94802
  • Zero07
    #5743
    most délelőtt úgyis ráérek majd végig megyek a városon hátha megtalálom :D lvl7-en még nincs túl sok teleporthely :S
  • Lupous
    #5742
    Jahm az előbb :) Oil Refinery mapon toltam pár kőrt. Az óriáskeréknél volt asszem :P
  • RYO21
    #5741
    Tüzijátékot láttátok már?
  • Lupous
    #5740
    Hát jhamm...egy 50es accot valóban ellehetne talán passzolni (de minek?)
    +Az is gáz hogy oké eladsz egy accot...de nem lehet átnevezni (ez már elég gáz) vele megy ugye a többi cucc az ea accon. +lvl 20 ig semmi eljutni.

    Bosstnoobs...te meg ne szóljá be mi az istenfaszát csináljak ebben a kúrva hidegben?
  • angel308
    #5739
    LOL 180ezer??? én nem adnám el most itt vagyok 30-as szinten 4 kocsival + még 3 üres hellyel. Silvia 254km/h-t megy... Subaru, Supra meg nekem is egy olyan 911. hülye lennék eladni még ha mit tudom én 400ezer lenne akkor se adnám el a rák vinné el megint idáig am volt már egy csomó kocsim rx-7 evoIX cayman de ezeket mind eladtam. tudom hogy a Supra szar de tudjátok miért nem adom el? mert úgyis fog változni a játék lesz Drag meg Drift is. Driftre sztem tuti jó lesz meg egyik kedvenc kocsim, csak rohadtul nem olyan a hangja mint kéne lennie egy Toyotának, Subarunak rendes röfögös hangja van, de egy csomó kocsinak majdnem ugyan az pedig én elvárnám a Suprában a 2JZ-GTE motorhangot atom király, vagy a Skylineban az RB26DETT-et imádom ezeket a motorhangokat. Underground 2ben meg az Undecoverben is rendes hangjuk volt a kocsiknak tényleg mindegyiknek más. kicsit eltértem már a témától xD mind1 én is elolvasok itt mindent ti is elfogjátok. na mind1 még sokat kell fejlödnie a játéknek de elöbb utobb ahogy minden ez is véget ér... az asztali gépemből kihoztam amit lehetett többet már tuti nem költök rá meg újat se veszek majd lesz egy X360 azt jólvan forza 2-3 meg gt5 azt ennyi.
  • CptXecutor
    #5738
    Főleg ha mondjuk sikerül Tuned 3 kulcsos alkatrészeket szerezni, mert az nem sok mindenkinek van. Na azért tuti fizetnének, mert azt még pack ellenében sem tudod megszerezni rögtön, és azért is fizetni kell.
  • CptXecutor
    #5737
    Félig igazad van, mert ez egy ingyenes mmo, de lehet van olyan aki szívesen fizet, mert mondjuk tele van zsével, de nincs ideje, viszont inkább a fizetős mmo-kban szokott ilyen téren pénz lenni. Nekem volt egy ismerősöm aki eladott korábban egy Diablo accountot fullos karakter volt rajta, fizettek is neki érte 90 dollárt, ami átszámolva simán 20 ezer forint. :) Talán egy 50-es 3 kocsival felszerelt accountban még jó pénz is lenne, de én inkább külföldieknek hirdetném.
  • Ztech
    #5736
    az ugye tiszta hogy ha van ugyan ehhez az ea account hoz rendelt játékod az is megy vele
  • COD Black Ops
    #5735
    Gondoltam hogy az első válasz az valami (le,beszólás) lesz.Nem kell irigykedni...csináltam már ennél "kisebb virtuális sz@rból" is pénzt :)
    Menj nyomj le még 100versenyt a mai 400mellé)
  • Lupous
    #5734
    Uhh az ilyen hírdetések annyira gagyik. Komolyan...most miért adod el, (KÉsőbb még jól jöhet... ...) +Gondolod hogy lenne bárki aki megvenné?
    Csomó helyen látok ilyen hírdetéseket hogy ennyié meg annyié eladná a virtuális szarját...kúrvára senki nem vesz ilyesmit.
    (Bocsi de ezt muszáj volt...egy fejlődőben lévő játék accountját próbálod eladni...de minek?!)
  • COD Black Ops
    #5733
    Ha valakinek kell egy eladó acc jelentkezzen pm-ben!

