94802
  • illesgergely
    #5783
    Soha ne higgy azoknak a számoknak az autók mellett! Kb. annyit érnek, mint választás előtt az ígéretek.

    B.Ú.É.K.!
  • Zero07
    #5782
    megnéztem az rx-7et de még a Dodgenál is szarabb a Subaru meg sebességben, meg mindben sokkal jobb
  • Lupous
    #5781
    szerintem nem kellene a pánik :P én silviával kezdtem...és lehet megnézni a statomat :P (és még mindíig csak az van :P)
  • szabii98
    #5780
    nekem is RX-7et kellett volna :/
  • Lupous
    #5779
    Subaru ...szar...Dodge mégszarabb. HA rámhallgatsz RX-7 et veszel...vagy vársz és elist.
  • Zero07
    #5778
    én majd t2 közül nemtom Dodge vagy Subaru.melyik?
  • modelcar
    #5777
    Ha van R8-ad akkor inkább gyűjts BMW-re, most én is azt csinálom.
  • kpadi1
    #5776
    Sziasztok,B.Ú.É.K minden fórumózónak,csak most találtam rátok és kicsit olvasgattam a bejegyzéseket,lenne néhány kérdésem,gondolom számotokra lesz pár együgyű is :))).Az ingyenest játszom most 35 szint.Az R8-at amióta megvettem gyakorlatilag nem tudom fejleszteni,kérdés hogy lehet e valahogy vagy az ingyenesben ennyi?A másik furcsaság hogy kb a 30 szintig a kártyákon nyertem minden féle segítséget azóta viszont csak néha pár nitrót és semmi mást.Akkor jól értettelek benneteket hogy egymást közt is lehet autót eladni?A lotust én nem is látom nálam a kínálatban és végül még csak annyit hogy ismeri valaki a chevrolét,érdemes megvenni vagy kinlódjak a 40-ig és a BMW.Előre is köszönöm ha valakinek van ideje meg türelme is válaszolni.
  • Lupous
    #5775
  • modelcar
    #5774
    Azért beszóltál neki
  • Darkspell
    #5773


    Ez az égő, nem a faláb, kedves kollégák :D

    ps: BÚJJÉK.
  • modelcar
    #5772
    Ja, kár.
  • RYO21
    #5771
    Nemlehet, mert a kamera ottmarad, a hegyen fent.
  • Lupous
    #5770
    Boldog újévet mindenkinek!



    (Rókerlétemre erre őrültünk meg tegnap...szal umpappaaaa)
  • Vlado
    #5769
    Tudtátok hogy Meeting Place - Overlook nál kilehet menni a parkolóból és nincs lezárva ergo akárhol fotózhattok haverokkal így már rendes fotókat lehet készíteni :D
  • angel308
    #5768
    BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK
  • angel308
    #5767
    HXECUTOR azzal a játékkal rohadt sokat játszottam persze a 2.3.0 LE változattal kicsit megtuningoltam kocsikkal stb. rohadt jó, talán akkor kapnánk egy jó autós játékot ha az eddigi összes játékot így összeadnák szerintem garantált lenne a siker. Am mostanában csak pénzt meg REPet meg nitrot ad semmi mást.
  • USAMEN POWER
    #5766
    Rávilágítottál egy töredékére hogy miért szar ez a játék. Van benne X valahány autó, abból 1 - 2 amit érdemes venni, mert a többivel esélytelen vagy ?! WTF. Amúgy mond már el milyen kihívást találtál te a multiban ? Én csak laggal, idióta hülyegyerekekkel, powerupokkal, bugos civilekkel etc. találkoztam. Ha te ilyen körülmények közt találtad meg a kihívást akkor részvétem, én lehúztam már 2 évet TDU -ban, toltam már néhány NFS -t multiban kisebb hosszabb ideig, és megmondom frankón ha már multiplayer, akkor kicsit több kéne. Ez így hogy elindulunk a ból b -be átverekedve magunkat a lagfelhőn, és halálba nyomkodjuk a powerupokat, majd verjük a faszunkat arra hogy Lsők lettünk, nagyon piti műsor.
  • CptXecutor
    #5765
    Van olyan játék ----> ITT De sajnos ez nem MMO, és a kiadása óta tele van durva bugokkal. Ez viszont tényleg a tuningról szól, és a versenyzésről, de nem olyan tuning mint NFS-ben, hogy klikkelsz a váltóra és fel van rakva, itt szó szerint ízekre szedheted a kocsit, és csak a megfelelő sorrendben lehet pl egy motort is összerakni.
  • Zero07
    #5764
    ha már cops.engem, ami nagyon idegesít mikor elém teleportálnak, vagy még, ha véletlen is beléjük megyek -mivel már eléggé megutáltak- egyből 3-as körözés, 3 percen belül jönnek a SUV-ok is. am múltkor 2 defekttel leráztam vagy 6 SUV-ot meg még legalább ugyanennyi járőrt, de mikor a vége felé már 4 SUV meg még vagy 6 járőr üldözött már nem bírtam a kis huncutokkal xD
  • Vlado
    #5763
    Meg 2 es körözési szinten már SUV rendörök álták az utamat,1 es körözési szint 20 sec volt kb. aza alatt 15 rendörrel találkoztam. 4es körözési szinten corvette rendörök jöttek, 5 ös körözési szint már 4. percnél volt.1 es körözési szinten a cooldown csík 4 perc alatt telt meg XD
  • Lupous
    #5762
    #5729
  • Slipknot14
    #5761
    hogy lehet előcsalni a csapatba üldözéses cuccot?:D
  • Apocalipto
    #5760
    Mikor lesz kormány támogatás? Force Formula EX-em van, egyátalán nem működik.
  • exact6
    #5759
    Az a six az én voltam, csak már nem használom azt a nevet. A firefox valamiért azzal jelentkeztetett be, énmeg nem vettem észre. :)
  • RYO21
    #5758
    ?
  • exact6
    #5757
    Jaj, véletlen a régi nevemmel voltam bejelentkezve...
  • IIIsixIII
    #5756
    Jah ez nekem is feltűnt. Még a búvóhelyeken is rohadt lassan megy végig a csík. Bár még nincs kész szóval bugos :D
  • angel308
    #5755
    valószínűleg olyan játékot amikről mi most írkálunk olyat soha nem fogunk kapni... pedig sok pénzt lehetne belölle kaszálni úgy hogy azt is frissitik a legújabb autókkal meg stb.
  • angel308
    #5754
    HXECUTOR én is 5.1-ben nyomom, jó kis Genius 5050-el
    olyan lenne jó hogy lenne egy időpont amikor gyülekezni kéne egy ponton minden nap máshol és onnan mennének gyorsulni mint a F&F első részében.
  • Vlado
    #5753
    Próbáljátok ezt ki: Mentek vkivel 1 Team Escape-t aztán mentek 1 sima üldit,sok sikert a lerázáshoz kb. lehetetlen.
  • Cucmey
    #5752
    Engem is idegesít az este. fel is nyomtam a gammát :DD
    Kérem szépen valaki csinálja meg a nevemet ilyenre mint a többieknek.
    Cucmey a nevem a játékban is.
  • Slipknot14
    #5751
    engem idegesit :S :D sok tűzijáték meg az éjszaka, nappal jobban szeretek jáccani :)
  • RYO21
    #5750
    Nincs napszakváltozás + tüzijáték = újévi feeling.
  • Lupous
    #5749

