94802
  • RYO21
    #4877
    Az.
  • S4sa
    #4876
    ez kajak full ingyenes játék?? :D
  • jetblack
    #4875
    Úgy érzem hogy azok a kocsik amiknek felfele ment az ára azok közül csak az elise-re mondom hogy oké megértem mert az tényleg veszett jó kocsi az EVO IX-nek az ára hogy lecsökkent az oké venni akartam 1-et hogy szarrá tuningoljam mint anno a többit De pl hogy a 350z ennyire fel lett értékelve és az RX7 meg le ez szerintem kicsit gáz
  • Csokis
    #4874
    A rendőrös üldözés kissé bugos. Elsőnek 5 másodperc alatt Evaded! Mérgemben újra nekimentem egy rendőrnek, akkor meg 5 percig kergetőztem és 5 road block-ot is túléltem, de alig kaptam érte xp-t és pénzt. Alacsony szinten ilyen nehéz fejlődni?! Nem értem.
  • Darkspell
    #4873
    Hm... A 370Z is 250k lett, pedig mikor megvettem egy hete, tuti nem annyi volt. Megéri szerintetek most akkor azt tuningolni és main kocsinak amíg nem lesz 400k egy audira vagy bömbire?
  • Darkspell
    #4872
    600k.
  • jetblack
    #4871
    A RunFLats-et meg nem lehet használni ha áthajtok egyszöges útzáron azért ez eléggé gáz próbáltam volna nyomni de nem lehetett pedig van még belőle :/ újabb bug vagy mi a fene :/
  • RYO21
    #4870
    GTR-R35 mennyibe kerül?
  • Darkspell
    #4869
    Hát, ez így elég gány lett. 3 verseny után 85% durability, 450 dodó a javítás. Eddig ment a kialttabolás, most rendszeresen lehal tőle.
    Az Elise tényleg 400k, szóval bukta. RX-7 viszont 60k. Az egész upgrade rendszer egyelőre elég átláthatatlan, nem tudom melyiket éri meg megvenni a kocsira és melyiket nem.
  • RYO21
    #4868
    Basszameg! Én meg épp azt akartam megvenni!
  • jetblack
    #4867
    Az elise 400k lett basszus :/
  • Darkspell
    #4866
    Nem, eddig nagyjából a felét kaptam a multis repnek. 3-400 mindig jött legalább (mindig nyerek)
  • gduck
    #4865
    "Hát, gyorsan mentem két single playert... 108 rep, mikor a multik 700-1300 között adnak"

    Ebben mi az újdonság? Eddig is így volt!
  • Darkspell
    #4864
    Hát, gyorsan mentem két single playert... 108 rep, mikor a multik 700-1300 között adnak. Nem tudom, ennek így sok értelme nincs.
    Traffic magnet nem látszik rajtam egyáltalán, amikor sikátoros rövidítésben megyek, össze-vissza ráng a kamera...

    Lesz még mit javítani.
  • Qrush
    #4863
    Viszont csak a felét számolja el... hmm, nem értem h van ez most..


  • Qrush
    #4862
    Kicsit rendőröztem és ez lett a végeredmény:

  • Qrush
    #4861
    Amit még elfelejtettem, ha jól értettem akkor amit vettél kártyaizét 50k-ért, abból egyet fordítottál fel?:) mert vettem én is és mind az 5 kártyát fel lehet fordítani... nem emléxem már mi volt mind az 5, de 10 nitro tuti, meg 2x10 emergency evade..
  • Qrush
    #4860
    Jah meg ez nem a kocsi összetöréséről vagy rongálásról szól... ha nem az alkatrészek elkopása, elhasználódása... és ha valamelyik alkatrész elhasználódik, gondolom megváltozik a kocsi tulajdonsága :) szóval biztos van értelme ennek is...
  • Qrush
    #4859
    Szerintem nálad van csak ilyen hiba, nálam ilyen hibák nem voltak eddig, sőt a rendőrözés kimondottan tetszik, sztem sokkal jobb lett végre nem kell 10 km-t menni 1.-es körözöttségi szinten h rendőrt találjak, jönnek folyamatosan :) és útzárak se itt ott vannak, hanem van hogy egymás után 2-3, sőt előbb olyannal is találkoztam h egy útzárnál 2 kocsi állt szembe, de 4 soron keresztül..:D az xp osztás viszont télleg furcsa lett, ahol eddig 2. helyért adott kb 1200, most első helyért ad kb. 600.. rendőrözésnél meg előbb adott 9000xp-t és 6000 cash, 5 percért :)

    Azért ez a javítás se teljesen így van ahogy mondod... van a sérülés jelző csík, és az minél lejjebb megy, fizetni kell egyre többet.. nekem kb. 3 kis kokca ment le és 2000et fizettem..


