94802
  • Slipknot14
    #6024
    meg elvették a térképet is :( nem látom verseny közbe, hogy milyen kanyar jön, ez nem pozitív dolog :/
  • janihunk
    #6023
    Azta azért ez tényleg szégyen az EA részéről.
  • Slipknot14
    #6022




    Jó ez a patch.... nagyon:D eddig egyszer nem volt még hasonló se, most meg meccs közbe hirtelen átvillan az egész.... még jóhogy ismertem a pályát aztán rájuk vertem ígyis:DDD
  • janihunk
    #6021
    Jó ez az új patch már nem mennek a falon a játékosok és nem ugrálnak a versenybe.
  • Lupous
    #6020
    Ehh észrevétel: Nálam (remélem nem csak :P) a subaru royalpurple verziója megvehető sima pénzé! ez buga vagy elbasztak valamit vagy mih?
  • Ryder62
    #6019
    Jah, nehezebb lett, de most már ki lett javítva és nem tünnek el a zsaruk másodpercekkel a megjelenésük után. És a legjobb hogyha elkapnak akkor is megmarad az 5-s szint. Végre gyorsan lehet fejlődni.
  • Lupous
    #6018
    Mi az új ...mi lett jobb ezzel a patch-el?
    (Úgy értem valójában...nem a szöveg érdekel...)Az új matricákat észrevettem...egész jók pl az a felhős bejön :)
  • illesgergely
    #6017
    Jajjj, de jó elb*szódtak az autóim matricái. Rendezhetem vissza őket. Még jó, hogy a Red Bullos Audim eladtam már, tuti lefejelném a monitort ha még egyszer meg kéne rendesen csinálnom.

    Ezek az átkozottak megint nehezítettek a rendőrözésen? Megint elmebeteg mennyiségű útzár meg rhino van...
  • RYO21
    #6016
    EZ KELL!!!! Nincs erre valami hack, hogy a festést rátehessem a sajátomra?

  • Slipknot14
    #6015
    ez mehet:)
  • modelcar
    #6014
    Ezt már más is javasolta :)

  • Darkspell
    #6013
    Pont ezen gondolkoztam a minap. Mi lenne, ha az egyik channelt "magyarosítanánk"? Mondjuk amikor belép valaki magyar a játékba, egyből megy a 31-esre (/join 31, ugye), és akkor ott meg nyomnánk magyarul. Aztán kapja be a sok ruszki.

    No, vélemények?
  • RYO21
    #6012
    Patch 5.05
  • Slipknot14
    #6011
    hát igen :D
  • Ryder62
    #6010
    A francnak kellett az orosz nyelvet támogatottá tenni. Az európai régió tele van ruszkikkal de még az amerikain is a sok cirill betűt kell bámulnom a csetben. Olyan mintha egy orosz játékkal játszanék.
  • Slipknot14
    #6009
    hát valóban, viszont az én silviám is még csírájában jár :)
  • Psychedelic #6008
    13-on nem csoda, nemhiszom, hogy sok jol tuningolt rx7 lenne azon a szinten, mivel tippre kb 25 korul kezd el normális t2 tuningokat adni.
  • Slipknot14
    #6007
    viszont rx7-eket meg a silviámmal egymás után verem oda:D
  • Psychedelic #6006
    Viszont most már a statisztika nem jelent kb. semmit. Rx-7, Lotus után a 2. legjobb t2-es kocsi. De sztem bmw-n kivül, még a többi t3 autonak is odaver.
  • jetblack
    #6005
    Basszus pár hónap kihagyás után rendesen átrendeződtek a kocsi statisztikák O_o Az rx-7 ritka szar a statisztikák szernt régen meg eléggé jó volt
  • Ryder62
    #6004
    Anyám, lehidalok hogy milyen gyors ütemben fejlődik ez a játék. Lassan fél éve hogy megjelent és ezt tudták felmutatni mint újítás: új városrészek (amik már szerepeltek ugyanúgy az előző részekben), este, tuning, pár verda. Kb 10 év és rendben lesz
  • Darkspell
    #6003
    Gondolom ez már a group pursuit előszele. Csak nem biztos, hogy a fejlesztés a megfelelő lépés a bugfixek helyett.
  • Slipknot14
    #6002
    hát tegnap dobott megint kéket, 2 kulcsos teleszkóp, 3% 4% 8%-osat, szerintem nem egy rossz cucc :)
  • modelcar
    #6001
  • Ztech
    #6000
    dolby ba hallgathatjuk ahogy a véristvánok anyáznak (TÉK)
  • RYO21
    #5999
    Az.
  • Darkspell
    #5998
    Jól vettem ki a honlapról, hogy a CES-en bejelentett legnagyobb újdonság a 'voice communication' volt?
  • jetblack
    #5997
    Bocsássátok meg de 845 hozzászólást nem olvasok vissza történt valami nagy változás a legutóbbi nagy update óta ?
  • Lupous
    #5996
    Mummble! Am részemről ok ha szombat :)
  • Ryder62
    #5995
    Én benne vagyok :)
  • Bullitt
    #5994
    Mit szólnátok egy újabb kis online autókázáshoz hétvége környékén a TCM rendezésében? Erősen gondolkodom egy TeamSpeak feltelepítésén is a könnyebb kommunikáció érdekében. Vélemény, ötlet stb?
  • RYO21
    #5993
    A World kint volt a CES 2011-en, a Dolby standjánál, ahol a képek alapján a játékosok egy G25-n játszottak. :D
  • Lupous
    #5992
    Hááát...nemtoom szreintem a sinngle elég nyugis...ha kicsit több rep+pénz jönne belőle / vagy arany lapok lennének utána akkor biztos h szinte csak azt mennék..
  • Slipknot14
    #5991
    single player mekkora 1 tahóság:D folyton nyomják a kurva trafic magnetet, nagyon idegesítő :/:D
  • lorci
    #5990
    Az M3 379-et birt nekem idáig és még hól a vége...
  • Ztech
    #5989
    természetesen online ennek ellenére fut singlebe is de úgy kb semmi értelme:D ha nem ismernéd nézd meg egy hátránya a world el szemben hogy meg kell venni ha online akarod tolni
  • CptXecutor
    #5988
    Ez a test drive unlimited 2 MMO, vagy csak sima single player?
  • Darkspell
    #5987
    Ismerős, velem is csinálta ezt egy csávó. Két egyszerű megoldás is van: enterrel belépsz a groupjába, vagy egy havert megkérsz, hogy lépjen be hozzád. Ha már benne vagy egy csoportban, elvileg nem kapsz több invitálást ;)
  • USAMEN POWER
    #5986
    Üdv srácok!

    Azthiszem hogy célba érek lassan az új gépemmel kapcsolatban, jön a TDU 2, pár játék amiről lemaradtam, napi alap elfoglaltságok, így kilépek a World fanatikusok sorából. Pazarlásnak érzem az összes időt amit a játékban töltök, pazarlás amit eme topik olvasásával töltök, így én itt el is helyezném a pontot.

    Majd fél év múlva megnézem mit alkottak a srácok, vagy létezik -e még egyáltalán ez a játék.
    További jót mindenkinek, fél év múlva, bb !
  • Ryder62
    #5985
    bannerba