94802
  • RoboKutya78
    #4757
    multiban tényleg csak a lökdösődés megy. engem meg az zavar ha 3 körös menetet megyek az első kört simán vinném de az utolsó 2 öt már nem tudom az első helyen zárni.:(
    az egyik meneteben direkt hátrébb maradtam ne tud meg mennyi biliárdgolyó volt előttem mind lukra ment a 2 körre sikerült ezáltal a 3ig helyet megszereznem:)
  • Ztech
    #4756
    jajaja megesik az ilyesmi
  • jetblack
    #4755
    Lusta vagyok nah ennyi röviden
  • jetblack
    #4754
    Mert ma Starcraft2-vel nyugszom lefele Mondjuk a másik monitoron ott megy a World de kb leszarom
  • Ztech
    #4753
    miért vársz vele holnap reggelig?:D
  • jetblack
    #4752
    Kész holnap reggel törlöm ezt a játékot elegem van a sok traffic managment nyomorékból -.-"" első helyről indulok meg is tartom erre rámhívja a mezőny a trafficot szinte ütemre -.-""" de ez még el is menne amíg van shieldem de azért az már sok hogy mindenki csak kilökni tudja a másikat semmi mást -.-"""
  • HUN BECSEHELY
    #4751
    Igy van,mert ha felhúzom max-ra én is,akkor nálam is vibráva tölti be,de nem fagy,vagy lép ki.
  • Szabi1991
    #4750
    szerintem arra gondolt hogy mien grafikai beállítás, érdemes lenne azon állítgatni meg felbontást, esetleg megnézni ablakos módba.
  • RoboKutya78
    #4749
    nem egyszerűen behal és kész ctrl+alt+del már újra húztam egyszer.
  • HUN BECSEHELY
    #4748
    Grafika?
  • RoboKutya78
    #4747
    Nem tudom én szenvedek ez csak ezekkel az effektekkel vagy van más is?
    Kifagy a játék néha amikor egy verseny után be szeretnék menni a garázsba, illetve szintén kifagy amikor az autókat böngészem t2 ben a 11 es és a 12 es autónál vajh mééé?
  • RoboKutya78
    #4746
    nyertem hiányzik az alak aki tartja a gömböt:) lool
  • bency
    #4745
    Csak tippelni tudok,de pontosan nem jöttem rá :S
  • jetblack
    #4744
    Senkinek se tűnt fel a hiba a videón ?
  • modelcar
    #4743
    A nagyobb világosabb, több pénzt meg REP-et ad.
  • RoboKutya78
    #4742
    Még egy okos kérdésem lenne bár tudom biztos le van írva a hivatalos honlapon de ti gyorsabbak vagytok mint ahogy én megtanulnék perfekt angolul:)
    Mi a különbség a két pálya között mért van más színe az egyiknek?
  • jetblack
    #4741
    Ezt 1-2 napja videóztam le csak lusta voltam feltölteni
  • tutika14
    #4740
    Most mit tegyek? küldjem el még 1 szer username-val ?
  • tutika14
    #4739
    ÁÁ Ne ba :( a username lemaradt :S
  • tutika14
    #4738
    pont most küldtem le. És fognak jelezni ha netán valami gond lenne? mondjuk rosszul küldtem el vagy ilyesmi?
  • Bullitt
    #4737
    Rákattintasz a szövegre, ott a link a szabályokkal együtt.
  • tutika14
    #4736
    Hol és hogyan?
  • Bullitt
    #4735
    Este nyolcig lehet még nevezni a szépségversenyünkre, amelyen egy eredeti World póló a főnyeremény, a két dobogós pedig Starter Pack kódot kap jutalmul!
  • RoboKutya78
    #4734
    Na igen ezért a két észrevételedért írtam a videjó alá hogy elszúrtam a dolgot
    A rendőrök megborításra meg én is rájöttem hogy a hátsójukat kell elvinni De a videóban esélyem nem volt mert a torlasz háta mögött ott volt a trafic tömeg úgy hogy most az egyszer bevált a zsaruk kordona:)
  • RYO21
    #4733
    wtf?
  • tutika14
    #4732
    amúgy sok hülyeséget csinálsz :D Köztudottan a kocsik eleje a legnehezebb ami ugye orrmotoros és a rendőrök is orrmotorosok akkor miért az elejének mész neki? és az emergency cucc ami szét hagyítja a zsarukat akkor jó ha bevagy szorítva. az úttorlasznál mindig a rendőr hátsókerekét célozdbe és akkor nem lassulsz be túlzottan és a rendőr repül fel az égbe ha jól céloztad meg. És ha szorult a helyzet hogy nem tudod már becélozni és mondjuk terepjáró akkor használj juggernaut-ot és a 2 szembejövő terepjárónál is ezt kell.
  • Szabi1991
    #4731
  • Qrush
    #4730
    ne bánd annyira.. bár attól függ mire kellett volna... versenyzésre semmiképp sem ajánlom a Porsche-t egy rakás kaki... versenyzésre a legjobb T2-es verda a lotus... rendőrök ellen nemtom én RX-7-at használtam ellenük... most meg lamboval ütöm ki őket:D
  • gduck
    #4729
    CACI levél 50! Ezúton is grat neki
  • RoboKutya78
    #4728
    hát nem elszúrtam.. ha kicsit később lövöm el :)
  • RYO21
    #4727
    A piros tuningot kell megvenni, akkor mégerősebb lesz.
  • tutika14
    #4726
    Csak rá kell nézni az enyémre :D "#4707" ez egy bivaly :D
  • Vaxi
    #4725
    A kórházas videó az nyerő, csak mindig elcseszem és bekerítenek a zsaruk :C a dodge tényleg sokkal jobb a zsaruk ellen?
  • Szabi1991
    #4724
    úgylátom még vannak fura anomáliák a játékban, szerencsémre és nem vettem észre még hasonlókat o.0
  • modelcar
    #4723
    Nálam angol nyelven továbbra is hangyás, szemcsés lesz a kép :(((
  • RoboKutya78
    #4722
    mért fagy ki ha verseny után belépek a garázsba
    már újra telepítettem ezért egyszer nem jött be :(
  • RoboKutya78
    #4719
    igen már rájöttem a lényegére miután beillesztettem a képet:)
  • Szabi1991
    #4714
    körözöttségi szintet :D
    1 charger
    2 fekete charger
    3 mustang
    4 fekete mustang
    5 corvette
  • Vaxi
    #4712
    na ezt már én is meg akartam kérdezni :D
  • RoboKutya78
    #4711
    kérdés
    ez a kis szintjelző mit jelez ?