94802
  • illesgergely
    #5823
    Régen ugyanígy mentem a College Mall pályán körrekordot Silviával (jópár oldallal ezelőtt írtam), azóta már törölték azokat az eredményeket, de a másik profilommal nemrég szintén megtörtént ez a begyorsulásos bug, most 7. vagyok Silk Roadon Rx7-el.
  • Cucmey
    #5822
    nekem is volt ilyen bug. 1.55öt mentem egyik pályán ahol előtte kín keservesen 2.12-t :DDD
  • B0GE5z
    #5821
    nagyon pro vagy
  • Lupous
    #5820
    Ehh mentem egy egész jó időt. Világranglistán (Így azé egész jól hangzik :P) 21. vagyok a Bristol&Diamond mapon.
    A dolog furcsasága hogy valamiféle bug alapján nyertem...felgyorsultam mint állat (a km/óra semennyivel nem mutatott többet)a kanyarokat szinte hangsebességgel vettem be...nagyon fura volt. Nem hackkelek meg semmi ilyen illegális dolog. (Rühellem a csalókat...ez azé elég köztudott dolog)
  • CptXecutor
    #5819
    Rendben, kösz srácok, akkor megnyugodtam :)
  • Lupous
    #5818
    Persze...az a lényeg hogy low pályán (0-15) menj ha t1 es cuccot akarsz.
    Amúgy magasabb szintű pályákon is szór minden félét csak nem olyan gyakran.
  • modelcar
    #5817
    Az hülyeség bármilyen szinten adhat T1es cuccokat.
  • CptXecutor
    #5816
    EZEN a fórumon azt írják, hogy az lvl is számít, tehét e-szerint én már semmiféleképp nem fogok tudni T1-es cuccokat szerezni, mivel már 18 felett vagyok (ha jól értelmeztem) És ha ez igaz, az szííííváááss. Kapott már valaki T1-es cuccokat mondjuk lvl 20 felett, bármi módon? Én mostanában csak T2-eseket kaptam.
  • CptXecutor
    #5815
    Jaj tegnap egyből beoltottak, hogy mit ekresek 21-esen egy 8 as pályán, de mondtam nekik hogy kukkolj rá a kocsimra öreg T1-es :P Persze van pár plusz skillem ami nekik még nincs az lvl különbség miatt, de még mindíg fer-ebb voltam, mintha egy Elise-el megyek. Nem is tudom, hogy lehet-e T1-es versenyen T2-es vagy 3-mas autóval menni (logikus az lenne ha nem lehetne)
  • Lupous
    #5814
    Hát jahm :P...asszem lotusnál csak a bmw m3 jobb :P
  • Darkspell
    #5813
    lotus jó, corvette emlékeim szerint még egyszer sem vert meg.
  • Cucmey
    #5812
    ez a szerver úgy szar ahogy van...
  • Cucmey
    #5811
    igen? ezt nem tudtam. :D
    most lotusra gyüjtök. aztán corvettet akarok. nem lehet az olyan rossz.
  • angel308
    #5810
    azt a kocsit teszi be fejlécbe ami az utolsó a garázsodban, szóval amit utoljára vettél
  • Cucmey
    #5809
    Köszönöm a fejlécet. :)
    Charger-em is van ugyan de masszívan rx7-et használok. :)
  • Cucmey
    #5808
    hát igen. csak felküzdeni magát az embernek sok idegességgel jár. :D amugy sem sikerül mindig. max 2. vagy 3. hely néha 1. attól függően milyen ellenfelek vannak. de zsír ugyanolyan kocsival tőlem bárki elém állhat. :DD ilyen küzdelemre vágyom egyszer :D
  • LeWyTy
    #5807
    Senki
  • modelcar
    #5806
    ki vagy te?
  • LeWyTy
    #5805
    Hogy lehet teljesen elfelejteni egy új játékot



    Mind1 szedem le...
    1,03Gb az egész?

