94802
  • CptXecutor
    #5984
    Szerintem rohadt jó, nekem is tetszik, a lámpáknál is nagyon eltaláltad a macskaszemeket, frankó kis Hello Kitty-s kocsi
  • Lupous
    #5983
    nitróval?
  • modelcar
    #5982
    Egyenlőre 349 km/h a max sebessége a corvette-nek, ennyit tudtam kihozni belőle:)
  • Cucmey
    #5981
    Na addig amíg forgalom van a játékban meg olyan elképesztő bugok hogy elöttem egyszer csak megáll az elöttem versenyző kocsi én meg totál bele szaladok na addig én befejeztem.
    Ez így még ingyen sem ér lófaszt sem!
  • Szabi1991
    #5980
    jah
  • Darkspell
    #5979


    Úgy érzem, megérte az 50k zsozsót :)
  • Lupous
    #5978
    Erre én is csak biztatni tudok mindenkit!
  • Slipknot14
    #5976
    kiraktam alakzatokból:D
  • szabii98
    #5975
    LoL
    hogy csináltad?:D
  • Slipknot14
    #5974
    úú ma is mi történt? Nem láttam még ilyet, de betölt szépen a verseny, elindulok, ekkor nézem nem én vagyok az első :D a mezőny elején repeszt valaki, akit még elindulni se láttam... Nagy fairplay tud lenni a játék.... kb 10mp előnnyel indult ha nem több, hál istennek egy tragacs Mazda volt, könnyen belehetett hozni a lemaradást:D
    Jajj és majd átteszitek a bannerem Bullin-ről Creepstar-ra?:$
    Meg csináltam pár képet a kocsimról, szerintem elég egyedi :D



    Nem vagyok se buzi se lény egyébként :D Csak reggel barátnőm szobájába a falára néztem(hungarocelből vannak Hello Kittyk felpakolászva) aztán unalmamba csináltam egy ilyen kocsit :D De még rendesen tetszik is nekem :D No meg tényleg egyedi és elég gáz ha valaki kikap egy Hello Kitty-s kocsitól :DD
  • modelcar
    #5973
    Húúúú, na most felbaszta az agyam egy pöcs óvodás. A rajtnál mindig groupba akart hívni, és persze verseny közbe nem láttam semmit, de azért sikerült megoldani. Mást is hívogat a groupba verseny közben. Asszem megy a report, meg a block. Kurvajó szórakozás lehet más versenyét elbaszni -.-

    aki tudja pls reportolja: ONLYCHAMPION-t
  • modelcar
    #5972
    ctrl+f5 :D
  • janihunk
    #5971
    Tévedés történt level 25 ös vagyok és 370Z-m van a kis kép ugyan ez.
  • Szabi1991
    #5970
    hmm, pedig onnét szedi az oldal automatán az adatokat , és írja rá a képre
  • CptXecutor
    #5969
    Mindezzel csak az a baj srácok, hogy egy valamire való cégnek nem csak az anyagiak számítanak, hanem a renomé is...ezt ők kiadták a kezükből és most szerintem sok-sok embernek (nekem is) nagy kérdőjelek vannak a fejükben hogy bakker ezt a hulladékot az EA csinálja?? Még ha egy noname cég csinálná akkor legfeljebb ráfognánk arra hogy hát igen, nem értenek hozzá eléggé de basszus ez az EA! Az én szememben totál elsüllyedtek... Pirates of the Burning sea a másik mmo amivel játszom, és most az is free2play lett 1-2 hónapja, ott is voltak komoly szerver hibák, de 2 nap alatt javítva lett....synch eltolódás 0%-os, simán azt hihetnéd hogy single-ben játszol, mert nagyon jól megy. Most már néha vannak kisebb laggok, mert fullra leterhelt mindkét szerver de még mindíg sokkal jobb mint NFS W-ben és itt ráadásul szerintem nincsen csak max 2 ezer ember online egy időben...mert ha mondjuk több 10 ezren lennénk, akkor még rá lehetne fogni, hogy nem bárja a hardware...
  • lorci
    #5968

