94802
  • hifiman12
    #6704
    hello tcmryo21x a video én nem értem hogy müködikez ???le tudnád irni??lécives elöre is kössszi!
  • chris1997
    #6703
    Senki ne tud segíteni???!!!
  • RYO21
    #6702
    Eléggé nagy kibaszás ez a kártyarendszer. Jobb lenne, ha goldot is lehetne venni ingame pénzért.
  • chris1997
    #6701
    Valakinek sikerült kijavítani(vagy egyáltalán elindítani)a játékot????
  • chris1997
    #6700
    SEGÍTSÉÉGG NEKEM MÉG MINDIG NEM INDUL EL A JÁTÉK. SÜRGŐS LENNE A SEGÍTSÉÉÉGGGG!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • chris1997
    #6699
    Nekem mégy így se indul el!!!
  • illesgergely
    #6698
    Win7-em van, XP Sp3-as kompatibilitással elindult.
  • Pongyi
    #6697
    Nekem már 2x igen de utána kijelentkeztem és megint nem indult el =/
  • chris1997
    #6696
    valakinek sikerült ezt elíndítani?????
    Nekem még mindig nem megy
  • Pongyi
    #6695
    Már megtaláltam thx
  • m0hit0
    #6694
    Nekem működik :)
    Ha nem találod, használd a Windows keresőjét. Ezt keresd: nfsw.exe
  • Pongyi
    #6693
    Hol van az exé-je?
  • Pongyi
    #6692
    Köszi Mohito. Neked megy?
  • m0hit0
    #6691
    Nekem olyan hibám volt, hogy nem indította a játékot, mert régebbi verziót észlelt a gépen.
    Töröltem az nfsw.exe-t, elindítottam a launchert, ami le is töltötte a hiányzó fájlt. Láss csodát, megy a játék :) Lehet, hogy megoldás fekete képernyőre is, nem tudom. Próba szerencse!
  • m0hit0
    #6690
    Ez csak arról szól, hogy mit kell csinálni akkor, ha egy IP címről egyszerre többen szeretnétek játszani a játékkal.
  • bboyatty
    #6689
    Na hát nekem most simán belépett, updatelt valamit és belépett.:)
  • Pongyi
    #6688
    You got more than 1 pc at home/office right? So add this command on your nfsw shortcut " +clientport 270XX (xx any) and login for now.They fixed! multi client issue with basic script! But they dont care about who live more than 1 people at home!We should get new internet connection for other family members huh??I got starter pack and i buy minimum 17,500 boost every week!So did we deserve this??Thank you very much!


    "C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\Need For Speed World\GameLauncher.exe" +clientport 270xx (any numbers) EBBŐL ÉRT VKI VMIT?
  • Alien69
    #6687
    Látod-látod? Mán engemet is megfertőzté!
  • Pongyi
    #6686
    Az:D
  • Alien69
    #6685
    Me fertőtő vagy!
  • Pongyi
    #6684
    Na ahogy ezt leírtam, felakartam menni játszani unokahugom accountjával, de már az se jó! Igaz h előtte felakartam menni a sajátommal. Mostmár mindkettőn az a kibeb@szott fekete képernyő van.
  • Pongyi
    #6683
    Na skacok az a nagy helyzet h unokahugomnak is van egy EA accountja, és ha az övével lépek be akkor betöltődik a játék és fut ahogy kell! De az enyémmen csak fekete képernyő van. Ez a nagy helyzet. Próbáljátok ki h csináltok egy másik accountot.
  • illesgergely
    #6682
    Na gyerekek, a változatosság kedvéért nekem is beszart. Pedig délelőtt még jó volt.
  • bboyatty
    #6681
    Azt hittem csak nekem nem megy.
  • chris1997
    #6680
    Hát ma nem lesz World
  • chris1997
    #6679
    az szar ügy
  • modelcar
    #6678
    Akárhányszor uinstallálhatod attól még nem lesz jó
  • Pongyi
    #6677
    Az a durva h a hivatalos EA fórumon is egy csomó emberkének van ilyen gondja amit elis sírnak ahogy kell, de válasz az nincs rá!!!! A hivatalos fórumon!! Hát senki nem néz rá a honlapra?? Olyan mintha magára hagyta volna az EA a játékot.
  • chris1997
    #6676
    Én most egy újabb uninstallt végzek
  • modelcar
    #6675
    Nálam is.
  • chris1997
    #6674
    Nekem is tök ugyanez a hiba van.
  • Pongyi
    #6673
    Hali. SEGÍTSÉG!!! Olyan gondom van h elindult a játék, betöltött ahogy kell. Letettem tálcára és véletlenül kiléptem belőle feladatkezelővel. Azóta nem tölt be! Csak fekete képernyő van miután rányomtam a Launch-ra. Mát le is töröltem egyszer és ujratelpítettem. Mi a fax lehet a baj?
  • chris1997
    #6672
    PIcsába EZEEN A HÉTEM MÉR A HARMADIK UNINSTALLT VÉGZEM
  • Ryanxx18
    #6671
    Mért ir olyat a server, h server_error_fatal_error? (3x-szoris): @
    Tudja valaki?
    (Thanks,fejléc)
  • tutuhawer #6670
    Tessék. győzelmi sorozatokat kell csinálnom, hogy valamilyen alacsony százalékkal essen valamilyen cucc? A dobogós hely nyilván még kisebb esély. Hát legalábbis elkeserítő, mondom ezt annak ellenére, hogy kaptam 2 cuccot tegnap, de akkor is gáz...
  • Ryanxx18
    #6669
    Kérnék egy fejlécet, ha lehetséges!
    World nickname: 11FECO18
    Kössz
  • chris1997
    #6668
    csak mond azt hogy kérek egy ilyen fejlécet és üsd be a nickneved.
    Majd szabi beteszi
  • Lupous
    #6667
    Ez fasza...én a lvl 40es sprinten toltam 5 nyerést zsinórban...semmi...ilyen 1 nitrók meg hasonló szarok...szal mára elég is volt nekem ebből :S
  • Ryanxx18
    #6666
    Hálásan köszönöm!!
    hogy nekem ez nem jutott az eszembe[#falbav]
    ..hogy lehet kapni ilyen csikot, amin kint van a szintem,és profilom?(amugy 24 en vaok)
  • illesgergely
    #6665
    Játék beállításokban kapcsold ki az ablakos módot.

    Előbb nyertem pár frankó cuccot azzal a taktikával, hogy egymás után nyertem ugyanazon a versenyen. Három pályán próbáltam ezt ki, mindháromnál működött 2-3 nyerés után. Előtte össze-vissza mentem és szinte semmit se kaptam.