94802
  • Ryder62
    #6064
    Elvoltam a stadionban :)


  • modelcar
    #6063
    Múltkori képek:



  • Ryder62
    #6062
    Hol van az a bug?
  • robb3ngxxi
    #6061
    Van 1 bug rendőrüldözésnél, ahol nem tudnak elkapni, én általában 300ezres kárt csinálok, és oylan 4 percig tart a menekülés, és olyan 2500-3500 REP-et kapok, és 2500 pénzt :)
  • Lupous
    #6060
    ó...mégse leszek :S...el kell mennem (hál' a égnek nem itthon punnyadok legalább :P)
  • Lupous
    #6059
    Tenkjúh :P
  • modelcar
    #6058
    http://tcm.mconline.hu/index.php?drawfc=55834
  • Lupous
    #6057
    Lentebb írta valaki hogy ma lesz tali. Mikor? hol?
  • modelcar
    #6056
    tedd újra
  • Slipknot14
    #6055
    ez a játék meghaladja a szánalmas kategóriát is....
    sorba fagy ki ok nélkül, patch előtt soha nemvolt, és másoknak is látom, hogy ugyan ez történik......
  • RYO21
    #6054
    Nekem 28-ason 4300-at ad.
  • Ryder62
    #6053
    Akkor nem én vagyok béna :D Én is 10 -ből vagy 8-at elbukok. Amúgy van egy limit pl: 28-as szinten max 3400 reppet add. Általában lezúzok 25-30 zsarut akkor megadja. Volt hogy 50-60-at zúztam le és akkor is ennyit adott.
  • Slipknot14
    #6052
    én azér ami ott volt 500k-s üldözés lent képen, 2000/2000-et kaptam kb :DDD
  • Darkspell
    #6051
    Tegnap 10 pursuitból vagy 7-et buktam, brutál nehéz megszökni 5-ös fokozaton. Ezen szerintem kicsit könnyíteni kell majd. A rep meg még most sem jön rendesen, egy 500k+ üldözés még mindig csak 4600-at ad, holott már 150k körül is megkapom a 4300-at. Nagyon nem lineáris.
  • Lupous
    #6050
    Nemtudom...elképzelhető :P én se vettem észre hogy este lenne. Am szerintem ez a patch most előrelépés volt. Legalábbis lagmentes volt most a játék, nem találkoztam synce hibával se...még az ellen se taszigált olyan könnyen. az új matricák meg csak hab a tortán....még pár hasonló update és egész jó lesz ez a játék :P (csak tegyék bele a klánrendszert vagy valami MMO elemet :P)
  • Ztech
    #6049
    létezik hogy ez a patch annyira jólett hogy megszűnt a éjszaka?:D a nap folyamán többször voltam fent és nemvolt
  • Lupous
    #6048
    Szerintem rx7...
  • Slipknot14
    #6047
    még annyi, hogy rx7 vagy bmw z4 a jobb?:D
  • Slipknot14
    #6046

    én picit ki készítettem őket :D
    am alig van meccs ahol minden ember célba érne :D 3-4 embereket dobál ki a játék, szerintem magától :D engem is kivágott 2x... Hibaüzenet oszt cső :D
    Fasza ez a patch, imádjuk :DDD Nah mind1...
  • Ztech
    #6045
    javítás mi..:D tegnap óta olyan textúrahibák jönnek elő néha hogy beszarok:D viszont lehet megint farmolni a rendőrökkel:D
  • Cucmey
    #6044
    hehe. án vadállat felnéztem a játékra mer láttam hogy javítottak rajta.
    a javításról: lagosabb mint valaha, ha nekem jönnek nem csak le lassulok már el is repülök. asszem 2015ben vissza nézek. viszlát. :)
  • kpadi1
    #6043
    sziasztok,az lenne a kérdésem hogy egymást közt is lehet autókat venni-eladni vagy nem,ha igen akkor hogy?
  • Bullitt
    #6042
    Holnap lesz a tali, részletek errefelé, szombaton pedig HP-online-ozás is lesz! Várunk mindenkit szeretettel! :)
  • exact6
    #6041
    Nah, az új patchel újabb Team Escape eventek kerültek bele, plusz még nevet is kaptak. Közel vagyunk már a megjelenéshez... :)



