94802
  • Vaxi
    #5943
  • Darkspell
    #5942
    Na, egy fél órás szenvedés után sikerült összehozni. Szerintem egész jó lett :)

  • Ryder62
    #5941
    Khmmmn... Carmageddon TDR 2000 (The Death Race)
  • CptXecutor
    #5940
    Tudjátok mi lenne még a nagy királyság? Csinálni egy játékot a Deat Race (Halálfutam) alapján :) Pontosabban már létezik ilyen, lehet hogy a film készítői is ezt a játékot vették alapul (Death Rally) húúú nagyon nagy kedvencem mai napig, csak már nagyon régi szegény, még win 98-ra írták, de eszméletlen, versenyzés fegyverekkel felszerelt kocsikkal :P Valaki megcsinálta nemrég ennek a Flash-es változatát is Burnin' Rubber néven, akit érdekel próbálja ki :)
  • CptXecutor
    #5939
    Lehetséges, de szerintem ugyan az a ciklus van mindegyikre ráültetve, így tényleg tökmindegy melyiket választod :) Persze ez csak feltételezés, ki tudja hogyan kókányolták össze, de még lenne mit finomítani rajta mert sokszor olyanokat kapok arany kártyákból T2-es pályákon hogy 700 repu...jó persze jobb mint a semmi, de van hogy kékből meg kapok ugyan azon a pályán ezer reput...kissé szar, én úgy oldottam volna meg, hogy mondjuk ha a repu adó ciklus fut le akkor kék kártyánál ad 200-400-ig, bronznál mondjuk 500-800-ig, aranynál meg mondjuk 900-2000-ig vagy ilyesmi, persze a pályát, meg a pálya szintjét is figyelembe veszi gondolom. Na mindegy végül is ezen is javítottak valamicskét patch 5 óta, én szurkolok hogy össze tudják rakni az egészet minél hamarabb.
  • Timbu
    #5938
    Sőt én pici programozóháttérrel azt is meg tudom mondani neked, szerintem az a sok kárty valójában 1.

    Szerinted azt mennyivel "bonyolultabb" megoldani, hogy nem egy véletlen számot generál a kártyák kirajzolásakor, hanem ötöt? Ha az első kártyára kattintasz az első számmal tér vissza, ha a másodikra a másodikkal, stb?

    Így a "varázsa" is megmarad, hogy tényleg sok múlik azon, hogy melyik kártyát választod.
  • janihunk
    #5937
    Nadjából én is is így gondoltam.
  • Ryder62
    #5936
    Szerintem mindenki tudja hogy az 5 különböző kártya kamu. Tök mindegy melyikre kattintasz annyi a lényege hogy a kattintás után random választ jutalmat.
  • CptXecutor
    #5935
    Ha jól működik akkor teljesen véletlenszerű a dolog a kártyáknál... tökmindegy melyikre kattolsz, én az egyszerűség kedvéért mindíg a középsőre :) Sőt én pici programozóháttérrel azt is meg tudom mondani neked, szerintem az a sok kárty valójában 1. Amikor betölti őket még semmi sincs "alattuk" kattolás után fut le egy ciklus, vagy több, ami eldönti először hogy mit adjon (pénz, poweup, repu, alkatrész) és aztán hogy ezekből milyet, vagy mennyit, és ha jól működik akkor a kártya szinét is figyelembe veszi (szerintem ez a része még szar, mert néha kék kártyából jobb cuccok esnek mint aranyból...) Legalábbis én így írtam volna meg mert így a legegyszerűbb, leglogikusabb, csak aki még nem írt hasonlót az nem lát mögé könnyen. (Bocs ha leromboltam pár illúziót) :)
  • CptXecutor
    #5934
    Ezek nagy része kamu, sztm 99.9%, korábban már leírtam azt hiszem, hogy sokan így akarnak pénzt keresni. Létrehoznak egy sima reklámoldalt, egy gombal hogy kattolj ide a cheat letöltéséért, és ő minden katt után vagy látogató után pénzt kap a cégtől amit reklámoz (ha már reklámokat látsz az oldalon az 100% hogy ilyen, és ezt a céget reklámozza) Ezután nincs más dolga mint mindenhol hirdetni az állítólagos cheat-et amit z oldaláról le lehet szedni....okos dolog sokan csinálnak ilyet, és meg is gazdagszanak ha jól csinálják.
  • CptXecutor
    #5933
    Ha jobban ráállnának a reklámokra simán lenne belőle rengeteg pénzük, persze ehhez a játékot is fullozni kellene. ráadásul modern játékről van szó ha akarnák dugig nyomhatnák in-game reklámokkal és dőlne a pénz, csak gondolom mivel még nincs akkora sikere, a cégeket nem nagyon érdekli vagy nem tudom.
    Lambo: Igazad lehet, mondjuk a gyerek azt állította cheatelt, engem meg nem érdekelt igaz-e de ezek szerint kamuzott. :)
  • Psychedelic #5932
    Pár kép az én lotusomrol, bár már rohadtul unom és megvennem a bmw-t, de még 2 rohadt hosszu szint kéne, és nem sok kedvem jelenleg szenvedni a játékkal, én már meguntam a sync errort, és persze tökjól lehet védekezni ellene az esetek nagyrészében, csak kurvára nincs kedvem, egy 8fös versenyen ahol rajtam kivül van még 7 fossá tuningolt lotus, roszabb esetben pár bmw, olyan dolgok ellen harcolni amik nincsenek is.