    "Nem" estem kétségbe
    szinte már nyertem...szinte Amúgy ez egy gecihosszú(30km) kőrverseny (Hastings) amin nekem kb 1 kör 4.5 perc szal a kurva annyát hogy nem lehet relogolni ("R").
    Am szerintem az lenne a jó ha lenne egy frissítés majd ami olyasmi pályákat tartalmazna mint a prosstreet (drag, drift stb). Lennének rendes versenypályák meg ilyesmi, ezzel párhuzamosan persze a streetracing is mehetne.
    +Jólenne már ha lennének sponsormatricák...ha nem is feltétlenül valódiak (gondolom gondok vannak a licenc-vel mert akkor a tuningok is valódi márkanevek lennének) hanem a tuningalkatrészek márkái mint pl aNova, vagy a richter...stb stb. +persze még több matrica (mert szerintem elég szegényes ez a választék még.)
  • Zero07
    #5748
    te is negyedmérföldről negyedmérföldre éled az életed? :D akkor viszont ideje bővíteniük a térképen, mert draghez qrva kevés út van :P az meg, hogy autópályán vagy gec sok kanyar vagy egy ökör nagy kanyar van, háát nem feltétlen drag
  • Zero07
    #5747
    a 4 az már xar. gyakorlatilag csak Vin Dieselről meg Paul Walkerről szól, a 3 viszont tényleg kocsikról, a film címe meg végülis FAST and furious a4-ben hol a fast?hol a gyorsaság?elbaxnak egy kamiont meg otthagynak vagy 200 mexikói gengsztert azt kifújt
  • CptXecutor
    #5746
    Morothangokkal teljesen egyet értek, nekem az 5.1 be van rakva szépen az ágyam köré, baromira jól szól, de sajnálom, hogy a Suprának kb Lambo hangja van, mert élőben ment már előttem Supra, jellegzetes mély, öblös hangja van, de remélhetőleg majd ezt is fejlesztik. Egyébként ha valaki adna nekem 400 ezret egy fullos accért én simán eladnám Az kurvasok pénz, és legfeljebb megint kihívás lenne eltolni addig. Én is remélem, hogy lesz majd legaláb drag race benne, mert ez jelenti igazán az utcai versenyzést. Valójában sprintet, meg körversenyeket utcán, főleg nappal csak az elmebetegek csinálnak a való életben. Driftet is csak olyat szoktak mint az Underground 2-ben kanyargós hegyi utakon, amik nem forgalmasak. Minden esetre nagyon feldobná a játékot, mert néha már unom hogy csak sprint meg curcuit van, de remélem nem basszák el a drag-et, mert pl ami Most Wantedben volt, azt utáltam, az nem drag verseny, az baromság volt, hogy nappal egy rohadt forgalmas és kanyargós 4 sávos úton gyorsuljál, és közben kerülgesd az NPC-ket. A drag nem erről szól, a drag verseny egy negyed mérföldes szakaszon szokott menni ami nyíl egyenes, nincs rajta senki, és itt csak az számít, mennyire tud menni az autó. Végre lenne értelme az amcsi izomautóknak...
    Lupous: Igen az egyetlen amiért nem adnám el, az az hogy nem lehet átnevezni ami nagy hiba szerintem. Kellett volna valami olyasmit bele tenniük, hogy mondjuk havonta max 1x át lehet nevezni a drivert, a station accot meg másik e-mailre átirányítani, és akkor simán lehetne vele kereskedni.
  • Lupous
    #5745
    Én ezzel úgy vagyok hogy a sokak által vitatott 3. rész (vagyis a Driftes) a kedvenc részem :)
    Amúgy kb 3 napja megnéztem mind a 4 részt (minden este 1et :)
  • Zero07
    #5744
    nemtom ti hogy vagytok vele, de én megnéztem a halálos iramban tokiói hajszát aztán meg nfs. :D feldobta a játékélményt.