94802
  • janihunk
    #5903
    Sziasztok valaki megmondaná hogy a pirossal bekarikázott rész az mi?: KÉP
  • CptXecutor
    #5902
    Szerintem úgy kellene ezt is megoldani mint mondjuk a Pirates of the Burning Sea-ben, hogy van egy aukciósház, és oda betehetsz szinte bármit (autó, alkatrész, powerup) és nem csak eladni, hanem természetesen venni is tudnál másoktól. Én pl simán vennék mástól Tuned T1-es cuccokat a 240-emhez, mert pénzem az van, időm emg kevés hogy "kifarmoljam" Ez is biztosan rengeteget lendítene a játékélményen.
  • CptXecutor
    #5901
    "Nem. Minden egyes új kocsiddal szenvedj szépen meg a jó cuccér"
    Igen ám, csak ez akkor válik igazán köcsögséggé, ha mondjuk veszel nagy nehezen majd egy BMW M3-at, szerzel hozzá vért izzadta Tuned 2 kulcsos tuningokat, örülsz mint majom a farkának aztán mondjuk 2 hónap mulva elkezdik az EA-sek állítgatni a kocsikat, és mondjuk elszarják a BMW-t (100% hogy fogják őket állítgatni) Na és akkor majd rághatod a kefét, hogy mondjuk bejött egy uj kocsi, megveszed és kezdheted előről az egészet. Nem ez így tényleg baromság. Csak abban az esetben lenne jó, ha a kocsik örök életre a mostani statokkal rendelkeznének, de sose tudhatod sajnos, hogy pl mikor fogják majd lehúzni a Nissan 240-et meg a Silviát meg a Lotust...és ez a bizonytalanság engem speciel nagyon tud flusztrálni egy MMO-ban még akkor is ha ingyenes, mert a szabadidőmet dobom ki az ablakon, ha valami szarság közbejön, és nekem nincs túl sok sajnos a szabadidőből...
  • szabii98
    #5900
    :/
  • RYO21
    #5899
    Szar. Semmire se jó, csak kivéve arra, hogy mondhasd, hogy egy szép kocsid van. A bodykittek is szépek rá. Ennél még a charger is jobb.
  • Darkspell
    #5898
    Nézd, úgy érzem tökmindegy milyen színű a kocsid, amikor elverlek... :D
  • KaBuTo666
    #5897
    idegei még megvannak
  • Slipknot14
    #5896
    http://nfs-s.com/nfsw/HEIOPEI

    ennek miértelme? lenyomott 2000+ singlet és 20 multit :DDDd

    Egyébként singlebe nyertem egyet és a kék kártya egy Sport Fék-et adott :)
  • Lupous
    #5895
    Ehh kicsit se vagyok ideges...kb 1,5 órája matricázgatom az új kocsit erre mire kész lennék...befagy...és nem enged kilépni...matricázgathattam volna tovább de elmenteni nem tudtam...szal asszem most marad fehérke jól :P
  • szabii98
    #5894
    Most elsősorban RYO21hez fordulok:
    Milyen tapasztalataid vannak az EVO Xel?
  • Darkspell
    #5893
    29/33-on jön a két optikai tuning pakk, de igazán jól kinéző csak a 33-asban van (szvsz).
    Értékekben a (real money nélküli) max valahol 515/449/479 körül van, így a topspeed valahol 308 körül mozog (ami asszem olyan 324 körülig megy majd fel a 40-es skillel).
  • szabii98
    #5892
    :D
    dejólmegy egyeseknek xD
    én meg egyszerűen képtelen vagyok xp-t gyűjteni :/
  • Lupous
    #5891
    Vehh megvan a lvl 25+elise...rápakoltam amim volt...és nitró nélkül 289 km/h a vége...nem is rossz :P (majd felcsinizem aztán rakok képet jól :P...kár hogy a Car kitet csak lvl 30 valahánynál engedi megvenni...deh segáz :P)
  • Darkspell
    #5890
    Látod, ha már majd dolgozol, minden más este iszol, hogy kibírd a holnapot, és péntekre elfogy a kedv/erő/pénz :D
    De amúgy jó a holnap is, főleg délelőtt, amíg asszony suliban.

