94802
  • zritya
    #4917
    Hali!
    Át tudnátok a logómat rakni a profilra?
    Előre is Köszönőm!
  • Darkspell
    #4916
    Egy 9:33-as pursuit megdobott 4k REP-pel meg 3,6k $-ral. Ha a zsaruk lekopnak (evade vagy mi a szösz), aztán újra megtalálnak, a heat lvl visszaesik lvl 1-re :D 200k dmg mellett is lv 2 heatem volt, vicc.
  • janihunk
    #4915
    Nálam médiumon 60fps high ba meg 30-25.
  • Szabi1991
    #4914
    minimumgrafikán a laptopok nagy részén is megy, az újabbakon még élvezhetően is :D
    (most az új patch-től szerintem nőtt a gépigény minimálisan így nem tudni pontosan, de ha a Carbon vagy a MostWanted jól ment akkor ez is jól fog.. sőt.. :)
  • dragon11
    #4913
    mi a gépigénye?
  • Ryder62
    #4912
    Tűzfallal nem lehet probléma.
  • Szabi1991
    #4911
    néha már eretvágnék miatta, szal végülis jah..
  • Doomista
    #4910
    ez horror játék?
  • Szabi1991
    #4909
    rendőrősüldözésnél fixen 150pénz károm lesz, akármit csinálok, lehet 20mpes és 15perces üldözés is, szóval úgy tűnik hogy ezt csak azért csinálták hogy ne "farmoljunk" :D

    viszont azt nem értem, hogy miért jó hogy a körözöttség törlődik állandóan.. kergetnek a suvok 4es szinten, erre egyszer csak heat 1 és alap chargerek jönnek..
  • Darkspell
    #4908
    Tűzfal?
  • janihunk
    #4907
    Sziasztok mióta megjött az új patch folyamatosan kilép a mitomén mi működése leállt hibával. Másnál van ilyen gond? Esetleg megoldás?
  • Ryder62
    #4906
    Srácok, az mitől lehet hogy nem tudok belépni? Azt írja hogy a szerver le van kapcsolva és így nem tudok rányomni a log in gombra. Pedig a hivatalos oldalon zölden virít.
  • Csokis
    #4905
    Pont ezt akartam írni, hogy ez eddig is volt? Mert nem láttam, de akkor nem volt.
  • Szabi1991
    #4904
    nem használom, csak ez a ***** berakta nekem a kerékizébizé helyére..
    eddig is főként rendőröztem :)
  • Darkspell
    #4903
    Sorry, ezek szerint félreértettelek :)
    Amúgy veszed a nitrót, vagy csak nem használod, hogy ennyi van belőle? :D

    Jobban megéri amúgy rendőrözni most már?
  • Szabi1991
    #4902
    ez meg nagyon hülyén néz ki így.. -.-
  • Szabi1991
    #4901
    ja meg ez a pirosodás meg feketefehéredés is qvaidegeítő szerintem :/
  • HUN BECSEHELY
    #4900
    Én is kiakadtam,de nem érdekel.Amugy most jobban fizet a zsarukért.Eddig adok 6-percért 2820-at,most ad 5000-et
  • Csokis
    #4899
    Ja, egy ilyen keréklyukasztóra rá is mentem, hogy a fene enné meg. Nem volt gond, felniken továbbmenve se tudtak elkapni!
  • Szabi1991
    #4898
    remek, a powerups beállításokat elfelejtette ez a fos, a kerékjavító helyére bebaszták a nitrót....
    az alagútban meg a rendőrök kiraknak egy sor keréklyukasztót, mögé 1 sor SUV..
  • Szabi1991
    #4897
    130.. a múlthéten meg 250ért vettem..
  • Szabi1991
    #4896
    mire várjak ? már megvettem pár napja, épp ezért idegesítő hogy most lejjebb viszik az árát csak úgy.. >.<
  • modelcar
    #4895
    Szerencsémre lotus-t nem kell vennem mert megvan :DDD
  • Darkspell
    #4894
    Én a helyedben várnék 1-2 napot, hátha elég nagy lesz a felháborodás a pofátlan áremelések miatt, és visszacsökkentenek kicsit.
    Nincs rá sok esély, de egy próbát megér.

