94802
  • m0hit0
    #6584
    Pedig nem is kellene az EA-soknak messzire menni, hiszen Team Fortress 2-ben az a rendszer van, amit te kb. felvázoltál ötletnek :)
  • Lupous
    #6583
    Szerintem...privátban is lehet kapni jó cumókat, mivel ott is arany lap jár az elsőnek, és asszem az a mérvadó. Privátban az az egyetlen rossz hogy kevés pénzt illetve repet ad +nem számolja a statban se Bár ez néha jó néha rossz, ha pl mész egy über jó kőrt az elég idegesítő hogy enm kerül be a statba, viszont az jó hogy ha veszítesz akkor sincs gáz mert azt se számolja.

    Chris:
    Ezeket mág olyan 26-30 körüli versenyeken gyűjtöttem be, sajna közbe jött egy update amivel visszajöttek a powerupok, így sajna nem sikerült mindent begyűjteni mivel ritkábban adott tuningot. 8Ez a mostani rendszer szar. verseny után bőven elég ha nitrót meg repet, pénzt ad...és persze tuningot. A poverupokat meg lehet szerezni könnyen ha vesz az ember kártyapakkot 50ezerért. Jelenleg sajna elrontja a játékélményt néha ez a rendszer a sok TM el.
    Ha én csináltam volna a játékot vagy lenne beleszólásom egy egyszerűbb megoldást alkalmaztam volna, lenne egy store ahol az alkatrészeket lehetne eladni, venni persze nem occsón hanem jó magas áron hogy az érdeklődés fennmaradjon a játék iránt. persze ezeket meglehetne venni Boostból is. ez egy teljesen jó rendszer lenne, de most ez van(Talán lesz valami pozitív változás egyszer.)...

    Off:
    Aki kicsit is szereti a kosárlabdát annak ajánlom figyelmébe, hogy most hétvégén van az NBA All Star Weekend. Most lestem meg az elsőévesek Vs Másodévesek meccset, ami általában elég gyér szokott lenni. Nos idén ez pozitívan változott (Hála Blake Griffinnek, és a többi újoncnak). Szóval aki lájkolja az ilyesmit az lesse meg nem fog csalódni. (És ez még csak a kezdet :P)
    Off vége :D
  • RYO21
    #6582
    Lehet
  • Blint
    #6581
    Még egy kérdés:
    Lehet jobb cuccokat farmolni private gameben is? Vagy azokat csak tejlesértékű multiban pörgethetek?
  • chris1997
    #6580
    banyeg ezeket melyik versenyeken nyerted??
  • Lupous
    #6579
    Itt a kért Screen :D