    @Cucmey: Miért baromság, hogy nem lehet áttenni? Azért egy motort, forced inductiont nem olyan könnyű kiszerelni a kocsiból :D Plusz akkor az lenne, hogy egyszer megkapod, és onnan az összes kocsid erős. Nem. Minden egyes új kocsiddal szenvedj szépen meg a jó cuccért. Amíg meg nincs, addig esetleg mész a régivel. Szerintem ez így fair.

    @Szabii: Ha multizol/sigle-zöl, music nullára és mögé itunes, rendőrözéshez meg a zene, mert az amúgy is pumpálja az adrenalint, plusz nem árt tudni, épp hova is teszik ki a következő spike-ot :)
  • Cucmey
    #5889
    muszáj volt vennem valamit. vettem egy Z4et.
    biztonságosabban és könnyebben irányítható mint az rx7 viszont így hogy nincsenek rajta jó tuning cuccok csak néhány alapabb így lassabb mint az rx7. ez is milyen baromság hogy a cuccokat nem lehet átrakni a másik kocsira. áááá én nem tom. ezek az EA-nál nem értenek a kocsikhoz.
  • Lupous
    #5888
    Weh ez elég valószínű...mivel kb egy órán belül meglesz a lotusom...de akkor is csak lvl 25 leszek :) (Deh majd jól meglássuk...am asszem ma este nem vagyok...(Péntek van ilyenkor inni kő :P)...majd szerinte esetleg délután vagy holnap estefelé :) (Szíjjelszedhetsz :P)
  • Lupous
    #5887
    Ehh ezt nemigazán értem...minek? Letolod a Music volt. 0 ra (amúgy semmiféle zenen sincs a játékba...csak két alap téma asszem...) aztán winampot be és mehet a mötál
  • Cucmey
    #5886
    kb két és fél hete játszom a játékkal. ha 1 hónappal ezelött még ennél is szarabb volt lehet level 3nál abbahagyom. :DD
  • szabii98
    #5885
    Am rádiót nemakarnak beszerelni a játékba?Hogy legalább a saját zenéink hallgassuk...
  • szabii98
    #5884
    ookés :P
  • Darkspell
    #5883
    Nehéz gépírva kiírni a teljes neved. Így egyszerűbb, gyorsabb, és nem is rontom el :)
    Ma este legyél, és szíjjel verlek.
  • Lupous
    #5882
    Wehh ez a "Lupi"-zás honnan? (Am valóban így szoktak híni :P)
  • Darkspell
    #5881
    Ha mindenáron venni akarsz, szerintem z4.. Simán kitart, amíg lesz lotusod.

    @elégedetlenkedők: Szerintem a játszhatóság határozottan javuló tendenciát mutat, egy hónapja sokkal rosszabb volt. Az ilyen fejlesztések nagyon sok időt vesznek igénybe, a továbbfejlesztéseknek meg gondolom megvan a projekt ütemterve, amihez többé-kevésbé ragaszkodni kell. Én azt mondom, a sync lag már simán megszokható lett, és ahogy Lupi is mondta, ha számolsz vele, mostanra már nem nagyon ér meglepetés. A klán kicsit nekem is hiányzik, az nagyban dobna az élményen.

