94802
  • Szabi1991
    #4797
    elméletileg amcsiba lehet majd keddtől kapni, nálunk meg pénteken
  • RoboKutya78
    #4796
    tehát ha hétfőn veszek egy nsf hp ezeket itt ebben a játékban megkapom?
  • modelcar
    #4795
  • zritya
    #4794
    Ez nagyon király!
  • RYO21
    #4793
  • B0GE5z
    #4792
    zsíír erre vártam
  • Szabi1991
    #4791
    "Next week is going to be a big week because we're launching Version 5 of Need for Speed World! Included in Version 5 is the new Performance Customization system. Going to be awesome!!"

    továbbá
    "To celebrate the upcoming launch of Need for Speed Hot Pursuit all Need for Speed World players who play Hot Pursuit online with a X360, PS3 or PC will earn the following exclusive World items:

    - Free 3-Day rental of a cop-themed Audi R8
    - Exclusive cop vinyls

    We’ll have more details on the site when the game launches on November 16th. Pre-order Need for Speed Hot Pursuit here."
  • janihunk
    #4790
    [URL=http://world.needforspeed.com/news?lang=#13186]Ez mit jelent? Mi várható ebben?[/URL]
  • Pepsi Twist
    #4789
    srácok ezt a gammát csak a cére lehet telepíteni? mert nekem oda csak 10 gigám van amiből van másfél giga... szóval máshova kéne de nem engedi...
  • gduck
    #4788
    Irányítás

    Joy: A játékban még mindig le van tiltva az ide vonatkozó menüpont. Szal próba csersznye
  • Frigyes54
    #4787
    hello valaki meg irhatna mit melyik gombal kell mukodtetni. meg hogy mukszik e joystikkal. valaszokat elore is koszonom
  • HUN BECSEHELY
    #4786
    Én Subaru-t vettem Lotus helyett,de ez is jól megy
  • modelcar
    #4785
    Nissan Silvia
    Nissan 350Z lvl 20-ig, utána: Mazda RX7 v Lotus Elise v Porsche Cayman
    Chevrolet Corvette Z06 vagy Audi R8

  • jetblack
    #4784
    Nemazért a fél pengőért de ott kiveri a szemed hogy játék útmutató és Autó Statisztikák szerintem ez bőven elég lenne de én kérek elnézést :D
  • soo277
    #4783
    Köszönöm a válaszokat!(ebböl aztán sokat megtudtam)
  • jetblack
    #4782
    Srácok a rendszer csak engem szopat ? Kb már 80 jaggernault-om van egész nap csak azt kapom folyamatosan XDDDDD
  • RoboKutya78
    #4781
    kifejezetten a zsaruk nem voltak a talpukon:)
  • RoboKutya78
    #4780
    skacok nem tudom kilopták a játék alól a vasat a Need for Speed Hot Pursuit számára??:)
    Ma nagyon gagyinak látszott a dolog tele volt furcsaságokkal:)
    PL::


  • HUN BECSEHELY
    #4779
  • gduck
    #4778
    "lesz" helyett "még"
  • HUN BECSEHELY
    #4777
    Itt is mindenki öregségére lesz Gyerek:-)
  • soo277
    #4776
    Halii,most kezdem a játékot!segítség kellene,meik auto stb...thx
  • modelcar
    #4775
    350z
    RX7
    Elise

    "Hosszútávra" RX7 vagy Elise
  • jetblack
    #4774
    Srácok lvl 20 felett mi az az autó amit versenyzésre tudnátok javasolni tudom van statisztika de a ti véleményetekre is adok ::)
  • modelcar
    #4773
    A cayman szereti a nitrót meg a slingshotot. Nagyon durván gyorsul ezekkel.
  • illesgergely
    #4772
    Én meg Z4-et :)
    Visszavonom amit múltkor írtam róla hogy szar, mert nem az. Tuning nélkül is marha jól vezethető, csak éppen lassú.
    35-ös szinten lehet tuningolni csak :S
  • modelcar
    #4771
    Vettem porsche caymant:DD
  • Qrush
    #4770
    1 plusz garázs :D
  • HUN BECSEHELY
    #4769
    Nekem 500-van,de nem tudok venni semmit.
  • modelcar
    #4768
    Tényleg, most jut eszembe hogy már van olyan opció :O
  • Qrush
    #4767
    De tudjátok, hogy már van olyan lehetőség, h bizonyos speedboost-ért /pl a corvette 4500/ és így örökre megvásárolható :) szóval már akár 2.-es szinten is lehet ilyen verdád... nincs ebbe semmi meglepő:)
  • modelcar
    #4766
    Na ez WTF. Corvette ilyen szinten? Még csak nem is bérelt.
  • jetblack
    #4765
    Ezen ma kicsit kiégtem



  • Szabi1991
    #4764
  • HUN BECSEHELY
    #4763
    Menj Rendörözni,és ne versenyezz.Én is azt csináltam,és még manapság is csak néha versenyzek.
  • jetblack
    #4762
    Adtam még egy esélyt a játéknak hátha
  • jetblack
    #4761
    Azért hogy mennyire szeret a rendszer tegnap egésznap minden jutalmam juggernaut volt ma meg eddig csak shield
  • HUN BECSEHELY
    #4760
    Én is igy voltam,de megoldottam
  • jetblack
    #4759
    Be is van rakva a pajzs de mit csinálok ha elfogynak ? a lökdösődésből meg van amikor ki lehet maradni de nagyrészben nem mert a mezőny 80-85%-a idióta és csak így tud versenyezni tisztelet a kivételnek
  • gduck
    #4758
    Ha első vagy a pajzs használata "kötelező", mert biztos hogy rádnyomják a trafficot. A lökdösődésből jobb kimaradni, a nevető harmadik sokszor bejön.

    UI: nem sok aktív játékos lehet, most vettem újra elő a játékot, mentem pár versenyt és egyből 500 alatt vagyok a statisztikában