    Egy kis hiba történ nem 3O-as szintü vagyok és nem lambo az autó köszönöm a kijavitást előre is
  • Vlado
    #5967
    Ha pl. speedboost nál lenne a hiba akkor egyből lekapcsolnák a szervert és 5 percen belül kijavítanák,sync hibát kinem szarja le ha fizetnek a játékért?
  • Ztech
    #5966
    gondolom mer szabi még nem járt erre és nem tette be
  • janihunk
    #5965
    Én miért nem kapok ilyen niknevet?
  • Ryder62
    #5964
    Jah, én is csak 2 órát játszottam játékkal a héten és pár verseny meg üldözés után mindig rá kell döbbennem hogy ez így szar. Ez a törödjünk bele hozzáállás nem frankó, mert egy multiban igenis elvárná az ember hogy legalább a sync rendben legyen.
    Engem is csak a 30-as szint motivál mellé meg egy t3-as verda hogy azért legyen esélyem nyerni is mert mindig elnyom a sok csíter és a játék gyökérsége.
  • Psychedelic #5963
    Nem, ez annak szar, aki nem unja, játszana, de rákényszeritik, hogy hagyja abba, mert ez igy egy fos.
    Persze, én is csinálhatnám azt, hogy 10 szintel kisebb pályákon versenyzek 10 szintel kisebb emberek, illetve fosul tuningolt autok ellen, meg kilépek minden gameböl ahova olyan auto csatlakozik ami ellen nem fix a gyözelem. És akkor én is csak a szép részét látnám, mert a 10 percel lemaradt ellenfelek sync hibája engem se zavar. Csak engem ez rohadtul nem mozgat, normális ellenfeleknél pedig kurvára zavaro a sync hiba, és sztem hazudik aki ezt tagadja.
  • Lupous
    #5962
    Jahm lehet...
  • LeWyTy
    #5961
    Ez annak szar aki mindig is ezt csinálta de unja és abbahagyná de nem tud magával mit kezdeni
  • Lupous
    #5960
    Megéri e multizni?! MEG HÁT....ne rinyáljon má' mindenki. Lehetne jobb is naés majd lesz..ha meg nem ki nem szarja le van más is a világon mint a kibaszott számítógép.
  • Psychedelic #5959
    Nem éri meg, én nem is multizok már, néha belépek, letolok 2 versenyt, aztán rájövök ehez nincs kedvem, és kilépek, a baj csak az, hogy kitüztem még anno pár célt a játékban amit el akartam érni, a legközelebbi ilyen most a lvl 40 és a bmw, és idegesit, ha nem csinálom meg.
  • Ryder62
    #5958
    Látom bax az ideg a játék miatt de nyugi. Én is level 20-tól szinte csak rendőrözök. Ha meg megunom a zsaruzást max akkor tolok multit. Amúgy totál igazad van mert egy multi/mmo játékban a sync-nek jónak kell lennie. De gondoljuk csak végig:
    -amikor belépsz lobbyba nem tudod megnézni a többi játékos kocsiját mert a tied van helyette, a kocsi neve helyett meg valami hibát ír ki.
    -A start szar mindeki össze vissza rajtol.
    -A sync hiba miatt érhettnek meglepetések. Ráadásul azt sem tudod hogy hányadik vagy valójában mert sokszor a rajtnál keletkező időkülönbség miatt kész káosz van.
    -Az eredmény lista is össze-vissza ugrál.

    Megéri multizni? hát persze, mikor minden eleme bugos. -.-
  • Psychedelic #5957
    Ha nem is tudják kijavitani ennyi idö alatt, nekem ok.
    Én csak annyit várnék tölük, hogy kirakjanak egy postot az oldalukra, hogy igen, ez meg ez meg ez a hiba van, sajnáljuk dolgozunk a megoldáson, és mondják azt, hogy várhatoan ekkor meg ekkor jön az uj patch ami javitja.
    De nem, lofaszt nem szolnak, forumon 2 percenként nyilik 1 topic ahol vki sir a sync hiba miatt, legtöbben nem is tudjak hogy amit tapasztalnak az micsoda, és csalokat kiabálnak stb. ök pedig basznak rá magasrol, minden 10. ilyen topicba jön egy automata válasz, hogy köszönik az észrevételt, dolgoznak az ügyön bla bla.