  • janihunk
    #5931
    Engem meg az érdekelne hogy hogyan lehet ezeket az erősebb tuningokat megnyerni? Azt tudom hogy verseny után a kártyákkal lehet de van erre valami szisztéma hogy kb melyikben lesz?
  • Ryder62
    #5930
    Az a baj hogy az EA leszarja hogy mennyi csíter van a játékban. Tegnap felmentem egy fél órára gurulni, ezalatt három gyerek nyomogatta a linkeket a csetbe, hogy honnan lehet letölteni hacket meg meg csalásokat. Tegnap elött meg egy srác felvett xfire-n és megkérdezte hogy van-e hackem a worldhoz. Mondom, nem és nem is érdekel de csak tovább irogatott meg linkelgetett aztán fogtam és letiltottam. :D
  • Psychedelic #5929
    Az mint szép és jo amiket akartok, hogy a tuningokat lehessen cserélni, illetve pénzért fixen megvehesd stb, csak az a baj, hogy ök még pénzt szeretnének látni a játékukból, és nekik az az érdekük, ha neked csak ugy lesz mondjuk több jo autod is, ha pénzt áldozol a játékra, az más dolog, hogy sztem, ezért a munkáért nem érdemelnek jelenleg sok pénzt, ettöl függetlenül ök nem szeretet szolgálat.
    Ha bármilyen havidijas mmo-ban, ilyen szintü hibákat, ilyen hosszu ideig nem javitanának ki, de még egy normális választ se adnak, már rég becsödölt volna az egész. Ez még eldöcög mivel alapbol ingyenes.

    Ha pedig valakinek, nincs sok ideje a játékra, mert dolgozik, akkor fektessen bele a játékba egy kis pénzt, egy normál játék áráért, már tud venni annyi kartya packot, amiböl, sztem akad majd 1-2 tuning.
    Ha meg nem vagy hajnaldo költeni, akkor marad a nehezebb út.

    BMW-t is lehet venni boost pontért, 150-ért 1 napra, 40 alatti embereket olyan bmw-vel találsz.
    És a 14-en lambo se cheat, azt meg örökre is megveheted boost pontbol, akár lvl 1-en is.
    Azért elöbb ismerjük meg a játékot mielött le cheaterezünk mindenkit. :P
  • CptXecutor
    #5928
    A Mazdámat el fogom adni, a 240-en meg főleg improved van, de van pár T2-esem a garázsban, majd lefotózom, csak adjon valaki kérem jogot, hogy 200 kilós képet feltehessek, mert a 20 kilós nagyon kicsi lenne.
  • Lupous
    #5927
    Kíváncsi avgyok az installjaitokra...szal ha lehet postoljátok ti is (mint én lentebb)...főleg KAARCHI-é érdekel (Ha márjól elkent...legalább azt lássam h pontosan mivel-meg gondolom a skillek is magasabbak mint nálam pl: need for speed, dragster ...stb-.)
  • Cucmey
    #5926
    Szerintem úgy lenne igazságos ha a kemény cuccokat is meg lehetne venni nem csak megnyerni. Így mindenki a kocsinak arra a tulajdonságára tudna koncentrálni ami szerinte a leggyengébb vagy ami neki szimpatikus. Így mindenki a saját stílusára tudná szabni az autót. valaki a gyors hosszú egyenes pályákat szereti az végsebességre tuningol. valaki a technikás sok kanyaros pályákra tuningol. ez a tuning lényege. legalábbis az életben.
    a másik meg az hogy nincs kiirva hogy na ez most csak a z4hez vagy csak a silviához való cucc. akkor az én logikám szerint miért ne lehetne felrakni a másik kocsira...
  • CptXecutor
    #5925
    Valszeg cheat, én is láttam már 14-es kiscsávót Lambo-val rohangálni, ráadásul a kis hülye irogatott folyton chat-be és menőzött mi meg beoltottuk, hogy inkább fogd be, mert ha a GM-ek észreveszik, lehet többet nem fogsz NFS-W-zni :) :P
  • CptXecutor
    #5924
    Én mindíg azt nézem melyik adja a legtöbb %-ot, és hogy éppen mire van szüksége az autómnak. Autótól is függ, hogy mi a "legjobb" neki, pl egy Elise-nél felesleges headling-re gyúrni, inkább max speed és acceleration ami kell.
  • CptXecutor
    #5923
    Értelek én titeket fiúk, nem a komolyan felfogásról van szó, hanem arról, hogy ha elbasszák a sikerélményedet akkor durván elmehet tőle a kedved :) Aki csak este pár órát ér rá mint pl én, az nyilván szeretné ha a szabadidejét amit a játékra szán sikerélményként élhetné meg, ez mindenhol alap, nem csak játékokban :)
  • Lupous
    #5922
    Tuning(ritkán) mindenféle powerup (Tényleg minden)
    Én azt kérdezném hogy hogy lehet az hogy vannak egyesek (PL lvl 23on) a csávónak bmw m3-ja volt. Pedig azt nem lehet boost pontért venni, és csak lvl 40 en elérhető. Szal az iylen hogy lehet? cheat? vagy mi az istenfasza?
  • Ryder62
    #5921
    Kérdezném, hogy abban a kártya packban amit 50 ezer játékbeli pénzért lehet venni mik vannak benne? Miket lehet nyerni?
  • Lupous
    #5920


