oké, de hol ? o.0


    aha.. pfúúúúúú
  • Krysael
    #4943
    Vicc ez az egész...200 méteren belül jött 4 pár SUV és így éljen túl az ember...
  • Szabi1991
    #4942
    ~8400 pénzem volt


    kapok ~4ezret, amiből természetesen lejön az adó.. és így lesz 10500..


    majd kapok egy jutalomkártyát, de ebből is kell adózni..
  • Qrush
    #4941
    Nekem olyan volt ma kétszer is, hogy ketten mentünk egymás ellen, mindketten bwm-vel és az ellenfél volt elől, de falnak ment, elakadt és elmentem mellett, rá kb. 10-15 mp múlva elém dobta a játék és nyert:D pedig elvileg ugye megszűnt a lag, legalábbis nagyon minimális...
  • illesgergely
    #4940
    Hú de más lett a játék a patch után. A graf, a hangok, menü, rendőrözés. És a nemrég 400 ezerért vett Z4-em csak 130-at ér :S
  • Borzgy
    #4939
    A később indulsz szisztema régen is volt, de akkor amikor laggolt az egész server. Nekem rendszeresen volt egyik nap, aztán másnap hopllálá működött.
  • Darkspell
    #4938
    Miért, T1-es kocsival mennyi esélyed van a rendted Audi/BMW/akármi ellen lv 10-en?
    Ez egy ingyenes játék, amit fizetősnek terveztek. Nem jött be, ezért a játék nagy része ingyenes, de a valós dodókért kőkemény előnyöket kapsz. Ezt vagy megszokod, vagy itthagyod a gémet.

    Egy T3-as upgrade cuccot pedig simán lehet kompenzálni megfelelő vezetői tudással. Én is vertem már Porsche-t a 370Z-mmel. Ennyi.
  • Tomy Lee
    #4937

    Maradjunk annyiban inkább kipróbálom lol
  • hpzolee
    #4936
    De érezd már a súlyt 1millió cash ből nem esett 1et len 1darab t3mas item se, ha donatolsz akkor pár ezret akkor 5kártyábol 3tuti item.Tanulj értelmezni hol van a hangsúly.Plusz 1 kicsit gondolj már bele menyni esélyed lesz azok ellen akik fognak donálni? kb nulla ez a lényege az egésznek.
  • RYO21
    #4935
    ATi kártyáknál hogy lehet még több AA-t ráerőltetni? Mert próbáltam és csak roszabb lett. (HD3850)
  • High end PC #4934
    "Tehát mitől MMO"

    Talán attól, hogy ez egy Massively Multiplayer Online játék?
  • Darkspell
    #4933
    Ezt hívják random esélynek. És ez az 'így jártál' része.
    Mellesleg partokat lehet kapni verseny végi drawokból is, nekem tegnap kettő is esett.
  • hpzolee
    #4932
    Van benne pár helyesírási hiba, de a hajnal 5nek betudjuk igaz? :H
  • hpzolee
    #4931
    Nemtudom emberek, elég vegyes érzelmeket váltott ki belőlem az 5ös verzió.Egyrészt örültem neki hogy van nagy update,nem is volt semmi baj, amíg megvettem a legjobb stuffokat a BMW-m re.Probakör stb midnen isten, csak a kamera ugrál, de gondolom azt kifogják javitani.Aztán jött a hideg zuhany: Nézem mi ez a purchase cards 50k ért? mondom meg nézem ugyis van 1,5millám pluszba.Beleforgatok elsöre beadott vlm parts 2tes kereket. Monom zsir nézzük meg mit tud.Bemegyek custom ba és látom, hogy 2x annyit tud amit nyertem, mint amit a legdrágábbért tudnék megvenni..... szoval a rohadékos kártyákkal lehet megszerezni a legjobb partokat, amihez mondjuk elég ha donálsz lovét és máris tudsz pörgetni.Ez eddig még rendben is lenne, DE elbasztam ezekre az 50k s kártyákra 1MILLIOT igen jól hallottátok 1MILLIÓT, probáltam 1 tier3 mas partot kiforgatni, és semmit nem adott, 1millio/50k az 20 forgatás. csak 2tier 2tes partos meg 1 gagyi tier est adott a többi kártyák voltak.. fogtam kiléptem :D ui.: kocsik hangja nagyon isten lett föleg bmw jé.
  • gduck
    #4930
    Pontosan! Jók az újdosnágok, lehet hogy kijavították az említett 150 bugot, de instabil lett a játék. Addig pihen amíg nem jön ki valami patch
  • Tomy Lee
    #4929
    Jól van grat,hogy ezt így leírtad!

