94802
  • Lupous
    #5037
    Hát...haramadszor is megkérdezem :P (Hátha kapok választ :D)
    Szal. mi a max szint?
  • USAMEN POWER
    #5036
    Háth úgy tűnik mégis jobb hogy meg van kövülve a login gomb, úgyhogy hanyagolom a témát megint jópár hétre. :) A Black Box már az Undercovernél megmutatta hogy szart értenek a játékfejlesztéshez, a Worldből is akkor lenne valami, ha más fejlesztőcsapat venné kézbe a dolgokat.
  • Csokis
    #5035
    Most egy kissé felidegelt a játék. Multi verseny közben első vagyok, erre nem megáll és kilép exe hibával?! Ott rohadjon meg, most egy kicsit hanyagolom, míg egy normális patch nem jön.
  • Ryder62
    #5034
    NFS World v5.0:

    Föltettem újra (pontosabban reinstall) de nem kellett volna. Ez a verzió még szarabb még unalmasabb. Alig van játékos és ezért szinte mindig 2-en 3-an vagyunk egy versenyen ergo még kevesebb rep-et ad. Zsaruzni nem lehet mert szinte alig van. Ha találok is egyet mire ütköznék vele eltűnik. És ezt játsza állandóan. Mindig az orom elött eltűnik. De 10 perc után végre sikerült egynek neki mennem erre ötös azaz 5-s szinten arra kellett ügyelnem nehogy megteljen a cooldown csík. Ráadásul mindenhol abroncs lyukasztók hevernek már-már úgy vezetek mint a tanpályán 30-al kerülgetem ezeket. Ez nem is lenne még baj ha nem jönne elő állandóan az a bug hogy nyomkodom a poweruppot és nem reagál csak 2 perc múlva. Ezt a törés szarságot nem tudom mi a francnak tették bele de csak arra jó hogy huzza lefele a pénzmagot mert könnyen törik a szekér. Az irányítás pocsék egy rohadt kanyart nem lehet bevenni csak mikor ráraktam irányítást segítő tuning csomagot akkor javult valamennyire.
    Nem tudom de úgylátszik hogy nem nagyon törődnek a játékosokkal mert már mindenki az új versenyeket várja erre nem hogy azokat kalapálnák nem, nem, kapunk itt törést, kéken-piroson vilogó képet néha még egy kis fekete-fehéret is hogy garantált kifolyon a szemünk.
  • USAMEN POWER
    #5033
    Szóval akkor az új frissítés miatt van megkövülve a gomb ?
  • illesgergely
    #5032
    Vedd vissza a grafot, nfs fórumon olvastam vkinek működik. Ha mégse ne rám légy mérges :D:D Talán pár hét és tucatnyi patch után ismét elérik az 5-ös patch előtti stabil szintet.
  • tutika14
    #5031
    50 a max lvl és egy rakás szar a játék azért dobál ki :D engem is idegesít én már le is szarom az egészet...
  • Lupous
    #5030
    Nekm is van némi problémám mosmá' ezzel a "kibasz a játék mert hibát észlelt"-fossal. Eddig ugye toltam amultis versenyeket néha néha kidobott ...hát ez van. segáz login újra max 5 perc veszett kárba.
    Mostmeg 45 perces (Nálam ez már pro :D lvl 4-es kőrözöttség mellet) üldözés...már majdnem meglógok...és kifagy a game. Hát nem kicsit lettem idegbeteg. Szal ez mindenkinél jelentkező probléma vagy nálam lehet a probléma...ha igen mit lehet tenni ellen? :P (Reinstall már volt :S)
    +az még érdekelne hogy mennyi a max LVL?
  • Borzgy
    #5029
    Oké, köszi, akkor arra fogok gyűjteni. :)
  • Crumeron
    #5028
    Okés kössz! Megpróbálom felrakni mégegszer.
  • illesgergely
    #5027
    Borzgy: Attól függ mennyi pénzed van rá. Ha sok akkor Lotus még mindig.