    Egy normál mmo-ban, ilyen hibákat 1 héten belül javitanának, sztem wowban lenne ilyen sync hiba, hogy nemtudsz senkit eltalálni mondjuk mert a vilag masik végén van, azonnal lönék le a szervereket és még takaritok is a hibát javitanak, ezek meg honapok ota csak balfaszkodnak kb.

    Mondjuk, lehet nemcsoda hogy szarnak bele, tul sok melot és pénzt amugy se ölhettek bele, még 1 saját pályát se raktak bele, elözö nfsekböl összeraktak vmit, és jonapot, gondolom már igy is pénzüknél vannak, onnantol meg minek törjék magukat, sorban jön a többi nfs játék, ha vki nem ezt tolja tolja a másikat, sztem szarnak bele.
  • CptXecutor
    #5956
    Most az történik a játékkal ami annó az L2J-vel is (Lineage 2 java) Az ismert játékhoz amit eredetileg a Koreaiak írtak meg C-ben, egy kis angol csapat lemásolta, és Java-ban megírták az MMORPG szerver oldali részét, ezzel ingyenessé téve a játékot CSAKHOGY.... az NC Soft (eredeti készítők) kitalált egy turpisságot, mégpedig elkezdtek félévente, később már 2 havonta kiadni ujabb és ujabb patch-eket, kiegészítéseket, és ennek az lett az eredménye, hogy az L2J csapatnak nem volt ideje egyszerre javítani a bugokat és mellette beépíteni saját verziójukba az újításokat is, tehát 2-3 év alatt az L2J már olyan bugos volt, hogy mi amikor neki álltunk a saját kis szerverünk megalkotásának, nem tudtuk hol kezdjünk el turkálni a szarban (a forráskódban) Amikor az NC kilökött egy patch-et, az L2J-se hagyták az addigi bugokat, rámentek a patch-re és a bugok csal halmozódtak halmozódtak, el tudjátok képzelni mi lett a vége...A különbség csak az, hogy az EA-seket nem köti semmi, csak a saját hülye ütemtervük de fogadok hogy olyan paraszt főnökeik vannak akik soha sem játszottak ilyen játékokkal, mert akkor most azt mondanák hogy oké, újítások leállnak, minden leáll, JAVÍTÁS, minden erővel, minden egyes ember álljon rá hogy hamar meglegyen aztán mehet az ujítás...ez így logikus...
  • CptXecutor
    #5955
    Kezdem gyanítani, hogy egyszerűen csak hülyék, és nem tudnak programozni. A synch kérdés minden MMO-ban kulcs fontosságú, amíg ez nem 100%-os, addig értelme sincs elindítani a játékot, és ha a patch elbassza (márpedig elbaszta) akkor le kellett volna szedni a patch-et amíg nem tökéletes, vagy egyáltalán nem is értem hogyan tesztelték le, és hogyan engedhették át...Lehet hogy van egy ütemtervük, de bakker én ha írok valamit, aztán később fel akarom turbózni újításokkal, akkor csak is akkor adom hozzá az újítást, ha azzal együtt is 100%-osan megy a rendszer...ez minden programozónak alap kéne hogy legyen, a suliban is ezt megtanítják már az első órákon hogy "Hülyegyerek ne kókányold szanaszét a programodat mert magaddal b..ol ki a végén" NFS-W jelenleg szerintem az EA szégyene....iylen kaliberű cégtől én nem ilyen munkát várnék....inkább adnák át az Ubisoftnak, na őket meg lehet nézni mit alkottak 2010-ben meg fognak 2011-ben is, taroltak és tarolni fognak az E3-mon...
  • Slipknot14
    #5954
    én aranyba egymés után kapok 500 zsét meg 200Reput:D Singlebe meg nyomok egyet és kékből 500Rep-et meg több zsét kapok :DD kalap szar, 20ból 1 meccs ad használható eszközt a kocsimhoz jó esetbe....
  • Vlado
    #5953
    A külömböző színü kártyákról annyit, hogy nyáron még müködött ez a dolog.Arany ban több repu volt mint kékben.De most valamikor kékben van több mer ezt is elcseszték.CB 1 volt a legbugmentesebb kb. és ez ígyis fog maradni, mer bugokat gyártanak nem javítanak.
  • janihunk
    #5952
    Már kezdtem félni hogy csak nekem vannak ilyen problémáim. De azt nem értem minek reszelik a falat?
  • lorci
    #5951
    A játékban VIDIA a nevem és az a zöld illatositó a logó:D
  • Psychedelic #5950
    Én azon húztam fel magam a múltkor, hogy fej fej mellett száguldunk az arcal, jön egy civil autó ö totál seggbekapja, szépen megtolja, a civil elöször kicsit elindul jobbra majd elkapja a kormányt, ahogy szoktak a civil autok ha belemesz hatulrol és teljes sebességgel megindult balra ahol ugy kapott telibe, hogy a lotus egy az egyben a tetejere borult, és igy csusztam párszáz métert majd szépen visszarakott talpra oda ahol felborultam, közben pedig az arc szépen olyan távot vert rám, amit már nem lehetett behozni.
    Nah itt dühöngtem egy sort, és anyázás közepette kiléptem, abba pedig bele se merek gondolni, hogy nagy esélyel, ö nem ment bele semmilyen civilbe, csak a sync error segitett nekem, hogy ne legyen unalmas a verseny.

