94802
  • CptXecutor
    #5863
    Érdemes gyűjteni, mert a BMW meg azt hiszem másfél milla :) Amúgy ha túl sok a pénz vegyél bónusz kártyákat, azokból is szoktak esni jó dolgok. Mellesleg a pénz tudtommal játékpénz, köze sincs az euróhoz, vagy bármelyik pénznemhez :) Ebben ne keress realitást. Egyébként igen van még mit fejleszteni rajta, de én pont ezt tartom szar ötletnek, hogy nézegettem a developer logokat, ahol mondták hogy új városrész is lesz, meg új kocsik meg minden szar, de az a baj, hogy addig amíg ezekre koncentrálnak a bugok megmaradnak. Én bölcsebbnek tartanám ha a következő félévben totál leállnának az ujitásokkal, és inkább kijavítanák a játékot legalább 90%-osra hogy élvezhető legyen...
  • Ryder62
    #5862
    Tömören. Bár egyre többet játszok vele. Igaz hogy csak zsaruzok szinte.
  • Cucmey
    #5861
    fagy, 1000 bug van benn, a csalók nyernek, vezetési tudás semmit nem ér, gyagyi autó beállitások, gagyi tuning cuccok, buzi ruszki agyatlan ellenfelek. lófasz ez az egész.
  • Cucmey
    #5860
    Egy Plymouth Laser meg egy Mitsu Lancer
  • USAMEN POWER
    #5859
    Milyen vasad van, persze nem játékra gondolok ?!
  • Cucmey
    #5858
    Tényleg. most néztem meg. elkerülte a figyelmem csak ka pénzt néztem. ez de köcsögség má. akkor mire jó a pénz ha nem kocsikat venni. mire level 25 leszek lesz vagy 600000 rugóm.
    átalakítanám ezt is. kocsikat normál piaci áron adnám. mi az hogy 400 rugó egy Lotus?? mindjá röhögő görcsöt kapok. aztán tuningoljon mindenki izlése szerint sebességre/gyorsulásra/vezethetőségre. az aftermarket cuccok meg egy bizonyos szint után a rohadás drágák lennének mint ahogy a való világban. ez így lenne jó.
  • Cucmey
    #5857
    Igen?? De mér?? Egye meg a franc ezeket! :DDD
  • CptXecutor
    #5856
    Viszont nézd azt is hogy a Lotust csak lvl 25 felett tudod használni :P :)
  • Cucmey
    #5855
    Mondjuk kiszámoltam ehhez durván még 70-80 verseny kell. tényleg optimista vaoltam. :DD
  • Cucmey
    #5854
    150 rugót kell összegyüjtenem a Lotusra még. de ha a Chargert meg a Mazdát és a fölös tuning cuccokat eladom akkor már csak 110. na jó mondjuk két nap. :DD
  • Lupous
    #5853
    pfejj...optimista vagy :P...én ma azért szenvedtem hogy a 24 meglegyen végre....neked szerintem még messzebb van az a 25 mint nekem szal...:P
  • Cucmey
    #5852
    Azt hittem ma már meglesz a Lotusom de nem volt időm játszani. Élőbe is le kéne cserélni az amcsit Lotusra. Az nem is eszik annyit. :DDDD
  • Lupous
    #5851
    lehet venni (Játék) pénzért kék kártyapakkot asszem 50 kiló...és 5 kártya van benne...nah azokban van.
  • robb3ngxxi
    #5850
    hát nekem csak nitrót,pénzt, meg ilyen cuccokat a kocsiba. DE ha valaki tudja hogy lehet szerezni az légyszi írja le :)
  • CptXecutor
    #5849
    Elvileg lehet, de hogy milyen gyakran adja, az jó kérdés....
  • Lupous
    #5848
    Privátba végülis az jóság lenne :) - asszem priviben elég gyakran dobálja a tuningot- (Bár a nagyobb lvl kicsit előny :P...deh talán nem lesz olyan nagy az a különbség)
  • unique92
    #5847
    Sziasztok! Új vagyok köztetek, játékbeli nevem unique92. Csalóktól mentes, jó játékot :) !
  • USAMEN POWER
    #5846
    Ehh.
  • robb3ngxxi
    #5845
    Üdv!
    Az lenne a kérdésem, hogy lehet e szerezni rendőr üldözéseknél ilyen " kerék megjavító cuccot" vagy csak ha fizetek be pénzt akkor lehet? előre is köszi :)
  • Darkspell
    #5844
    ...és eddig még senki sem szólt be ingame :( Érted, az ember kihagyhatatlan ziccert ad nekik, ezek meg mér ehhez is lámák. Ehh.