    Nem tudjátok véletlen, hogy a Performance Shop-ban lévő Inventory és Misc rész mire jó? Inventory üres, Misc-be meg nem lehet semmit tenni.
    És miért van 370Z-men csupa olyan tuning elem amit nem is lehet megvenni rá? :)
  • Borzgy
    #5026
    Szerintetek melyik kocsit éri meg megvenni Tier 2-ből? /350Z és Dodge Super BEE kilőve/
  • Timbu
    #5025
    Nem is fog megjavulni a gomb. Uninstalláld, töltsd le a legfrissebb telepítőjét, és tedd fel azt. Nekem így megjavult. A mentett játékkal egyébként sem kell törődni, mert az a szerveren van.
  • Szabi1991
    #5024
    jelenleg egy dolog van ami idegesít, alig kapok egy kis pénzt,de még abból is levon egy csomót sérülésre.. juhé.. rendőrös üldözést hogy csináljam hogy ne sérüljek ? :DD
  • USAMEN POWER
    #5023
    Én a HP -t jelenleg offlineban tolom, legalább nem 0 -ról kezdem az eredetit amit holnap hoz a futár.

    Végigolvastam közel 300 hsz elmaradást, és csalódott vagyok, az új frissítés hallatán azthittem végre frankó a game, de háth ez van. :) Jelenleg loginolni se tudok, mert a gomb megkövült.
  • Crumeron
    #5022
    Hello!
    Ma letöltöttem a játékot, odáig eljutottam, hogy létrehoztam egy profilt beléptem a világba, viszont mikor kiírta, hogy gépi ellenfelek ellen kell csinálnom egy versenyt rámegyek a continuera és kidob a játék azzal, hogy az exe hibát észlelt ezért leállt.
    Ez miért lehet?
    Sgeítséget előre is köszönöm!
  • modelcar
    #5021
    igen
  • High end PC #5020
    Mi a különbség? Egy szervergépen párhuzamosan fut több channel is, vagy hogy kell elképzelni?
  • Szabi1991
    #5019
    channelbe max.. :D
  • modelcar
    #5018
    ezt kell beírni: /join ... (a ... helyére egy számot, és akkor abba a szerverbe dob.)
  • Szabi1991
    #5017
    a cset közös, de amúgy csak csatornák vannak
  • High end PC #5016
    Jó, de gondolom egész Európára nem egy szervergép jut...
    Van a chat ablakban vmi módszer, hogy szervergépet váltson az ember, az hogy van, hogy kell csinálni?
  • szabii98
    #5015
    Én 1x voltam amcsin...laggzik ide oda tiszta szar
  • Szabi1991
    #5014
    van európai meg amcsi.. szerintem minden magyar az európaira megy.. :D
  • Lupous
    #5013
    Engem is érdekelne ez a szerver dolog :P (bár én nem láttam ilyesmit simán csak play ...:P)
  • High end PC #5012
    Akkor van olyan szerver, ahol ti is többnyire ott vagytok?

    Olyanra csatlakoznék, ahol főként magyarok vannak.
  • High end PC #5011
    Ez nagyon Hot Pursuit-os, még a légierőt is bevetik!
  • Szabi1991
    #5010

  • Szabi1991
    #5009
    "Last update 2010-09-26 09:24" :DD
  • Csokis
    #5008
    Lépj be a statisztikás oldalon és nyomj egy update-et a profilodnál!
  • angel308
    #5007
    szabi frissitenéd a fejlécem? mert már lassan 26vagyok meg subaruval nyomulok én is :D köszi
  • angel308
    #5006
    az szép volt Szabi xD nekem most lépett ki megint fél óra után valami gáz van még mindig a játékkal, a rendőrökkel is van valami utzárak sehol meg egymás után 5 szögesdrót de autók sehol xD de láttam ti is így vagytok...
  • High end PC #5005
  • Szabi1991
    #5004


  • High end PC #5003
    Kérdés!

    Melyik szerverre érdemes csatlakozni, hol vannak a legtöbben magyarok?
    Jah és pontosan hogy is kell? :D
    Köszi
  • Csokis
    #5002
    Ja, a tuningtól tünt el? Akkor ez a probléma valószínüleg!
  • Szabi1991
    #5001
    kapcsoljam ki mindenki másnál is, hogy nekünk se látszódjon? :DD

    bezavart ez az új tuning rendszer, ameik autón tuning van azt nem jeleníti meg.. nemtudni hogy mikor frissítik a statos oldalt.. :/
  • Csokis
    #5000
    Na jó, de eddig se látszott a Mazda. Csak nálam tünt el egyedül, ahogy nézem. Mindegy, ez van.
  • Szabi1991
    #4999
    az audi már új autó :D
  • Csokis
    #4998
    Nem vettem! Egyszer csak eltünt a Mazda neve. Ma megkaptam az Audi R8-at kölcsönzésre (végre) és ez sem látszik.