  • B0GE5z
    #6040
    kocsimról le lehet szedni anélkül az alkatrészeket hogy nem adom el?
  • CptXecutor
    #6039
    Én egyelőre maradok a másik MMO-nál, majd olvasgatok miket írtok, és ha rendbe tudják tenni úgy hogy legalább többet élvezzem, mint amennyit idegeskedem miatta, akkor majd újra felmegyek :)
  • Ryder62
    #6038
  • Psychedelic #6037
    Hát igen, egy normális mmo-ban, alap dolog lenne, hogy az oroszt orosz chatre tegye alapbol, a németet meg németre, vagy hogy ne csak join 1-et lehessen nyomni, hanem pl join hun-t, és hogy ezt a játék meg is jegyezze.
    Azt már meg se emlitem, hogy legyenek klánok vagy vmi, saját chatel stb.
    Sztem rohadtul nem nagy meló ilyen dolgokat berakni és piszkosul jó lenne, de mind1, örüljünk annak, hogy 2011 elején végre nem tünnek el a rendőrautók ha közelitesz vagy ha nekimész, már ez is nagy dolog, most végre meglehet a lvl 40 anélkül, hogy 1000 versenyt kelljen tolnom 40+os bmw-s arcok ellen. :)
  • CptXecutor
    #6036
    Egy normális MMO-ban ez úgy szokott működni, hogy "nation" chat ablakon belül (most csak példát írtam arra az ablakra amit mindenki lát) ott csak szigorúan agolul lehet kommunikálni függetlenül attól hogy EU vagy EN a szerver. POTBS-ben is néha agyamra megy hogy oroszul meg németül írkálnak de jórészt angolul beszélnek, és ott egyszerűen csak nem figyelek oda ha nem akarok, van 1000 meg 1000 dolog amit csinálni kell/lehet, már kb másfél hónapja tolom, kimaxoltam 1 karaktert de bakker még 20 ezer dolgot kell csinálnom ahhoz, hogy azt mondhassam, na most már pihi van, megyek pvpzni és tojok mindenre (sőt lehet nem is lesz ilyen, mert faszául megoldották a játék "végtelenítését")
  • Lupous
    #6035
    Kicsit csicsázgattam a elisemet :P (A pro streetes evot vettem alapnak :P)


  • Psychedelic #6034
    Viszont minden mmo-ban, 10-böl 9 magyar vérig van sértve és elküld az anyádba, ha mersz neki szólni, hogy ne magyarul hanem angolul beszéljen.
    Bár én rá se nézek a chatre, de ha zavarna se mernék szólni, tudva, hogy az én hazám fiainak 90%-a, beleszarik az egészbe, és már csak azért is magyarul beszél, hogy idegesitse a nem magyarokat.
    Ha annyi magyar játszana, mint orosz, mi tízszer rosszabbak lennénk náluk.

    Ha egy lényegesen kisebb játékos közösség, nem képes alkalmazkodni, és tiszteletben tartani azt, hogy angolul irogatok generalba, mert másokat zavarhat, hogyan várjuk el egy joval nagyobb csoporttól, ahol a seggfejek száma a többszörösére rúg.
  • Ryder62
    #6033
    Na ja, de idegesít hogy nem értem őket.

    Másik hogy múltkor egy srác igencsak büszkélkedet hogy innen és innen leszedet egy csítet és azt használ. Gondoltam hogy reportolom de minek mert le sem szarja az EA a csalókat. Aki a worldben még a klasszikus, kihalófélben lévő angol nyelven kommunikál az vagy reklámozza xy oldalt ahonnan csítet lehet letölteni vagy pedig beírja hogy csítet akar.
  • CptXecutor
    #6032
    Ez minden MMO-ban így van, ha bele gondolsz valahol logikus, mertaz oroszok sokan vannak, és az év nagy részében kockulnak, mivel rohadtul nincs kedvük kimenni a hidegbe, és nem is tudnak sokmindent kezdeni magukkal :)
  • modelcar
    #6031

  • modelcar
    #6030
    update:


  • illesgergely
    #6029
    Ez a patch előtt is így volt.
    Másik profilommal épp arra gyűjtök.

    Még a rajtokra rágyúrhatnának, előbb mentem Z4-el Supra meg 2 Lotus ellen, a két Lotust marha későn rajtoltatta el a játék, mert a Suprás arc majdnem második lett, én meg simán első. Mondjuk ezért nem haragszok, de fordítva biztos mérges lettem volna.
  • Ztech
    #6028
    de ez a patch, nekemis volt ilyesmi textúrahiba eddig nemláttam ilyesmit soha
  • Slipknot14
    #6027
    pedig eddig soha nem történt hasonló :D no mind1, ez van, ezt kell szeretni :D
  • Vlado
    #6026
    Ez nem a patch okozója,nekem még a béta 4 be vagy melyikbe volt olyan hogy üldi közbe villant 1 et a kép és a textúrák kicserélődtek, és pontiac logók lógtak a fán meg ilyenek XD
  • Ryder62
    #6025
    Azt a rohadt micsoda grafika öcsém :D