94802
  • chris1997
    #6424
    valaki tudja mikor lőtték ki a motor city online szervereit?
  • illesgergely
    #6423
    EA kedvétől, pénzéhségétől, stb...
    A nyerő autókat meg lehet venni játékpénzért is és ez a lényeg.
  • Blint
    #6422
    Igen, látom, viszont nem mindegyik autót lehet megvenni játékbeli pénzért. Ez mitől függ?
  • Blint
    #6421
    Ez lehet elkerülte a figyelmemet. Köszi szépen, meg fogom nézni.
  • Lupous
    #6420
    Persze hogy van. Menny be a garázyba...ott van az autókereskedő. kb minden autónál ott van a speedboostos verzió...az alatt általában ott lapul a "játékpénzes" is :D
    (Szerintem te nemigen néztél körül. :D)
  • Blint
    #6419
    Üdv mindenki!

    Még csak pár órát nyüstöltem a játékot, ismerkedtem vele, illetve olvasgattam róla.
    Viszont lenne egy kérdésem:
    Milyen autókat lehet megvenni anélkül, hogy zsíros magyar Ft-ot költenék a játékra? Van erről valami lista? Vagy van esély bármelyik beszerzésére, kitartó játszással is?
  • Lupous
    #6418
    Hát...míg a különösebb előnyt pluszt nem jelentő ajándékokat kapunk addig ez főleg arra irányul hogy kicsit turbózzák a felhasználótábort, intenzívebben legyenek terhelve a szerverek (Tesztekhez stb) addig a boostpont vagy "örökre" szóló ajándékok elkeseredett próbálkozás aminek szinte mindig rohamos felhasználótábor csökkenés az eredménye.

    Amúgy meg a rinyálás jobban beivódik a z emberek tudatába mivel kb mindenki ugyanazzal jön "így szar...úgy szar..." a normális hszek mivel nem ugyanarról szólnak kevésbé rögzülnek.
    De... megéri az EA nek. (És nekik ez a lényeg.)
  • RYO21
    #6417
    " ajándékba adnak az embereknek pl speedboostot vagy ilyesmit"
    Ez az új t-mobilos akciójuk mögött szerintem ez áll.

    "tánanéztem a dolognak mielőtt nekikezdtem volna a játéknak, folyamatosan követem az eseményeket (Külföldi fórumokon-oldalakon stb"
    Énis. Követem az eseményeket már több mint 2 éve. Sőt a külföldi fórumokat is néha olvasom. A hivatalos weboldalon a hírek után minden második hozzászólás az, hogy javítsák már ki ezeket a bugokat. A többi az általában valami ruhareklám :D


  • Lupous
    #6416
    Reménykedj Szabi HG (Nem nem Hebrew God) gyors, precíz munkájában. (Jólvan ...sikerült tövig hatolnom )
  • Lupous
    #6415
    Ehh oké majdnem jött az "az mih?!" kérdés...de google ugye...nos csak megsúgom az egy kb noname próbálkozás...ellenben az NFS így önmagában is mint név elég sokat jelent. +Egy "hamarosan leállítják a szervereket cím" nem veri magát a különböző kiállításokon, nem kap hetente tapaszokat...+ jelenleg még versenytársa sincs. szóval a következtetéseitek elég rosszak.
    ++Ugye ottvan a microtranzakción kívül a különböző sponzorok támogatása (Ez a bevétel jelentős része.) jelen esetben persze a Tmobile ugrott be...de természetesen ott vannak még az autógyártók. 8Igen ők fizetnek azért hogy a kocsijuk benn legyen a játékban, sőt kb ők lövik be hogy mennyire legyen jó az adott autó)