    Lupous

    Na ha meglesz a lotusod, megyünk egyet :D
  • CptXecutor
    #5843
    Azzzigennn ?ég jó hogy nem tudnak magyarul a GM-ek, mert bannolnák sztm. :)
  • illesgergely
    #5842
    Nekem eddig ő volt a legdurvább nevű:

  • CptXecutor
    #5841
    Látok én ennél gyakrabban sokkal durvábbat mondjuk másik játékban a fickó karakterének a neve: predators vagy hasonló.....baze egy karakternek nem adunk olyan nevet amiben többesszám van...mi vagy te hatökör? :D
  • USAMEN POWER
    #5840
    Legyen úgy.
  • Ztech
    #5839
    hát nézd mivel darkspell feliratozik (már ha ő az, az aláírásából ítélve igen) ha valaki akkor ő tisztában van vele hogy mit írt oda:D
  • USAMEN POWER
    #5838
    Ja így utólag én is ezt mondanám, ő is ezt fogja mondani. :) Habár a sok csíra közt am se tré az ilyen.
  • Ztech
    #5837
    van egy sanda gyanúm miszerint nem véletlenül van így írva
  • USAMEN POWER
    #5836
    Az a "bestest" kicsit se fail... :DD a best már önmagában tartalmazza "leg" előtagot.
    "I am the best" így egyszerűbb és minden benne van. :)
  • Lupous
    #5835
    Nyahh megvan a 100 zsinórban :)...jöhet a 300!
  • Lupous
    #5834
    oké oké :p...deh azé azt nézd h ezt lotussal mívelted. meg kicsit ...34-es vagy bazz :P (Am lassan nekem is meglesz a Lotus(lvl25)..és elég durva tuning lapul a garázsomban már hozzá :D)
  • Darkspell
    #5833


  • modelcar
    #5832
    Nem írtam nem is gondolom h tökéletes vagyok, csak engem idegesített kicsit a kőr szó

    nem kell komolyan venni...
  • illesgergely
    #5831
    Megkerestem, 5.01-es patch Special Notes résznél:
    Katt

    Please note that the Need for Speed World Leaderboards will be reset during the patch. This means that all leaderboard data will be removed. we're resetting the leaderboards due to the new Performance Customization system and to remove invalid times.

    Nem emlékeztek már rá? Kb. 1 hónapja lehetett. Akkor törölték minden pálya minden köridejét.
  • Lupous
    #5830
    Jahm vágom te mutatván mennyire tökéletes vagy belekötöttél a k"ő"römbe. Gratulálok.
  • CptXecutor
    #5829
    Nekem is volt már ilyenben részem, szerintem egész egyszerűen egy nagy elnyújtott lagban volt részünk, mert én is csak azt vettem észre hogy repesztek mint az állat, simán be tudom venni a kanyarokad, DE a többi autót is úgy láttam hogy mennek mint az őrült. A jobb időeredmény annak köszönhető szerintem, hogy jobban mentetek végig a pályán a körülmények miatt, mert ha tényleg begyorsult volna, akkor max fél perc lett volna az egész, mert én is kb 350-el mentem akkor, ha nem többel :)
  • modelcar
    #5828
    Én honnan tudjam.
  • Lupous
    #5827
    törölték vagy túlmentek? (Ideírod nekem h "kör"...jó fej vagy)
  • modelcar
    #5826
    kör:)
  • Lupous
    #5825
    Hogyérted h törölték? (Túlmentek rajtad vagy frankón deletelték a kőrt?)
  • Ryder62
    #5824
    Jól van akkor tényleg van ilyen bug. Nálam is volt ilyen csak nem tudtam eldönteni hogy az fps ugrott-e meg vagy egy bug volt-e. Úgy tűnik az utóbbi. :)