    Nem a legjobb tuning de a középkategóri legteteje vagy a csúcs legalja. Sajna sok a zöld alkatrész (Ezek asszem a leggyengébbek :S...de ezt dobta a gép szal ez van :D...a gyorsulásra próbálok gyúrni mindig.)
    Az hogy vettél egy lotust jó döntés volt ha nyerni akarsz...üldözéshez viszont nem jó.
  • chris1997
    #6578
    Remélem a legjobb döntésem az volt most hogy vettem egy Lotust cash-ért
  • Lupous
    #6577
    Pályarekordokat próbálsz megdönteni, növeled a respeckted :D, funolsz,....igazából tök ugyanazt tudod csinálni mintha low lennél...csak már nem fejlődsz.
  • lorci
    #6576
    Versenyezni tovább hátha kapsz új cuccot a masinába
    Ha meguntad azt is akkor félreteszed a játékot és amikor megjön a kedved vagy mikor rendeznek újra versenyt akkor előveszed.
  • Blint
    #6575
    Egy, MMO-knál előkerülő általános kérdés:
    Max szinten, azaz 50.-en mit lehet csinálni a játékban?:)
  • Atesz91
    #6574
    Jó ötlet megpróbálom. Köszi.
  • hifiman12
    #6573
    probáld meg ugy hogy letöltöd az egyik ismerösödnél rárakod 1 pendrivere vagy ilyesmi és ugy rakod fel magadnál
  • Atesz91
    #6572
    Nincs routerem, igazából a netnek semmi baja, hónapok óta stabil még karbantartás sem volt nyár óta, szóval net az állandóan van.
  • m0hit0
    #6571
    Passz! Lehet, hogy Router problémád van, ha használod.
  • Atesz91
    #6570
    Ezt nem értem, 2 napja nem tudom elindítani a dolgot, még csak le se tudom tölteni, tudnátok segíteni?
  • RYO21
    #6569
    Irigyellek! :D Énmeg sehova se birok menni, mert holnap suli!
  • Lupous
    #6568
    Ha ma nem is lesz meg a bmw a hétvégén még biztos. Ma party nap van :D
  • chris1997
    #6567
    Mivan nem volt széria a csomagtartó?!:D
  • tutuhawer #6566
    Leléptem edzésre, este még belépek vitázni. Sok győzlemet és BMW M3 E30-at kívánok!
  • tutuhawer #6565
    Én azt olvastam valahol, hogy verseny közben is jó a RAM skill, meg asszem az alatt van a juggernaut +pár másodperc skill is, ami szintén használ verseny közben is (habár powerupot nyom fel). A definíció úgy szól így hirtelen emlékezetből a RAM skillhez, hogy "collision with traffic and cop" vagy valami ilyesmi, úgyhogy szerintem jó.
  • m0hit0
    #6564
    Ha Trabant nincs is, látom kamion már van :) remélem jól fordul, mert mostantól erre gyűjtök
  • davis98
    #6563
    az igen xdxd
  • chris1997
    #6562
    Legujabb szerzemény még neon is van alattaXD
  • illesgergely
    #6561
    Többieknek mi a véleménye erről? Működik a RAM verseny közben, vagy csak azt hisszük? Most már tényleg érdekel.
  • illesgergely
    #6560
    Én meg pont fordítva vettem észre verseny közben. Aki hisz benne használja, aki nem az ne.
    A többivel egyetértek.
  • m0hit0
    #6559
    Ezt írtam én is :)
  • Lupous
    #6558
    Hááát...én nemtoom :P itt annó valaki azt tolta hogy nem működik, én se vettem észre...szóval szerintem nem megy az ilyen skill verseny közben ha mégis akkor az jó , de ha versenyezni akar valaki annak nem pursuit skillekre van szüksége. Hanem jó reflexekre és egy jó kocsira + tápolni a verseny skilleket.
  • illesgergely
    #6557
    Szerintem is jó a RAM skill versenyzésnél, legalábbis a forgalmat jobb lökdösni vele. A fenti játék útmutatóban is le van írva. Plusz ott van a Rampage skill ami a juggernaut idejét növeli meg és azt is lehet verseny közben használni, nemcsak rendőrözésnél.
  • Lupous
    #6556
    Hát ez a t2es csoda bmwd egy kalap szar...viszont a t3as kocsid valószínűleg ütni fog (ha az is bmw lesz :D)...egész jó dolgok vannak már a garázsodban rá :D a pro motor pl zsírfeka :D...én is már a t3as kocsimra izmozok...a hétvégén meg is lesz jól :D (Vannak nekem is jóságok már...sajna pro téma azé még nincs .:S)
  • m0hit0
    #6555
    Nem vitatkozom, és KÉSZ! neked van igazad...
    De én már rá raktam egyet, azóta nem repültem. Vagy lehet ügyesebben versenyzek? nem tudom...
  • chris1997
    #6554
    Nyertem egy verseny és kaptam egy t2-es tuned féket.
    Csak sok értelme nincsen ennek:

  • Lupous
    #6553
    Hát akkor csak próbáld ki :D egyértelmű hogy verseny közben nem leszel stabilabb a Ram vagy terminator skillektől .
  • m0hit0
    #6552
    Például vannak olyan Explore skillek, amik kihatnak a versenyekre is (pl.: Socialite)
  • m0hit0
    #6551
    Pedig nekem bejött. Azóta nem repülök :)
  • Lupous
    #6550
    HA a ram és egyéb pursuit skillt fejlesztesz azok csak a pursuit módban (üldözés) alatt aktívak. verseny alatt semmit nem érnek asszem.
  • m0hit0
    #6549
    Rakj a RAM Skillre 1-et, s repülni már nem fogsz :) Mellesleg ha civilekkel ütközöl, sem fognak rajtad akkorát.