    20as szint

    Dodge Charger RT
    Nissan Silvia s15
    Mazda RX7
    Porsche 911 Turbo (6.000 boost pont volt egyedi tuningos)

    + 180.000 pénz

  • RYO21
    #5732
    Thx, este fent leszek 9-10 közöttt, és akkor kipróbálhatjuk majd. Amúgy sikerült mindet elindítani, csak singlebe egyik se indult. Nick: HOVASZARJAK
  • Lupous
    #5731
    Nálam a Ctrl+Prt SCc is tökéletesen működik.
    Nálam ide menti:C:\Documents and Settings\"Username"\Dokumentumok\Need for Speed World\Screenshots
  • CptXecutor
    #5730
    Jól emlékszem hogy a "p" gomb nyomásával lehet képeket készíteni? És hová menti ezeket a képeket, milyen néven?
  • exact6
    #5729
    Jólvan, berakom inkább ide közösbe, minthogy PM-ekkel hülyéskedjek :D

    http://localhostr.com/download/xxMo4Jo/nfsworldhiddenevents.zip

    Van benne sok minden (Team Escape, Meeting Place stb.). Először is aktiválod valamelyik eventet, majd odateleportálsz egy versenyhez (tök8 hova, csak jelenjen meg a jobb felső sarokban az a cucc ahol lehet csatlakozni). Ha minden jól ment, akkor a trainerben kiválasztott esemény fog ott megjelenni. Ha nem azt mutatja akkor menj be a safehouse-ba párszor vagy teleportálj másik helyszínre, addig amíg meg nem jelenik. Csak privátban működik a dolog. Lehet valakinek vírus miatt fog rinyálni, de nincs benne az tuti.

    Egyébként ha valaki akar, felvehet a friendnek: exact6 a nickem. :) A rejtett eventeket élvezetesebb max létszámmal tolni :D
  • Lupous
    #5728
    nem csak neked jönne jól
  • exact6
    #5727
    PM-ed jött ;D
  • angel308
    #5726
    Exact elárulhatnád ennek a kamera trainernek a nevét vagy feldobhatnád ide... jól jönne nekünk is
  • CptXecutor
    #5725
    Ügyesen egymásra kell rakni a vinyleket és akkor sikerülhet :)
  • Edimax
    #5724
    WTF :D hogy lehet írni a kocsira betűt? :DDD
  • CptXecutor
    #5723
    Most meg már világosodik wááá tök jó
  • janihunk
    #5722
    Az baj.
  • Lupous
    #5721
    sehogy.
  • janihunk
    #5720
    Egy autóról hogyan lehet levenni a tuningot úgy hogy egy másikra rátudjam tenni? Lehetséges ez?
  • RYO21
    #5719
    Linket! Csak ne ilyen survey-es szart.
  • CptXecutor
    #5718
    lol sötétedik Need For Speed World-ben Mióta van benne a napszakváltakozás?
  • exact6
    #5717
    Trainer :) (nem, nem lehet vele csalni, nem olyan)
  • CptXecutor
    #5716
    Igen azzal a kocka formával szinte bármilyen szöveget rá lahat írni az autóra, az az egyik leghasznosabb matrica
  • angel308
    #5715
    ennyi...
  • illesgergely
    #5714
    Tiszteletbeli VIP lettem:
    KATT
    Lehetne még szöszölni vele, pár perc alatt ennyire futotta.
  • Ryder62
    #5713
    Az még semmi nálam volt olyan hogy az egyik pályán volt 2 elágazás. (Rockport belvárosában lévő stadiont lehetett balról vagy jobbról kikerülni az autópályán.) Nah, itt azt látom hogy az egyik srác balra ment a hosszabbik úton. Csodálkoztam is hogy miért nem a rövidebb úton megy. Erre jobban megnézem a minimapot és azt látom mintha a falat súrolná. És egyszer csak hopp elém teleportált. Hát, mik vannak. Kijavíthatnák már végre
  • angel308
    #5712
    ezt meg hogy fényképezted?
  • exact6
    #5711
    Nah, lesz új fotózkodó helyszín (majd valamikor) :)





  • Ztech
    #5710
    vip matrica akkor járt ha még beta alatt előrendelve vetted a starter packot v vmi ilyesmi volt
  • angel308
    #5709
    figyeljetek már írtam tegnap játszottunk egymás mellett 2 gépen, és teljesen eltért a kocsik helyzete egymástól mint ahol valójában voltunk, volt hogy ütköztünk laptopon az én gépemen meg semmi hatás nem volt szóval olyan laggolás van mint atom.
  • angel308
    #5708
    akkor nekem is kéne hogy legyen VIP matricám mert én is a legelején vettem starter-t meg nyertem még egyet TCM szépségversenyen.



    Szerintem a VIP matrica full szerkeztett
    gyakorlatilag mindent meg lehet csinálni szó szerint mindent akár egy f*szt is rakhatsz a kocsidra... ha meg tudod szerkezteni...
  • Cucmey
    #5707
    Asszem veszek egy t1 chargert ma. nem érdekel ha mindig 5-6. leszek.
    American muscle!!! :D
  • janihunk
    #5706
    Értem akkor ok. Amúgy nekem hogy lehet ilyen nevem mint nektek?
  • CptXecutor
    #5705
    Nem csalás, ez synch hiba, ami hasonlít a lagoláshoz, lényeg, hogy a szerver nem képes rendesen mutatni neked a többiek mozgását, és ők sem látnak mindíg rendesen téged...olyan mintha maga a szerver lagolna :)
  • janihunk
    #5704
    Ebbe a játékba mindenki csal? A falakon mennek az emberek ugrálnak a pályán verseny közben, az előbb is 89% ig első voltam beérek és 3. lettem hogy van ez?