94802
  • tutika14
    #6104

    De gyerekek ez már komolyan szánalmas. Honnan szednének ennyi terepjárót? meg ez kész kibaszás... Hogy lehet így normálisan játszani? Na meg plána hogy 30 percenként össze fossa magát a játék...
  • Slipknot14
    #6103
    Csalások és EA viszonya:
    http://nfsworldtest.blogspot.com/

    ittvan mindegyik, multkor találtam kiváncsiságból :D Ami patched az azt jelenti, hogy a patch miatt nem működik már, ami meg Working állítólag egy rendőrös üldözés hack lenne de nem műxik :$ :DDDDDD
  • Slipknot14
    #6102
    nem tudom, én még nem igazán találkoztam csalóval.. vagyis egyszer, aki valami bug folytán a térkép azon részén repült át a pályán ahol nem is lehetett volna menni, keresztbe repült át a házakon :D mind a 2 körbe egymás után, úgyhogy nem hiszem hogy csak lagg lenne, mer mind2 alkalommal ugyan ott repült átlóba a narancssárga nyíl és ugyan oda érkezett, viszont 1 nitróval beelőztem így is.
    Ezen kívül lenyomtam pár meccset, 8at buktam eddig, de abból a 8ból is csak egy mazda volt gyanús, aki igaz magas szintű volt, de elég szarul volt tuningolva meg alapból szar az a kocsi(a játékba, élőbe imádom, ritka nagyon, de a szomszédba áll 1 :D), de mégis úgy repesztett előttem végig, hogy csak néztem, hogy ettől kaptam ki.
  • Lupous
    #6101
    (Jólvan...elhiszem én ha te mondod :P) Am egyetlen negatívum számomra ...hogy kibasz a játék néha néha..ez path előtt nem volt :S
  • Szabi1991
    #6100
    attól hogy nem írok ide mostanában, még idetévedek elég gyakran :D
  • Lupous
    #6099
    Ezt lentebb már írtam egyszer. Simán nyertem egy multi versenyt és ez volt benne...a fura nekem az hogy mentem kb 600 versenyt semmi extra cucc most meg 2 nap alatt 4 3 csavarkulcsos über tuning :P