    Kedvencem, mikor megyek Rambo mögött, tartom a sebességet, s ő E-t nyomva izzadva cikk-cakk-ol előttem, s belerohan a betonfalba
  • Blint
    #6548
    Az a nagy gond szerintem, hogy a nyerés, vagy egyáltalán a jó helyezés, nem a kocsik teljesítménye alapján múlik elsősorban, hanem:

    - Letaszítanak-e már a rajtnál
    - Eltudsz-e egyáltalán rajtolni az előtted beragadó versenyző miatt
    - Kanyarban, ha az élmezőnnyel mész, sikeresen kijutsz-e a tömegkarambolból
    - Ostoba civilek eléd vágnak-e vagy sem
    - Neked éjszaka van, másik játékosnak nappal (baromira nem mindegy szvsz)
    - És ott vannak még a powerup-ok, amik szintén nem az autóhoz tartoznak

    Ha ezeket ki tudod védeni, meg tudod úszni, akkor jön a képbe az autó teljesítménye, hogy el tudsz-e szakadni a mezőnytől, szépen be tudod-e venni a kanyart...

    Sajnos velem nagyon ritkán fordul ellő, hogy a felsoroltakat megúszom. Ha mégis sikerül, akkor rendszerint első vagyok az RX7-esemmel, de sokszor megesik, hogy utolsó, mert egy köcsög kitaszigál a fenébe, vagy úgy belém jönnek, hogy a levegőben pörgök...

  • m0hit0
    #6547
    TUTU, egy pont neked!
    Viszont a kocsik adatainak nem lehet hinni, különben a t2-es dodge verné az rx7-et. A gyakorlatban pedig a T2-esek közül a dodge az egyik leglustább verda. Én kis naív úgy kezdtem játszani, hogy hittem a számoknak :)
    Majd mikor már sípolt az agyam, hogy "hócipő overflow", elkezdtem azon gondolkodni, hogy vajon miért látok annyi rx7-et a versenyeken, majd figyeltem a TOP3-at, s rájöttem, hogy igencsak félrenyúltam vásárláskor.

    Most úgy látom, hogy T1-esek közül tényleg a SILVIA(S15) a befutó, míg T2-esek között az RX-7, lvl25-től pedig nyugodtan lehet váltani Lotus-ra (T3-ról még nem tudok nyilatkozni, de valószínűleg Porsche911, vagy Corvette Z06). Race Skilleket maxolni (a Rolling Fortess, Jumpstart, Traffic Cop kivételével - de ez ízlés, s főként vezetési stílus kérdése). A többi már csak az ügyességen múlik (pálya begyakorlása, stb...).

    Én például szeretem a gyorsulást maxolni amennyire csak lehet (persze a végsebesség rovására, viszont több a technikás pálya), mivel "szegény, szerencsétlen" keleti szomszédaink felnyomják a RAM Skillt maximumra, és elkezdenek Carmageddonozni a verseny végéig, s inkább legyorsulom őket, minthogy belemenjek a lökdösődésbe.
    Ráadásul laggolnak is. Még a jobbra-balra ugráló autók elmennek, de az előre-hátra ugrálótól herótot szoktam kapni, mikor nekimegyek "abszolút véletlenül".

    Egy szó, mint száz (íme a HAVE FUN recept ala m0hit0):
    kb. 5 autó van FREE-ben amit vegyél meg szintedhez megfelelően(+tuning), ügyelj a skill elosztásra, gyakorold a pályákat, startolj TOP4-ben, s első "LEHETSZ"

    S mivel ez a játék teljesítményrendszeren alapul, nálam a HF faktor a nyert köröknél kezdődik.

    Ui.: Nekem az RX-7 mindig is tetszett. Viszont ha létezne a Lotus-nál gyorsabb és fordulékonyabb "Trabant" a játékban -ami nem elképzelhetetlen a mostani állapotokat nézve-, akkor azt venném meg, hogy magam mögött tudhassam a "Rambo"-kat, s hogy felvegyem a versenyt a töbiekkel.
    Ez az én álláspontom jelenleg. Lehet megkövezni!
  • tutuhawer #6546
    A "mindegyiknek van előnye" dologgal sokan vitatkoznának itt is, meg még többen vitatkoznak is a patch hozzászólásokban a hivatalos oldalon. Csak pár százan már beelefáradtak a sok javaslatba ott is.
  • tutuhawer #6545
    A dolog lényege az, hogy nekem az a meggyőződésem, hogy szeretned kell, amivel mész, és ha az nem a silvia... Mit ér a szórakoztató játék, ha nem élvezed, hogy valamelyik autóval mész? Mert nekem a mazda rx7 kb 10 napig tetszett. Ez így már nem meríti ki a "having fun" - azaz szórakozni - fogalmát. Akkor ez már nem játék, hanem mintha valami rám erőltetett valami lenne. Ezzel játsszam? Na neeeee.... (pedig nagyon szívesen mennék, nagyon tetszik)