    Kinek hiányoztam??
  • RYO21
    #5804
    Asszem attól függ, hogy hanyas szintű a verseny. Engem multkor meghívott a haver farmolni valami 38-as szintű versenyre, és nyertem t3-as váltót.
  • RYO21
    #5803
    2 éve jelentették be. Azóta szart se csináltak. A project torque is ingyenes volt, mégis fényévekkel jobb volt mint ez.
  • CptXecutor
    #5802
    Megával a játékkal csak 1 nagy baj van egyébként, az, hogy el lett kapkodva....túl hamar kiadták, még most is csak beta fázisban van, ha a bugokat nézzük.
  • CptXecutor
    #5801
    Öm...srácok lenne egy olyan kérdésem, hogy kellene még pár T1-es alkatrész a 240x-emre. Mostanában T2-es versenyeken csak T2-es partokat kapok (lehet meghallgattatott az imám) szóval ha T1-es versenyeken megyek, akkor ott meg T1-es partokat fogok kapni, vagy ez csak véletlen volt nálam? (van már vagy 10 darab part raktáron, mind T2-es)
  • Vlado
    #5800
    Én hamarosan Team Escapes vidit fogok feltenni.Haverom is felvette frapsal az egészet és én is.Engem sose tudnak elkapni mer engem nem is akarnak üldözni XD.De itt nagyon durván meglátszik hogy teljesen mást látunk.
  • CptXecutor
    #5799
    Én az esetek többségében utolsó helyről küzdöm fel magam első 3-ba, sokszor első helyre :) Van érzékem hozzá, hogy nagyjából tudom merre fog menni a másik, mit fog csinálni, és így könnyű előzni. Múltkor egyik gyerek írt ilyen guvadó szemű smileit, és azt kérdezte, hogy te meg honnan a fenéből kerültél elő? Utolsó 300 méteren 4. helyről első lettem egy jól időzített nitróval, és a meglepetés erejével hehe
  • CptXecutor
    #5798
    Szerintem az itt lévők 90%-a már tud erről régen, és értjük miről beszélsz, de azért megnézzük majd szívesen a vidit. Viszont a mostani állapot nálam már sokkal jobb mint volt a legutóbbi patch után.
  • RYO21
    #5797
    2 képet egyszerre? Laptop + asztali pc
  • Darkspell
    #5796
    Miért nem frapselsz?
  • Cucmey
    #5795
    Kösz mindenkinek a tanácsokat. Ha sikerül elhúzni az elején és hirtelen nem villanik a pofámba egy traffic akkor 90 százalékban megnyerem a versenyt. Ha viszont nekem jönnek az lehet mazda 3tól kezdve super bee-ig akkor 130ról kb 40re lassulok. kész. el is ment a verseny. Rengeteg hiba van még a játékban szerintem. van amikor másodiknak ír ki a gép de arany kártyát kapok. van amikor látom hogy ketten is elöttem érnek be de elsőnek hoz és arany kártyát ad. nem hiszem hogy a 30 gigás netem meg a viszonylag fullos gépem nem lenne elég hozzá.
  • angel308
    #5794
    jah meg omnia 2-vel veszem fel úgyhogy azért ne várjatok fullos minöséget (720x480)
  • angel308
    #5793
    csövi, holnap vagy holnap után teszem fel a videot milyen két gépen egymás mellett, majd meglátjátok milyen nagy különbségek vannak és hogy mennyire nem egyforma az egész játék közben. Aztán szerintem megértetek mindent...
  • Darkspell
    #5792
    Te Lupi, valamikor menjünk már egy 1v1-et, kezdesz kíváncsivá tenni.
  • CptXecutor
    #5791
    Nem vagy szar, de én pl ha nagy tömeg van, mondjuk fullos race team, akkor a a kezdőpozíciómtól függően 2 féle taktikám van. Ha az első 3 hely valamelyikéről rajtolok, akkor próbálom elkapni a nitrós rajtot és gyorsan előre slisszolok, aztán ha nem rontok el semmit rajt-cél győzelmem lesz. Ha hátrébról indulok akkor előre szoktam engedni szépen a többieket, szorosan megyek utánuk és várom hogy elkezdjenek lökdösődni, illetve hogy jöjjön egy kanyar, és a megfelelő pillanatban szépen elhúzok mellettük, persze nagyon észnél kell lenni hogy a lehető legközelebb legyél, de elég messze ahhoz hogy ne menjenek neked. Érdemes figyelni kanyarban előzéskor, hogy az ellenfél milyen íven halad (99%ban ráfordulnak a kanyarra, és belső íven mennek) ilyenkor ha elég jól kanyarodik a verdád, és megvan a megfelelő sebességed kívülről előzd meg, így tuti nem megy neked, nem présel a falra, és meg tudod előzni. Ha belülről próbálkozol akkor sztm 95% hogy nem fogod tudni megelőzni mert véletlenül vagy éppen direkt kiken a falra és lelassulsz.
  • CptXecutor
    #5790
    Ahhoz képest ami kb 1 hónapja volt, nálam sokat javult a helyzet. Akkor ultragáz volt, és ha valaki falnak lökött 0-ra lassultam, most nincs olyan nagy ereje a lökéseknek nálam, és ha falra kennek csak kicsit lassulok.
  • Lupous
    #5789


    (A gyereket egy percig nem láttam a pályán mert DNF nek írta ki :P...deh segáz )
  • modelcar
    #5788
    Sz*r az egész szerver, van róla videó is h teljesen mást lát 2 játékos. De az a köcsögség amikor csak mindig én jelen esetben te szívod meg.
  • Lupous
    #5787
    Nos...erre egyértelmű magyarázat nincs...deee nos ha nem tudsz meglógni rajt után rögtön (ez alap a győzelemhez szerintem) akkor jahm eléggé nem jól csinálsz valamit. (szerintem)
  • Cucmey
    #5786
    versenyeim 80 százalékát azért nem nyerem meg mert a sok köcsög kilök.
    áruljátok már el. én vagyok a szar?
  • szabii98
    #5785
    Hazajövök és halálra játszom magam végre :D
  • Cucmey
    #5784
    rx7 szerintem az egyik legjobban kezelhető autó. super bee nagy ívbe veri az összes hatvanezres verdát de egy rx7hez képest nulla!!