    Tehát mitől MMO még egyszer rákérdeznék hátha..
  • RYO21
    #4928
    Itt nincsennek guildok, sőt nem arénázunk, és senki se farmol.
    Van még valami wowkockás dolog amit kihagytam?
  • Tomy Lee
    #4927
    Még nemrégen én úgy értesültem,hogy ez az mmo fizetős lesz aztán,hogy nem is lesz egyáltalán-leállnak a fejlesztéssel.Erre ide látogatok felmegyek hivatalosra azt a játék javában működik sőt free.Most komolyan F2P??
    Másik ha az akkor itt van elvileg HUN Guild.Valahogy nagyon kiváncsi lettem az egészre légyszi v.ki írjon pár dolgot maga a multi részéről thx!
  • janihunk
    #4926
    Az szép, legalább nem vagyok ezzel egyedül. Már kezdtem félni hogy megint win7 reinstal de akkor úgy látszik nem az a ludas.
  • illesgergely
    #4925
    Visszaszámlálás előtti indulók voltak már nekem is, sőt olyan is hogy páran a 2. (!!!!!!!) körbe kapcsolódtunk be, a többek már mentek egy kört amikor mi elkezdtük a versenyt. Mi mentünk egy kört így, utána meg letelt a 60 másodperc, esélyünk se volt nyerni. :)
    Jóval lassabb autóval is vertek már el, kb. alap silvia vs full tuning 350z hiba nélküli vezetéssel, sose értettem ezeket.
    De a legjobb tényleg az hogy vezetek, nincs előttem senki, erre beérek és kiírja hogy 2. vagyok az volt eddig a csúcs.
  • Psychedelic #4924
    Valaki tapasztalt már olyat, hogy 2x erösebb az autoja mint az ellenfélé, az ledaral mindent a palyan, nekimegy minden autonak megis keptelenseg utol erni, aztán egyszer csak csattan a falnak az ellenfél, elhuzok melette, majd egy fel korrel kesöbb azt latom, hogy a minimapon megjelenik egy jel csak epp nem a palyan hanem a semmi közepén, majd szépen közelit az ut fele és egyszer csak megjelenik elöttem tobbszaz meterre, és nyeri a versenyt? Ma ez már a 2. ilyen ember volt, aki silviaval veri a lotusom ilyen modon. Olyat is tapasztaltam már, hogy vki már akkor elindult amikor a visszaszamlalo meg csak 3-nal járt, illetve olyan is volt, hogy benyomtak a +1 kört, de az arc az utolso helyröl befejezte a versenyt 2 kör után és több mint 1 percet vert igy mindenkire kb, ami amugy is lehetetlen lenne.

    Szoval mas is tapasztalt ilyet, illetve van vmi arrol, hogy mennyire foglalkoznak a cheaterekkel, mert el nem hiszem, hogy arra van bármilyen más magyarázat, hogy totál lemaradt ellenfél a cél elötti egyenesben megjelenik elöttem, és igy nyer, elég bosszanto a dolog.
  • HUN BECSEHELY
    #4923
    Más hiba is van,de az jó dolog.Amugy szerintem hamarossan jön egy javítás megint.
  • oO VinyuS Oo
    #4922
    Játékélmény szerintem határozottan javult de sajna ma már másodszor fagyott ki a játék. :S Eddig még sose csinálta ezt!
  • RoboKutya78
    #4921
    ha rájössz a problémára üzend meg légyszi mert szintén zenész a problémám:(

    nekem is kilép a program hibával.
    Már a hajam tépem nem tudok normálisan játszani.
  • zritya
    #4920
    Az elég sok
  • RYO21
    #4919
    Amúgy mindennek a felét kapom. A rep és a pénz is fele.
  • HUN BECSEHELY
    #4918
    20-ezer XP-lesz