    És ezeket nem úgy hasraütésre mondom (Ellenben veletek)...utánanéztem a dolognak mielőtt nekikezdtem volna a játéknak, folyamatosan követem az eseményeket (Külföldi fórumokon-oldalakon stb...és külföldön nem ez a hangulat uralkodik mint nálunk...igaz nagyobb célcsoportról beszélünk így nagyobb a szórás is :S...de aki játszik annak tetszik a dolog akinek meg nem az nem tolja és kb ennyi, nem is ér többet erről beszélni szerintem.)
  • puntohu
    #6414
    puntohu
  • chris1997
    #6413
    A motor city Online-ból veszem
  • Lupous
    #6412
    Ezt a szerverleállítós baromságot honnan a ...-ból szeditek? Elárulom a játék igencsak jövedelmező, és megéri nekik, eszük ágában sincs leállítani semmit. majd ha olyasmit vesztek észre hogy ajándékba adnak az embereknek pl speedboostot vagy ilyesmit nah kb akkor kezd csökkenni az érdeklődés/profit stb...De még kb akkor is csak annyi lesz kb hogy nem csinálnak semmit a játékkal. a szerverek mennek...és amíg csak annyi bevétel összejön nekik hogy ne legyen gazdaságtalan a dolog addig menni fog a szerver.
  • Lupous
    #6411
    Te tudod :D...Én eltudok vele hülyülni...és szerintem ahhoz képest hogy mi volt ez a legelején...nos szerintem rengeteget fejlődött. Igaz elég lassan :S
    Az hogy sokkal jobban is meglehetne csinálni kétség se fér. De elárulom, Ez van, ráadásul tök ingyé. (És igen vagyis nem nem kell fizetni egy kanyit se érte hogy jól odaverj.)
    Biztos jól felhúztad magad valamin...van ilyen...de nemtoom ha ennyire nem tetszik akkor ne játssz vele...de az ehhez hasonló hszektől tudok a falnak menni...ezzel csak elveszed az ember kedvét a játéktól.
  • chris1997
    #6410
    Helyes. 2 évig a balck box ennyit tudott összehozni.
    3 hetet nem adok a szervereknek és leállítják.
    na és aki költött speedboost-ra? azzal mi lesz?(Ingyen NFS(Hot pursuit, Shift 2)).
  • RYO21
    #6409
    Kezd már nagyon felidegesíteni ez a játék. 2 év alatt mit csináltak ezek? Lóf*szt.

    Előrször is, televan bugokkal, amelyeket nem képesek kijavítani. Akármi újítást tesznek bele, biztos, hogy köze van a hülye boostjukhoz. Ha valami kis probléma van ezzel a rendszerrel, rögtön leállítják a szervereket, és kijavítják. De az, hogy minden 10 percben kifagy, hogy laggol összevissza, hogy sok a cheater, az nemérdekli őket.

    Még új világot se kellett létrehoznijuk, csak összevágták a mostwanted és a carbon városát, de még azt is eléggé sz*rul (hol a híd a mw végéről?).

    Normális tuning sincs benne. Lehet nyerni pár sz*r alkatrészt, de jobbakat csak boostal lehet, kártyákkal. De még ott se biztos, hogy nyer az ember. A vizuális tuning egy nagy NULLA. Azt autók teljesítménye nincs kieggyensúlyozva, ami aztjelenti, hogy mindenki lotust illetve s15-t vezet. Sőt kevés autó is van benne, ami megvásárolható, mert majdnem fele csak boost pontért kölöcsönözhető.

    A versenyekért és üldözésekért (mert csak ezek a játékmódok vannak, illetve a fotó mód) nagyonkevés pénzt kapunk. Kiszámoltam, hogyha megakarom venni az m3-at, akkor még 400 (7perces) üldözést le kell nyomnom. Apropó üldözés. Az egyetlen dolog, ami kihívás benne. Főleg amikor 8 suv jön az emberrel szemben, és 4 útzár van egymás mögött. Persze még ez a része is bugos a játéknak.

    A játéknak nincs olyan része, amely közösségeket kovácsolna össze. Még klánok sincsennek, nemhogy klánverseny vagy valami hasonló is lenne. Arról szól, hogy mindenki versenyezzen egymás ellen (manapság cheaterek ellen). Powerupok. Üldözésnél jól jönnek, de a versenyeket csak elrontja. Ugyanúgy ahogy az oroszok. Tényleg! Orosz szervert nem akarnak csinálni?

    Szerintem egyébként az a legdurvább a játékban, hogy nincs manuális váltó, nemlehet beállítani a írányítást, sőt a grafikán se lehet rendesen állítani (az utóbbi nemannyira szörnyű). A fejlesztők pedig semmit sem csinálnak. Csak "Minor localization fixes were made", ami nem jelent semmit. Még a jól működő funkciókat is elrontják, vagy kiveszik. Lásd: friend list és autodrive.

    De persze ígérgetnek mindenfélét. Tavaly nyáron ezeket ígérték, hogy karácsonyig megkapjuk: Team Escape (lehetséges hogy jövőhéten megkapjuk), teljesítménytuning (na ezt tényleg megkaptuk, de sz*r), napszakváltás (van ez is, de eléggé gagyi, és éjszaka az égbolt fele szinte világít), helikopter az üldözésekhez, kanyonok, 25-30 új kocsi és Tier 4 (kaptunk kb 7- 8-at), közösségi helyszínek (eddig 1 új fotó helyszín), dolby axon, idén pedig az undercover városát stb.