    Durability: Ahogy elnéztem, konstans -5%/verseny, free roam-ban 200-ról derékszögben falnak ütközés (és 0-ra lassulás) 10 alkalommal sem vitt le róla. Szóval gyanítom egyáltalán nem ütközésszám függő a dolog. Egy 5%-os durab javítása 150$ (tier 2), és állítólag tierenként növekszik az összeg.
  • Vaxi
    #4893
    mennyi lett az új ára?
  • Szabi1991
    #4892
    remek hogy kb 2 hónapot szptam érte hogy összegyűljön a pénz rá..
  • havast
    #4891
    tyuha... az azer nem semmi:D
    bar ingyen nem is varhato el minden:)
  • Qrush
    #4890
    Hello!! erre egyenlőre nincs lehetőség... nem csak hogy gamedpadra nem lehet konfigurálni, de még a bill.-t se lehet állítani :)
  • havast
    #4889
    Udv!

    valaki meg tudna mondani, hogy a jatekban hol/milyen opcio alatt tudom az iranyitast gamepadra konfiguralni??

    koszi elore is!
  • Timbu
    #4888
    Szóval azt csak nekem írja ki folyamatosan, hogy: "The servers are currently down. Thanks for your patiente."? A LOG IN gombra meg rá sem lehet kattintani.
  • HUN BECSEHELY
    #4887
    Vegyél Subaru-t,lement az ára,és ha megtuningolod,nagyon gyors lesz.
  • RYO21
    #4886
    Hát eléggé gyatra lett az egész. Az összes kocsinak megváltozott a statja, és most nemtudom melyiket vegyem. A tuningolt chargerem alkatrészei nincsennek a storeban. Az üldözések után kb 150$-t kell hogy fizessek a javításért. Az üldözések rohadtnehezek, és a heat is összevissza villog. Egyszer piros, egyszer kék.
    De ami tetszik, az a kocsik hangja.
  • tutika14
    #4885
    a 350Z hangja az fasza lett szerintem :D meg az ingyenes T1-es mazda is dzsukhel :D
  • tutika14
    #4884
    amúgy ezt nem tesztelik amikor felteszik? az emergenyvel akartam szabadulni a rendőr csapdából és ahelyett hogy a rendőrök elrepültek volna egy helyben maradtam és felborultam....
  • Darkspell
    #4883
    Egy fontos dolog: ha el akartok adni egy kocsit, akkor előbb le kell szedni róla az összes upgradet. 32k-t adott volna a 350Z-mért. Leszedtem minden upgrade-et, abból kaptam 7k-t, majd ezután a kocsi még mindig 32-ért ment el. Szóval erre tessék figyelni.
  • RYO21
    #4882
    Most akkor valójában mégrosszabb lett a játék?
  • Csokis
    #4881
    Pont ezt akarták, szvsz!
  • Darkspell
    #4880
    Na a 360/340/390 értékű 370Z alapból ha felteszek minden tuningot, akkor 389/368/422 lesz. Mindez 36k-ért. Ahhoz képest, hogy eddig a 2-es package csak valami 5 szinttel később mehetett volna fel... Nem rossz.
    Viszont így biztos nem lehet majd sűrűn kocsit cserélni, mert elég durva árak lettek.
  • Qrush
    #4879
    Hát ahogy olvasgatom a hsz-ket tök fura, mert nekem pl. a durability nem megy ilyen gyorsan, hogy 3 verseny után 85% lenne:S nekem az ALT TAB-tól nem hal meg a játék, csak néha Safehouse-ban :D És a Runflats is müködött nálam:D szóval azon kivül h néha leáll a játék Safehouse-ban, meg kb. minden második multiplayer versenyt nem indit el a játék, azon kivül semmi problémám nem volt még :)

    viszont a Rep amit ad multi versenyért nagyon gáz... egyik pályán ahol ha nyolcból első voltam 2700 körüli rep-et adott, most már csak 700 rep-et:S
  • gduck
    #4878
    Full ingyenes (pénzt azért lehet benne költeni).