    Egy negatívum, hogy nekem viszont már vagy 5ször kilépett a játék:S
  • Psychedelic #4858
    Hát érdekes ez az egész, átvariálták a kocsikat, lancer pl 60ezres kocsi lett, és kb iranyithatatlan, mondjuk csak a penzt sajnalom amit elbasztam rá, tuningal együtt, és most van egy hasznalhatatlan kocsim. Mondjuk mind1, vettem mar eliset helyette az most is jo. 50k penzert vettem ilyen kartya valamit, és kaptam 10 readyt, szoval nagy poén ez, senki ne döljön be. :)
    Az tetszik hogy a durva tuningokat verseny vegen kaphatod a kartyakbol, igy nem olyan egyértelmü a dolog.
    A rendörök jelenleg jol elvannak baszva, folyamatosan eltunnek megjelennek, 10 perc mire talalsz egyet, és még akkor se biztos hogy neki tudsz menni mert siman eltunik eloled, mindenki ezen visit jelenleg, illetve ha el is talalod és elindul az üldözés nalam 5-bol 4x eltuntek a rendor autok a kozelembol és vége is lett az egesznek.
    Mondjuk amugy is joval nehezebb lett cserebe rohadtnagy penzeket és xp-t fizet, talan tul nagyot is, 3 perces uldozes utan 25-on, kaptam 3k xp-t 3k penzt...
    A javitásnak semmi értelme, ha nekimész 2 fának is 150 penzt kell fizetni meg ha a fel varost lebontod es 1000 rendort boritasz is. Kb csak azért lett berakva, hogy penzert vegyenek az emberek 1 hetes torhetetlenseget.

    Jah és legszebb, hogy multi versenyeknel is van hogy eltünnek az ellenfelek meg megjelennek, illetve arnyekok ellen versenyzel kb.

    Nekem az az érzésem, lett volna még mit tesztelni mielött kadjak ezt a patchet. És igazán megoldhatták volna a kompenzáciot azoknak akiknek visszaminösitettek az autojukat.
  • Qrush
    #4857
    Update: 1,2 millió
  • Qrush
    #4856
    Ha valakit érdekel a BMW M3 GTE E46, már csak 12 millió :D
  • Qrush
    #4855
    Áááááá nagyon fasza lett a géém :D gyerünk játszaniii emberek:D
  • Qrush
    #4854
    2 perc és már próbálom is ki:D:D
  • HUN BECSEHELY
    #4853
    Asszem holnap akkor neki esek valamit alkotni,mert lassan uccsó leszek
  • gduck
    #4852
    Napszakváltás és csoportos rendőrösdi amit már régóta ígérnek. Részleteket nem tudok.

    Viszont ma egy izgalmasnak ígérkező patch érkezik
  • Borzgy
    #4851
    Üdvölet!
    Nyitásként csak annyit, hogy faja a topic

    A másik, hogy volna egy kérdésem: Úgy hallottam, hogy tervbe van véve a többszemélyes rendőrözés. Ez mennyire igaz, és ha igaz, akkor mikorra várható?
    És ha nem lenne gond, akkor valaki, aki sokat tud erről,az ennek a menetét elmagyarázná /mármint, hogy hívom be a haveromat a rendőrözésbe/?

    Előre is köszönöm.
  • gduck
    #4850
    Amikor 8 player van a pályán akkor szinte elkerülhetetlen a nagy igyekezetben pár koccanás ("értelmes" emberkék persze egyből elküldenek ilyesmiért a francba, pedig ő jön nekem :D ) Szal lesz itt elhasználódás rendesen, de legalább ez is változatosabbá teszi a játékot.
  • gduck
    #4849
    Már csak egy "powerup trade" hiányzik a játékból, ahol a rengeteg mágnestől megszabadulhatnék
  • Darkspell
    #4848
    Egy szóval sem említettem, hogy jobb lesz... ;)
  • Timbu
    #4847
    Ezzel csak az a gond, hogy honnan fogja tudni a rendszer, hogy az én ibámból vagy a másik autó hibájából történt az ütközés? Eddig még nem volt olyan, hogy amikor egy éles kanyar előtt fékeztem, ne rongyoltak volna belém hátulról... Tiszta rajt se sok van, mert mindenki azonnal lkdősődni kezd. A traffic magnet meg még tovább erősíti a tisztességtelen játékosokat.
  • Darkspell
    #4846
    Nem biztos, hogy effektív "törés" lesz. A lényeg, hogy lesz egy %-os értéke a kocsidnak, ami versenyenként (ütközésenként, fene tudja miként - ez még nem tisztázott) csökken majd, és ha elér bizonyos küszöböt, akkor bukod a bónuszokat.
    Szerintem az egésznek a lényege, hogy egyrészt kicsit óvatosabban vezessenek az emberek, és ne csak bashing race legyen, másrészt pedig, hogy még valamire lehessen költeni a zsetont.
  • Qrush
    #4845
    én is úgy vettem ki a "szavaikból", hogy lesz törés vagy ilyesmi :)
  • tutika14
    #4844
    ÁÁÁ Jó lesz az szerintem :D nem lesz az annyira drága :D
  • Szabi1991
    #4843
    naja, elsőre jól hangzik, de lehet hogy most ezzel basszák el a játékot :DDD
  • tutika14
    #4842
    Mondjuk nekem marhára tetszene ha esetleg elhasználódnak az alkatrészek meg tankolni kéne meg új gumikat :D zsíroslecsóóó lenne :D
  • tutika14
    #4841
    Ahogy olvasgattam arra találtam hogy valami durability-t írtak meg hogy javítani kell a kocsikat... akkor hogy értik ezt? törnek a kocsik vagy kopnak? vagy mind a kettő?
  • Csokis
    #4840
    Igen? Ezt nem tudtam! Akkor kár várni mára.
  • Qrush
    #4839
    Egy sima pár megás patch-re szoktak 2 órát írni, ez meg 1 giga...
  • Qrush
    #4838
    Szerintem reggelig ne is várd vissza a játékot :)