    De én azt mondom, annyira közel sem rossz.
  • szabii98
    #5880
    15ös szintű autót akarok majd venni és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek BMW Z4, EVO X(leggyorsabb) vagy 350z(leglomhább) ?
  • szabii98
    #5879
    Nálam is ez van...pedig kis ideig motivált a szintlépés de aztán hamar elmegy a kedvem :S
  • Cucmey
    #5878
    Lotusra gyúrtam ezerrel de tegnap ugye fel lettem világosítva hogy level 25ig nem vehetek. :DD Azóta kicsit elment a kedvem. Az a baj hogy annyira de annyira jó lehetne ez a játék néhány tök apró változtatással és mégse csinálják meg.
  • CptXecutor
    #5877
    Én csak azért nyomom, mert volt már ennél szarabb is, patch után közvetlen, és most egy kicsit vigasztal a mostani verzió, de nem tud sokáig lekötni...nyomok pár versenyt naponta és ennyi...
  • Cucmey
    #5876
    Egy Granturismo stílusú játék kéne online. Na ott meg lehetne mutatni ki a tökös csávó. :D
  • Cucmey
    #5875
    Egyetértek!
    Amugy valamit azér mégis tudnak mer má vagy ezerszer megfogadtam hogy többet nem játszok de muszáj mennem minden nap legalább 5-6 versenyt. :D
  • Ryder62
    #5874
    Szerintem ne várj olyan sokáig mert még lekapcsolják a szervereket.
  • szabii98
    #5873
    :DD
  • angel308
    #5872
    én befejeztem a world-öt makd talán egyszer egy év múlva visszanézek mi van vele, most veszek egy xbox360-at meg hozzá forza 3 amiben nincsenek ilyen szarságok és milliószor jobb mint bármelyik nfs.
  • Lupous
    #5871
    Pontosan tudom miről beszélsz nooby :)
    Egyszerűen nem szabad szélárnyékban menni. (Nincs is értelme mivel nincs különösebb realitás a játék fizikájában)
  • Slipknot14
    #5870
    a kocka megmondja, halldo az ugratós cuccnál a semmiből lett előttem keresztbe a kocsi, mer előtte csak úgy ment előre oszt hirtelen került függőlegesbe és ált meg.....
    menjél inkább játsz még vagy 200 meccset ma te monitorfejű :)
  • Lupous
    #5869
    Tessék megszokni...vagy leszokni róla..a rinya elég kevés dologra jó. HA van egy kevés reflexed akkor az ilyen hibákból előnyt kovácsolsz...pl ez az ugratós téma...kikerülöd a kocsit (ez nem nagy cucc) aztán tolsz egy nitrót a kigyorsításra (mivel tudod hogy bug..és majd jól előrébb teszi az ellent... vagy pl amikor látod h mögötted csúszik a falon a csávó a hiba miatt...megpróbálsz előtte menni és "meglovagolni"...
    Ha pl látod hogy te vagy az ellen előbb rajtol...akkor azt a távolságot/ időt nagyjából számítsd bele a köridődbe.

    Az hogy mennyi újítás kéne...szerintem az jöhetne még ezerrel mert eddig ez nálam a MW szintje alatt van (Mivel nincs story...) Frankón kéne tápolni az MMO érzést (Klnok, csoportos jóságok), kéne jóval több csillivilli (Matricák, légterelő elemek...bármi mert ez eddig szerintem a underground szintjénél is lejjebb van ...igaz az egy fasza játék...de a legelső amiben találkoztam ilyesmivel)

    Szóval még lenne minek nekiülni..ezt eddig is mindenki tudta...De mivel a nyáron lett "kész" a dolog (szerintem még nyugodtan lehetne ez is béta...) szerintem nincs akkora gáz.
  • Slipknot14
    #5868
    ja meg előbb szaros corolla ugrat át eltőtem és hirtelen megáll a levegőbe függőlegesen, telibe megyek neki aztán fal, következő kép, neki semmi baja oszt megy mint a meszes....
  • Slipknot14
    #5867
    szar az egész játék... tiszta bug, ha neki mész véletlen valakinek, akaratlanul is, tuti hogy elcsapódsz a picsába és baszhatod az egészet... előbb meg 2 körös versenyen vezetem am ezőnyt első körbe, erre a térkép közepén a semmibe látom hogy repül át a sárga nyilacska és beteleportál elém... kielőzőm, második körbe ugyanez, mondjuk ránitróztam és nem jtöt össze neki, de akkor is 1 kalap szar az egész így :S
  • szabii98
    #5866
    Engem sem, de a köcsög oroszok nagyon zavarnak :/
  • CptXecutor
    #5865
    Nem tudom....az beígért újításokkal is az a bajom hogy hülyeségek, és feleslegesek...bent a játékban nem nagyon érzem azt, hogy egy MMO-val játszom és ez szerintem marha gáz egy MMO esetében. Szinte teljesen el vagyunk szeparálva egymástól. Felvehetem a haverokat barátnak, de ennyi a max, ami összeköti az embereket, és ku...a kevés. Se klán nincsen, se csapatversenyek, se semmi. A team escape is ha jól sejtem csak annyi hogy pursuit multiplay-ben....mindíg csak egymás ellen, egymással egymásért nincsen semmi, nagy 0 a csapatorientáltság, ls ez bakker még egy szutykos COD 2 ben is jobb...ez szégyen sztm...jelenleg én nem nevezném MMO-nak az NFSW-t, csak egy sima multiplayer játék...
  • RYO21
    #5864
    Engem nemzavarnak a bugok, de ez így kurvaunalmas. Inkább mégtöbb újítást tennének bele. Amúgy ma kellett volna, h legyen pacth nem?