    Ennyi lenne a véleményem a játékról, így 2011 februárjában. Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan le fogják állítani a szervereket. Örökre. Még egy pár napig játszani fogok vele, mert kihasználom ezeket a 25%-os növelőket. Utána unins000.exe
  • Lupous
    #6408
    Nekem 350nél volt hasonló...nem kifagyott csak egyszerűen 0-0-át kaptam (Kicsit morci voltam :D)
  • modelcar
    #6407
    ááááááááá

    450.000 károkozás, éppen megléptem, rámennék a "next"-re és kifagy
  • Lupous
    #6406
    Nevet dobj ide a népnek és szabi megcsinálja :D (Ha ügyes vagy :D)
  • puntohu
    #6405
    Sziasztok, csavarhúzós cuccot mikor lehet nyerni, már hetek óta nem kapok semmit.
    Fejlécet kérhetek?
  • Ryder62
    #6404
    Hát nem tudom, engem a rohadt suvok állandóan megszivatnak.
  • illesgergely
    #6403
    Nem nagy cucc kiismerni őket. Hiszen mindig ugyanazt csinálják, max. többen vannak. Ja és mindig ugyanott szoktam lerázni őket. Ennyi.
  • Ryder62
    #6402
    Lol te aztán kocka lehetsz :D
  • illesgergely
    #6401
    P*csába visszamentem, erre rögtön elkaptak a zsaruk. Miért nem bírt akkor kifagyni?

    140 meccsig veretlen voltam zsaruknál:
  • Szabi1991
    #6400
  • Ztech
    #6399
    van uninstall gomb egyébként kipróbáltam működik
  • illesgergely
    #6398
    Bmeg engem is most vágott ki. Egyre szarabb. :S
  • chris1997
    #6397
    ja engem pont ebben a percben dobott ki
  • Lupous
    #6396
    Basszameg ha nem dobálna ki néha...és nem lennének powerupok szinte már perfect lenne a játékélmény (Jó még van pár bug de az még a "szerethető" kategória )
  • chris1997
    #6395
    csak azért kérdem mert szeretnék egy Lotus-t és akkor nem kéne silver pack-ot vennem vagy fölöslegesen versenyezni
  • Szabi1991
    #6394
    én nem tudok róla :D

    #6380: nézd meg jobban a statos oldalt.. :p

    ezek az autóid:

    mint látható a Skyline után vett autóid még nincsenek frissítve az oldalon, látja a játék adatokból hogy mien autó, de a statos oldal nem ismeri, ezért nem írja ki az "új autók" nevét a képre :)
  • tutika14
    #6393
    Szerintem nem lehet :D
  • chris1997
    #6392
    nem lehetne egy 2 kulcsos alkatrészt visszatenni inventory-ba?
  • chris1997
    #6391
    ja csak Grid-et biztos nem fogják átalakítani world-re.
  • tutika14
    #6390
    én szerintem a Grid-et kéne át alakítani world-nek :D beraknák az egyedi tuning lehetőségeket és tök fasza lenne :D Kéne bele roncs derby a lökdösődős hülye gyerekeknek éés kész :D
  • tutika14
    #6389
    Na meg nem beszélve a nagy szerver laggról :D csúszkálnak a kocsik össze-vissza
  • chris1997
    #6388
    A K***A ÉLETBE EZZEL A SZAR NFS-EL.
    egy rohadt jó üldözésbe voltam 100 kinyírt zsaruval és mit kapok:
    Az NFS World.exe program helyes müködése hiba miatt megszakadt.
    Valaki írna egy hosszú report-ot az EA-nek(még nem elég jó az angol nyelvtudásom) hogyha valami nagy hibajavítást nem hoznak a World-be, 2 hónap alatt a fele játékosukat elveszítik.
  • tutika14
    #6387
    Nem akartam monster-est csinálni de így sikerült :D És kösz a dicsérő szavakat :D
  • chris1997
    #6386
    jól van de hát ezen a tuningolási szinten nem tom mit lehet csinálni(aki monstert akar az csak ilyet tud csinálni)alig lehet valamit.
    Ha lennének matricák(HKS Greddy OZ stb.)nagyobb lenne a tuningolási szint.
    Pl: Forza Motorsport 3. annál jobbat én még nem láttam
  • Lupous
    #6385
    Max a színeiben :D...amúgy még kicsit se hasonlít a Monsteres őrületre :D
    (Amúgy elég faszányos..a motorháztetőn amit alkottál...az kicsit talán sok :D)