    (Am nekem nem kell megköszönni majd szabi -ha idetéved- tudja megcsinálni ilyenre a fejlécedet.)
  • chris1997
    #6098
    ok kösz ja egyébként honnan szerzel ilyen cuccokat?
  • Lupous
    #6097
    Igenis Kapitány!
    (Szabi majd besztos...)
  • chris1997
    #6096
    beteszitek a nevemet:TCMCHRIS
  • Lupous
    #6095
    Hát ne csodálkozz ha uccsó vagy ilyen ratyi autóval (pontosabban jó a kocsid csak ebben a játékban nem ér egy kalap szart se:P)
    Én egyedül a magnet/rammar noobokat rühellem...de elvagyok velük főleg ha bealázom őket :P Részemről ez a játék egyre jobb lesz :P
  • modelcar
    #6094
    Én repoltolom is őket ezerrel:))
  • Ryder62
    #6093
    Persze az internetet meg ellepte a boost hack meg a többi szarság. Egyébként én már nagyon belefáradtam hogy állandóan az utolsók között érek célba. Béna vagyok? Lehet. De az biztos hogy a játék tele van csalók ezreivel úgyhogy lassan ez is oda süllyed mint a cod. Aki tiszteségesen akar játszani a szop. Csak az a baj az ea le sem szarja. Kb minden második játékost reportolni kénne csalásért és amilyen hülye még be is írja csetbe. Ruszkik is idegesítenek már, a TCM krúz alatt is három orosz rám ír whisperben, persze hogy oroszul...
  • modelcar
    #6092
    50 szint van, és ingyenes. 3 autóhelyed van a garázsban, ha több kocsit szeretnél akkor lehet venni 500 boostért/hely.
  • Slipknot14
    #6091
    a challenger tragacs:D egy tank sebességével megy kb :D
  • bakkerman
    #6090
    tudok nyerni anélkül is,csak nekem bejött az a cucc,egyébként most előbb hívott ki egy 12-es lvl csávó egy sprintre,és lenyomtam,pedig challengerrel ment,én meg csak egy mazdával...
  • Lupous
    #6089
    a 50 pénzt a játékban szerezhető pénzre értettem. azért noobság mert ugyanmár...van ilyesmi realimban? ha csak azzal tudsz nyerni...
    a játék pedig tökéletesen ingyenes. szinte nincs olyan cucc amit ne lehetne pénz nélkül megszerezni.
  • bakkerman
    #6088
    amúgy ez a gém(a szarokat leszámítva) teljesen ingyenes?? tehát el tudok jutni akármeddig fizetés nélkül? nincsen valami pénzes autó korlátozás?
  • bakkerman
    #6087
    áhh,akkor tárgytalan,fizetni azért nem fogok. Amúgy miért noob cucc a magnet??? Nem egy futamot nyertem már úgy,hogy használtam,és a vezető csóka bakizott párat,így én nyertem!
  • janihunk
    #6086
    Volt egy időszak amikor nagyon adta a dolgokat minden Power Up-ot. Mostanában csak Nitrót ad meg pénzt,fejlődést,alkatrészeket.
  • Lupous
    #6085
    MAgnetet és hasonló szarokat a noob faszkalapok használnak! Nitró az egyetlen értelmes powerup. Azt pedig versenyek után a kártyából kaphatsz.
    (Magnetet és hasonló noobságokat pedig 50ezer pénzért tudsz szerezni, ha veszel kártyapakkot.-de nem éri meg.)
  • bakkerman
    #6084
    csákkány,ma reggel kezdtem a gámát,4-es szinten vagyok,de elfogyott a magnet-em,boost-on kívül,tehát INGYEN hogyan szerezhetek magnetet,vagy például nitrót?
  • Lupous
    #6083
    Legújabb szerzemény :P
  • Lupous
    #6082
    Névszerint...fingomnincs 26os szinten volt asszem mind...de lehet az egyik 27 esen. jah és random megyek a nf logóra kattintva...
  • modelcar
    #6081
    Név szerint mi azoknak a pályáknak a neve ahol ilyen jó cuccokat nyersz?:)
  • Lupous
    #6080
    No comment...

    (9-6-0)
  • RYO21
    #6079
    Lehet, hogy szerdán, de lehet, hogy csak nyáron.
  • Lupous
    #6078
    Ohh ez elég epic :P Ismét első voltam...semmi extra...és mi lapult a deckben?! :

    (Az értékei annyira nem durvák 8-6-0...de akkor is állat két nap alatt 2 3 csavarhúzós cucc..pedig most csak pár versenyt mentem mostanában)
  • janihunk
    #6077
    Az jóóó. Új autók mikor jönnek?
  • RYO21
    #6076
    De lesz. Szerdán.
  • janihunk
    #6075
    Nah jah és tuti hogy 2-3 héten belül nem lesz újabb patch.
  • modelcar
    #6074
    Simán. Tud venni speedboosttal is kocsit...
  • Slipknot14
    #6073
    http://nfs-s.com/nfsw/KNIGHT00011

    hogy lehet valakinek ennyi kocsija, ilyen stasztikával és lvl 50-el?:OOO
  • Slipknot14
    #6072
    aha, óránként 2x legalább :S:D
    a patch óta ien szar....
  • chris1997
    #6071
    Na akkor hogyan is lehetek VIP tag?
    Ja meg hogyan lehet a world profilomat hozzátenni?
  • modelcar
    #6070
    Aha.
  • janihunk
    #6069
    Nektek is kilép a játék? Általában 10-15 verseny után hiba és kilép.
  • modelcar
    #6068
    Mert T1-es az alkatrész amit nyertél, a kocsi pedig T2-es.
  • tutika14
    #6067
    Miért nem engedi berakni? Amikor oda húzom kékkel jelzi hogy oda lehet rakni elengedem hogy beraknám és semmi....
  • Lupous
    #6066

    Lefostam a bokámat :P Első voltam egy versenyen...és ez volt az arany deck ben :P
  • chris1997
    #6065
    hogy lehetek VIP tag?