    Az már csak hab a tortán, amikor a hajtű kanyarnál, persze a fal gyalulás közepette, nem veszi be a kanyart, hanem jokis sync errornak hála, elindul visszafelé, és telibekap engem, majd persze szépen eltünik, én meg nézek ki a fejemböl, és gondolkodok, hogy egy verseny játékban, hogy lehet hogy ennyire nagy hibákat nem lehet honapokig kijavitani, mig az olyan problémára, hogy lambot nem lehetett megvenni boost pontért, hajnali 3kor tudtak, egy gyors szerver leállást csinánlni, és helyrehozni a problémát. :)
  • CptXecutor
    #5949
    És ilyen faszságok miatt rontom be az arányaimat...már elnézést, de nem tudom szebb szóval illetni...
  • CptXecutor
    #5948
    Valahogy nagyon tudom gyűlölni az olyan fos pályákat ahol 4 sávos úton kell menni, akkora a trafic, hogy mozdulni se tudsz tőlük, ráadásul tele a pálya emelkedővel parabola kanyarokkal hogy még véletlenül se tudd kikerülni, mert nem látsz magad elé 5 métert se....Ilyen gané pályát én le se kreáltam volna bakker...minek? Dühít az is, hogy mintha a trafic kocsik papírból lennének. Kicsit bele megyek hátulról, az meg elrepül mint egy sárkány....mentem 2 kört, vérnyomásom egyből 300/200....
  • janihunk
    #5947
    Én is örülnék ha olyan nevem lehetne mint nektek. Brian66 a nevem a gamában.
  • Lupous
    #5946
    LOL "próbálsz..." kell a neved (ide) aztán szabi megoldja (asszem :P)
  • Lupous
    #5945
    Egész szép :P
  • lorci
    #5944
    Most irok elöszőr ide de már régebb óta játszok a játékkal.
    Ezzel az autóval probálkozok első lenni:



    Még annyit szeretnék kérdezni, hogy kinek kell irni privátot, hogy betegye igy mint nektek van a szinten az autó nevét amivel játszok és az adatokat az autoról.Előre is köszönöm!Remélem értehő volt:D