    Sajna még közel se maxos install...de azé igyekszek :P...lotusra amíg nincs egy normálisabb váltó addig nemigazán versenyképes :S 160 körül viszonylag lassan tornázza fel magát már :S
  • szabii98
    #5919
    Okés, most kicsit kivagyok pénzileg...nemtudom mit tudok még venni :D

    viszont ha kék motort és kék befecskendezőt teszek, akkor 327ről 307re rak vissza sebességben :S
  • Lupous
    #5918
    Hát az egy kalap szar :P (Am a képen egy árva futómű sincs...+hh nem a inventory-dat mutatod ha nyertél valamit? :P, nyah mindegy)
    Am ha engem kérdezel motorból ,Befecskendező rendszerből, váltóból is a "kék" márkájút használod. Felfüggesztésből és fékből a "piros" a legjobb
    Gumiból pedig a hát nemtoom sárga-arany...nemtoomén milyen színűt használod. (Ezek a legjobbak ha jól akarsz kigyorsítani.)
  • szabii98
    #5917
    úgy értettem énis :D
  • Ryder62
    #5916
    Az azt jelenti hogy 14-es szint a minimum.
  • szabii98
    #5915
  • szabii98
    #5914
    egy perc :)
  • Lupous
    #5913
    Nemigazán értem mih az h 14es szintű? :P
    egy screennel egyszerűbb lenne :P
  • szabii98
    #5912
    Én meg véletlen nyomkodok rendőrözés után és találomra piros futómű :D
    14es szintű asszzem...
  • Lupous
    #5911
    asszem nem érné meg az EA nek :P
    am volt felesleges 400ezrem...így elvertem kártyára...2 szer kaptam tuningot....és egyik se valami epic (egy sport(KÉK) motor egy csavaros t3as, meg egy t3as sima rugó) szal asszem nemigazán éri meg kártyát venni..de végülis...a lvl 40 még messze van :P...addigra összejön szerintem a1,5 milla
  • janihunk
    #5910
    Nemtom mink takartam ki:D Én meg azt hittem már el lehet adni 100boost ér. Jobb lett volna.
  • illesgergely
    #5909
    Miért takartad ki miből mennyi van? Titkos?
    Egyébként tényleg arra való, amit Lupous írt.
  • Lupous
    #5908
    Nem vagyok benne biztos..de sztem ez arra való hogy ha ráhúzod az adott pU-t akkor 100boost pontért ért vehetsz még olyat. (persze ha van boost pontod)
  • janihunk
    #5907
    Hát ez vagy neműködek vagy csak gagyi mer nem ad semmit és nem vesz el semmit:D
  • janihunk
    #5906
    Akkor ahogy látom 100boostot ad akármennyi van akármiből. Hát nemsemmi.
  • Darkspell
    #5905
    Szerintem túl komolyan veszed az egészet. Belépek, versenyzek, dumálok, kilépek. Hogy holnap mi lesz a játékban? Magasról teszek rá.

    @jani: ha oda behúzod az egyik powerupot, a játékból vehetsz boostot. Vagy valami ilyesmi.
  • Slipknot14
    #5904
    hát figyelj, igazad van részben, de szerintem fogd fel a játékot úgy, hogy jól érzed magad oszt játszol(hisz ez a lényege) amikor van kedved, aztán ha tényleg lesz ilyen újítás akkor meg egy kis kihívás és játszol tovább. Nem vérre megy a játék, csak szórakozás, szerintem fogd fel így :)